Дітки із патологіями органів травлення

Тема у розділі 'Дитяче здоров'я', створена користувачем Lithium, 11 Березень 2010.

  1. Lithium

    Lithium Active Member

    Я давно думала написати дану тему, але все не було часу і от сьодні зібралась з думками. Моя знайома жіночка народила дівчинку без кусочка стравоходу, тобто між стравоходом і шлунком лишився проміжок розміром 3см. Дану патологія виявили на УЗД, висновок аборт, але зібравшись з думками вона вирушила до Києва, де її радо прийняли. Після пологів дитині вшили у шлунок катетер через який її годували,поставили відсмоктувач слини для того щоб вона набирала вагу, потрібну для проведення операції. Звичайно подробиць можна писати багато, але я напишу саме головне. Приїхавши до дому,лягли у свою міську лікарню, де на них говорили що вони не розумні, що такі діти вмирають, тицяли пальцями, це був переважно мед персонал. Витримати таке відношення було важко і вони переїхали до дому. Напевно найтяжчим періодом став той час коли, дівчинка підросла і хотіла сама їсти, пити, а не могла, проблем було дуже багато, маленька хворіла, мало набирала вагу, а отже операція відкладалась. Але у 1 рік 7 місяців її прооперували, причому на той час, а це було 5 років тому, наші лікарі таких операції не робили. І перед самою опеацією хірург сказав: " Я ніколи такого не робив, я буду вчитися на вашій дитині". На операції були присутні всі найкращі хірурги києва. Дівчинці пришили кусочок кишки, з*єднавши стравохід і шлунок, період реанімацій все за кошт лікарні. За тих півтора року, що вони чекали операцію, народилось ще 6 діток з такою проблемою і всі чекали на їхній результат. Зараз все чудово, гарненька дівчинка, але погляд як у дорослої людини.
    Треба ще додати, що з ними в палаті лежала дівчинка, яка постійно кашляла, але тільки вночі. Лікували її від чого тільки могли, а причина була у тому, що її трахея обмоталась довкола стравоходу і коли вона лягала спати вони перетискали одна одну, її також прооперували і вирішили проблему.
    Така от історія, але тоді то був один випадок, а зараз їх набагато більше і часто жіночки просто не знають що робити.
    Не треба падати у відчай, треба боротися за своїх дітей,адже вони наше життя.
     
  2. Нікуся

    Нікуся постою послухаю...

    Відповідь: Дітки із патологіями органів травлення

    Неможу непогодитись-такі операції роблять у Львові давно (10 років точно). Можливо просто вашій знайомій не пощастило з лікарем
     
  3. Lithium

    Lithium Active Member

    Відповідь: Дітки із патологіями органів травлення

    На превеликий жаль нам львівські лікарі нічим не могли домогти, ні вони пропонували консервативні методи лікування, не буду уточнювати. І ще я знаю після лікування у львові проблеми стають ще більшими, тому що краще було б прооперувати, а не лікувати, тобто втрачати час. Я не роблю рекламу нікому, просто мені здалось що це цікава інформація.