Дитячий садок

Тема у розділі 'Діти-квіти', створена користувачем Доброчин, 13 Червень 2007.

Статус теми:
Закрита.
  1. JADAN

    JADAN New Member

    Відповідь: Дитячий садок

    То вам таки повезло!!! - на теперішній час - це дуже велика рідкість !
     
  2. LILY

    LILY Well-Known Member

    Відповідь: Дитячий садок

    iriwa
    а в який саме садок записались?
     
  3. тигрица

    тигрица Well-Known Member

    Відповідь: Дитячий садок

    Ми пішли і записались без проблем в садочок, який в нас під вікнами, нам сказали що будуть раді нас бачити.
     
  4. MAXAMAK

    MAXAMAK New Member

    Відповідь: Дитячий садок

    Ми так записувались-в нашому садочку запис один раз в рік. Прийшли в восьмій ранку-записались. Внесли доброчинний внесок-двісті грн за двох дітей. І почали ходити в садок.
     
  5. markiza

    markiza New Member

    Відповідь: Дитячий садок

    І нас записали в садочок 179, в групу "Бджілка", цю групу багато мамочок радить оминати (через якусь виховательку), а конкретного нічого не пишуть.:girl_sad:
    Мамочки, хто стикався з цією групою і вихователем, поділіться в чому причина такого ставлення до цієї групи, а то я вже переживаю!:girl_flag_of_truce:
     
  6. iriwa

    iriwa Особлива мама

    Відповідь: Дитячий садок

    163, той що на Симоненка зразу коло озера.
     
  7. bogdan

    bogdan New Member

    Відповідь: Дитячий садок

    маркіза якщо ворог своїй дитині то залишайте в бджілці 1)вихователька п*є 2)тягає дітей за вуха 3)щоб не витирати дитині носа -вчіпила прищепку (мене від спогадів трясе і я почуваюся дуже винною перед своєю дитиною)
     
  8. Kecan

    Kecan New Member

    Відповідь: Дитячий садок

    Щоб не почуватися винною - варто поскаржитися в відповідні органи (Управління освіти м. Львова, прокуратура) з письмовою заявою за підписом батьків. І повірте вона там не буде працювати і інші батьки не будуть почуватися також виними перед своїми дітьми. А то що ви говорите між собою - це не дасть результату жодного, хіба застереже батьків...
     
    • Подобається Подобається x 1
  9. ola-lyola

    ola-lyola Well-Known Member

    Відповідь: Дитячий садок

    І я про те ж - як можна після такого писати тільки тут? Вихователька п'є, а ви просто почуваєтесь винною, а після вашої дитини могли постраждати інші й діти.
    Письмову скаргу завідуючій, нема реакції - в районний та міський відділ освіти, якщо тілесні пошкодження - в прокуратуру. Вихователя можна звільнити за аморальну поведінку, не те що за пянство...
    Як можна бути байдужими, коли страждають діти, і не важливо свої чи чужі???? Адже дітки беззахисні, хто ж їх захистить, як не ми???
     
    • Подобається Подобається x 1
  10. markiza

    markiza New Member

    Відповідь: Дитячий садок

    я звичайно своїй дитині не ворог, але в мене, як і в багатьох батьків, після вашого допису виникає питання "а чому ж батьки не пишуть скарг в управління, завідуючій, чому немає реакцій батьків?"
    Я постараюся дитину переписати в іншу групу, але там місць немає, тому нам, напевно, прийдеться вживатися з "Бджілкою".
     
  11. bogdan

    bogdan New Member

    Відповідь: Дитячий садок

    завідуюча про все в курсі щодо заяви в вищі інстанції 3-є батьків з15 були згідні поставити підписипід заявою в районий відділ освіти а решту морозилися і носили каву і коньяк І невже провіряючі зСЕС ніколи не відчували перегару
     
  12. Лідочка

    Лідочка Well-Known Member

    Відповідь: Дитячий садок

    Якби мені таке написали, я би вже туди свою дитину точно не дала, навіть в той садочок, якщо чесно. Ви ще поперепитуйте, повзнавайте, не страшно вам?
     
  13. markiza

    markiza New Member

    Відповідь: Дитячий садок

    Мені то страшно, ось тому і питаю мамочок. Багато гарних відгуків про "Курчатко", буду старатись дитину переписати туди.
    Але мені ця ситуація здається дуже дивною, багато ж діток ходять саме до цієї групи, що батьків задовільняє така ситуація?????
     
  14. Лідочка

    Лідочка Well-Known Member

    Відповідь: Дитячий садок

    Ну ви ж самі написали

    Тому думаю, що багато хто теж так може думати....От і пускається все на самотік...
     
  15. talja

    talja Member

    Відповідь: Дитячий садок

    тут два варіанти або батьки не інформовані або байдужі вважаю третього варіанту немає!
    Записали малого в садочок, точніше він мав ще минулого року іти та багацько хворів, вирішили не давати, а от тепер вже нікуди діватись, потрібно щоб освоювався бо потім школа! Буде ходити у Казку що коло Лорта, когось діти ходять туди, цікаво як там?:girl_yes2:
     
  16. Topin

    Topin New Member

    Відповідь: Дитячий садок

    Мамочки ,дітки яких уже ходять в садочок , чи є серед Вас такі, які віддали в садочок діток ,які ще буди на грудному годуванні....Як це у Вас відбувалось ,чи допоміг садочок відлучити від груді ,як дитинка спала в садіку? Дякую
     
  17. Зорянівонька

    Зорянівонька Well-Known Member

    Відповідь: Дитячий садок

    А скільки дитині?
     
  18. Ука

    Ука Добрий волонтер із поганими нервами

    Відповідь: Дитячий садок

    моя Лідка так пішла. Але ззадачу відлучення я не ставила.
    Більше того, перші місяці ГВ навть активізувалося, відлучилася приблизно за рік
     
  19. Ніколь

    Ніколь Well-Known Member

    Відповідь: Дитячий садок

    кстаті да, також мене це цікавить.
    Бо скажімо моя мала вдень яка би стомлена не була, як би спати не хотела - буде валятись, дрімати, як кіт повзати по подушці, але не засне. Кільк аразів так ставалось що не могли вчасно до сну малої приїхати, вона була з бабусею - так ну ніяк не вкладалась.... мама і мама, хотяла груди, навіть до бабусиних грудей тулилась і притискалась...
    І я тепер слабо уялвяю як вона зможе заснути в садоку. А садочок нам світить через 3 місяці - будем пробувати.
     
  20. Loyal

    Loyal Well-Known Member

    Відповідь: Дитячий садок

    Нормально ходимо в садок і їмо цицю.... Почали ходити, як малому було 2,3, то ше їв собі кожен день вночі-зранку. За півроку згадує раз на 3 дні.
     
Статус теми:
Закрита.