Дитячий садок

Тема у розділі 'Діти-квіти', створена користувачем Доброчин, 13 Червень 2007.

Статус теми:
Закрита.
  1. ola-lyola

    ola-lyola Well-Known Member

    Відповідь: Дитячий садок

    За садочок батьки платять десь з 6 грн в день - як думаєте можна за ці гроші дитину прогодувати в садку три рази на день, дати постіль, меблі, іграшки?
    Фінансується додатково на їжу. На ремонт, хіба капітальний і то якщо садок поставлять в чергу - наш чекав пару років на ремонт даху і заміну вікон.
    Ми з ясельок також давали і на ремонт, і на килимки, дошки, іграшки, туалет, миючі, підігрів води і т.д. Чоловік недавно акваріум поремонтував і рибок замовив, бо в нас плавала одна і діти кожного ранку бігли дивитись чи вона ще є.
    А хто як не батьки? Адже туди ходить ваша дитина.
    Ну Ваніш і костюми то звичайно перебор, можливо нам пощастило з вихователями - не вимагають, і додому не заберуть - книжки самі купують. Тому хочеться запропонувати і допомогти самим.
    Я розумію, що є батьки, яким важко це все здавати, є і вихователі, які вимагають зайве. Але коли дитина вдома, то якщо порахувати скільки витрат йде на забавки, харчування, додаткові заняття, няню, літературу - то думаю вийде значно дорожче.
     
  2. manka

    manka Member

    Відповідь: Дитячий садок

    Я писала про ситуацію в садочку і не кажу, що ВСЕ мене обурює. Усвідомлюю в якій державі ми живемо і була готова до того, що вклад батьків буде немалий. Але деколи вимоги перевищують розумне. Коли нас привели в ясельну групу, то склалось таке враження, що перед нами все "нормальне" винесли, а принесли старий мотлох, щоб показати "от, які ми бідні". Наскільки я зрозуміла, спілкуючись з батьками, в кожній групі все поновлюється щороку. А тут таке враження, що і палас, і крани, і дверні замки ....- все з радянських часів, і що до нас ця група не функціонувала ( хоч це не так). Крім того є батьки які мають по-двоє і по-троє дітей, які просто не можуть фінансово потягнути витрати. Це той випадок коли дешевше дитину тримати вдома.

    Кілька разів помічала, що дітям не завжди дають те, що пише в меню: молоко замінили чаєм, до сирників не дали сметани, не подали рибу чи котлету...(подруги свекруха працює в садочку на кухні, то приносить їй регулярно молоко!!!)

    Перед закупівлею канцтоварів вихователь зачитала список і майже на кожному пункті акцентувала увагу "хочу не таке, а таке". Або заява нянечки: не купите пилосос - не буду прибирати.

    Це не так суттєво, але зауважу: хіба, якщо дитина в садочку ви не купуєте їй іграшки чи книжки? Батьки віддають дітей в садочок не для того, щоб зекономити.

    Я, взагалі, прихильник садочків. Сама ходила туди, будучи дитиною, і в основному маю лише приємні згадки. Вважаю, що тут плюсів набагато більше чим мінусів. Але, справді, вимоги (деколи забаганки) є занадто дорогими.
     
  3. ola-lyola

    ola-lyola Well-Known Member

    Відповідь: Дитячий садок

    Купую, але менше, ніж купувала б, якщо б дитина була вдома, бо не встигаємо читати. І добру частину тих іграшок та книжок віддаємо в садок.
    Це моя особиста думка, і вона має право на життя, навіть якщо розходиться з вашою.
    Якщо Вам не подобається садочок чи виховательки, їх вимоги, то можете змінити садок або поскаржитись на дії вихователів завідуючій, якщо не поможе в районний відділ освіти або в міське управління освіти.
    Це буде більш дієвішим та результативним, ніж допис тут.
    Бо скаржитись на вихователів і нічого не робити, бо туди ходить ваша дитина, тоді навіщо скаржитись?
     
  4. Зорянівонька

    Зорянівонька Well-Known Member

    Відповідь: Дитячий садок

    Я теж думаю, що якщо батьки хочуть добрих умов для дитини, то повинні забезпечувати. Ну не фінансує держава достатньо. Єдине - потрібно контролювати на що реально йдуть здані гроші.
     
  5. zlatovlaska

    zlatovlaska Well-Known Member

    Відповідь: Дитячий садок

    На Сихові садочок новий на Миколая відкривають,я "мрію" туди малу впихнути.Там для діток є ізолятор,невеликий правда,але принаймі найбільш хворих малят зможуть ізолювати аби інших не заразили.
    Мене ще ,власне,цікавить чи хтось в цей садок вже записувався і в яку суму обходиться "благодійний внесок" .Садочок за верхнім шуваром,в приміщенні колишнього жеку.
     
  6. manka

    manka Member

    Відповідь: Дитячий садок

    я дуже поважаю вашу думку. І все про, що ви пишете - правильно. Не правильною є ситуація в країні. А скарги завідуючій і вище не завжди є дієвими. І змінити садочок не легко та й нема ще такої аж нагальної потреби. Я не скаржусь, а, повторюсь, розповідаю ситуацію в садочку, яка є непоодинокою. Розумію, зарплатня у освітян невелика, а робота важка, але всьому має бути міра. І дуже добре, коли вихователь і нянечка дійсно віддаються своїй роботі: люблять дітей і діти люблять їх. Тому, що відповідальнішої роботи ніж робота з дітьми нема.
     
  7. ola-lyola

    ola-lyola Well-Known Member

    Відповідь: Дитячий садок

    Ойой, так сурйозно, ще й на "ви", а аж завстидалася вся :girl_blush2::girl_blush2::girl_blush2:
     
  8. manka

    manka Member

    Відповідь: Дитячий садок

    вибачайте, така вже звичка. Та й ви до мене на "ви":girl_bye:
     
  9. ola-lyola

    ola-lyola Well-Known Member

    Відповідь: Дитячий садок

    А хіба ізолятор то щось нове? хіба нема в кожному садку? Як я ще ходила в садок, в нас був ізолятор і туда для "устращания" водили спати нечемних хлопців, які в сонний час скакали по ліжках.
     
  10. zlatovlaska

    zlatovlaska Well-Known Member

    Відповідь: Дитячий садок

    Можливо і не дивина,але за призначенням не використовуються.Сусідка моя працює вихователем в садку,-до кожної наступної перевірки у них там склад матраців.До того ж самі батьки не виявляють бажання аби їх діти посиділи окремо,аби інших не заражати.Хоча самим не подобається коли біля їх чада пройде кашляюча чи соплива дитина.
     
  11. ola-lyola

    ola-lyola Well-Known Member

    Відповідь: Дитячий садок

    В ізолятор взагалі кладуть діток з підозрою на інфекційні захворювання, якби кожного кашляючо-сопливо клали в ізолятор, то б місця не вистачило. В яслях ще медсестра кожного ранку оглядала. А у молодшій і середній групі половина діток кашляла-шмаркала, і мами їх такими в садок приводили з краплями та сиропами від кашлю, бо казали що температури нема і нема з ким вдома лишити.
     
  12. Yaremko

    Yaremko Well-Known Member

    Відповідь: Дитячий садок

    дівчата тикніть пальцем (бо по пошуку нічого не знайшла) Дитсадок №125 вул. Тургенева, 41 і Дитсадок №25 вул. Листопадового Чину, 26
    які вони? щось нормальне?
     
  13. cherepashka

    cherepashka Well-Known Member

    Відповідь: Дитячий садок

    Я пожалітись і порадитись.Почал лишати доціка на сон у садочку.В п'ятницю,попросили,щоб я їм передзвонила.Подзвонивши виховательці,почула,що моя дитина не спить,крутиться,приходьте забирайте.Сьогодні вже попросила,якщо Настюха буде просто лежати,то нехай лежить,заберу вже після сну (бо дома мені вже і так не засне).Знову ж таки попросили,щоб я передзвонила.Тепер вже виявилось,що всі діти сплять,а моя красуня бігає по спальні-забирайте.Не розумію,чи це виховатька і няня не можуть справитись з моєю дитиною,чи не хочуть напрягатися,бо знають,що і так заберу,чи хочуть додаткову матеріальну стимуляцію?
     
  14. Knopka

    Knopka Well-Known Member

    Відповідь: Дитячий садок

    Наша вихователька розповідала, що один хлопчик, який зараз ходить з моєю Ганнусею в групу до того рік (!) не спав в садку, попередня вихователька постійно на нього жалілася, теж були проблеми із забиранням. Наша - вклала його в перший ж день. Як вона сама розповідала, брала на ручки, носила, співала пісеньки... З часом дитина сама почала без проблем засинати.
    Тобто, напевно це все таки залежить від вихователя, хоче вона чи не хоче знайти підхід до дитини і вмовити лягти в ліжечко. Може варто спробувати поговорити з вихователькою, розказати як доця зачинає вдома, чим її можна заспокоїти тощо.
     
  15. Fechka

    Fechka Member

    Відповідь: Дитячий садок

    Цікавий буде садочок. Сусідка ходила-От питали де працюєте,чи офіційно-чим зможете допомогти садочку..тут все з "0" (висновок:тому треба буде грошей чимало.. )я подумала і записала малу в існуючий старий на Чукаріна! Хоча туди теж треба буде чимало віддати.. а взагалі на садочок виписують порошки,пасти ,мило(в мене знайома завгосп в садочку,і повірте не останньої марки!Та в нас все йде іншим шляхом .. .Добре всім забезпечити поки ваша дитина тільки прийшла.. таки 3роки користуватиметься.. та купляти на останньому півроці постіль,килимок і нові тюлі.. це вже задуже....

    ---------- Додано в 01:09 ---------- Попередній допис був написаний в 01:01 ----------

    Важливим є не тільки садок,але й хороший,добрий чуйний вихователь!Хороший психолог!(Коли доня ходила в садок-то до нашої групи переводили діток з інших груп бо виховательки "чудові"! а коли такі творчі люди працюють з твоїм чадом то їхні (вихователів) забаганки дозволяються (в розумних межах):girl_wink:...
     
  16. Oddly

    Oddly Well-Known Member

    Відповідь: Дитячий садок

    підіть подивіться, чи вас влаштує - про персонал нічого не можу сказати.
    але розташування типу в квартирі - для мене мінус, гуляти ходять через дорогу в парк Костюшка (але там дуже і дуже насичений рух)
    на Листопадового Чину - старша група, а напроти - на Крушельницької - молодша, гуляють у дворику - що виходить на дорогу на Дорошенка, відгороджени тільки сіткою.
    решта - то я вже навіть і не цікавилася. було досить поверхневого знайомства.
     
  17. я_тут

    я_тут Well-Known Member

    Відповідь: Дитячий садок

    Дівчата, можливо хто знає про садочки в районі водоканалу,то підскажіть будь ласка
     
  18. Emma

    Emma New Member

    Відповідь: Дитячий садок

    Дівчата підскажіть будь-ласка про садок №109 по вул. Рутковича, або проо якийсь хороший в р-ні Стрийського парку, Гвардійська.
     
  19. kljysochka

    kljysochka New Member

    Відповідь: Дитячий садок

    може кого цікавить,то я ходила в садок 96 малу записати,шоб потім "було без проблем"..так от мені відповіла зав.,шо "в нашім життю нічо без проблем не буває"..ги-ги-ги...і попередніх записів вона не практикує,тра прийти за півроку до вступу і...вирішувати проблему...:girl_crazy:
     
  20. iriwa

    iriwa Особлива мама

    Відповідь: Дитячий садок

    Дівчата, цікавлять садочки в районі Гіпсоваї - Коновальця і р-н Привокзальної, що порадите? Хочу малого на осінь або другу весну кудись пристроїти. Цікавлять ще садочки для діток з вадами зору, які там болячки "мають бути"? У синочка на одне очко астегматизм, лікар казала що поки що не ясно чи воно заважає, треба в 3 рочки десь приблизно дивитися
     
Статус теми:
Закрита.