дитячий садок (2)

Тема у розділі 'Діти-квіти', створена користувачем Ніколь, 11 Березень 2011.

Статус теми:
Закрита.
  1. Mammy

    Mammy Well-Known Member

    Відповідь: дитячий садок (2)

    А в нас так і є :sad: Від перехрестя Стрийська- Наукова до Автовокзалу лише один надзвичайно переповнений садок, в якому завідуча наперід знає, що через 2 роки місць не буде :girl_blum:
    Якби не донечка водила б я Тімуську кудись в інший, а так... напевно доведеться домовлятись тут :sad: він через дорогу від нас...

    ---------- Додано в 18:39 ---------- Попередній допис був написаний в 18:38 ----------

    А в нас так і є :sad: Від перехрестя Стрийська- Наукова до Автовокзалу лише один надзвичайно переповнений садок, в якому завідуча наперід знає, що через 2 роки місць не буде :girl_blum:
    Якби не донечка водила б я Тімуську кудись в інший, а так... напевно доведеться домовлятись тут :sad: він через дорогу від нас...
     
  2. Надька

    Надька Well-Known Member

    Відповідь: дитячий садок (2)

    дівчата, невже ніхто неводить дітей в садочок на Тургенева чи Кондукторській? Відгукніться
     
  3. mumija

    mumija Member

    Відповідь: дитячий садок (2)

    це НЕНОРМАЛЬНА СУМА!!! що забагато - то нездорОво! З такими внесками садок мав би бути золотим. Може завідуюча ВІД і ДО переплутала?))))
     
  4. Panna Land

    Panna Land Well-Known Member

    Відповідь: дитячий садок (2)

    Я повністю з Вами погоджуюсь! Садочок справді дуже гарний, особнякового типу, схожий на приватний, але він ДЕРЖАВНИЙ! Тому я в шоці...
     
  5. raspberry

    raspberry Well-Known Member

    Відповідь: дитячий садок (2)

    Моя ходила пів року перед садочком. Дуже були задоволені і я, і дитина. Ми ходили рік тому, вихователі були супер і харчування теж. Дійсно дочці державний садок спочатку не дуже сподбався, просила повернутись в Манюню. Але вже через тиждень з радістю туди бігла. В нас хороші вихователі попались.
     
  6. Krasynja

    Krasynja Щаслива мамуся!

    Відповідь: дитячий садок (2)

    На Гвардійській в садку батьки здають 1 000грн. вступний внесок.
     
  7. Златка

    Златка Well-Known Member

    Відповідь: дитячий садок (2)

    В нас все було аналогічно. Тільки Златка перед садком ходила в бебі-клаб садочок на півдня. Більше я б такої помилки не робила :girl_nea: В садок потім вона ходила в принципі без проблем , але постійно нила, чому я не веду її "в той садочок без ліжечок". Дитина звикла до тих умов і мала розчарування у порівнянні. Бебі-клаб досі згадує з великою теплотою в голосі :girl_tender:
    Десь скоро в нас стоятиме питання з Юстиним садком, то кудись для адаптації до садка давати точно не буду. Раніше я думала, що дитині треба трошки звикнути до однакового колективу, до вихователів, навчитись жити трошки в такому режимі іншому, ніж хатній. А Златка звикла зовсім до іншого - до маленьких груп дітей, до нормального харчування, до в порівнянні з садком більшої уваги вихователів, до активнішого і цікавішого навчального процесу :girl_blum:

    В Манюню дівчатка ходять на півдня періодично, як в мене якесь ЧП і треба, аби на пару годин я мала вільні руки, а нікого попросити помогти. Як на такі разові випадки (раз в місяць), то все ок, але на постійно в зимовий період я б туди дітей не дала, бо вони фактично півдня сидять без денного світла. В теплу пору гуляють, тому так вже краще. Харчування - то правду дівчата писали, раз на раз не випадає. А от в частині ігор і забавлянь претензій до них не маю - дівчаткам подобалось, дома співали пісеньки, показували що їх вчили.
     
  8. Panna Land

    Panna Land Well-Known Member

    Відповідь: дитячий садок (2)

    Вони дають готівку завідуючій? Бо мені дали номер карточки приват (типу садочка) і сказали, що на різні потреби...
     
  9. Usmishka

    Usmishka Well-Known Member

    Відповідь: дитячий садок (2)

    Сумніваюсь, що вам дали номер картки корпоративної :) Гроші в юридичних установах йдуть по поточних рахунках.
    А хто знає коли і як відбувається запис у садочок св.Миколая на Гвардійській? Бо дуже треба.
     
  10. Kryhla

    Kryhla Member

    Відповідь: дитячий садок (2)

    Сума не нормальна, але в садку на Ю.Липи теж моя знайома стільки давала аби взяли дитину. І головне, що альтернативи то дуже і нема, або давай гроші, або сиди собі вдома з дитиною...
     
  11. Krasynja

    Krasynja Щаслива мамуся!

    Відповідь: дитячий садок (2)

    Приходиш в садок, можна і з дітьом, просиш щоб тебе записали і тобі кажуть чи це реально чи вже нема місця, бо часом вже є групи набрані і першочергово беруть братиків сестричок тих дітей що вже ходили в цей садок ну і звісно дітей пластунів, бо завідуюча сама пластунка, а потім по знайомству, а дальше кому повезе)))
    В цьому садку тільки три групи, відповідно кожного року набирають лише ясла 20 дітей і то тепер лише з 3-х років
    Так, а завідуюча кожного кварталу показує батькам чеки куди пішли гроші.
     
  12. Panna Land

    Panna Land Well-Known Member

    Відповідь: дитячий садок (2)

    Ну тоді - це по-чесному:girl_tender:
    Хто чув інформацію про електронну реєстрацію дітей в ДНЗ? Наскільки це нововведення працює в наших реаліях?
     
  13. Ya Nata

    Ya Nata Well-Known Member

    Відповідь: дитячий садок (2)

    в нас в садочку жива черга (вже два роки підряд говорять в який день будуть проводити запис діток).... мамочки чергу займали з вечора з 18:00 стояли по черзі цілу ніч...
     
  14. Nastylove

    Nastylove Well-Known Member

    Відповідь: дитячий садок (2)

    Здається мені що то тільки для Києва.
     
  15. Panna Land

    Panna Land Well-Known Member

    Відповідь: дитячий садок (2)

    "гугля" каже, що це є вже у багатьох областях, окрім Львова:girl_nea:
     
  16. mumija

    mumija Member

    Відповідь: дитячий садок (2)

    Ой, у нас навіть з цією системою знайдуть як обдурити людей. Повписують "мертвих душ", а потім місця продавати будуть...
     
  17. Lemeshchuk

    Lemeshchuk Well-Known Member

    Відповідь: дитячий садок (2)

    А в кого в садок йшли дітки, які ще на ГВ? Переживаю лише за обідній сон, вдома ніяк не вдається вкласти без циці, а якщо мене нема то ні з ким іншим не засне. А ще якщо прокидається а мене немає поруч, то закатує істерики таку, що ледве її можуть заспокоїти і потім відповідно решту дня нервова і без настрою. А може в садку все по-іншому? В кого є який досвід?
     
  18. Hexe

    Hexe Well-Known Member

    Відповідь: дитячий садок (2)

    ну і для чого? створюють самі ж штучний ажіотаж, потім в той садок потрібно буде кілька днів до дня запису в черзі стояти, під тим садком.
     
  19. Нікуся

    Нікуся постою послухаю...

    Відповідь: дитячий садок (2)

    казала знайома,що її кума за 500 долярів влаштувала туди доню. ну і ставка в них....
     
  20. Svjatkova

    Svjatkova Well-Known Member

    Відповідь: дитячий садок (2)

    :khomyak::khomyak::khomyak:
    мммммдя... цікаво скільки нам заспіває?
    бо поки ніякого натяку на гроші не було ( ми не були в числі перших по списку) - сказала, що це батьківський комітет вирішує по скільки скидатися на благодійний внесок і вкладають ці ж кошти в розвиток групи...
     
Статус теми:
Закрита.