дитячий садок (2)

Тема у розділі 'Діти-квіти', створена користувачем Ніколь, 11 Березень 2011.

Статус теми:
Закрита.
  1. blakytnooka

    blakytnooka Member

    Відповідь: дитячий садок (2)

    а коли варто подавати заяву в садочок? бо я чула, що то і за 2 роки роблять, бо дуже мало місць, стають в чергу. це так?
     
  2. pgsmodel

    pgsmodel New Member

    Відповідь: Ваші відгуки про дитячий садок

    Може хтось ходив в садочок 116 на Джерельні 71.Скільки просять при вступі в садочок?
     
  3. Надька

    Надька Well-Known Member

    Відповідь: дитячий садок (2)

    дівчата допоможіть і порадьте. Хочу давати сина в садочок, зараз вибираю міжсадочком №128 на кондитерській,, садочок №125 на тургенева 41 та садочок №18 на гіпсовій. Може хтось знає за ті садочки?
     
  4. Krasynja

    Krasynja Щаслива мамуся!

    Відповідь: дитячий садок (2)

    Так, зараз щоб попасти в садок записують дитину зразу після народження, або через знайомство, або через хабар, бо місць в садках дуже мало.... нажаль!!!
     
  5. Rosynka

    Rosynka Well-Known Member

    Відповідь: дитячий садок (2)

    І у вашому садочку так само?

    Я б сказала, що оці два пункти важко обминути:
     
  6. Holly

    Holly Moderator

    Відповідь: дитячий садок (2)

    напевно залежить від садка чи району. Біля мене є садок, то там ніколи не було запису. Яринку 3 роки тому без проблем взяли.
     
  7. Krasynja

    Krasynja Щаслива мамуся!

    Відповідь: дитячий садок (2)

    Вам повезло!!! А який це район і садок?
     
  8. jalla

    jalla Прогрес року 2013

    Відповідь: дитячий садок (2)

    Питайте в садочку, в який маєте бажання ходити.
    Є садочки, де існує жива черга, а є, як у нас, потрібно прийти в день запису (раз на рік) і записатися. Ми записувались 5-го травня, то було минулого року, щоб з вересня ходити.
     
  9. Holly

    Holly Moderator

    Відповідь: дитячий садок (2)

    Наукова, садок 69 здається. Ми вже 2 роки не ходимо, то точно номера не пам"ятаю
     
  10. Krasynja

    Krasynja Щаслива мамуся!

    Відповідь: дитячий садок (2)

    У вас там старші виховательки?
     
  11. bleste

    bleste Well-Known Member

    Відповідь: дитячий садок (2)

    Дівчатка, підкажіть, як справи у садку "Дзвіночок" (Некрасова 31) - вихователі, приміщення, харчування?
     
  12. Svjatkova

    Svjatkova Well-Known Member

    Відповідь: дитячий садок (2)

    Хтось цього річ потрапив у 30-ий садочок на левандівці?
    А як із записом у 23-ій садочок? Поділіться інформацією, будь-ласка.
     
  13. marife

    marife Member

    Відповідь: дитячий садок (2)

    Дівчата. А скільки насправді можна халявити вдома без довідки, 3 чи 5 днів? Питаю медсестру-сама не знає
     
  14. Krasynja

    Krasynja Щаслива мамуся!

    Відповідь: дитячий садок (2)

    Зараз 4 дня за новими законами, за 5 день довідка має вже бути, раніше було 3дня.
     
  15. marife

    marife Member

    Відповідь: дитячий садок (2)

    А можна сам закон? Можливо ссилочку маєте?
     
  16. Krasynja

    Krasynja Щаслива мамуся!

    Відповідь: дитячий садок (2)

    нажаль, ні, медсестра в садочку казала нещодавно, от і знаю )))
     
  17. mumija

    mumija Member

    Відповідь: дитячий садок (2)

    ---------- Додано в 14:57 ---------- Попередній допис був написаний в 14:50 ----------

    [/COLOR]
    114. на караджича.

    ---------- Додано в 15:11 ---------- Попередній допис був написаний в 14:57 ----------

    чула, що наш закривають на липень, але поки конкретно нічого нам не казали. 1 садок на цілий район - це ж нереально!
     
  18. Panna Land

    Panna Land Well-Known Member

    Відповідь: дитячий садок (2)

    Чомусь не можу знайти відгуки про садочок №45 на Родини Крушельницьких, 23. Планую восени віддавати доцю в цей заклад. Сьогодні спілкувалась із завідуючою, трохи здивувала відповідь на запитання про благодійні внески: "...батьки ставлять на рахунок від півтори тисячі..." Це нормальна сума?
     
  19. kati

    kati Well-Known Member

    Відповідь: дитячий садок (2)

    Матусі, а хтось водить діток в Манюню, в ту групу 3-годинну до обіду? Хочу малого спробувати з вересня віддати, бо в садок підем вже з 3 рочків. Хотілось би почути відгуки
     
  20. Haidee

    Haidee Well-Known Member Команда форуму

    Відповідь: дитячий садок (2)

    То та, де мами можуть бути з дітьми? Багато моїх знайомих дітей водять. Кажуть, дуже залежить, який вихователь попадеться. Може одна дівчина 3 години всіх дітей гарно бавити, а можуть 3 кобіти язиками чесати і забути дати дитині папір чи олівці. З їжею теж раз на раз не попадає. Але загалом то ті мами задоволені. Ще знаю, що просили ту групу подовжити до 4 годин, але чи подовжать, ще не чула.
    А ще знайомі діти мали проблеми з адаптацією в держсадку після Манюні, бо не могли звикнути до більшої кількості дітей і строгих вихователів. Там переважно дитині достатньо уваги приділяють.
     
Статус теми:
Закрита.