$ дитячий масаж

Тема у розділі 'Дитяче здоров'я', створена користувачем nataliy, 27 Серпень 2013.

  1. nataliy

    nataliy Member

    mac (22).jpg mac (22).jpg
     
  2. nataliy

    nataliy Member

    Маленьке СОНЕЧКО на масажику
     

    Вкладення:

    • mac (36).jpg
      mac (36).jpg
      Розмір файлу:
      76,6 КБ
      Переглядів:
      49
  3. Roza Marena

    Roza Marena New Member

    Доброго дня! В сина (7 років) функціональна плоско-вальгусна деформація стопи, реабілітолог порекомендував пройти курс масажу на спину і ноги 10 сеансів, чи можна було би з вами домовитися, бажано з виїздом до нас додому (Сихів)? Напишіть будь ласка в пп, або свій номер, я вам зателефоную.
     
  4. Arapeta

    Arapeta Well-Known Member

    Цікавить масаж для 5-місячної дитини. Хочу "підготувати" спинку до того, як мала почне сидіти самостійно, то певно загальнозміцнюючий називається. Я всім своїм так робила). Виїзд на район Податкова-Стрийський парк. Напишіть мені у приват чи можете, і ціни.
     
  5. nataliy

    nataliy Member

    Доброго дня!Всім відповіла в пп.

    Надіслано від мого Redmi 4X, використовуючи Tapatalk
     
  6. Arapeta

    Arapeta Well-Known Member

    Дуже вдячна Наталі за массажикі! Завтра останній 10-й сеанс і мала стала ще більшим круть-вертем :). Дуже рекомендую усім зробити массаж своїй дитині перед тим як вона почне самостійно сидіти. Буде колосальна нагрузка на спинку і варто, щоб м'язи були до неї готові. Наталя чудово справлялася з моєю "шилопопкою" і вони стали як подружки.
     
  7. Zlatovloska

    Zlatovloska New Member

    Минулого тижня закінчились наші сеанси загальнозміцнюючого масажу, а моя 3-місячна донечка прокидається зранку і очима шукає п. Наталю) Дякую Вам, Наталочко, за чудові масажі, під час яких донечка раділа і посміхалася, і вже маємо помітний результат: дитина зміцніла і впевнено тримає голівку!) Рекомендую Наталю як добросовісного спеціаліста і чуйну, приємну людину)
     
  8. NskGirl

    NskGirl New Member

    Доброго вечора, цікавить загальний укріплюючий масаж для хлопчика 5 місяців, щоб трошки зміцнити спинку. Скажіть, будь ласка, чи буде у вас можливість позайматися з нами, р-н мазепи-грінченка, ну і орєнтовно по цінах що? Дякую.
     
  9. nataliy

    nataliy Member

    Відповіла приватно.

    Надіслано від мого Redmi 4X, використовуючи Tapatalk
     
  10. lesja.f

    lesja.f Well-Known Member

    @nataliy і мені напишіть ціну загально зміцнювального масажу, дитині 3 місяці. Дякую
     
  11. nataliy

    nataliy Member

    Написала:)

    Надіслано від мого Redmi 4X, використовуючи Tapatalk
     
  12. Bloody

    Bloody ...Отака-то-Дівчинка...

    Доброго дня! Цікавить загальнозміцнюючий масаж для 3-хмісячного малючка. Локація Пасічна (ЖК "Пасічний масив"). Напишіть, будь ласка, у пп ціну і чи можливий виїзд.
     
  13. nataliy

    nataliy Member

    Добрий день.Щойно відповіла Вам в приват.

    Надіслано від мого Redmi 4X, використовуючи Tapatalk
     
  14. KomG

    KomG New Member

    Доброго вечора, мене цікавить вартість загальнозміцнюйочого масажу для немовлят від 3 місяців. Дякую
     
  15. phobika

    phobika Well-Known Member

    А напишіть ще мені ціни, будь ласка. Цікавить масаж для дитини 7 місяців.
     
  16. JuliaKu

    JuliaKu New Member

    Доброго дня, дитині 2 міс, тримає голову на один бік.. Яка ціна масажу при кривошиї?
     
  17. nataliy

    nataliy Member

    Добрий день! Відповіла Вам в приват!

    Надіслано від мого Redmi 4X, використовуючи Tapatalk
     
  18. Mavpysuk

    Mavpysuk Well-Known Member

    Доброго вечора, цікавить масаж загальнозміцнюючий для доні 3 місяці.Локація Чорновола(МакДональдз).


    Надіслано із мого iPhone за допомогою Tapatalk
     
  19. Marianka

    Marianka Well-Known Member

    Дівчатка, рекомендую і щиро дякую Наталі за дитячий масаж. Наталя, відповідальна, пунктуальна людина і вміє знайти підхід до діток.
     
  20. Mavpysuk

    Mavpysuk Well-Known Member

    Хочемо разом з донечкою подякувати Наталі за професійний масаж і за чудово проведений час разом. Доця дуже полюбила Наталю, на масажі ніколи не вередувала, а завжди посміхалася.


    Надіслано із мого iPhone за допомогою Tapatalk
     
    • Подобається Подобається x 1