дитячий фотограф

Тема у розділі 'Діти-квіти', створена користувачем Олюнька, 5 Травень 2009.

  1. viltis

    viltis Well-Known Member

    Відповідь: дитячий фотограф

    Ми першу фотосесію зробили у 4,5 місяці ...і нічого:)))правда, старались, що спалах не надто в очка світив ...на зір не жаліємся:)))
     
  2. Angel

    Angel Well-Known Member

    Відповідь: дитячий фотограф

    Ми першу фотосесію робили в 3 місяці, навіть незнала що то небезпечно для очей....так би задумалась.Але ніби все гуд,перевірялись в окуліста.
     
  3. levandivka

    levandivka З яйцями...

    Відповідь: дитячий фотограф

    Формулювання не надто коректне.
    Я б писав "може зашкодити". Про 100%-у шкоду стверджувати не варто.
    Спалах, направлений "в лоб" (вмонтований у камеру), є небезпечним для любИх очей, і діточих, і дорослої людини.
    Зазвичай, професійне фотографування не передбачає стрільби спалахом в очі, бо й фоту псує наніц.
    Фотографування немовлят проводиться у добре освітленому приміщенні, із застосуванням спеціальної світлосильної оптики. Спалах, якщо і використовується, то мізерної потужності і освітлення не дитини (очей), а для освітлення відбитим (розсіяним) променем фону.
    Ідіоти зустрічаються серед представників кожного ремесла. Їх варто оберігатися.
    А нормальний фотограф не чинитиме шкоди собі, Вам і Вашим дітям.
     
  4. Hovrashok

    Hovrashok New Member

    Відповідь: дитячий фотограф

    Дякую за поради. Напевно раніше ніж за місяць ми і так не виберемося, бо то ще велике діло залишилось - треба студію знайти і фотографа.
    Якщо хто знає доброго фотографа буду вдячна за інформацію.
     
  5. Taska

    Taska Well-Known Member

    Відповідь: дитячий фотограф

    у дітей до півроку нормально не розвинений захисний рефлекс моргання і звуження зіниці на яскраві джерела світла. крім того вони не вміють фокусуватися на предметах і зіниця у них сильно розширена - тобто ловить більше світла ніж у дорослого. для цього спалах може з'явитися причиною серйозного пошкодження зору
    це не факт, що одразу виникнуть якісь проблеми, це може з часом відобразитись, думаю що у будь якому випадку не варто експериментувати на немовлятках.
    + це не тільки для зору небезпечно, це ще й великий стрес для дитини
     
  6. levandivka

    levandivka З яйцями...

    Дасте посилання на пор'єдне джерело? Хто дослідження проводив?

    Справа у тому, що завжди звертаю увагу не на одяг/кульчики/перстьонки дітей, а на очі.
    Вважаю очі найкращим індикатором здоров'я і настрою.
    Дійсно, трапляються дітиська з мутним/загубленим поглядом. Бувають і косоокі.
    Пояснювати ширше?
    Мій особистий досвід і спостереження малюків (на хрестинах, наприклад) каже, що (цитата) "нормально не розвинений захисний рефлекс моргання і звуження зіниці на яскраві джерела світла. крім того вони не вміють фокусуватися на предметах і зіниця у них сильно розширена - тобто ловить більше світла ніж у дорослого" буває у деяких дітей.
    Не більше і не менше. І, зазвичай, має в анамнезі не найприємніші згадки.
    А є дітки із абсолютно зрілим та ясним поглядом, "швидким фокусом". :)
     
  7. Ная

    Ная Well-Known Member

    Відповідь: дитячий фотограф

    Як на мене,то дітей якраз найкраще фотографувати в домашній обстановці,де їм все звикле. Вдома прекрасно получається фотографувати і без спалаху,буває достатньо світла з вікна,просто зйомку треба робити в сонячний день,або хоча б в найбільш світлу пору доби і фотографуватися поближче до вікна.Якісне фото без спалаху виглядає значно цікавіше.
    Хоча на рахунок шкоди від спалаху-згідна з Левандівкою.
     
  8. levandivka

    levandivka З яйцями...

    Відповідь: дитячий фотограф

    Та і є ж портативні світильники.
    [​IMG]
    Все вміщається в одну торбу. :)
     
  9. bilo4ka

    bilo4ka Well-Known Member

    Відповідь: дитячий фотограф

    я б в студії дитину точно б не фоткала. Скоро весна літо можна десь на природі пофотографувати і не треба ні спалаху і ні світла додаткового:girl_yes:
     
  10. levandivka

    levandivka З яйцями...

    Відповідь: дитячий фотограф

    Немовля... на природі? Чи Ви про фотографування його одягу? :)
     
  11. Taska

    Taska Well-Known Member

    Відповідь: дитячий фотограф

    а для чого??? сучасні фотоапарати і хороші обєктиви дозволяють фотографувати без спалахів і світильників. усі професійні і відомі дитячі фотографи не фотографують діток до року зі спалахами, бо у цьому просто не має потреби
    а з цим повністю погоджуюсь:)
     
  12. levandivka

    levandivka З яйцями...

    Відповідь: дитячий фотограф

    Точно! Всі!
    У єдного колєґи бачив підпис: "клац - шидевр". :)
     
  13. bilo4ka

    bilo4ka Well-Known Member

    Відповідь: дитячий фотограф

    а чому здивування виникає?:girl_impossible:
    http://www.mywed.ru/photographer/detail/photo/302102/ щось на зразок цього, тільки на травичці) Літом тепло, тому можна і без одягу)
     
  14. Taska

    Taska Well-Known Member

    Відповідь: дитячий фотограф

    а хто ні? давайте почнемо з того що у нас не так багато саме дитячих фотографів, більшість працюють за схемою фотаю-все-за-шо платять, я їх не вважаю тими що спеціалізуються у галузі саме дитячого фото. Можу, до прикладу, навести київську компанію Герфінс, яка займається дитячим фото, вони не знімають діток до року зі штучним світлом
     
  15. levandivka

    levandivka З яйцями...

    Бо дуже не багато мамочок ризикнуть робити фото роздягнутої на природі дитини. З нашими веснами. :)

    А сіртакі на хрестинах ґєрфіни танцюють?

    Пропоную погодитися на некоректності вживання "всє мами любят, всє пєдіатри совєтуют" і на тому зупинитися. :)
    "Всі" - не буває ніде і ніколи.

    .
     
    Останнє редагування: 8 Лютий 2011
  16. окса

    окса Member

    Відповідь: дитячий фотограф

    А ось вдома кожен фотографує свою дитину своїм фотоапаратом і за звичай зі спалахом-то це не шкодить?І фотографують частенько...
     
  17. levandivka

    levandivka З яйцями...

    Відповідь: дитячий фотограф

    Та де..?
    Зараз ВСІ користуються послугами фахівців. Всі! :)
    Зараз ще Дімалоз підтягнеться в тему, підтвердить.
     
  18. bilo4ka

    bilo4ka Well-Known Member

    Відповідь: дитячий фотограф

    так він же не по дитячому фото, а по весільному:biggrin:
     
  19. levandivka

    levandivka З яйцями...

    Відповідь: дитячий фотограф

    Та йой...
    Таська ж писала:
     
    Останнє редагування: 8 Лютий 2011
  20. bilo4ka

    bilo4ka Well-Known Member

    Відповідь: дитячий фотограф

    так він вже собі взірці на весільні запрошення підбирає, шоб включити в пакет весільної фотозйомки:connie_pull-pigtail А Ви думали ;)