Дитячі майданчики

Тема у розділі 'Крила надії', створена користувачем Натагідра, 9 Січень 2008.

  1. Nadijka

    Nadijka Well-Known Member

    Відповідь: Дитячі майданчики

    Натагіро, а скажіть куди можна звернутись з питанням озеленення або піску. Нам навесні поставили майданчик, але це просто ЖАХ! Саме болото... Коли ставили качелі і лавочки, то перерили все що тільки можна!
    Адреса: Виговського,83
     
  2. Натагідра

    Натагідра Well-Known Member

    Відповідь: Дитячі майданчики

    відносно піску, то або в Жек або всі мешканці по 5 гривень якраз на машину піску вистарчить, з озелененням допоможемо :)
     
    • Подобається Подобається x 1
  3. Tutuka

    Tutuka Well-Known Member

    Відповідь: Дитячі майданчики

    Парк біля 44 школи (район Краківського базару, гірка по вул. Золотій). Років 20 тому там побудували якусь подобу дитячого майданчика - зборище дерев'яних потвор, але до цього часу все давно знищене. Найближчий нормальний майданчик - аж біля університету.
     
  4. ТОМас

    ТОМас New Member

    Відповідь: Дитячі майданчики

    Добрий день, Натагідро. В продовження нашої телефонної розмови даю адресу та фото дитячого майданчику, який не зважаючи на купи сміття і надалі залишається найулюбленішим місцем прогулянок половини вул. Г.Мазепи та навколишніх районів. Знаходиться над "Балатоном" (теперішнє "Сільпо"), вище будинку №13а по вул.Г.Мазепи (в парковій зоні..?). На мої запитання в жеку відповіли що їхня територія простягається до тротуару, а далі вже є новий "хазяин". [​IMG][​IMG][​IMG]

    Додано через 2 хвилини
    [​IMG]
     
    • Подобається Подобається x 1
  5. Jasmin

    Jasmin :)

    Відповідь: Дитячі майданчики

    А я хочу підтримати дописувача Наталя відносно дитячого майданчика в Рясне..
    зараз вже кілька майданчиків зробили. правда батьки за свої кошти... ось і почали робити біля нашого будинку (біля перукарні Оленка), територія у нас дуже велика, а з забав для дітей пісочниця та качеля (зроблена також батьками 2 роки тому)
    Ось гляньте
    [​IMG]
    [​IMG]

    тепер вирішили огородити шинами територію.. а то ночами сигналізація машин верищить на пів району.. тай заїжають на площадку машинами...
    В мене не стільки прохання допомогти у відновленні площадки, скільки прохання допомогти з контактами фірм чи організацій де можна замовити качелі, каруселі, гірку і т.д.
    Батьки хочуть щось типу комплексу від рошену, але де його замовити?? в неті пропозиції тільки з Києва, польщі... але ж там доставка шалена буде....
    Натагідра а де ви замовляєте качелі та інше для площадок?? допоможіть хоча б контактами фірм;)
    Щиро дякую!!;)
     
    • Подобається Подобається x 1
  6. Яська Березнева

    Яська Березнева Well-Known Member

    Відповідь: Дитячі майданчики

    Маленький майданчик по вул. Морозенка - Одеській. Минулого року якісь добрі душі відремонтували там лавочки, зробили качелі, накрили дошками сидіння навколо пісочниці. Вже цієї весни качелі, що називається, з м"ясом вирвані, дошки з лавок і сидінь поздирали. Малій 4 роки. Питає, куди поділися качельки. Я кажу, що великі нечемні хлопчики поламали, а вона питає, а коли їх відремонтують?
     
    • Подобається Подобається x 3
  7. afterstep

    afterstep Well-Known Member

    Відповідь: Дитячі майданчики

    мене теж це питання цікавить - коли нарешті галицькі хлопчики поремонтуються, і перестануть бути нечемними?
     
    • Подобається Подобається x 3
  8. Яська Березнева

    Яська Березнева Well-Known Member

    Відповідь: Дитячі майданчики

    Шановний afterstep, я думаю, Ви б могли здогадатися, що я мала на увазі питання, коли поремонтують саме качелі, а не галицьких хлопчиків. Я, власне, хотіла у своєму дописі написати "качелі", а не "їх". Але я не подумала, що доросла людина може не здогадатися, що мова йде саме про качелі. Чи то у Вас таке хобі - чіплятися до слів?
     
    • Подобається Подобається x 5
  9. Натагідра

    Натагідра Well-Known Member

    Відповідь: Дитячі майданчики

    Доброго дня усім.
    одже новини у нас наступні.
    майданчик для дітей що проходять лікування у лікарні на вулиці дністровській пішов у розробку.
    виготовляти буде фірма Ксіл http://ksil.com.ua/index_ukr.html
    з приємного елементи будуть антивандальні , тобто розраховуємо що якийсь час протримаються.
    з неприемного монтаж буде сягати аж 35 відсотків вартості :sad:(((
    але у нашому випадку нема інших варіантів оскільки плануємо спеціальне покриття під гірки і качелі, щоб зменшити ризик травм у наших діток.
    також зважаючи на шалену чергу майданчик буде готови десь у перших числах вересня, ну але треба з чогось починати.

    Відносно прохань допомогти з обладнанням прибудинкових і паркових дитячих майданчиків, як я і казала усім по телефону, на данний момент ми можем допомогти з озелененням і підказати де можна замовити елементи площадок. А також допомогти з огородженням і збором сміття (стосується паркових зон)
    Відносно нових гірок качель тощо, на жаль ми не отримали обіцяного фінасування - нам відповіли що гроші на облаштування майданчиків на прибудинкових територіях входять в кварплату яку сплачує кожен жилець жеку тому можна трохи прижати жеки, крім того додаткові кошти розподіляються з бюджету міста на райони через жеки.

    тобто якщо ви таки хочете озеленити ваш майданчик і зробити його зручним для дітей ми можемо допомогти. Що для цього треба зробити.
    1. надати фото і адресу (частина уже є)
    2. вирішити хто буде цим займатисяз жильців - ми допомагаємо але лише у випадку якщо робота буде спільна, бо інакще з цього ніякої користі, те що садитья чужими руками за звичай ламається в перший же рік, а якщо в посадці приймуть участь ваші діти то вони будуть це берегти.
    3. план території може бути і мальований від руки , але хоть приблизно збережений масштаб. після того як ми дійдемо згоди про то як усе буде потрібна згода жильців вашого будинку і погодження з жеком щоб не було як з Арсеном на сихові (діти садили дерева, а наступного дня працівники Арсена їх викопали і склали в купку під церквою).

    Зараз літо , а дерева садити краще у вересні, проте уже зараз можна розмітити майданчик (огородити шинами), визначити що саме буде садитися (дерева, кущі багатолітники) домовитися коли конкретно (яка з субот вересня) буде проводитися посадка

    Протягом літа можна посадити деякі багатолітні трави (скажімо папороть ), але знов ж потрібен відповідальний, котрій буде слідкувати за поливом перший тиждень - з досвіду найкращі відповідальні, це діти 5-15 літнього віку :)

    На вересень місяць плануємо висадку дерев кущів і багатолітніх трав.

    Додано через 34 хвилини
    з 14 липня можна підходити на чорновола 45 "а " для узгодження дат і плану озелення
     
    • Подобається Подобається x 5
  10. Цитронка

    Цитронка New Member

    Відповідь: Дитячі майданчики

    А ще є занедбаний майданчик за колишнім кінотеатром "Жовтень", що на вул. Любінській. Там рядом не так давно зробили спортивний майданчик, а от самі качельки, гірки, ... все в жахливому стані.
     
  11. Lavazza

    Lavazza Well-Known Member

    Відповідь: Дитячі майданчики

    чула, що ділянка вже продана і скоро замість кінотеатру буде багатоповерхівка
     
  12. afterstep

    afterstep Well-Known Member

    Відповідь: Дитячі майданчики

    гм.... я в свою чергу - думав, що ви здогадаєтеся - що проблема не стільки в качелях, скільки у вихованні галицьких хлопчиків :) адже якщо не ламати - то качелі прослужать купу років. А як ламати - то на ремонти тра' додаткові гроші і таке інше :)
    ==
    Тому й цікавлюся - коли поремонтуються галицькі хлопчики? чому років з 30-40 тому галицькі хлопчики вміли облаштовувати дит. майданчики, а не ламати їх? а що зараз такого відбулося, що все воно з точністю до навпаки?
     
  13. mamatu

    mamatu Well-Known Member

    Відповідь: Дитячі майданчики

    Якщо ця тема ще актуальна, можу назвати адресу занедбаного майданчику:
    Вул. Кубійовича (недалеко від Академії Мистецтв, кінцевої "4" трамваю, паралельна вул. Снопківської по якій на Новий Львів їдуть маршрутки).
    Там від майданчику одна назва, поламані небезпечні гірка та каруселька, порожня пісочниця та гойдлка. А діток дууже багато та різних вікових категорій.
    Кожен раз, як проходжу мимо, так думка і проситься щось там для дітей зробити... а тут несподівано на таку темку натрапила!
    Якщо можете, допоможіть із цим.
    якщо треба фото - напишіть, я зроблю та виставлю.
     
    • Подобається Подобається x 2
  14. mayscream

    mayscream Well-Known Member

    Дитячі майданчики!!!

    ТМ "Хуторок" реалізовує новий напрямок, а саме безкоштовне встановлення дитячих майданчиків у великих містах!Програма стартувала у Дніпропетровську (11 майданчиків) і виходить на нац. рівень,Львів також є у переліку міст-учасників.Маю велике прохання до форумчан: якщо у Вашому районі багато дітлахів і їм нема де бавитися, але є пустир чи зруйнований дит. майданчик,зголошуйтеся!!!Присилайте фото та адресу.Вся інформація буде передана безпосередньо до команди програми!Можливо саме у Вашому районі буде побудований новий дит. майданчик (на кшталт Рошенівських). Якщо Вам не байдуже,прошу писати у ПП!!!
    Наразі у заявлених є зруйнований майданчик між Енергетичною та Карманського (Новий Львів), та ще один такий самий на вул. Стрийській.

    Прошу модераторів не сприйняти за рекламу,бо це виключно соціальна акція, і одна людина просто не в змозі охопити ціле місто, тому й звернулась до Вас!
     
    • Подобається Подобається x 2
  15. MAECTР0

    MAECTР0 миється в бані

    Відповідь: Дитячі майданчики

    А чи хтось займайеться ремонтом майданчикiв?
    Якiсь ган... виламали дно в однiй секцiï гiрки майданчика Рошен що бiля кiнотеатру Сокiл, за технiкумом зв'язку що по вулицi В.Великого.
    Добре що вчасно помiтили а було б дуже плачевно.

    Малий з iншими бавились пролiзаючи через ту дiру й все таки набив гулю.

    Дякую за увагу.
     
  16. mamatu

    mamatu Well-Known Member

    Відповідь: Дитячі майданчики

    Даю фото майданчика, що між вулицями Кубійовича та Тютюнників:

    [​IMG]

    [​IMG]

    [​IMG]

    [​IMG]

    [​IMG]
     
    • Подобається Подобається x 1
  17. фасолька

    фасолька Well-Known Member

    Відповідь: Дитячі майданчики!!!

    Це майданчик на перехресті вулиць Вернигори і Декарта. Ні травиночки, ні листочка зеленого...

    [​IMG]
     
    • Подобається Подобається x 1
  18. фасолька

    фасолька Well-Known Member

    Відповідь: Дитячі майданчики!!!

    Тут трохи веселіше. Перехрестя Морозенка - Одеська[​IMG][​IMG]
     
  19. Koza-Dereza

    Koza-Dereza Well-Known Member

    Відповідь: Дитячі майданчики

    Як шкода що дiтям нема де бавитись. Впринципi, в iдеальнiй ситуацiї, мiсто мало б подбати за дит. майданчики. Як площi вилизувати перед приїздом важливих гостей то грошi є, а як лавки поремонтувати i нормальнi качелi поставити i пiсок не засцяний то грошей нема...
    Вандали теж би мали совiсть нищити майданчики.
    В нас в комплексi дiтиська понамальовували фломастерами по всiх гiрках, я вже не знаю навiть кому жалiтись щоб то все помили постирали. I смiтника немає поруч. Ми з чоловiком то i робим що смiття зальотне пiдбираємо, щоб мала не наїлась.
     
    • Подобається Подобається x 3
  20. stas

    stas New Member

    Відповідь: Дитячі майданчики

    доброго дня. люди допоможіть. нашим діткам зовсім немає де гуляти. район великий,дітей повно.а майданчиків немає! це жах. живемо на вул. в.великого район цуму гуляємо в садіку левеня,але нас з відти виганяють постійно. до 46 школи ходимо,але для маленьких діток там нічого немає. пишіть що можна зробити з цим
     
    • Подобається Подобається x 1