Дитяча поліклініка Веселка. Відгуки.

Тема у розділі 'Дитяче здоров'я', створена користувачем Virginia, 10 Березень 2015.

  1. algo

    algo СуперМодератор) Команда форуму

    @IrunaD в принципі як до лікаря я до неї не мала претензій. і кажуть що дуже важких немовлят виходжує. так що тут з різних боків можна дивитись)
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  2. TinkaMalvinka

    TinkaMalvinka Well-Known Member

    Сьогодні проколював моїй доці вушка, все акуратно, приємний лікар . Медсестра розважала дитину, допомагала мені тримати при проколі. Коли у холлі одягала дитинку, запиталась чи потрібна допомога. У вівторок маємо прийти показатись і за розписаними рекомендаціями.. Перед тим як ідти прогляньте години роботи лікаря який вас цікавить,бо працюють чітко по годинам.
     
    • Подобається Подобається x 3
  3. Lyudvig

    Lyudvig Добра не пам’ятаю, зла не забуваю.

    А чим проколював?
     
  4. TinkaMalvinka

    TinkaMalvinka Well-Known Member

    Пістолетом, 2 рази перемальовував позначки на вушках, радив де краще з точки зору росту вушної раковини з віком.
     
    • Подобається Подобається x 1
  5. Gajka

    Gajka Well-Known Member

    клас
    я думала то в перукарнях роблять?
    вам не шкода ще таку манюню було? а то ми якось вагаємося
    за все 115грн? а кульчики там теж входять?
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  6. TinkaMalvinka

    TinkaMalvinka Well-Known Member

    так
    І у перукарнях теж, але то тре знати куди колоти дитині, щоб потім +/- нормально було, симетрично.
    Мені проколювали досить пізно у 10 років, то як згадаю. У 8 місяців дитина не розуміє ще, трошки поплакала, познайомилась потім у холлі з хлопчиком і про все забула:girl_tender:.Лікар 3 місячній колов-то реально рано, але батьки захотіли.
     
  7. Materynka

    Materynka Well-Known Member

    Якщо чесно, я б теж воліла у лікаря колоти вуха, але колись навіть тут на форумі читала, що краще не пістолетом то робити, а голкою. Бо від пістолета прорив, а від голки прокол. Хоча, хто його знає, може то і не так важливо:dntknw:
     
  8. Gajka

    Gajka Well-Known Member

    Я собі проколювала сама у 11 класі. Нікому не могла довірити таку справу. Я чомусь маю страх, що той пістолет стрілить не туди. І що тоді?
    Батьки купили кульчики і тільки й чую, проколіть. А я боюся.
    І як дитину одягати щодня, а шапка ще й зараз? Це ж болітиме.

    Добре, що таке в клініках роблять, звісно. Бо в перукарнях якось страшнувати з немовлям.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
  9. Tagonga

    Tagonga New Member

    Проколювання - то добре.. Але все ж таки хотілося довідатись як він як ЛОР-спеціаліст? Чи вартує до нього вести дитину з певними проблемами?
     
    • Подобається Подобається x 1
  10. Lemeshchuk

    Lemeshchuk Well-Known Member

    А який в них графік роботи? в суботу працюють, бо щось на їхньому сайті не можу знайти.
     
  11. Marigold

    Marigold Мама дівчинки-перлинки

    а чому ні? Ми так робим - їздим в Параскеви, а в поліклініку час від часу заносим ксерокс висновку з огляду. Моя дільнича з поліклініки попереджена - я відразу ж сказала, що так робитиму. Їй це ок.
     
    • Подобається Подобається x 1
  12. IrunaD

    IrunaD Well-Known Member

    То ви дільничій просто сказали чи треба якісь заяви писати?
     
  13. Talya

    Talya Well-Known Member

    ми до нього вже кілька років звертаємося при потребі (на Орлика). останнього разу замінив нам наших педіатрів, котрі були у відпустках. лікуванням і результатом задоволені
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Інформативно Інформативно x 1
  14. Marigold

    Marigold Мама дівчинки-перлинки

    Просто сказала. Спочатку медсестрі, а потім як заявилась дільнична - то і їй (вони до нас тоді як по свячену воду бігали після дом пологів. То ми на місці все і вирішили, не потикаючись туди). Свою дільничну я стабільно раз в тиждень зустрічаю під час прогулянки, обмінюємся пару словами. То я їй розказую де і в кого були - вона довольна. Лиш карточку ходила в них брала, бо їздили до ортопеда і невропатолога. @IrunaD
     
  15. Kapitoshhka

    Kapitoshhka Well-Known Member

    от власне(( знайома із її родичем - то навіть він про неї не дуже добре як про лікаря відгукується((((

    але парадокс: купа-купезна поганих відгуків про неї, а у приватну клініку беруть, в роддомі "лікує" і "допомагає" своїми порадими, певноі пацієнтів своїх багато має(((
     
    • Подобається Подобається x 1
  16. Magnoliya

    Magnoliya Well-Known Member

     
    • Безграмотно Безграмотно x 1
  17. TinkaMalvinka

    TinkaMalvinka Well-Known Member

    http://www.veselka.clinic/services/grafik-pryjomu-likariv- дивіться графік роботи саме лікаря того напрямку,що вам потрібно, бо лікарі там по пів дня працюють і навіть тільки у певні дні.
     
  18. сніжна

    сніжна Кішка, яка "сама по собі"

    це якщо вашій дитинці буде більше одного місяця. Бо до 28 днів від народження- це парафія неонатолога, і раз вони взяли у штат власне неонатолога, то місяця часу від народження на консультування таких малюків даватимуть її.
    звичайно можна. Це звичайна консультація, яка оплачується згідно з їх прайсом.Лиш враховувати те,що якщо потрібний лікарняний ( ну але це вже мам старших діток більш стосується), то листок тимчасової непрацездатності вони не мають права відкривати. З цим доведеться звертатися до вашого сімейного лікаря у звичайну поліклінку
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Інформативно Інформативно x 1
  19. Kotyara

    Kotyara New Member

    Я теж спершу тішилась, що зявилась альтернатива тому "жахіттю" - дит. подіклініці, де лікарі тільки те й можуть, що медогляди підписувати. От на радощах і пішли туди аналізи здавати... Чесно, очікувала більшого. Організація того процесу в них ще кульгає. Людей зранку було багато, черги як такої нема, адміністратор замість того, щоб трохи з людьми розрулювати то діло, рекламки роздає, тим хто просто зайшов подивитись. Словом, ми більше години там товклись з маленькою дитиною.... Потім ще півгодини кров цідили... Добре, що хоч малий не плакав. Прийшов чоловік за результатами, а вони один знайши, інший ні... Може то я придираюсь, і вони ще не "вбулись" просто....


    Надіслано з мого iPad, використовуючи Tapatalk
     
    • Подобається Подобається x 1
  20. Oduvashka

    Oduvashka Well-Known Member

    Медікавер і Параскеви вже дають офіційні лікарняні, може і в Веселці так. Досить подобається мені сервіс в Параскеви, що можна аналізи в будь-який час здати, і лікар потім після консультації позвонить і ще по аналізам щось додатково призначить/відмінить, але дуже щільний графік прийому лікарів, треба завчасно записувати дитину. Треба в Веселку дзвонити питати, чи є в них такий сервіс.
     
    • Подобається Подобається x 2
    • Інформативно Інформативно x 1