Дитина боїться води

Тема у розділі 'Маленькі бешкетники', створена користувачем TASJA, 6 Лютий 2009.

  1. vanilia

    vanilia Miracles are real

    Відповідь: Дитина боїться води

    Тобто, лікоть - гарантія? ;) Дуже цікаво ... )))
    Я говорила не про гарантію, а про те, що "на лікоть" може бути дуже суб.єктивним.
     
  2. tashyk

    tashyk New Member

    Відповідь: Дитина боїться води

    В нас дівчинка 1,5 рочку ще донедавна не боялась взагалі води. Сідала у ванній, лягала, вода затікала в очі і нічого.. обтиралася ручкою і далі собі бавилась. та ось останнім часом почала боятися занурюватись, присідати у воді. А коли вода на обличчя попадає верещить і тікає з ванни... Не можемо вловити причину...
     
  3. Єва

    Єва Well-Known Member

    Відповідь: Дитина боїться води

    В мене дитина купалася у своїй ванночці досі, в кімнаті. Не боялася навіть коли я їй виливала воду, щоб сполоснути голову. Тепер навчилась розбризкувати по всій хаті, то мусіли перейти у велику ванну. Думали, спочатку покладемо ванночку всередину у ванну, але вона боїться самого приміщення ванної кімнати. Не знаю, чи то надовго, але один раз мила її з дикими криками. Що робитиму завтра - не уявляю. Чи то в кімнаті далі пробувати,тільки за руки тримати, щоб не хляпала по стінах... Треба було скоріше взагальну ванну переводити :sad:
     
  4. zlatovlaska

    zlatovlaska Well-Known Member

    Відповідь: Дитина боїться води

    І у нас те саме...

    малу до 4 місяців купали в кімнаті, потім перейшли в ванну (ставили маленьку в велику), теж відразу щось не подобалось їй . В ванні, не знаю як у Вас, а у нас було дуже яскраве світло,-її то нервувало , змінили на слабшу лампочку перестала плакати, може так співпало а може дійсно їй не подобалось яскраве світло.
    Коли в велику ванну набрали перший раз води (9 місяців їй було) то так тішилась, що то капут, літала по ній з одного кінця в другий, і до тепер таке витворяє, сусідів топимо помаленьку. Єдина проблема- миття голови...
     
  5. ljalechka

    ljalechka Well-Known Member

    Відповідь: Дитина боїться води

    моя малеча обожнює купатись, але коли приходить черга мити волоссячко, тоді завал! вистрибує з тої ванни як маленьке котинятко:girl_impossible:
     
  6. puma

    puma Well-Known Member

    Відповідь: Дитина боїться води

    А моє чудо сидить в воді і бавиться, а як тільки починаю мити відразу кричить, перестаю рухати знову спокій:girl_yes:. Але найгірше коли витягую з ванни... :girl_impossible: співчуваю нашим сусідам...
     
  7. Anelija

    Anelija New Member

    Відповідь: Дитина боїться води

    І в мене з обома донечками були подібні епізоди. Зі старшою я спробувала спільне купання (буквально кілька разів, їй тоді було 9-10 міс), в моїх обіймах вона почувалась захищеною і швидко перестала боятись. А молодша в рік, без видимих причин, почала боятись купання у ванній, тоді я близько двох тижнів купала її, набираючи воду у велику миску і ставила її у ванну. Все минулось.
     
  8. nasturcia

    nasturcia New Member

    Відповідь: Дитина боїться води

    І у мене так було.Трохи загаряча вода була одного разу, і малий потім страшно відмовлявся купатись. Ми з ним радісно заходили у ванну, а ось у воду лізти він не хтів. Допомогло купання в тазику, а також те, що я давала йому лише в ванночці побавитись найцікавішими іграшками (він дуже полюбляє надувні кульки, тому поступово, граючись з двома великими кульками він погодився продовжувати водні процедури). Також допоміг тряпчаний метелик, якого він бачив тільки у ванні. На згадку про боязнь води лишилось те, що якщо при ньому у ванночку набирається вода (чи розбавляється), то все-сльози гарантовані.
    І ще одне, все ж таки, лікоть ліпше, як на мене, "вловлює" потрібну температуру води.
     
  9. olangel

    olangel Well-Known Member

    Відповідь: Дитина боїться води

    В мене малий з самого першого разу невзлюбив купатись. І вода нормальна була і поступово клали.... Перепробували різні поради пеленочки/холоднійша/теплійша водичка-нічого не допомагає. Істерика починається нереальна і купання займає до 5хв.Минулого тижня почала набирати велику ванну і з малим на руках туди залазити. Так здається спокійніше, тмяне світло, душ з якого л'ється водичка йому цікаво, але він не відпускає мене ні на секунду, як що захочу його відсунути від себе, похлюпати, одразу починає хнюкати. Йому потрібно щоб він до мене доторкався і завжди у разі чогось була циця під носом..... Надуває дуже сильно животик і руці завжди тримає біля пвдборіддя, в воду їх не опускає, постійно напружений...... Сподіваюсь спільне купання йому допоможе звикнути :sad:
     
  10. Marjaha

    Marjaha New Member

    Відповідь: Дитина боїться води

    І в нас також малий в якийсь момент почав боятись води-кричав диким криком навіть біля умивальника, не допомагало нічого. Ми ходили до священника-допомогло відразу, от голову боїться мити досі. Напевно весь мікрорайон чує коли ми це робимо.
     
  11. Shprotka

    Shprotka Active Member

    Відповідь: Дитина боїться води

     
  12. olangel

    olangel Well-Known Member

    Відповідь: Дитина боїться води

     
  13. Nana11

    Nana11 аспіранточка

    Відповідь: Дитина боїться води

    В нас таке було, почала купати в великій ванні, в теплішій воді 38 градусів(причому води спочатку небагато а потым дешом допускала), і на рушниках скручених а не на підставці тій дитячій, рушники м'ягенькі, дитинці приємно. Помогло.
     
  14. Shprotka

    Shprotka Active Member

    Відповідь: Дитина боїться води

    мій малий обожнює купатися від народження, хоча ручки спочатку також зверху тримав і також напружено (поки не роздуплився, що ними можна плюскати:))
     
  15. olangel

    olangel Well-Known Member

    Відповідь: Дитина боїться води

    А те, він так пузо надуває щоб припіднімало, це теж буває? :)
     
  16. napoleona

    napoleona Well-Known Member

    Відповідь: Дитина боїться води

    у нас те саме, зараз у воді я і все кругом ванни, а ще ми плаваєм з колом і дуже тішимся
     
  17. Dolche

    Dolche Well-Known Member

    Відповідь: Дитина боїться води

    і ми в колі дуже любимо плавати. Для дітей то справжній рай. Ми їх ще з 1,5 міс. купаємо в колі.
     
  18. Raven

    Raven Мама малятка

    Відповідь: Дитина боїться води

    Дівчатка, моя племінниця в п"ять рочків боїться купатися в великій ванні, а в малу ми вже не влазимося, сидить скручена. Забавки, вмовляння і т.п. приводять до істерики. Хтось з таким стикався?
     
  19. Zoryanazirka

    Zoryanazirka Well-Known Member

    Відповідь: Дитина боїться води

    А я з своїми сонечками поки тато наш був занятий пішла в басейн, в результаті сиділи там 2,5 години!!! Я думала Михасик буде боятися.. Та де там, скаче в воду навіть не дивиться чи я його лапаю..
     
  20. Bogdanka

    Bogdanka Well-Known Member

    Відповідь: Дитина боїться води

    ми стикались
    пробуйте різне кольорове, або чекайте - переросте
    нам нічого не помогло, ні купання з мамою, ні душ з мамою, ні миска/кріселко у ванній, ні килимок антиковзкий... просто переросла, або море - не знаю
    хоч до моря в аквапарк ходила зі мною - там було ок, а вдома ніяк - так було десь 5 місяців - голову мили насилу з криком, коли вже просто мус було, такщо по-різному буває