Дитина боїться води

Тема у розділі 'Маленькі бешкетники', створена користувачем TASJA, 6 Лютий 2009.

  1. Jersey

    Jersey Active Member

    Відповідь: Дитина боїться води

    Мій малий боїтся води, хоча десь до року часу він дуже любив купатись, а зараз це просто жах, він тільки чує слово ванна і починає плакати. Ішо ми вже тільки не пробували, нічого не допомагає :girl_cray: Навіть не знаю шо вже робити...
     
  2. Bogdanka

    Bogdanka Well-Known Member

    Відповідь: Дитина боїться води

    У нас теж як і в багатьох з вас дикий переляк до купання. Не діє ніц, ні з мамою, ні без, ні в ванній, ні в ванночці, ні з забавками, ні на руках, миємося лише в ванній, а голову уже два місяці тільки змиваємо, без б.-я. миючих засобів, бо нереально, а до 10 місяців дитина обожнювала купання, то була процедура ціла, запускання забавок і купання з татком, очі закривала так гарнесенько, коли ми їй головку змивали...
    Кажуть, що то переходить, сподіваюсь на морі такого не буде, бо в 7,5 місяців в Туреччині, з води витягнути - крик був на 5 пляжів) Думаю, це переростається, от тільки в кожного мабуть свій вік "переростання", хоч би нам пошвидше)
     
  3. TASJA

    TASJA Well-Known Member

    Відповідь: Дитина боїться води

    Ми ніби переросли........ у віці 2 роки (2 і місяць приблизно). Голову ще не любить мити, але купатися залюбки йде!
     
  4. Jersey

    Jersey Active Member

    Відповідь: Дитина боїться води

    коли вже ми то переростем...
     
  5. Bogdanka

    Bogdanka Well-Known Member

    Відповідь: Дитина боїться води

    ого... то ще нам довго, тільки в умивальнику дається помитися...
     
  6. Bobas

    Bobas New Member

    Відповідь: Дитина боїться води

    :girl_nea: І в нас таке було, але почала мама купатись з дитиною, перше наливали мало водички, додали бульбашки, квіточок ромашки, нам допомагали баночки з актімельок- магазин сочків робили.. і у формі гри- мама мила все, що треба було. Тепер, після занурення на морі в нас виникла проблема помити голову. У воді сидимо, а голову ну ніяк!!! Вирішили проблемку не грою, а ультиматумом- мала має довге волосся- стригти не хоче, а волосіки по саму попочку мити треба, бо не розчешиш. Положила мама ножиці збоку, сіла разом із малою у ванну- і попросила або мити або стригти. Пообіцяла, що водичка в очі не зайде. Пояснила, що як не миєм- стрижемся під хлопчика. Після тривалих роздумувань - мала погодилась помитись. :girl_blush2:тепер це діло за щастя- тільки ходе шампуні і бульбашки вибирає....
     
  7. Michela

    Michela New Member

    Відповідь: Дитина боїться води

    Можливо Ви колись з температурою води "переборщили"? Дітки дуже пам'ятають! А не мили Ви його під душем...??? Моя мала колись так налякалась, що довгий час теж боялась... Навіть зараз малий- хоч дуже любить купатись, як включаю душ- вискакує зразу...
    А Ви спробуйте заохотити дитину...щоб йому було цікаво...мій любить залазити в ванну, коли ще немає води...сам відкриває воду(звичайно ж під моїм наглядом), а тоді всякими відерками, лійками ніби сам собі наливає...
    Іграшки, весела гра, бульбашки, трішки терпіння і все в Вас вийде! Успіхів!
     
  8. vernata

    vernata New Member

    Відповідь: Дитина боїться води

    Ми навпаки залюбки миємося під душем, а купатись не хочемо - зразу в крик. Ще місяць назад з задоволенням купався, плюскався з іграшками, а потім пірнув один раз (бо послизнувся) і все...
     
  9. Sue

    Sue New Member

    Відповідь: Дитина боїться води

    Треба стелити на дно ванни такий протислизький килимок. Дитині не слизько сидіти і вона не боїться. Мій старший син мав уже понад рік, а купатись дуже не любив змалечку. Коли йому рік минув, мені подарували такий гумовий килимок - він трохи покращив ситуацію. А ще цікаві ігри. Ми брали машинки, качок, ляльки, які можна мочити, ще різні іграшки і бавились у всілякі пригоди. коли вода потрапляла на очі чи обличчя - одразу треба було витерти рушником, щоб не плакав. Мити голову було ще не просто. Бавились у водоспад і після того одразу ж голову витирали. Зараз йому вже скоро 5 рочків і все гаразд у ванні. Щоправда, у глибоку воду він не піде. В басейн чи в озеру заходить тільки до груди. Так що боязнь води треба долати довго. Правду казали про терпіння.
     
  10. inchik

    inchik New Member

    Відповідь: Дитина боїться води

    Уря! :girl_dance: нарешті ми не волаєм під час купання і сусіди не знають як часто ми голову миєм. То вже десь пару місяців так "тихо" і "добровільно" не під душ, а під струю води з-під крана підносить Настунька голову і дається мити :dance2: (хоча як вода попадає на очі, то трохи нервується, але ми і то теж пройдем)...не знаю, що сталося і чим повпливали на дитину, а може то дорослішання і нарешті наш час прийшов...але маєм нарешті прогрес в тому за останні майже 4 роки.
     
  11. Soneliya

    Soneliya New Member

    Відповідь: Дитина боїться води

    Наш Максимко заради купання все віддасть!!! Без перебільшення! Для нього найдорожче - це ігри з водою. Лити, переливати, вода, вода!!!! АЛЕ маємо проблемку, коли попадає вода на обличчя, він дуже лякається, ніби задихається, відразу встає в ванні на ножки і хоче на руки щоб його забрали. Власне волоссячко змити від шампуню нема як!
     
  12. Оляна

    Оляна Well-Known Member

    Відповідь: Дитина боїться води

    А мої б напевно б жили у воді. При будь якій можливості придумують причину поталяпатись. Хоча був період коли одна почала боятися купатись, бо якось була загаряча вода так і купалися три місяці стоячи, але потім перейшло.
     
  13. orki

    orki New Member

    Відповідь: Дитина боїться води

    Моя старша мала після року почала дуже боятися купання у ванні. Хлюпатися ручками - на здоровя, а занурити тільце - ніяк. Проблема якось поступово відпала сама собою. Зараз залюбки купається в ванні, басейні, річці , морі
     
  14. vanilia

    vanilia Miracles are real

    Відповідь: Дитина боїться води

    А в нас таке почалось після того, як тато вирішив облити дитину холодною водою. Дуже довго боялася вона води після цього. Починала я з того, що купалася разом з нею і то їй в той час давала цицю. Поступово стали просто разом купатися, а потім все налагодилось. Більше тато дитину не обливає )))
     
  15. status quo

    status quo New Member

    Відповідь: Дитина боїться води

    Такая мысль посетила... Дети они не приемлют сильно теплую воду (я уж не говорю, горячую). Может, Вы купаете малыша в такой воде, "чтоб он не замерз". Ему может быть горячо, даже там, где взрослым "хорошо-тепло", вот и возмущается, потому что жжет. Мы своего купали в реально прохладной воде, сделаешь чуть теплее - сразу начинал пищать))).Я обычно проверяла на локоть.
     
  16. Відповідь: Дитина боїться води

    Раніше у нас з купанням був жах. Коли я лише заводила розмову про купання, моя дитина починала так кричати, що чув цілий під"їзд. І на наступний день в мене питалася сусідка, що живе нижче на 4 поверхи, чи то не в нас так кричала дитина:)
    Проблема вирішилася тоді, коли я з дитиною почала ходити в басейн. Вона побачила, як хлюпаються дітки і за 2 походи в басейн (1 раз на тиждень) дитина перестала боятися води. тепер сама проситься купатися щодня і постійно питає, коли підемо в басейн до діток.
    А на рахунок
    це ще як які діти. моя купається при 38 градусах з самого народження. бо в більш холодній воді вона плакала і лікарка запропонувала поексперементувати з температурою водички. так ми і визначили найбільш оптимальну.
     
  17. vanilia

    vanilia Miracles are real

    Відповідь: Дитина боїться води


    А я "на лікоть" ніколи не перевіряю :) Я ЗАВЖДИ виміряю температуру води термометром для води. Не вище 37 і не нижче 35.
    "На лікоть" - це як для кого яка вода комфортна. Для мене може бути нормальна, а для дитини загаряча або захолодна. Тому на таке я ніколи не йду, лише термометром вимірюю температуру і регулюю. І так з самого народження.
     
  18. status quo

    status quo New Member

    Відповідь: Дитина боїться води

    Согласна,но и термометр такой гарантии не даёт,тоже для кого может быть 35 или 37 градусов или холодно или горячо.
    Увы, мои выросли без проверки воды термометром, ВСЕГДА на локоть проверяла))))Упущение наверное))).:girl_impossible:
     
    Останнє редагування: 10 Березень 2011
  19. Merilend

    Merilend New Member

    Відповідь: Дитина боїться води

    а я зі своїм синочком (2 роки) під час змивання шампуню з голови граємо в гру, домовилися що він лягає, щоб подивитися де живе павучок( одного разу він побачив його у кутку) . можна звичайно ще пофантазувати:) не знаю, але нам допомагає, миємо голову без проблем!
     
  20. vernata

    vernata New Member

    Відповідь: Дитина боїться води

    А в нас кілька днів назад було чудо. Ми помили голову без крику і плачу.