Дитина боїться води

Тема у розділі 'Маленькі бешкетники', створена користувачем TASJA, 6 Лютий 2009.

  1. TASJA

    TASJA Well-Known Member

    Пишу, може хтось щось порадить. Наш Святусик одразу неприязно поставився до купання, з першого разу, як тільки ми прийшли з роддому. Ще як він не сидів сам і був зовсім немовлятком, то було пів біди. А чим дальше, тим важче. Зараз малому рік і у ванночку його не посадиш - напружить ноги і все. Купаємося ми так - Святик стоїть, я його однією рукою тримаю, а другою мию, а тато в цей час показує всю свою акторську майстерність. Все йде ніби нормально, але не дай Боже хоч одна краплина попаде на лице... Уявіть як нам мити голову доводиться. А недавно нам священник святик хату і малого покропив, то стільки плачу було. Я не знаю, що робити, усі мами розповідають, що діти просто обожнюють воду, а наш...
     
  2. MamaMarmeladka

    MamaMarmeladka Well-Known Member

    Відповідь: Боязнь дитини до води

    :xaxa::cesored:Наш синочок дуже налякався водички,коли перший раз купали.Кожне купання,це були страшні істерики.Ми дуже довго вагались,а потім все таки поїхали,злили віск і все пройшло.Зараз йому 4 місяці,любить коли я його беру до себе,коли купаюсь,і плаче,якщо зарано витягуєм.:cesored:
     
  3. Gala

    Gala Well-Known Member

    Відповідь: Боязнь дитини до води

    Моя молодша доця теж не дружить з водою...Як була немовлям,то любила,а потім щосьнастрашилась води-Чи то була затепла,чи в очко попало.То були такі муки іі у воду запхати...Ми і віск зливали-не дуже помогло.Зараз ій 3 рочки,то вже якось привикає.То треба поступово привчати,дати можливість погратись у воді і не ляти зразу води,покидати багато іграшок.Хоча спочатку мала не хотіла навіть у воду зайти і плакала тоді коли чула слово ванна і купатися.А зараз ніби нормально,але у великій ванні і далі не хоче і як миєм головку то зразу виходить з води.
    Терпіння,і че раз терпінняі все вийде.
     
  4. Xomka

    Xomka Well-Known Member

    Відповідь: Боязнь дитини до води

    Напевно вам потрібно було відразу з першого разу старатись щоб малюк полюбив хлюпатись, бо ж просте вичікування рідко допомагає. Ми наприклад спочатку купали малого в пеленочці, йому так було психологічно комфортніше, важливою також була температура води - щоб була спочатку не загаряча і не захолодна саме для нього - дивились по реакції малого і так відрегульовували температуру. Спочатку купали в досить гарячій 38, а потім поступово знижували, тепер він не морж, але в звичайній воді для купання обожнює хлюпатись. Без пеленки почали з 2-го місяця купати. Звичайно в вашому випадку ці мої поради з серії "поздно пить боржоми":ninja:
    Багато матусь писали, що їхні дітки полюбили купатись після поїздки до моря, тобто до "великої води". Не знаю як у вас з можливістю такої поїздки, але ваше завдання зараз - щоб малюк перестав боятись води і навіть полюбив її і процес купання-хлюпання. А якщо спробувати набрати в якусь мисчину води і погратись в кораблики чи в рибки - може йому це сподобається? Мокрими будуть тільки ручки - та й навіть якщо на личко попаде під час гри, то завжди можна перестати бавитись. А потім можна міняти посуд на більший, аж поки не перенесеться гра в ванну. Якщо він зараз не захоче бавитись, то пограйтесь трошки самі так щоб він чув або й бачив а потім лишіть іграшки в воді а самі робіть свої справи. Може не за день-два але колись його це зацікавить? І напевно гратись треба не ввечері, а вдень, а потім поступово з зміною посуду і час переносити до вечірнього купання, щоб поєднати гру з купанням. Влітку можна на вулиці напустити в надувний дитячий басейн водички, запросити інших діток і синочку буде весело і не страшно:)
    А ще один спосіб - купатись разом з малим, як не хочете голими, то мама може бути в купальнику або тато в плавках. Може навіть у вашому випадку нехай купається-дурачиться з татом, а ви в той час мийте-намилюйте обох:)
    П.С. Ще трохи про нас:o Ми напускаємо води в ванну небагато, так щоб він міг повзти і животик не торкався води. Малий обожнює лежати на животику і хлюпатись (звичайно я його підтримую по-під груди), і я на раз-два-три йому лию водичку зверху на голівку, щоб попадало на лице, він спочатку пофиркував трохи а тепер майже не помічає, бо зайнятий важливим заняттям - ловить своїх качок і жабок:xaxa::xaxa::xaxa:
     
    • Подобається Подобається x 7
  5. TASJA

    TASJA Well-Known Member

    Відповідь: Боязнь дитини до води

    Дякую усім за поради!!!:clapping:
     
  6. viktoria

    viktoria Well-Known Member

    Відповідь: Боязнь дитини до води

    Багато матусь писали, що їхні дітки полюбили купатись після поїздки до моря, тобто до "великої води". Не знаю як у вас з можливістю такої поїздки, але ваше завдання зараз - щоб малюк перестав боятись води і навіть полюбив її і процес купання-хлюпання.

    Поддерживаю, детки адаптируются, к игре в воде на большой воде. Можете прийти с малышом на занятия в бассейн, чтоб он посмотрел как детки плавают, интерес к игре других дает возможность забыть страх. Сперва поседите на берегу и постепенно когда ребенок проявит интерес к воде можете зайти в воду. К нам на занятия приходили родители с деткам которые панически боялись воды и помыть ребенка дома была целая проблема, многие шли вводу на первом же занятии и потом проблем дома не было, кому-то нужен был более долий период адоптации 2-3 занятия. В любом случае все родители отмечают, что детки с огромным интересом, начинают купаться в ванной после посещения бассейна:)
     
    • Подобається Подобається x 3
  7. Nata

    Nata Well-Known Member

    Відповідь: Боязнь дитини до води

    Ой, не всі після "великої води" купатися хочуть.
    Дмитро почав ботися води десь місяців із 7. Причину я так і не знайшла. Та це й не так суттєво зараз.
    Так от. У басейні ми плавали, в озері - із задоволенням, а в ванні - тільки з криком. Ми їздили відпочивати, то не могла малого витягнути з озера. Втішилася, думала нарешті купатимемось нормально, а ні. Приїхали, а ванна знову не підходить.
    Я вже й з малим залазила, і зі старшим пробувала купати (у нас тарший братик - то ідеал), іграшок півванни накупила.
    Все пройшло з часом. Зараз Дмитро із радістю купається (правда любить настоячи і з мамою). Основне - терпіння і любов. Мине час і дитин знову полюбить купатися.
     
    • Подобається Подобається x 3
  8. irushka

    irushka Well-Known Member

    Відповідь: Боязнь дитини до води

    А мене дитина вчора так здивувала - сама собі голову помила!!! Із миттям голови у нас завжди було щось страшне, та і взагалі у нас вже чималий стаж періодичної любові-нелюбові до води. Перший місяць - плачі у ванній, далі - радість і навіть сміх від обливання холодною водою, десь в місяців 7 - почався бунт проти миття взагалі, але на річці і озері гарненько хлюпалась. Ближче до 2 років знову полюбили купання, за винятком миття голови і вчора почала сама поливати собі на голову воду. Наступним етапом, я так думаю, у нас буде басейн!
    Висновок - набратися терпіння, нелюбов до ванни - минуча! Пробуйте свої варіанти, може якийсь і малечі сподабається, головне, не тиснути на нього надто сильно...
     
    • Подобається Подобається x 1
  9. stepan999

    stepan999 New Member

    Відповідь: Боязнь дитини до води

    У НАС ТАКОЖ ПРОБЛЕМИ ІЗ КУПАННЯМ:girl_cray:, ЛИШЕ ІГРУШКИ У ВОДІ МОЖУТЬ НА ДЕЯКИЙ ЧАС ЗАБАВИТИ МАЛОГО(НАМ 1,9 Р.). ТОМУ ПОТРІБНЕ ЛИШЕ ТЕРПІННЯ І ЧАС:girl_claping:
     
  10. natusik

    natusik Well-Known Member

    Відповідь: Боязнь дитини до води

    а наш масік полюбив купатися після поїздки в аквапарк:girl_claping:
     
    • Подобається Подобається x 1
  11. Ivanna

    Ivanna Well-Known Member

    Відповідь: Боязнь дитини до води

    Мої хлопчики дуже люблять купатися!!! В нас дуже велика ванна, ми її називаєм басейн, купаємся троє і дуже довго. Але коли приходить черга до миття голови, то старший втікає з ванни і підчас самого миття дуже плаче. Це просто щось страшне, наче ти катуєш свою дитину. Раніше такого не було. Я завжди старалась акуратно мити, щоб не попасти в очка і шампунем Джонсон бейбі!?
     
  12. Ivanna

    Ivanna Well-Known Member

    Відповідь: Боязнь дитини до води

    Я ще не була у аквапарку, там нема обмежень щодо віку дитини?
     
  13. Zlju4ka

    Zlju4ka Well-Known Member

    Відповідь: Дитина боїться води

    В нас сьогодні справжній прогрес:girl_curtsey:!Посадила його не у ванну, а на підставочку у ванну,і тільки почала говорити про миття голови,а він в сльози:girl_cray:-і каже щоб я черпачок забрала:girl_mad:,а горняточком зливала.Я той черпак випхала за двері,поливала йому голівку з горнятка,і він взагалі не плакав:girl_crazy:.А ще дала рушничок в ручки і він очка закривав,коли зливала.А потім ще просто біля 40хв.плюхався в воді:girl_claping:.Наш тато прийшов допомагати,:girl_bye2:а вже й не треба.Дитинка чиста!!Може якраз вже перестав боятись:girl_curtsey:.
     
    • Подобається Подобається x 4
  14. okodemig

    okodemig Well-Known Member

    Шланги

    Читав колись поради щодо проблеми води у малюків. Вони були побудовані покроково. Все починалося з того, що тато (мама) тримаючи малюка поливали зі шлангу (душу) травичку (ванну), потім шланг тримав малюк, потім поливали собі ноги, потім бігали по калюжках (ледь змочені ванночці), потім..... і так далі.....
     
    • Подобається Подобається x 2
  15. demko

    demko Well-Known Member

    Відповідь: Дитина боїться води

    Мій малий теж чомусь боявся купатися, хоч маленьким купався гарно і не плакав, а десь в 7місяців почав дико боятися води:confused:І ось вчора цей кошмар з купанням закінчився:girl_curtsey:проблему вирішено!Карапуз просто хотів компанії, а коли татко приєднався,страх до води зник:girl_claping:Раджу спробувати, хороший медот!
     
  16. meri5

    meri5 Well-Known Member

    Відповідь: Дитина боїться води

    Нам 1рік і 8місяців і ми дуже любимо воду хлюпатись і навіть на вулиці коли побачимо калюжу обертаємось чи мама небачить і зразу туди біжимо (і це недивно ми рибки) але коли мовна йде про миття голови відразу починається істерика, сльози. Бабуся тримає а мама миє голову. Лиш перестанемо мити відразу всі крики припиняються і починаємо далі хлюпатись у воді.
     
  17. Usmishka

    Usmishka Well-Known Member

    Відповідь: Дитина боїться води

    Ми з року і місяця оголосили БОЙКОТ- в ванні тільки стоячи, терпить поки поливаєш не вище пах, помити голову-сусіду з розуму сходять, синіє,
    і на морі двічі були, з задоволенням лізе у воду, і так любить в воді таляпатись, а навіть не посадиш на дупцю, і компанія не допомагає.
    Я хотіла в басейн піти, але ж з тими нирками.
    Короче капець повний.
     
  18. Бурулька

    Бурулька Well-Known Member

    Відповідь: Дитина боїться води

    У нас також стався якийсь переломний момент, коли Кнопі було десь біля року. Почала кричати, коли мию голову і стоячи ми тепер купаємось. Правда, стоячи лише тому, що хй подобається ходити в ванні, бавитися іграшками. Пробували не давати забавки, то тоді в ванну тягнуться всі шампуні, мила і т.д. Краще вже забавки :) Дуже любить купатися і бавитися водою, яка тече з крана, лапає її :)
    Один час почала плакати, коли її витирали. Дослідили, що плаче через те,що її витягали з ванни, а вона би там жила :) Вся в мене :)
     
  19. Megan

    Megan Well-Known Member

    Відповідь: Дитина боїться води

    Я так зрозуміла що це вікове:confused: бо як по-іншому пояснити - не знаю. Читаю кожен допис ніби про свою дитину. Колись купалися з задоволенням. А тепер - крики, аж на вулицю чути. Я вже і так, і так, і очі закриваєм, і з горнятка поливаєм - ну ніяк:girl_cray:. Тільки однієї рекомендації не виконала - купатися разом з малим - і то тільки тому що у нас душова:girl_mad:. Що робити? Надіюся, що це пройде з часом...
     
  20. Usmishka

    Usmishka Well-Known Member

    Відповідь: Дитина боїться води

    Я також думаю-тут лікарем буде тільки час.
    Сподіваюсь :)