Дитина без проблем іде до незнайомої людини

Тема у розділі 'Маленькі бешкетники', створена користувачем Юська, 3 Вересень 2009.

  1. agalinka

    agalinka Active Member

    Відповідь: Дитина без проблем іде до незнайомої людини

    Мій мали ще зовсім малий, тому не розуміє, але коли сідаємо у маршрутку і хтось до нього засміється - все, маму в сторону і на руки до тої людини, якщо не пустиш буде крик (кульчики, буси, вуса) порозглядає і назад до мене, незнаю як його вчити і коли щоб то запізно не було.
     
  2. bobryha

    bobryha Well-Known Member

    Відповідь: Дитина без проблем іде до незнайомої людини

    В мене теж малий до чужих людей іде. хто би до нього не посміхнувся чи цукеркою не поманив. А коли йдемо повз машину з відкритими дверима- зразу туди лізе. будь-яка старша жінка йому баба, будь-який старший чоловік- дібо.і йому вже 2,3. з вересня в садок, а я боюся. я вже давно з тим борюся. і бабаями страшу і міліціонерами і кажу забере тебе чужий дядя, посадить в мішок і всякі страшилки розказую. малий уважно послухає, а потім історія повторюєьбся((((
    В мене таке враження що він нічого не боїться- по парканах лазить, по деревах, по драбинах. на мить відвернусь- а він вже на такій висоті, що аж руки терпнуть від шоку. я з криком знімаю його. він послухає, і знов своє робить. він вже і падав і травмувався і нічо його не вчить... навіть не знаю що робити

    ---------- Додано в 19:18 ---------- Попередній допис був написаний в 19:10 ----------

    в дитинстві був такий випадок з моєю двоюрідною сестрою. їй було коло 3-х років. на вокзалі тьотя пішла за білетами і залишила дітей коло моєї мами. нас всіх було 5теро дітей. і от мама на секунду відволіклась бо малий заплакав. в той момент якась чужа жінка пригостила сестру якимись таблетками. і щастя від Бога що мала не зразу поклала їх в рот, а потримала хвилину в руці. то замітила моя мама і зразу ж надійшла тьотя. злапали ту жінку, почали кричати. вона спочатку говорила що то якісь імпортні мятні цукерки, а потім втекла. отакі історії бувають
     
  3. apelsyn

    apelsyn New Member

    Відповідь: Дитина без проблем іде до незнайомої людини

    Ой, і в нас така проблема. Правда, не до людей чужих іде, а просто йде собі. Не дивиться, кличу- не реагує, ходжу за ним. Кажу "Па-па, мама пішла", він робить папа і йде собі куди йому треба. Підскажіть, що робити в таких випадках? Чи то переросте оту "безстрашність"?