Дитина без проблем іде до незнайомої людини

Тема у розділі 'Маленькі бешкетники', створена користувачем Юська, 3 Вересень 2009.

  1. Юська

    Юська Well-Known Member

    Відповідь: Дитина без проблем йде до незнайомої людини

    Просто деякі люди небачать в тому потреби для них це нормально!!!
    я би більше чесно кажучи хоті щоб моя мала тоже така серйозна була,як ваш плимінник,в плані до чужих людей!!
     
  2. Юська

    Юська Well-Known Member

    Відповідь: Дитина без проблем йде до незнайомої людини

    почитайте уважно усі дописи,а то зразу .....НЕПРОБЛЕМА якщо для вас це непроблема нема питань,...я звернулася за допомогою до батьків в яких теж така проблема з маленькими дітками!!
    І на мою думку цей форум створили для цього!!
     
    • Подобається Подобається x 1
  3. Tutuka

    Tutuka Well-Known Member

    Відповідь: Дитина без проблем йде до незнайомої людини

    Юська, поки що ще зарано переживати. Моя у такому віці просто пищала, як десь бачила яку-небудь бабульку (скучала за своїми бабцями), все кидала і гналася за бабкою - переросла. Зате маю з нею протилежну проблему: вона всього боїться. Колись на відпочинку злякалась душу: мали спеціально для неї купити пластмасову балію, і ціла база чула, як її купали. За декілька місяців минуло... :)
    Зараз нові страхи: боїться чужих людей, боїться залишатися на подвір"ї, якщо біля неї нема старших дітей, боїться перейтися сама через під"їзд до дверей... Реве на всю вулицю! Цілий дурдом веселка! :girl_cray::girl_cray::girl_cray:
    А ще деколи любить притворитись, що чогось боїться (наприклад, спати у своєму ліжку)... Спочатку тихенько підсміюється, потім починає сама вірити у те, що каже, далі - знову реве... І це дівці п"ять років!
    Звичайно, з часом її починає попускати, але це тааакий повільний процес...
    І що вже вона себе береже і любить, але все-одно вічно знайде пригоди на м"яке місце: недавно мало не дістала гойдалкою по голові, вічно десь втлумиться, ноги у синяках, з балкону перехиляється, пхає носа просто до гарячої духовки... А що вже говорити про інших дітей, не таких перестрашених, як наша!
     
    • Подобається Подобається x 8
  4. Юська

    Юська Well-Known Member

    Відповідь: Дитина без проблем йде до незнайомої людини

    може й ваша правда,та мусить перерости.,бо я з розумі зійду,коло неї ні на секунду відвернутись неможна! :girl_cray:
     
    • Подобається Подобається x 3
  5. Женічка

    Женічка Well-Known Member

    Відповідь: Дитина без проблем іде до незнайомої людини

    Юська, де я написала, що це не проблема??? ви спершу прочитайте мої дописи,а потім робіть висновки.
    я чітко написала, що це вікове питання, і не більше. проблема ця не тільки ваша,а майже усіх діток такого віку як ваша малеча і моя. робите якісь непорозуміння на рівному місці :girl_wink: хоча, є такі люди, що читають між рядків те,що їм хочеться :girl_haha:
     
    • Подобається Подобається x 2
  6. Abraira

    Abraira Чорний пояс по хендмейду

    Відповідь: Дитина без проблем іде до незнайомої людини

    А я ні :) Моє мале цікаве, так, він усюди, я літаю за ним по всій площадці, але він ЖИВИЙ! У нього буде більше побитих колін, але і більше вражень, помилок, досвіду. Просто треба пережити ту непосидючість і цікавість, зате скільки вражень і сміху попереду. Спокійна дитина ніколи не вичудить такого, як "Петрик п"яточкин". Я рада, що мій синочок саме такий (хоч іноді падаю з ніг після двохгодинної прогулянки). Треба знати його слабкі місця і вважати, це не легко, але ж то просто ЖИТТЯ МАМИ.
     
    • Подобається Подобається x 1
  7. Zlju4ka

    Zlju4ka Well-Known Member

    Відповідь: Дитина без проблем іде до незнайомої людини

    А я вважаю що то проблема коли дитина легко йде до незнайомця...Я свому поступово пояснюю що до незнайомих дядей і тьотей йти не можна...
    і помітила таку особливість:якщо хтось його кличе(типу назойливих-бабулєк в автубусі чи на вулиці:ой іди до мене.. ой такий файний хлопчик ходи до тьоті)то він почне посміхатись "випендрюватись",але перед тим як іти дивиться на мене якщо я кажу не можна-не йде.або тримає мене за руку і тягне з собою.а коли десь біжить і якась добра душа каже "зараз заберу"-не боїться,але й далі не біжить.зупиниться-дивиться на мою реакцію.Думаю добровільно з незнайомою людиною не піде ....
     
    • Подобається Подобається x 6
  8. Oddly

    Oddly Well-Known Member

    Відповідь: Дитина без проблем іде до незнайомої людини

    моя доня раніше теж так робила, зараз рідше, але я далі вперто продовжую свою лінію, постійно говорю з нею.
     
    • Подобається Подобається x 3
  9. Натуля

    Натуля Well-Known Member

    Відповідь: Дитина без проблем іде до незнайомої людини

    А я зразу згадала про себе. Я завжди до всіх легко йшла. Мені десь було приблизно 2 роки і мама вела мене з садочку додому. Проходили через скверик і я не хотіла іти з мамою за руку і втікала від неї. Мама тихенько заховалась за дерево і спостерігала за мною. Поруч проходив старший чоловік, він бачив, що моя мама ховається і почав мене кликати піти разом з ним. Я почала крутити головою в пошуках мами і перелякана не пішла з ним. Але то не було для мене уроком. Ми жили в будинку на першому поверсі. На маминих плечах був весь побут і вся "дорога родина". Тому мама випускала мене гуляти на подвір"я під вікно і постійно заглядала за мною. Але... Де мене мама тільки не знаходила - і по сусідам я ходила, і до коліжанки через дорогу пішла сама. А одного разу вирішила в гості піти до свого друга Васі з садочку. А жив він у гуртожитку з батьками. Хоча мені було лише 3 роки, але я дуже добре пам"ятаю як мене закрили у якомусь загальному туалеті і я стукала в двері і просила відкрити.Мене випустили. На вулицю я вийшла сама. Уявіть стан моєї мами, враховуючи, що перед тим недалеко від нашого будинку на Погулянці сталося вбивство і мама була випадковим свідком слідчих дій. Тоді перший і останній раз мені дісталося від тата. Ну і ще додам, що коли мені було 4,5 років ми переїхали у нову квартиру. Поки мама займалася ремонтом я ходила знайомитися по сусідам...Ну дуже комунікабельна дитина. Я це все переросла. Завдяки новому садочку. Нам не дозволялось під час сонного часу ходити в туалет, завідуюча садочку на одному з дитячих свят ображала мене і довела до сліз бо я погана "осінь" і погано танцювала і т.д. і т.п. В мене з"явився справжній страх, страх перед колективом і страх приверунти до себе увагу. Як приклад - в першому класі на новий рік водили хоровод навколо ялинки. Всі були у новорічних костюмах, а я у формі бо мама трохи спізнилась. Мама принесла мені костюм, я вийшла з залу, переодягнулась і категорично відмовилась повертатись назад. Влашутвала мамі істерику і ми пішли додому. Цей дитячий комплекс і досі іноді нагадує про себе.
     
    • Подобається Подобається x 5
  10. Яруська

    Яруська Well-Known Member

    Відповідь: Дитина без проблем іде до незнайомої людини

    Здається мені, що комунікабельність дитини більше від характеру залежить, а не від виховання. Мій менший малий навіть до наших знайомих приглядається тижнями перш ніж признати або відкинути. І в принципі я довіряю його дитячій "чуйці" на людей. Бували такі, що він їх так і не признав...то потім і вилазили якісь не дуже добрі вчинки.
     
    • Подобається Подобається x 3
  11. Dobra

    Dobra Well-Known Member

    Відповідь: Дитина без проблем іде до незнайомої людини

    А мені вчора подзвонили в двері, і поки я дойшла, моя дочка (3 роки 9 місяців) відкрила двері ключем, і впустила чужу тьотю, яка збирає покази лічильника. Ось так, диверсант малий. Добре що то гарна тьотя, а не злий дядько.
     
    • Подобається Подобається x 6
  12. Ланочка

    Ланочка Well-Known Member

    Відповідь: Дитина без проблем іде до незнайомої людини

    Звичайно, що так. В мене малий до 2 років теж з будь ким міг собі піти, хто б його не закликав. Але зараз бачу, що він вже більш насторожено відноситься до чужих.
     
  13. Юкола

    Юкола Ділова ковбаса

    Відповідь: Дитина без проблем іде до незнайомої людини

    Мій малий буде в компанії дорослих бавитися (звісно, щоб я була у полі зору), але як тільки хтосьб порушить його особистий простір - одразу до мами.
    Щоб хтось окрім мамина ручки взяв - мови бути не може. Не йде навіть до бабусі й дідуся. Правда вони йому незнайомі, бо бачаться раз в 2-3 тижні.

    При цьому з дітками контактує із задоволенням.
     
    • Подобається Подобається x 1
  14. guculyanka

    guculyanka Well-Known Member

    Відповідь: Дитина без проблем іде до незнайомої людини

    В нас така проблема з*явилась. :girl_cray:
    Іде собі, і не оглядається, чи я є, чи пішла. Що робити??? :girl_cray:
     
  15. Nata

    Nata Well-Known Member

    Відповідь: Дитина без проблем іде до незнайомої людини

    Ми теж таке мали. Я кілька разів заховалася (я малого бачила, а він мене ні) і чекала коли він нарешті оговтається.Малий врешті-решт зупинявся і починав мене шукати. Поплакав кілька разів (не сильно звичайно, я відразу бігла до нього) і перестав тікати.
     
  16. mamaTimy

    mamaTimy ... трохи вредна))

    Відповідь: Дитина без проблем іде до незнайомої людини

    І я рахую, що проблема, мене в дитинстві чуть не вкрали, років 7-8 було, я не йшла, то той дядько гнався за мною. І хто-зна що зробив би, якби не вчасно зустрітий сусід 2на2. До сих пір страшно. А малий мій в 2,5роки з чужим старим дідом з магазину вийшов і так швидко.Дістав і дід і малий.А ще хочу когось знайомого попросити щоб попробував, типу, вкрасти синулю. І тоді дивитись наскільки вдасться!
     
  17. mysika82

    mysika82 миється в бані

    Відповідь: Дитина без проблем іде до незнайомої людини

    а мій малий боїться всіх чи майже всіх! вчора сусідка нахилилась над коляскою, то крику було на весь підїзд! Сьогодні сусід допомагав зносити коляску донизу, то малий теж верещав як різаний, причому я була в полі його зору. незнаю, вважати це проблемою чи може то вік такий?
     
  18. mamaTimy

    mamaTimy ... трохи вредна))

    Відповідь: Дитина без проблем іде до незнайомої людини

    Якщо ваша дитина ще в калясці, то їй до 2,5років. І те, що боїться, думаю у вас ще поки не проблема. Старайтесь пояснити, що є люди чужі, є знайомі, а ще є й друзі. Тільки може дядьками з мішками лишній раз не залякуйте і все в вас буде добре. Бо й "боягуз" і "сміливець" проблеми одного плану. І те зле, і те не добре.
     
  19. Usmishka

    Usmishka Well-Known Member

    Відповідь: Дитина без проблем іде до незнайомої людини

    В нас аналогіно, вона навіть з рук знайомих нічого не бере, тільки тато, мама і няня.
     
  20. Жменька

    Жменька Well-Known Member

    Відповідь: Дитина без проблем іде до незнайомої людини

    А наша доця до недавнього часу до незнайомих навіть не підходила. А буквально вчора гуляли в парку, то вона мене здивувала - спочатку до якихось дівчат підійшла, махаючи мені ручкою "па-па", потім до хлопців, один з них її покликав, і Катя пішла, взяла його за руку!!! Я була в шоці. Але так сподіваюсь, що ми це переростем (нам 1рік і 7міс).