Дитина без проблем іде до незнайомої людини

Тема у розділі 'Маленькі бешкетники', створена користувачем Юська, 3 Вересень 2009.

  1. Юська

    Юська Well-Known Member

    моя дитина нічого небоїться:girl_mad: йде без проблем до чужої людини на руки, небоїться темноти :girl_cray:може хтось стикався з такою проблемою,розкажіть що робити!!!
     
    • Подобається Подобається x 1
  2. Lavazza

    Lavazza Well-Known Member

    Відповідь: дитина без проблем йде незнайомої людини

    а це проблема?
     
    • Подобається Подобається x 7
  3. La esposa

    La esposa Moderator

    Відповідь: дитина без проблем йде незнайомої людини

    Навпаки, це ж класно! Бо не треба буде залякувати її чужими людьми, достатньо буде лиш просто пояснити..?
     
    • Подобається Подобається x 2
  4. Женічка

    Женічка Well-Known Member

    Відповідь: дитина без проблем йде незнайомої людини

    а якого віку ваша дитина?
    вас турбує,що вона темряви не боїться?? скажу вам з власного досвіду, не дуже приємно засинати з включеним світлом, а потім протягом ночі включати і виключати його по 100 раз:girl_crazy:
     
    • Подобається Подобається x 12
  5. Megan

    Megan Well-Known Member

    Відповідь: дитина без проблем йде незнайомої людини

    Я теж думаю, що ви просто створюєте проблему на пустому місці. Прийде час і ваша дитина сама все зрозуміє. Не шукайте проблем там де їх нема.:girl_smile:
     
    • Подобається Подобається x 8
  6. Oddly

    Oddly Well-Known Member

    Відповідь: дитина без проблем йде незнайомої людини

    а я погоджуюся, що це проблема.

    бо коли дитина не боїться йти до незнайомих людей - це може плачевно закінчитися - і оком не змигнете. всяких маньяків вистачає.
    не знаю, скільки вашій дитині, але раз ви про таке заговорили, то напевно точно ще поясненнями не зовсім допоможеш.

    моїй доні 4 роки і 3 міс.
    останнім часом схожа проблема - може сама вийти з дому і піти гуляти (ледве догнала).
    в магазині відійти і піти, куди їй хочеться.
    а я потім бігаю і шукаю - бо вона миттєвіо пропадає.
    я пояснюю, кажу - не можна, а вона - а я ж не боюся, я вже доросла.
    це в неї сильний аргумент. я пояснюю - загубишся, не зможу тебе знайти - і що? а вона сміється, каже - як же ж я можу загубитися? я пам"ятаю, де ти була.
    тобто вона не до кінця розуміє все-таки всієї небезпеки.
    або - не перехиляйся за перила балконні - щоб не випасти (5 поверх). а вона - та нічого, я не буду плакати, я встану і піду.
    я пояснюю - це дуже високо, коли щось падає з такої висоти - то розбивається на маленькі кусочки. взяла яблуко - кинула - показала.
    а вона сміється і каже - мама, ти що - це дурниці якісь, я ж сильна і тверда і не можу розбитися, так не буває.

    і що я маю робити?
    тому страх тут може допомогти. якщо усвідомлення ще нема.
     
    • Подобається Подобається x 23
  7. Abraira

    Abraira Чорний пояс по хендмейду

    Відповідь: дитина без проблем йде незнайомої людини

    Оце точно! Мій малий ще тільки рочок має, йде до інших (не всіх підряд, але всеж незнайомих). Мене це стало хвилювати після одного випадку:
    Були з місяці півтора тому у центрі, я з малим, мій чоловік, і наша коліжанка. Малий бавився і бігав біла машинок, що біля оперного. Там був чоловік, який з занадто вираженим інтересом спостерігав за діточками. Він так дивився на малого, що мені мурашки по шкірі пробігли, але я списала на мамські бзіки, тоді коліжанка каже "слухай, подивись на того мужчину,... ". Я малого на руки, чоловіку нічго не пояснюючи йдем звідти. Відійшли, чоловік теж каже, що малого пільнував, бо мужик той витріщався, але мені нічого казати не хтів, щоб не хвилювалась. Головне, що нас розізлило - нема до кого підійти чи поскаржитися на "підозрілого", щоб його перевірили або що, у закордонних фільмах це часто показують, що мама може підійти і поскаржитися на підозрілу їй людину, а міліціянт підійде, перевірить документи, поцікавиться "метою візиту" (той що дивився за дітьми був чи вірмен чи грузин...). Там стільки діточок, і вони можуть спокійно відійти від мами і піти до "усміхненого дядька".
    Особисто для мене, те, що дитина не боїться темноти - добре, але нерозуміння загрози від незнайомих людей - зле!
     
    • Подобається Подобається x 3
  8. cherepashka

    cherepashka Well-Known Member

    Відповідь: дитина без проблем йде незнайомої людини

    І моя маська часом мене дивує.До чужих людей на руки не піде,але якщо їй посміхнутись і дати руку,то схопиться і за мною навіть не обернеться.Якось вже було,говорила я по телефону,доця бавилась біля мене,обертаюсь,її вже нема.Якась дівчинка взяла її за руку і кудись повела.Я Настюху кличу,а вона мені па-па помахала і пішла.В такому ранньому віці їй ще важко пояснити,з ким можна,а з ким не можна йти,тому доводиться ні на крок від неї не відходити.
    А на рахунок темноти,що ж тут поганого,якщо дитина її не боїться?
     
    • Подобається Подобається x 3
  9. Юська

    Юська Well-Known Member

    Відповідь: дитина без проблем йде незнайомої людини

    Lavazza може для вас і непроблема коли ваша дитина йде до чужого на руки йде !!???
    НО для мене проблема!!

    Ну темнота то вже таке,але ми пішли в магазин ,до неї продавщиця каже ходи до мене та без проблем поперла сіла їй на руки,я її кличу а та ноль на масу??????
    і саме головне що до неї недохоть,може вона ще замаленька їй 1рік і 7 міс, але все решта вона розуміє!!
    коли йдемо по вулиці то вона може тікати я кричу вона мені па-па і побігла!!
     
    • Подобається Подобається x 1
  10. Lavazza

    Lavazza Well-Known Member

    Відповідь: дитина без проблем йде незнайомої людини

    для мене проблемою було б, якби чужий простягав руки до моєї дитини, а не те, що дитина йде
     
    • Подобається Подобається x 2
  11. Юська

    Юська Well-Known Member

    Відповідь: дитина без проблем йде незнайомої людини

    Irynka,Megan ,Женічка :girl_mad: Може це для вас нероблема коли дитина біжить до чужого,а для мене це просто страх,бо незнаєш що чекати від тієї людини,ти незнаєш чи вона здорова чи хвора,як шо вам таке подобається що ваші діти йдуть до чужого,і в тому нема нічого страшного... Ну то я навать незнаю що вам на це відповісти!!!
    може я неправильно висловилась,якщо людина протягіє руки або ой яка гарна ля-ля то вона підходить!!
     
  12. Юська

    Юська Well-Known Member

    Відповідь: дитина без проблем йде незнайомої людини

    то для вас проблема в тому як би простягнув руки до дитини,а коли сама йде то непроблема і чужий руки непротягне???хай йде...........
     
  13. Lavazza

    Lavazza Well-Known Member

    Відповідь: дитина без проблем йде незнайомої людини

    Юська, з ваших слів про те, що дитина без проблем йде до незнайомих на руки, важко зрозуміти, що саме вас непокоїть.
    Якого віку дитина?
    Якщо б моя 5-річна красуня намилилася чемно піти кудись з незнайомим дядьою - то це мене не просто б непокоїло, я б їй довго пояснювала, що й до чого. (Зрештою, я і так це люблю).
    Якщо маленька дитинка готова піти на ручки до усміхненої тьоті - продавця, яка з нею мило балакає - я б і не дивувалася. Але яка тут проблема з дитиною? Проблема з тьотьою.
     
    • Подобається Подобається x 3
  14. Юська

    Юська Well-Known Member

    Відповідь: Дитина без проблем йде до незнайомої людини

    я ж написала!!
    я некажу тільки про продавщицю яка в чора взяла її на руки а взагалі проо те що йде до всіх!!!!!!
     
  15. Lavazza

    Lavazza Well-Known Member

    Відповідь: Дитина без проблем йде до незнайомої людини

    перепрошую, ви правили допис, тому я не бачила його повністю
    про продавця також
    Хіба це для неї не гра така?
    Чесно - я дійсно не бачу в тому проблеми. Не подобається тьотя - беру за ручку і веду в іншу сторону. Зараз моя донька гуляє на подвір"ї сама, відповідно сама контролює, до кого можна підійти, а до кого ні. А в молодшому віці я як мама маю всі можливості проконтролювати цей процес.
     
    Останнє редагування: 3 Вересень 2009
    • Подобається Подобається x 1
  16. Женічка

    Женічка Well-Known Member

    я в цьому не бачу нічого дивного.
    діти в такому віці і не можуть зрозуміти всієї небезпеки,яка на них чекає в цьому світі,бо то діти. вони відкриті, добрі, вони не знають,що таке підступність, чи погані наміри інших людей.
    діти не бояться смерті, вони взагалі не усвідомлюють що то таке. тому зрозуміло,чому не бояться перехилятись через перила.
    ну а таке явище,коли маленькі дітки йдуть на ручки до чужих - далеко не поодиноке. навпаки, набагато рідше трапляються "залякані" малюки, і то не без допомоги дорослих (лікарів наприклад). дітки суцілтні оптимісти, вони всім вірять,всім довіряють.
    а те,що дітки тікають на вулиці від мам, ордо кричать па-па і не оглідаються... ну тут ще один нюанс. ці хитруни прекрасо усвідомлюють,що ні за які гроші мама не дасть їм залишитись самим і втекти від неї, що так чи інакше вона буде "плентатись" позаду і пильнувати,щоб ніц з її чудом не сталось.
    а страх темноти, чужих людей, смерті, самотності,висоти і т.д. обов"язково прийде з роками, згадайте себе маленькими :girl_bye2:

    ви й справді не правильно висловились, якщо хтось чужий простягає руки до дитини,і ця людина видається вам небезпечною, то вже зовсім інша історія. тоді тему треба було назвати "чужа людина йде без проблем до дитини"
     
    Останнє редагування модератором: 17 Грудень 2009
    • Подобається Подобається x 4
  17. VIKI

    VIKI Well-Known Member

    Відповідь: Дитина без проблем йде до незнайомої людини

    Дівчата тіщтесь, що у вас незакомплексовані дітки і постійно, без перестану ПОЯСНЮЙТЕ їм усе, все одно скільки їм 2 чи 4. Якщо погано доходить, то через пару годин після розмови розкажіть казочку про неслухняного скажімо зайчика, потім обговоріть її, на зразок: а хто хотів його з'їсти?, а чому він загубився? і т.д. Ну якщо дитина вже доросла, тоді можна іншими методами, та й насварити можна, бо все вже розуміє.
     
    • Подобається Подобається x 2
  18. Юська

    Юська Well-Known Member

    Відповідь: Дитина без проблем йде до незнайомої людини

    добре!! в мене плимінниця Анастасійка їй 3 рочки ,вона також втікає ,від мами може дати руку чужому,мама ій каже пояснює вона каже що більше так небуде,що буде чемна і чарез пів години ,знов та сама історія кричи не кричи-глухо,знов вже їй всі пояснюють що неможна заберуть в крадуть.... добре я буду чемна і раптом на один день чемна....
    Дівчата може комусь це непроблема і хтось каже а шо тут страшного як би ваша дитина таке б робила і ви їй пояснюй те а вона нерозумі чи нехоче того розумітито ви б так спокійно нереагували ,зараз такий світ що навіть як в крадуть то ніхто і недопоможе всі будуть стояти і дивитися з відкритими писками :girl_sad:!
    Хоть я за малою крок в крок, так як каже бабця на ремінці її і так водити,хоть багато вже разів бачила що дітей таких великих на тих ремінцях водять ,як песиків:girl_haha:на певно тоже любітелі повтікати!!
     
    • Подобається Подобається x 1
  19. Женічка

    Женічка Well-Known Member

    Відповідь: Дитина без проблем йде до незнайомої людини

    ніхто Вам не каже, що це непроблема і не рахує нормальним явищем,коли дитина йде геть за руку з чужими людьми. я просто намагаюсь сказати, що то природньо,а не дико і то не проблема тільки вашої дитини. всі такі, принаймі більшість діток.
    звичайно треба розказувати,пояснювати, показувати і так далі,але розуміння небезпеки,а точніше сам страх прийде до дитини з часом. ви пишите,що вашій племінниці 3 рочки. а хіба то показник? моїй Насті трішечки менше, і звичайно, що вона не вбачає ніякої небезпеки в людях.

    це є нормальне явище. чи ви хочете, щоб вам порадили якийсь допоміжний засіб від такої поведінки?
     
    • Подобається Подобається x 5
  20. Abraira

    Abraira Чорний пояс по хендмейду

    Відповідь: Дитина без проблем йде до незнайомої людини

    Думаю, що так! Або, розказали, що це норма, до якогось (приблизно) віку. Особисто я з цього проблему не роблю, але це є причина для хвилювання мами. У моєї знайомої синочок на 4 місяці старший від мого, то він ні руку чужому не дасть ні на ручки не піде, ось такий сУрйозний пацан, хоч посміхайся, хоч танцюй, завжди такий був.
    Ви би заспокоїли а не нападали, то ж за порадою звернулися, а не по шиї получити :)
     
    • Подобається Подобається x 2