Депресія...

Тема у розділі 'Ой у Львові на базарі', створена користувачем algo, 2 Вересень 2009.

  1. analastanka

    analastanka тень на стене

    Відповідь: Депресія...

    Повірте, варто. Навіть простий грамотний психолог може добре "вправити" мізки, а психотерапевт з медичною освітою реально може повністю позбавити депресивного стану.

    А оце вже інша справа, тому і написала "доброго". Нажаль я нікого конкретного вам порадити не можу, бо сама не зверталась, але дуже би порадила пошукати спеціаліста.

    Дійсно, шарлатанів зараз дуже багато, бо тих "психологів" штампують усі ВУЗи, кому не ліньки, і знайти професіонала вкрай важко, але варто принаймні пошукати.
     
  2. Adriasia

    Adriasia Well-Known Member

    Відповідь: Депресія...

    десь у нас на форумі про них є темка.
    Але, те що Ви тут написали - це вже великий +. Перший крок зроблено. За ніками та аватарками ж сидять люди. Та і Вам стан свій не подобається. А розуміння свого стану - це вже половина дороги до одужання (емоційного). Залишається підібрати ліки. Психотропики я б не рекомендувала. Не все так запущено. А ось спорт цілком ймовірно може витягнути + любіть відображення у дзеркалі. Це ж Ви. Не подобаєтесь собі? Працюйте над тим, щоб подобатися. Не хочете? Зле, але можна себе заставити. Ви ж хочете собі подобатися? Поставте собі мету. Маленьку таку.
     
  3. Kayla

    Kayla Well-Known Member

    Відповідь: Депресія...

    не хочу,але треба :girl_crazy:. я ходила місяць у тренажерий зал, потім закинула. треба вертатись туди. я собі обрала зал і тренера, і власне те, чим займалась,мені підходила, бо бачила хоч маленький, але результат. даю слово собі,що відсвяткую синові 3-роки 28 числа і йду в спортзал. щодо познайомитись в спортзалі -то ні, бо зал виключно жіночий. та й жіночки (дівчата) дивні такі, навіть "доброго дня" не кажуть, не те, щоб подружитись
    ще мені казали,що я живу постійно в передчутті чогось, що щось має трапитись. от схудну і буде мені щастя,і чоловік, от знайду роботу, от йду на співбесіду... і от - облом. а коли ті обломи накопичуються, то виникає такий стан. з іншого боку не чекати нічого - теж не вихід. де ж брати той позитив. я навіть дошку візуалізації зробити не можу. витягнула велику рамку, підготувалась, начиталась, що робити її треба з позитивним настроєм. а як? як можна ліпити щось бажане, коли на душі кака? так і лежить вона.
     
  4. marianast

    marianast Well-Known Member

    Відповідь: Депресія...

    Поставте їх у відповідному місці. Терапевт вас до себе не прив"яже, його завжди можна залишити чи змінити. Серед них є віруючі люди, це я знаю точно. Вам треба прийняти життя сьогодні. Звісно сказати легше ніж зробити. Але мусите, щоб потім ні про що не шкодувати. Прийміть себе, отаке неідеальне бабйо, з жирком і т.д. Бо така ви є сьогодні, якщо сьогодні себе приймете, то завтра при потребі змінитесь, з любов"ю до себе,не інакше. Менше чекайте від родичів і друзів - менше розчаруєтесь. Зрештою, сходіть на будь яку форумівку, просто поспілкуватись. Ваше життя не відкладається до часу, коли ви знайдете коханого чи нову роботу, воно є , просто зараз. Сподобались слова Ірини Фаріон, про те що вона живе в Present Continious, в теперішньому триванні, що не притаманно нашій нації,бо ми живем або вчорашніми образами,або завтрашніми сподіваннями і тим самим губимо найцінніший насущний момент.

    ---------- Додано в 10:49 ---------- Попередній допис був написаний в 10:44 ----------

    Ставите собі умови. То непотрібна практика. Ви будете щасливою безумовно, лише треба віднайти справжнє бажання, без але і от коли.
     
  5. tiramiska

    tiramiska цинічна бандерівка

    Відповідь: Депресія...

    Я теж мала досвід ланцюжка розчарувань в своєму житті. Мені в мою затяжну депресію колись допомогало те що я натрапляла на людей, яким було реально гірше за мене. Рятувало мене в тому плані, що якісь мої проблеми здавались мізерними і хотілося дуже допомогти їм...А також мені здається, що є купа священиків, які мають добрий досвід в таких справах. Напевно навіть краще від психотерапівтів інколи дадуть лад в думках людини, з Божою поміччю...
     
  6. Kayla

    Kayla Well-Known Member

    Відповідь: Депресія...

    ой, та не дай Боже! ніколи не тішуся від думки, що комусь може бути гірше від мене, і взагалі таких думок уникаю. я напевно неправильна, але не можу дивитися сюжети ТСН, чи слухати якісь соціальні заставки на радіо, одразу перемикаю. і не можу відвідувати дитячих будинків, чи інших закладів. дати гроші - будь ласка, але йти туди. наш офіс відвідував один будинок для хворих дітей,я не змогла піти. мені не вкладається в голові,як можна було залишити свою дитину, та ще й хвору.потім нахлинуло, що мій син здоровий і красивий, дякувати Богу, а теж не має тата,по суті бо в тата інша сімя, він вибрав коханку з її дитиною + збацав ще одну. в мене суцільні "чому?". чому маючи все людина шукала щось інше? я наслухалась вже вище голови, що від хороших жінок не йдуть, що ти теж не ідеальна, що винні обидвоє. я згідна, що винні обидвоє. але не можу пробачити. ніби і не живу думками про нього, не бажаю зла, але десь мене щось тримає. образа за дитину, яка питає, чи тато приїде, "я посьплю, а ти йому потім подзьвонись, плявда? і він плиїде?"
    а коли йду на ту каву, а воно в розчаруванні,що не Сінді Кроуфорд прийшла,каже: ти груба, та кому ти потрібна з своєю дитиною, може, потра***сь так, а так - куча вільних незаміжніх дівчат. ненавиджу людей після таких слів.
     
  7. Khrystik

    Khrystik Хороша дівчинка :)

    Відповідь: Депресія...

    ще можна піти на на спорт(де в залі одні дівчата), а наприклад на танці. мені свого часу дуже допомогла сальса. у Львові багато таких шкіл танців. сальса не вимагає наявності постійного партнера, бо то соціальний танець, де всі постійно міняються. то направду дуже класно! а які позитивні там люди. купа нових приємних знайомств Вас гарантована. + ще й на хвігуру добре! :)
    і ще. мені видається, що Ви просто занадто ЧЕКАЄТЕ тої зміни в житті. а Ви НЕ чекайте. відпустіть ситуацію. у Вас є все, щоб бути щасливою. залишилося зовсім трошки - повірити в це і зробити перший крок.
    бажаю, щоб так і сталося вже найближчим часом :give_rose:
     
  8. Sertce

    Sertce Member

    Відповідь: Депресія...

    В мене є друг, інвалід 1 групи( це вже щось значить!), але жодного разу я не чула від нього жалю, поганого настрою. В мене депресія- дзвоню до нього. Соромлюся сказати, що поганий настрій, а просто послyxаю його сміx, позитивний настрОй і депресію як рукою знімає
     
  9. didymos

    didymos New Member

    Відповідь: Депресія...

    Найбільший лік від депресії це мої діти.Встаєш,бо потрібно іти прювати,кохати,годувати і т. д.А як щось вдале пораджу серце тішиться що допомогла не тільки близьким,але.. і постороннім.

    ---------- Додано в 14:21 ---------- Попередній допис був написаний в 14:16 ----------

    Я особисто доглядала жінка у якої розсіяний склероз,вона завжди була на позитиві любила кота була байдужа до хатніх клопотів ,проте себе доглядала і любила,і на пено це продовжувало життя ще на роки,бо хвороба ця невблаганна.
     
  10. analastanka

    analastanka тень на стене

    Відповідь: Депресія...

    Більша за цю глупість тільки "сама винна, що згвалтували". Вміють баби (бо жінками якось назвати не пасує) "втішити" - таке враження, що ніби і втішають, а самі навмисне та із задоволенням роблять ще грше.

    Не слухайте ви таких "доброжелатєлів". Пішов чоловік? Ну то хай йде, нащо вам зрадлива людина в хаті? Знайдете іншого! Поки що знайти не можете? Так хороші чоловіки на дорозі не валяються, їх шукати і чекати треба. А головне - не відчаюватись, не зневірятися і не опускати руки.

    А пробачати і не треба - зрадникв пробачати не можна. Інша річ - треба на нього "забити" (розумію, що ви вважаєте це неможливим, але намагатись треба - колись таки вийде). Забити, поставити хрест і забути.
     
  11. Kroshka Enot

    Kroshka Enot Well-Known Member

    Відповідь: Депресія...

    То вже офф, напевне, але я можу порівняти заняття на тренажерах (бодібілдінг) і аеробні групові заняття. Може, спробуйте, ще й групові, для порівняння. Бо особисто мені тренажери менше підходять, мені стає нудно. Після того, як в силу обставин, займалась бодібілдінгом понад два роки, в буквальному сенсі слова ходила на ті занняття через "не хочу".
    В ситуації, коли потрібна розрядка, пострибати під музику з купкою таких самих дівок, на мою думку, "самоє оно". Якщо тре, я Вам в карму "шепну" зал, де дівки не тільки "доброго дня" скажуть, а ще й співатимуть в душі після заняття :girl_blum: (да-да, є в нас і такі екземпляри).
    А про знайомства я писала в сенсі того, що розшириться коло спілкування, збільшиться кількість вилазок "на пиво" :drinks:... а там, гляди, і зустрінеться в невимушеній обстанівці потрібна людина протилежної статі.
    І плюсуюся до того, хто писав вище про те, що не потрібно зациклюватися на результаті. Знайдіть для себе те, що приноситиме Вам задоволення (мова не лише про спорт:music:), і самі не помітите, як все зайве від Вас піде.
    Бажаю Вам позитивного настрОю і успіхів!
     
  12. Sertce

    Sertce Member

    Відповідь: Депресія...

    Думала, справді ваша вага під 100, а то якраз та, яку я мрію зараз мати:girl_flag_of_truce:
     
  13. vikulyamamulya

    vikulyamamulya Well-Known Member

    Відповідь: Депресія...

    І мене деколи буває депресія. І я думаю що це через те, що деколи хочеш щоб щось було, і ти собі вже малюєш в найкращих тонах як це буде втілюватись в життя, як станеться.І коли наші плани чи очікування розвиваються не зовсім так як ми хочемо, або взагалі не розвиваються, наш запал потихенько спадає, ми втрачаємо сили, і думаєм що вже нічого не вийде. А саме головніше що незнаю як всі, а я часто раніше чекала "кращого часу", кращої погоди, кращого здоров"я, і тд ітп... Деколи жалілась сама собі, що деколи мене дома дістають. І коли з часом я побачила ситуації в знайомих людей в сім"ї/ особистому житті/роботі, які в них серйозні проблеми, я зрозуміла що дуже щаслива, і хтось "зверху" дуже добрий до мене. А то що в когось нема другої половинки/ власного особняку/ більше грошей і тд, це просто не час. Бог знає краще що і коли нам дати.
     
  14. Smorodynka

    Smorodynka Member

    Відповідь: Депресія...

    Чекаєш того літа, чекаєш. Більше ніж півліта пройшло, погоди жаркої нема. Хочеться гарних вихідних на озері, теплих вечорів, ночей. Колись все було по-іншому, літо було тепліше, яскравіше. Ніби все добре, але за місяць вже буде помітно холодніше, а потім осінь. Короче,хочу гарного настрою і відпочинку
     
  15. Rodionochka

    Rodionochka Безнадійна оптимістка

    Відповідь: Депресія...

    Всьо, почалось!!!
    Мене сама думка про осінь... Зі страхом чекаю початку навчального року: один в школу-танці-шахи-плавання, інший перший раз в садочок. Всіх зранку підняти, нагодувати і розвезти - один в одну сторону, інший - в протилежну.
    Привіт, сезон хворіб!!!
    Ще й у чоловіка така специфіка роботи, що саме на початку вересня він починає їздити у відрядження, що тривають деколи до 3 тижнів. Так важко спочатку звикати жити без нього, а потім з ним.
    Прийдеться знову сідати за кермо - і я знову цього боюсь. Відвикла за літо.
    Ну і дощ, холод, болото на вулиці не додають оптимізму.
    Тішить лиш те, що в мене з"явиться трохи вільного часу.
     
  16. lilochok

    lilochok Well-Known Member

    Відповідь: Депресія...

    Сьогодні сама не своя. Накипіло. Плачу...Скаржусь і на роботу, і на недостатність грошей, і на живіт, який болить, і на те, що не поїдемо у похід, який більше 2-х тижнів планували і обговорювали, і на те, що чоловік грається на компі цілими вечорами... Чоловік злиться на мене за мої сльози, які вважає безпричинними. А я і від цього плачу
     
  17. Sera

    Sera Я хотіла не зовсім так. Та це те, що я хотіла.

    Відповідь: Депресія...

    Те, що плачете- насправді дуже добре. Ви ж жива людина. А негативні емоції люблять виходити (та хоч би й з плачем), а не сидіти в середині і не перетворюватися на хвороби.
    P.S.:день якийсь плаксивий чи що).