Депресія...

Тема у розділі 'Ой у Львові на базарі', створена користувачем algo, 2 Вересень 2009.

  1. kristas

    kristas Well-Known Member

    Депресія!!!!!депресія?????

    Дівчата, хочу почути вашу думку! Чи буває у вас так званий депресивний стан, чи то міф, дана моді? І як ви з цим боретесь?
    У мене таке буває, найчастіше взимку. І тоді коли, так би мовити, немає що робити:) і є час на дурні думки... Моя депресія, то більше тривога, іноді просто паніка якась, в голові прокручуються різні страшні думки, ситуації...типу : " а що, якщо...". Виню в цьому свою "хвору фантазію". Найчастіше мої страх стосуються рідних мені людей. Стараюсь бути оптимістом і думати лише про хороше, але не завжди виходить.
     
  2. mrochkizm

    mrochkizm Well-Known Member

    Відповідь: Депресія!!!!!депресія?????

    В мене буває, правда, не зовсім таке, як ви описали, але депресія ще та. Раніше було дуже часто. Нікого бачити не хтілося, з мухи робився слон, будь-яка невдача розглядалаася як катастрофа вселенського масштабу, все було не так, і всі не такі, лиш я одна бідна і нещасна, яку ніхто не розуміє, не шкодує і т.д. А головне, що сиділо в голові переконання, що далі буде ще гірше.
    Я знайшла порятунок від того - полюбити себе, полюбити життя, мати мету і улюблене заняття. І, звичайно, кохання в серці :girl_in_love:
     
  3. levandivka

    levandivka З яйцями...

    Відповідь: Депресія!!!!!депресія?????

    Стільки знаків оклику у заголовку і... депресія?
    А періодичність, звиняйте, кока?
     
  4. Леді_І

    Леді_І Well-Known Member

    Відповідь: Депресія...

    Якщо я правильно зрозуміла пана Левандівку... то пмс таки дається справді в знаки... депресія ще та.. і всі ті острахи, які ви описували і все таке...
    Я особисто депресую, коли сиджу вдома, мені бракує спілкування і коли нічого не роблю (не тому,що нема чого вчепитися, а тому, що неохота).
    Останнім часом від багатьох чую про депресивний стан. Думаю, це пов"язано зі зміною погоди, весняним авітамінозом...
    От я додепересувалась до такого стану, що пішла з роботи і з чоловіком стосунки під великим питанням... ну, не люблять вони, коли їм розповідають, як нам погано... ім можна, а нам - ні :sad:
     
  5. pyzurj

    pyzurj New Member

    Відповідь: Депресія...

    раз в місяць - це точно. Найбільше дістається від моєї депресії - коханому. Можу пообзивати по-всякому, сказати, що він нічого не робить, що він лінивий, нічого йому не треба, і взагалі - такі стосунки мене не влаштовують!
    ага, доходить і до такого ! тепер він звик, і просто говорить *Добре, кохана, давай поговоримо чу пізніше про це, або завтра - якщо хочеш...*. Він ж бо знає, що то все переходить. Максимум дні 3.
    буваю ж таким егоїстичним стерво, що аж соромно потім з себе (.
    стараюсь не *йорзати * по нервах, коли мені зле, і не виливати той весь негатив на близьку мені людину.
     
  6. zetta

    zetta Well-Known Member

    Відповідь: Депресія...

    дiвчата, ви чудово самi бачите причину своiх депресiй... зимою вона особливо важче переноситься i пояснення тому -короткий свiтловий день та мало ультрафiолету тобто сонця. Але от вам приклад , недавно влаштувалась до нас прибиральниця по сумiсництву (не повiрите, працюе в театрi) на питання чому в прибиральницi пiшла , каже - ноги змучуються, руки миють а голова вiдпочивае..... каже я просто вiдпочиваю вiд дому, вiд мистецтва i тд. Не депресуйте, бо хандра в iнтернетi як правило тiльки посилюеться....закочуйте рукава i вперед, перебирайте речi, подоглядайте себе, напроciться допомогти комусь.... то направду допомагае. Може е справи якi ви закинули, якраз час iх вирiшити. I все мине.
     
  7. mrochkizm

    mrochkizm Well-Known Member

    Відповідь: Депресія...

    :shok::shok::shok:
    То ви сурйозно? Така депресія сильна?
     
  8. kristas

    kristas Well-Known Member

    Відповідь: Депресія...

    от-от, то воно, вперше такий стан нахлинув ще десь у класі 9 -10 напевно, на зимових канікулах...і то так хижо було, цілими днями плакала, не просихала, а починається все дуже раптово (і закінчується неж), бах, випадково почула сумну пісню...і пішло -поїхало. Потім ще пару раз так не тривало повторялось...а тепер знову. Закінчила цього року ВУЗ, трохи працювала, потім пішла з роботи і зараз вдома (не у Львові), вирішила трохи перепочити, побути вдома, собою зайнятись...все було добре,так мене то тішило, шо я вдома сиджу і не відчуваю ніякого дискомфорту (страхів, суму, жалю), особливо таке бувало на всякі зимові свята, коли спогади, різне таке...а потім знову БАЦ, і маєш тобі, це й раз стараюсь тримати себе в руках, і відганяю погані думки, але бувають моменти що сама не пойму шо зі мною, чого панікую без причини, всерівно тим я нічого не зміню. І що саме цікаве, от ніби настроюсь на позетив, стає мені добре, але щось не дає мені відчувати радість, щастя, моі далі гнітить. І всі ті почуття мне вже замучили, розслабитись повністю не можу (всередині все на купу, страх, тривога, жаль, сум, нервозність). І що саме цікаве, так мені хочеться по-переживати за якісь побутові проблеми (нема грошей, нема роботи, нема машини:)...і т.д.)...але все зараз мені здається не суттєвим, порівняно з моїми страхами..і о! ше сон, сниться всяка мура (через нервове напруження), яка ше більше вганяє в депресію...

    напевно я схож на ненормальну:)
     
  9. Vittoriya

    Vittoriya Well-Known Member

    Відповідь: Депресія...

    А мені здається,що то якраз через то,що ви напевно багато мате вільного часу,може навіть забаагато.Я коли довго сиджу вдома,теж стаю дивна-якась схвильованість,неспокій.А як зайнята-день проходить швидко,я просто не встигаю думати про щось погане. Намагайтеся чим частіше себе чимось зайняти.Займіться пошуками роботи.все ж займе ваші думки :) А там і весна прийде,стмне тепліше і в душі теж. :)
     
  10. hrystusja

    hrystusja Well-Known Member

    Відповідь: Депресія...

    Та ні? чого ж. В мене таке буває, коли я довго в дома сиджу та як і в Vittoria. Також думаю це від того, що нема чим зайнятись. У вас занадто багато вільного часу і тому в голову лізуть дурниці. В такому випадку треба себе чимось зайняти. Бажано принципово новим. Я наприклад мала такий стан як в декрет пішла. Різка зміна життя і я не знала чого чекати, як планувати свій день. А я страшенно люблю планувати. Я почала вишивати.:d64: Час пролітає дууууже швидко. Або люблю в такому стані меблі пересувати по кімнаті. Зразу відчуття чогось нового. Спробуйте щось змінити. Нехай зміни будуть не надто суттєвими. Але це вже може змінити все на краще.
    Чесно кажучи я також схильна до таких хвиль депресій. Та певно я така людина: сама створюю проблеми, сама їх вирішую. Інакше жити мені сумно:girl_crazy:))
     
  11. mrochkizm

    mrochkizm Well-Known Member

    Відповідь: Депресія...

    Дуже точно підмічено. Чим більше є часу, щоб сидіти у роздумах, тим більше поганого думається, і можуть навіть отакі нервові страхи початися, як Крістас описує.
    А ви знайдіть собі, наприклад, якесь хоббі або займіться пошуком роботи або розвивайте і втілюйте нові ідеї для дому і т.п. - побачите, тоді ці почуття зміняться на зовсім протилежні ;)
     
  12. Леді_І

    Леді_І Well-Known Member

    Відповідь: Депресія...

    Чесно... і якби не ампутувала цю роботу... то, мабуть, ще б ходила в депресняку... хоча, і без роботи також настає своя депресія безробітного... та вже йду, ніби, на нову...
    В тому всьому я зробила висновок: головне, щоб не жаліли (тобто жаліти, але сама себе, поплакатись, щоб ніхто не бачив)... і в щось добре вірити, поставити собі якусь реальну досяжну мету і йти до неї...
     
  13. kristas

    kristas Well-Known Member

    Відповідь: Депресія...

    Та я знаю що то від неробства :) але зараз хочу шось робити, а бажання нема :) Стараюсь дивитись позитивні передачі, читати лише позитивне (навіть довелось відмовитись від темки - спільна молитва, бо там рстаннім часом так багато страшнх життєвих історій, від яких мене аж у холодний піт кидає :sad: )
     
  14. pyzurj

    pyzurj New Member

    Відповідь: Депресія...

    Дівчата! Та з приходом весни - все пройде!!! сонечко, перші весняні квітки, тепле повітря піднімуть Вам настрій, і проженуть всякі депресії в шию!:girl_dance:
     
  15. kristas

    kristas Well-Known Member

    Відповідь: Депресія...

    Ой як я надіюсб на то!!!мені от навіть зараз, вилила вам душу, і легше стало! ДЯКУЮ!!!! просто мене лякає шо то в мене не так депресія, як страх (хоча можливо і загострений депресією!)
     
  16. mrochkizm

    mrochkizm Well-Known Member

    Відповідь: Депресія...

    А чого саме ви боїтеся?
     
  17. kristas

    kristas Well-Known Member

    Відповідь: Депресія...

    Я боюсь за життя рідних, боюсь страшних хвороб, боюсь безпорадності...
     
  18. mrochkizm

    mrochkizm Well-Known Member

    Відповідь: Депресія...

    Страх цього є у кожної людини - але не треба ним жити! Бо як постійно сидіти і боятися, що завтра буде землетрус чи тьху тьху, нещасний випадок - та то з розуму можна зійти!
    Краще помоліться, щоб Бог вас і вашу родину оберігав і заспокойтеся ;)
     
  19. Vittoriya

    Vittoriya Well-Known Member

    Відповідь: Депресія...

    а того всі бояться...Я боюся за рідних-а вони всі зараз далеко від мене...Чоловік скоро має плисти паромом до Скандинавії.Боюся за нього,так,накручую себе,також так...
    Боюся страшних хвороб,звичайно,тим більше стількох людей вони косять..Але ми мусимо жити,боротися,підніматися і далі жити.Не можна притягувати до себе погане(а воно дууже притягується,якщо про нього думати багато)
     
  20. bora

    bora Well-Known Member

    Відповідь: Депресія...

    Як я борюся зараз з тим неподобством на Д. Виснаження :ed4d70def841dc74b57, мало сонця, мало теплих слів... згадую все що може потішити, щоб апатія пройшла.