Депресія...

Тема у розділі 'Ой у Львові на базарі', створена користувачем algo, 2 Вересень 2009.

  1. Oddly

    Oddly Well-Known Member

    Відповідь: Осіння депресія...

    осінный депресії (у людини різко зменшується доза сонячного світла) можна спробувати зарадити короткими сеансами солярію... і активність, і опірність організму можна підвищити
     
    • Подобається Подобається x 2
  2. Юська

    Юська Well-Known Member

    Відповідь: Осіння депресія...

    Люблю осінь,коли сонечко легко пригріває і на землі багааааааааааато,жовтого листя:girl_in_love: оце я люблю
    а сьогодні погодка жах:girl_sad:,нє щоб той дощик падав в будній день,а нє коли неділька всів дома хочеться вийти погуляти............
     
    • Подобається Подобається x 9
  3. Tasia

    Tasia Well-Known Member

    Відповідь: Осіння депресія...

    Мені в темну мокру осінню погоду завжди в"язання дуже допомагає. От зараз сижу, в"яжу дуже яскравий светрик з 5 кольорів секційних (спеціально такі нитки купила), і якось набагато легше. І дуже зайнятою почуваєшся:)
     
    • Подобається Подобається x 9
  4. Diana

    Diana мрійниця

    Відповідь: Осіння депресія...

    А ми думаєм радісно, скоро сніг, санки, Миколай, ялинка, новий рік, свята і ін.
     
    • Подобається Подобається x 4
  5. Mazerati

    Mazerati Well-Known Member

    Відповідь: Осіння депресія...

    Я свою депресію вирішила подолати фітнесом і зміною зачіски :)
     
    • Подобається Подобається x 4
  6. Олюнька

    Олюнька Well-Known Member

    Відповідь: Осіння депресія...

    Якби ж то скоро.. :sad:. Якщо б зараз був місяць листопад, тоді - так. І погода пасувала б, і настрій.
    А надворі жовтень, золота осінь.... починається.
    Та при таких перепадах температури, таких різких змінах погоди (ще й очікуємо приморозків) - її, певно, і не буде.
     
    • Подобається Подобається x 4
  7. Tasia

    Tasia Well-Known Member

    Відповідь: Осіння депресія...

    Ох, сьогодні нас, депресивних, просто має депресією накрити :), така погода безподобна. Хоча мій чоловік сказав, що для подолання такої депресії варто просто трохи прогулятися по вулиці, а потім вернутися додому, пити чай під ковдрою і відчувати, як тобі класно!
     
    • Подобається Подобається x 2
  8. Златка

    Златка Well-Known Member

    Відповідь: Осіння депресія...

    То як інтерпретація анекдоту про оптимістів і песимістів і про наполовинуповний/напівпустий стакан води: після таких походеньок на вулиці лиш би не простудитьсь :girl_cray: отоді точно з ліжка не вилізеш...
     
    • Подобається Подобається x 2
  9. mamba

    mamba Member

    Відповідь: Осіння депресія...

    :wacko: Теж саме. Тільки одна проблема - навесні я інтенсивно відрощую коси, а восени від депресії успішно їх зістригаю у нову зачіску))))))))))))) і так кожен рік))
     
  10. mirishka

    mirishka Well-Known Member

    Відповідь: Осіння депресія...

    На дворі весна, а в мене в душі така хандра і таке відчуття, що на вулиці не весна, а осінь. Не знаю, що з собою робити.
     
  11. Mazerati

    Mazerati Well-Known Member

    Відповідь: Осіння депресія...

    А на вулиці були? там сонечко :)))
     
  12. Shkatulka

    Shkatulka New Member

    Відповідь: Осіння депресія...

    Прогуляйтеся, купіть собі квіти - настрій відразу підніметься.
    Або з подругами поговоріть про життя-буття. Або фільм перегляньте, як варіант, книжку прочитайте - це все дуже класно допомагає переключитися від беденності.
     
  13. Bonita

    Bonita Member

    Відповідь: Осіння депресія...

    Я Вас прекрасно розумію, в мене подібний стан. Хоча для цього в мене є певні причини і ніц з тим не зробиш, на даний момент не тішить не весна, ні сонечко, ні гарна погода.
     
  14. mirishka

    mirishka Well-Known Member

    Відповідь: Осіння депресія...

    Я Вас розумію, мене тоже не тішить ні весна, ні сонечко. Розійшлась з своїм другом, з яким була багато років, і тому в душі осінь. Ну нічого, переживем...
     
  15. bora

    bora Well-Known Member

    Відповідь: Осіння депресія...

    Весняний авітаміноз. На цю тему багато сказано - шукати довго не доведеться. Варто спробувати поприймати вітаміни.
     
  16. Златка

    Златка Well-Known Member

    Відповідь: Осіння депресія...

    То певно, як в кого. В мене, наприклад, депресія була завджи весняна, а не осіння. Але, як правило, після настання суцільно сонячних і теплих днів, після початку цвітіння усього навколо - її як водою змивало :girl_wink:
     
  17. Viktorina

    Viktorina New Member

    Відповідь: Осіння депресія...

    Я дуже-дуже усіх розумію у кого і весна ,як осінь.:girl_sad::umbrage:
    А я думала , що то тільки у мене якийсь круглорічний депресняк.:8::girl_emo:
    Якщо "проб"є "промінчик радості то я за нього тримаюся і тішуся ,як дитина!:girl_claping::girl_blum:
    І вам раджу триматися і не падати духом...:girl_wink::girl_blum:
     
  18. TASJA

    TASJA Well-Known Member

    Відповідь: Осіння депресія...

    Людоньки, та що ж це зі мною? Ніколи не знала, що таке депресія, думала, що то прості балачки. Аж ось тут тобі на! Та ще й літом! Плакати хочеться, відкритися нікому не можу, бо не зрозуміють... Добре, що синок є, як-не-як відволікає від поганих думок...
     
  19. ViTanya

    ViTanya Member

    Відповідь: Осіння депресія...

    Я завжди важко переношу різкий перехід від літа до осені, але цього року - це щось особливе. Відпочивала на морі, їхала додому - було +35, приїхала, а вдома дощ і +12. Весь тиждень постійно хочу спати, нічого не хочеться робити, навіть валізи всі не розпакувала, настрій пригнічений.:girl_sad: Вже мала колись сезонну депресію, попила тоді звіробій (депрім-форте), дуже допоміг. Треба буде, мабуть, повторити.
     
  20. Melinda

    Melinda Active Member

    Відповідь: Осіння депресія...

    А для мене це вже стало ніби звичкою і то по пару раз на весну і осінь депресія мене накриває... Причому це років 2 як почалося, а до того нічого такого не помічала... Для мене кращий спосіб просто тихенько то все пережити і саме головне що мене ніхто не тривожив - бо зриваюся страшне...