Депресія...

Тема у розділі 'Ой у Львові на базарі', створена користувачем algo, 2 Вересень 2009.

  1. kati

    kati Well-Known Member

    Відповідь: Осіння депресія...

    я люблю осінь...В вересні день народження сашки, потім взагалі починається період одни днів народжень- подруги, мій.А потім ще купа свят- миколая. новий рік різдво.....А от десь в лютому починається " тоска зеленая"...і так до квітня.
     
    • Подобається Подобається x 11
  2. марта

    марта Well-Known Member

    Відповідь: Осіння депресія...

    я сьогодні вийшла з тренування в 21-00, а там ТАК ТЕМНО :eek: і це тільки початок :girl_smile:
    мене від депресії найкраще спорт рятує, як то кажуть "в здоровому тілі, здоровий дух"
     
    Останнє редагування: 2 Вересень 2009
    • Подобається Подобається x 7
  3. Златка

    Златка Well-Known Member

    Відповідь: Осіння депресія...

    І я люблю осінь :girl_smile: але таку золоту, теплу, недощову... таку, яка не так часто у Львові і буває :girl_sad: в ті сонячні дні мені завжди спокійно і мрійливо на душі. Прогулянка по золотому лісі, шелест сухого листя під ногами - то є моє найбільше задоволення :girl_in_love: відступає від душі усе погане, що десь так по закутках поназбиралось за рік і мені так добре... ну от , чекаю тої пори :girl_flirt:
     
    • Подобається Подобається x 8
  4. Smerfetka

    Smerfetka Well-Known Member

    Відповідь: Осіння депресія...

    А я ще поки не відчуваю приходу осені! ;)
    Можливо тому, що не маю ніякого навчання і т.д...
    Тож тішусь тим, що у моїй душі та свідомості тепле літечко!!! :):):)
     
    • Подобається Подобається x 1
  5. Liona

    Liona Well-Known Member

    Відповідь: Осіння депресія...

    Дякую, Лілю :)

    Сумніваюся, що мій сьогоднішній стан пов"язаний із осінньою депресією. Просто часом бувають ситуації, коли виходу не бачиш і хочеться, щоб тебе пожаліли, щоб переконали, що все налагодиться... коли не маєш в кого попросити підтримки, бо розумієш - на тлі глобальніших проблем твої проблеми - лише тимчасові незручності...
    Я виплакалася, вилила зі себе негатив - готова боротися далі.
    Справді, сьогоднішня ваша підтримка мені дуже допомогла. Дякую, дівчата!
     
    • Подобається Подобається x 9
  6. natka75

    natka75 Well-Known Member

    Відповідь: Осіння депресія...

    я не скажу, що це моя найулюбленіша пора року, але це як писала вище Каті період святкувань і у нас в сім"ї (8 вересня Наталії, д/н подружок,а в листопаді цілий букет = 14го в тата і племінника, а 19го мій), це період коли мені якось легко йдуть справи, все вдається. чи що...А от уже кінець листопада і поч.грудня , коли поичнається лютий холод і дощ, або заметіль, брррр....і така ж хандра у мене в лютому -березні))))))
    А зараз коли ще тепло і нема дощу - ЯКА ДЕПРЕСІЯ????Ніззяяяяя))))))))
     
    • Подобається Подобається x 1
  7. VIKI

    VIKI Well-Known Member

    Відповідь: Осіння депресія...

    Для мене золота осінь - це мабуть одна з найкращих пір року. Ну, а коли дощі підуть, то буду частіше ходити в гості, пити гарячий чайок або гратимусь із малою в різні настільні ігри, чи валятимусь на дивані з цікавою книжкою, чи ще чимось милим для душі займусь, а головне мріятиму про лижі., тож у депресії немає шансів :girl_smile:.
     
    • Подобається Подобається x 2
  8. Urtica

    Urtica Kristelig qvinna

    Відповідь: Осіння депресія...

    Не люблю холодну пору року. Не так через сам холод, як через важкість отого одягу, що доводиться на себе натягати. Я і так доволі незґрабна особа. а тут ще й лахи сковують... (((
     
    • Подобається Подобається x 2
  9. Smerfetka

    Smerfetka Well-Known Member

    Відповідь: Осіння депресія...

    Ну от, тепер відчувається подих осені,.. Справжнісінький львівський осінній ранковий дощ :sad:
     
    • Подобається Подобається x 3
  10. Zlju4ka

    Zlju4ka Well-Known Member

    Відповідь: Осіння депресія...

    Я то думаю чого мені так легко і вксело нині:)
     
    • Подобається Подобається x 4
  11. kitka

    kitka Well-Known Member

    Відповідь: Осіння депресія...

    О, вже і в нас сьогодні зранку дощик моросив трохи, але тепло, +22.
    Про осінню депресію. Не спостерігаю такого за собою. Хоча колись таке бувало: дуже мене добивала львівська слякоть :girl_mad:, якій не було кінця. А вдома мені будь-яка погода до душі, головне, вдягтися відповідно. Трохи маю ностальгію, коли чую запах паленого листя.
    В мене скоріше зимова депресія. Десь за тиждень до мого дня народження і відповідно новорічних свят в мене починається така хандра, що то жах :sad:.
    І не знаю, чим то пояснити:confused:
     
    • Подобається Подобається x 14
  12. Zirnycja

    Zirnycja Well-Known Member

    Відповідь: Осіння депресія...

    У мене аналогічно щороку останні осінні і перші зимові тижні психологічно важко даються, і особливо в період двох тижнів між угорським і українським Різдвом-коли, крім дуже відчутних змін в природі на мене діють і особисті складники- довкілля вже "відгуляло" , діти мали ялинку і все що до неї у бабці в горах, а головне знову почалася школа і праця після канікул і відпуску, а я на той час зі всіх сил намагаюся підтримати дорогу серцю традицію наступаючого українського свята і майже завжди відчуття- крім мене то нікому не потрібно...Важко то все...на чужині-не чужині...Але щасливі обличчя великої родини, що зібралася разом за столом, звісно, компенсують усі переживання і духовні зусилля перед святами. І коли вдається глибоко пережити Радість Святої вечері, містерію народження Дитяти -вони дають зрозуміти і відчути необхідність подібних душевних випробувань...І тоді все збувається, знаю...
     
    • Подобається Подобається x 10
  13. Відповідь: Осіння депресія...

    На початку вересня встигли поніжитись на ласкавому сонечку і поплавати в соленому озері Кунігунда в Солотвино.Але відчуваю,що осіння хандра вже на порозі,прокидатись зранку тяжко,виходжу з дому в 6год. ранку,темно,одна я на вулиці ,всі нормальні люди сплять...А в кінці робочого дня шеф починає проявляти бурну діяльність,а ми вже давно мали би дома бути,а дома знов кухня чекає...:girl_cool::girl_cool::girl_cool::girl_claping:
     
    • Подобається Подобається x 3
  14. OxankaF

    OxankaF Well-Known Member

    Відповідь: Осіння депресія...

    І мене осіння хандра зачепила, але моя хандра більше виявляється у лінощах. Що ж з нею робити, з тою лінню, коли стільки роботи, а хочеться лише лежати.
    ой літо, чого ж ти таке коротке?
     
    • Подобається Подобається x 4
  15. Рибка

    Рибка Well-Known Member

    Відповідь: Осіння депресія...

    В мене теж така хандра лінива.
    Стільки роботи, стільки улюбених справ - багато що вишити, нав"язати, а сижу тут перед компом, втикаю... І хочеться, головне, але ж заставити себе щось робити не можу ...Аж голова від тих протиріч розболілась.
     
    • Подобається Подобається x 5
  16. vitalinka

    vitalinka Well-Known Member

    Відповідь: Осіння депресія...

    в мене ще немає депресії, от коли почнуться дощі.... уууу
     
    • Подобається Подобається x 2
  17. Bogdanka

    Bogdanka Well-Known Member

    Відповідь: Осіння депресія...

    мою того року забрала зі своєю посмішкою Софія - яка депресія, коли воно так мило посміхається - всьо можна продати, пробачити і забути;)
     
    • Подобається Подобається x 10
  18. kati

    kati Well-Known Member

    Відповідь: Осіння депресія...

    другий день літри гарячого липового чаю і тонни шоколаду....це вона осіння депресія. Але завтра беру себе в руки, маю купа планів і справ.
     
    • Подобається Подобається x 4
  19. Oriana

    Oriana Well-Known Member

    Відповідь: Осіння депресія...

    І мене вбиває ця осіння мряка за вікном, і холод... Зявляються думки, що скоро ще холодніше буде, а до літа так далеко...:sad: Так і хочеться завалитися в тепле ліжко і не вилазити звідти...
     
  20. Dobra

    Dobra Well-Known Member

    Відповідь: Осіння депресія...

    І умене жахлива хандра. Може включать опалення, стане трохи веселіше, а то щось не можу загрітися. Чула по телевізору, що такий стан понижує опірність організму до всіляких вірусів, тому треба себе силувати і не розкисати.