Депіляції, ґрумінґ тощо

Тема у розділі 'Чарівне люстерко', створена користувачем Nightingale, 23 Травень 2007.

  1. Jusi

    Jusi Ловець емоцій

    Дівчата, ще одне запитання по шугарингу. Серед протипоказань числиться варикозна хвороба. Варикозу у мене немає, але судинна сітка у верхній частині ніг досить помітна. Краще утриматись у тій зоні від шугарингу? :scratch_one-s_head:
     
  2. Whiff

    Whiff Well-Known Member

    нет, это опасно только если у вас сильный варикоз
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  3. Gerbera

    Gerbera Member

    У мене теж судинна сітка помітна досить, але роблю і нічо :)
    Думаю, майстер сама б відрадила, якби щось було не так
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  4. Jusi

    Jusi Ловець емоцій

    У суботу ходила другий раз на зону "підпашок". Дівчата, НЕ БОЛИТЬ!!! :dance3: Я не вірила, що таке можливо, просто не вірила. Як тільки згадувала той нестерпний біль, то хотілось плюнути і взятись знову за бритву. Рада, що не здалась :dance4:
     
    • Подобається Подобається x 4
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  5. Stroga

    Stroga Well-Known Member

    я сьогодні була втретє на лазерній епіляції і сьогодні вже відчувалось як пекло, навіть на ногах, а саме на гомілках...здавалось ніби чую, як кожна волосинка десь там собі догорає))) почервоніння було десь до пів год, обезболюючі не використовували. Але вже після 2 процедур за той результат, який є, готова терпіти навіть більше) шкіра така ніжна, ніжна...ніякої щетинки, волосинки мацюпусінькі ще ростуть де-не-де...і їх все менше, і менше.
     
    • Подобається Подобається x 5
  6. NutkaNezabudka

    NutkaNezabudka Well-Known Member

    А чому не використовували знеболюючі? І що, з кожним разом ця процедура все болючіша?
     
  7. Stroga

    Stroga Well-Known Member

    тому що це не було щось таке, що не можна терпіти...складно пояснити.....це просто була секундна біль...після якої зразу полегшення і не відчуваєш нічого, просто почервоніння і все.
    Так. Оскільки кожен раз збільшується імпульс, який добирається до всіх волосків)... Після 18 квітня (коли була 3 процедура) пройшло 3 тижня і результат перевершив всі мої очікування...наступну процедуру мені робити десь 6-7 червня, тобто проміжок між процедурами вже суттєво збільшився. На разі я думаю що 4 процедури мені буде достатньо, а якщо виникне потреба то можливо ще осінню зроблю 1-2.
     
    • Подобається Подобається x 1
  8. Natur

    Natur Well-Known Member

    І я напишу враження після третьої процедури. Точніше спочатку хочу доповнити свій результат після другої. Отже, вийшло так, що через півтора місяці в мене не вийшло піти на процедуру. Тому третя получилася десь за два місяці. За ті останні два тижні волосся почало активізуватися. Мені здається, що виросло майже так само, як і було до того. Швидкість росту теж така "прілічна". Єдине, що не таке жорстке. Хоча думаю, якби я більше не ходила, то все стало відновилося. (Ну може трішки менше стало на відсотків 15). Але я не здаюся. Ті гади активізувалися, і я їх прикончу))))
    Третю процедуру робила на голенях до коліна, підпахах, біла лінія живота, бікіні тотальне. Про біль: ноги менше боліли, підпахи мені і так не дуже боляче, живіт взагалі трохи пощипував (але там в мене майже нема. Треба на другий раз поімпульсно брати), бікіні боліло в деякий місцях досить сильно, але терпіти можна. По грошах...ой, вже точно забула, треба було відразу написати...десь близько 885 чи 855 (чесно лінь згадувати).
    Про відчуття після процедури: на другий день трохи почало чухатися.
    На наступний раз іду з 1 липня. Про детальніші результати після цієї прлуедури, як завжди пізніше.
    І ще щоб не шукати потім.
    Три рази була в салоні на лазерці. Потратила 3050 грн. Менв просто цікаво скільки грошей піде до остаточного результату.

    Отправлено с моего lenovo A820P через Tapatalk
     
    Останнє редагування: 7 Травень 2016
    • Подобається Подобається x 2
  9. Wanderlust

    Wanderlust Well-Known Member

    То де такі ціни? я в Персоні Люкс стільки плачу тільки за підпашки і неглибоке бікіні... :sad:



    Sent from my XT1052 using Tapatalk
     
  10. Natur

    Natur Well-Known Member

    Я хожу в Люменіс. Можете почитати мої попередні пости, я кожну процедуру описувала і результат після неї. Може комусь знадобиться, і зробить певні висновки: варто чи ні.
    Ціні за рахунок купонів на знижку. Маю на все 50 % і 30% на ноги

    Отправлено с моего lenovo A820P через Tapatalk
     
    • Подобається Подобається x 2
  11. Gerbera

    Gerbera Member

    А де ви берете ті купони на знижку?
     
  12. Natur

    Natur Well-Known Member

    Покупон

    Отправлено с моего lenovo A820P через Tapatalk
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  13. Natur

    Natur Well-Known Member

    Я сюди з результатом після третьої процедури лазерки. Зона бікіні мене зовсім засмутила. Я розмріялася, що хоч місяць літа відхожу спокійно, забуду про бритву. Ага...ця процедура для мене виявилася найменш результативна. Волосся повипадало, але далеко не все. В деяких місцях острівками прямо росте. Вже минуло три тижні. Минулі рази випадало все (можливо, одиничні волоски залишалися). А зараз така невезуха. Наступна процедура назначена з першого липня. Я не витримала і записалася на ЛЕ. Попала до дівчинки, яка робила мені останю процедуру. Вона оглянула мене і сказала, що зараз недоцільно робити, і щоб я приходила в назначений термін. А волосся не повипадало, бо знаходилася не в тій фазі. Пішла я звідти в розстроєних чуствах і з думкою, що місяць проведу з бритвою.
    З підпахами і ногами справи кращі - залишилися одиничні волосинки.
    Дівчата хто робить лазерну епіляцію - розкажіть мені, як у вас після процедури, все волосся випадає чи може бути так, що частина лишається?

    Отправлено с моего lenovo A820P через Tapatalk
     
  14. Т@нюшк@

    Т@нюшк@ чекаю...

    Діачата, як робити шугаринг в жару?
    Вчора пррбувала лише другий раз, але та кулька так швидко розтопилась, що неможливо було пальці розтулити.
    І ще, після шугарингу потім залишаються точки-синячки (як після епілятора), то нормально чи може щось не так роблю?
     
  15. NataliaFed

    NataliaFed Active Посиденька з баяном

    Я роблю або рано вранці або пізно ввечері. Також гаряче але не так)
    Синці, наскільки знаю, можуть бути від неправильного відривання.


    Надіслано від мого GT-I9505, використовуючи Tapatalk
     
    • Подобається Подобається x 1
  16. Hermi

    Hermi Well-Known Member

    Питання, до тих хто робить лазерку. Який інтервал між першою процедурою і наступною і чи є якась протипоказання (я маю а увазі сонце, море)?
     
  17. Stroga

    Stroga Well-Known Member

    якщо не помиляюсь, то між загаром і процедурою має бути розрив не менше 2 тижнів, але ви краще проконсультуйтесь з спеціалістами, до прикладу вам в Медіостар можуть все розказати безкоштовно навіть по телефону. Але інтервал між 1 і 2 процедурою місяць, тобто ви після моря і так не зможете вчасно зробити наступну процедуру.

    P.S. Після 3 процедур лазерної епіляції в мене різко в зоні бікіні почали рости волоски так ніби я там ніколи і не робила процедури. Десь 6-7 червня маю записатись на 4 лазерну процедуру.
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  18. Руда Лисиця

    Руда Лисиця Шопоголік :-)

    лазер до речі стимулює ріст. Що в принципі добре, бо наступною процедурою їх "випалиться".
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  19. Natur

    Natur Well-Known Member

    Моя порада - зачекайте краще до осені.
    Почитайте мої попередні пости. Я описувала все починаючи з першої процедури

    Отправлено с моего lenovo A820P через Tapatalk
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 3
    • Подобається Подобається x 1
  20. gamma

    gamma Well-Known Member

    І в мене така ж проблема, ніби роблю як в інструкції, пробувала з тканиною і просто кулькою, а синці і почервоніння таки залишаються. Хто що з таким робить чи це можливо така особливість шкіри?