Де у Львові знайти...(2)

Тема у розділі 'Ой у Львові на базарі', створена користувачем Apelsynka, 2 Квітень 2015.

  1. Luchik

    Luchik Well-Known Member

    Добрий день! Де у Львові знайти ролети за доступною ціною + якість? У неті є багато інформації і фірм, що роблять. Але можливо хтось вже замовляв і дуже задоволений якістю+ ціна норм, прошу поділіться контактами. Всім дякую!
    П.с. треба терміново, чекаю на відповідь!
     
  2. olerusya

    olerusya sweet candy ;)

    Може в темі про штори пошукайте http://posydenky.lvivport.com/threads/shtori.59895/page-47#post-2691721
     
    • Подобається Подобається x 2
  3. veroni4ka

    veroni4ka Well-Known Member

    Доброго дня,
    Може хтось порадить комісійні магазини в районі Чорновола, або Володимира Великого
     
  4. Kayla

    Kayla Well-Known Member

    Дівчата, привіт! А де у Львові можна обміняти золоті прикраси на нові? Якось заходила у Золотий вік, вони таке роблять, але я не впевнена щодо якості їх виробів. Дякую
     
  5. loveterapy

    loveterapy Матуся-Анюсі

    У Львівському ювелірному, з доплатою за роботу, може ще є умови якісь додаткові, але точно таке роблять, вигідно.

    Надіслано від мого Mi A3, використовуючи Tapatalk
     
    • Подобається Подобається x 1
  6. Basyanya

    Basyanya Well-Known Member

    Золоті прикраси беруть як "лом" і переплавляють на новий виріб.
     
    • Подобається Подобається x 1
  7. Vyshenjka

    Vyshenjka Щаслива мамуся

    Порадьте, буль ласка, надійний інтернет-магазин з якісними товарами для миловаріння та інгредієнтів для косметики. Раніше брала на Милоопт, але вони зараз дуже зіпсувалися(
     
  8. danchyk

    danchyk Well-Known Member

    Дівчата, порадьте майстра по ремонту холодильників.
     
    • Корисно Корисно x 1
  9. marcel

    marcel New Member

    Де купити одяг власного виробництва?
     
  10. marcel

    marcel New Member

    Нещодавно моя знайома порадила наш бренд одягу Sleeper. І почавши пошуки в інтернеті, я й подумати не могла, що в нашій країні є такі фахівці.
     
    • Не погоджуюся Не погоджуюся x 1
    • Тупо! Тупо! x 1
  11. Radistj

    Radistj New Member

    Доброго дня всім!❤️
    Можливо хтось знає де можна придбати товари фірми Just по цінах дистриб’ютора?
     
  12. New look

    New look Well-Known Member

    Привіт! Пишу в цій темі, бо її найбільш читають. Напишіть будь ласка якісь групи/сторінки/чати по Львову в яких обговорюється теперішня ситуація в нашій країні, про допомогу армії і будь що що робити і як можна допомагати в цій ситуації? Дякую!
     
  13. Пташечка

    Пташечка Active Member

    Усім привіт!
    Підкажіть де можна вперше постригти дитину. Дівчинка 2,4 роки. До того стригли вдома як могли. Зараз умов немає, та й вона більш капризна. Шукаю дитячого-перукаря професіонала. Бажано район Грінченка-Липинського-Чорновола.
    Дякую
     
  14. Helenaden

    Helenaden New Member

    Можливо по локації не дуже але я ходжу в Особу (Героїв Упа) до Галі. В неї всі дівчата нашої сім'ї, якраз вперше привели малу до неї
    дуже круто
     
  15. Borsychok

    Borsychok мамуська-пампуська

    Порадьте, де в районі Виговського купити бісер? На Південному я так розумію, залишився один рукодільний магазин, і в ньому нема потрібного номеру((( В Цумі і біля нього теж нема((( Хелп! :girl_flag_of_truce:
     
  16. lovikyou

    lovikyou Well-Known Member

    На південному знаю магазин в частині позаду Грації, то він той єдиний?
    Якщо ні, маю візитку їхню можу дати тел.

    Надіслано від мого M2101K7BG, використовуючи Tapatalk
     
  17. Borsychok

    Borsychok мамуська-пампуська

    Так, то він
     
  18. daskab

    daskab New Member

    Класний український бренд Вовк, якщо дійсно хочете щось круте та оригінальне.
    Завжди мають якісь класні новинки https://vovk.com/ua/new/, дуже часто роблять знижки.
     
  19. LidaD

    LidaD New Member

    Порадьте, будь ласка, де у Львові можна купити круасани без начинки, щоб можна було сендвічі робити
     
  20. Inglor

    Inglor Well-Known Member

    Колись були в Культі хліба. Можливо й зараз є.