Де ми плануємо відпочивати влітку?

Тема у розділі 'Мандри', створена користувачем Pand@, 14 Березень 2008.

  1. Kasia

    Kasia Well-Known Member

    трошки? мені здається це не трошки на 3-х... хіба 6 -7 днів.. це не відпустка(
     
    • Подобається Подобається x 1
  2. Siania

    Siania Love Life

    Ну там форумлянка писала за 30000 грн.
    Туреччину цілком можна знайти, можливо не в найпіковіший сезон.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
  3. Kasia

    Kasia Well-Known Member

    @Siania ясно
    я про 20 000 грн.
     
  4. olerusya

    olerusya sweet candy ;)

    Для мене теж 7 днів то дуууже замало, що вже казати про дітей, яких я везу до моря з одною метою - оздоровити. Знаю що навіть тих 14 днів замало, але 7 днів з перельотами, різкою зміною клімату і т.п - вважаю це не те що не оздоровлення, а навпаки серйозний удар по дитячому здоров'ю.
    Так, для парочки відпочити в Єгипті чи Туреччині на 7 днів можна і за 500$ по гарячій, але для сім'ї 2+2, чи, тим більше, 2+3/4 хоча б на 12-14 днів - і сума стає захмарною! Тут навіть нема що порівнювати.
     
    • Подобається Подобається x 2
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
  5. Siania

    Siania Love Life

    20000 без дороги, без морозива, розваг і т.д.
    @olerusya Мова йшла про 10 днів.
     
  6. Kasia

    Kasia Well-Known Member

    @olerusya я теж згідна.
    не можливо це порівняти.
    якщо вибирати без моря взагалі чи море в економ пакеті в Затоці -то вибирала двічі Затоку. виключно з метою економії.
    і не було так зле.. ясно що в червні -щоб не спостерігати тисячі людей.

    бо як не крути-не вписувалась закордонна відпустка -в суму витрачену на Затоку.

    в болгарія-реально. але доооорооога..не хотілося тягти малечу
    --- дописи об"єднано, 30 Травень 2018 ---
    навіть 2+1 не найдеш..
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  7. olerusya

    olerusya sweet candy ;)

    Дорога раз - були автобусом ще до дітей, ледве я то пережила (((
    Паспорти два - мої з чоловіком цього року закінчились, в дітей нема, порахувати ще + 4 біопаспорти, і ще додається не мала сума.
    --- дописи об"єднано, 30 Травень 2018 ---
     
  8. Kasia

    Kasia Well-Known Member

    @olerusya я в таких випадках завжди кажу, що треба розставити пріорітети. і і можна найти щось, що підійде.

    п.с. от мама і 2 діток, одне 1,5 року -могли би на суму Затоки поїхати в Болгарію. але : сама з поїзду в таксі і на морі.. а от автобусом з 2-ма дітьми 24 години в Болгарію? отже, пріорітет дорога..
    чи наприклад - в суму Затоки є харчування , а десь там -апартаменти і готувати. є люди, як і на морі ні за які гроші готувати не хочуть. пріорітетом йде харчування, тому знову ж таки їдуть в Затоку.
    чи є в Затоці бази де на пляж власний 15метрів від корпусу.. з малявками дуууже зручно..


    загалом,один недолік того всього, що попит є. а от сервіс слабо розвивається, хоч трісни.. хоч є варіанти і в тій ж Затоці.. але реально вони варті тільки в низькому сезоні тих грошей. у високому сезоні -Затока не варта 100% тих цін.
     
  9. Online

    Online Well-Known Member

    Думаю, треба порівнювати готелі одного класу. Та ж Рута, це рівень 3* (і то) - ціна за 3-місн. номер без харчування і дороги від 90$/доба. За ті гроші реально знайти 3* Туреччину чи інший закордон. Інші готелі, які я бачила там - класом попрощє. Максимум - басейн і дитячий майданчик. Вікторія, яка не пропонує нічого, крім нормальних номерів і 1 лінії - від 40$/доба. Харчування в Затоці... Хіба налаштуватися на їдальні самообслуговування по типу пузатої хати. Бо якщо плануєш посидіти в ресторані з вином і смачно поїсти - то там пєчаль-пєчаль... Загалом, єдина перевага, яку бачу - це дешева дорога і просте сполученння.
    На місцевому базарі продукти дорогі. По моєму, харчуватися в їдальнях - по грошах на одне вийде.
     
    • Подобається Подобається x 2
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  10. olerusya

    olerusya sweet candy ;)

    А там є такі? Де саме?
     
  11. Online

    Online Well-Known Member

    Якщо від Вікторії (вул.Приморська) йти в напрямку Рути, Сонячної, але не по берегу, а ззаду, по вулиці, є кілька непоганих їдалень. Біла, що стилем ззовні нагадує одеську ібіцу - ямз, найкраша з них. Не пам'ятаю тільки як називається. В другу сторону, в напрямку базару теж є, але не варто, бо вони бідненькі і страшненькі.
     
  12. Matvijko

    Matvijko Мамуся в декреті...

    А далеко ті ідалні від станціі сонячноі?

    Надіслано від мого X5max, використовуючи Tapatalk
     
  13. olerusya

    olerusya sweet candy ;)

    Там є прекрасний супермаркеті Таврія-В, і там ціни практично такі ж, як в наших АТБ. Вибір величезний, полиці просто гнуться від всього, а на базарах я і у Львові дуже рідкісний гість, дорого, обважують, і мене просто дратують ті хамовиті продавці.
    --- дописи об"єднано, 31 Травень 2018 ---
    @Matvijko , той супермаркет від вас недалеко;)
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
    • Подобається Подобається x 1
  14. Online

    Online Well-Known Member

    Так, це далеко, аж за мостом, пішки не реально, їхати немає змісту напевно. Може у вашому районі щось таке теж є, запитайтеся на місці.
     
    • Подобається Подобається x 1
  15. Denebola

    Denebola New Member

    Дівчата, може хтось порадить з свого досвіду, де краще відпочити з дітьми на морі в Україні ( за кордон поїхати не стягнемо(( )... Як варіант Скадовськ, але ге впевнена...
    Може хтось знає гарний приватний сектор, щоб і до моря близько, і чисто, з вигодами і адекватні ціни, як на такий рівень відпочинку...
    Їдемо з дітьми, меншому 1,7 рочки, тому хочеться щоб було гарно і цікаво)
    Буду вдячна за поради!
     
  16. VERO

    VERO Well-Known Member

    Дівчатка, кого не лімітує школа, дуже хороший період з числа 26-27 серпня Туреччину горящу можна виловити і інші країни також. Це період, коли стандартно падають ціни, бо великий відтік туристів з учнями до школи, а охочих відпочивати менше. В Туреччині досить комфортно в цей час. Ночі не жаркі. Ми без кондюка навіть обходилися. Достатньо було відкрити вікно/двері. Туристів менше, ціни адекватні, море тепле, фруктів багато. В нас вже прохолодно стає і можна ще літо наздогнати)
    В Вересні вже переважно ціни вищі. Власне про останні дні серпня пишу.
     
    Останнє редагування: 1 Червень 2018
    • Інформативно Інформативно x 2
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  17. Dominika

    Dominika Well-Known Member

    то ви вже цьогорічні ціни моніторили? Бо я так дивлюсь, що в середньому йде 1000грн за номер(я тільки першу лінію дивлюсь)...Нехай 10 днів, то вже 10 тис.набирається. а плюс харч і розваги... Я так рахую собі, що в 10-12 не вкладемось. Бо теж на таку суму зазиралась...
     
  18. Burberry

    Burberry Well-Known Member

    Подивіться на Залізний порт. Там вода і пісок супер, варіантів житла безліч, єдине, що дорога далека.
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  19. Inglor

    Inglor Well-Known Member

    Я минулого року переживала, що довго. Але на диво дорога нам відносно легко далась, і то з моїми хлопцями, які і 5 хв. не посидять на місці.
     
  20. Megan

    Megan Well-Known Member

    Дівчата, хто літав з Києва, чим їхали туди? Скільки запасу лишали від прибуття до Києва до реєстрації в аеропорту?

    Надіслано від мого SM-A500H, використовуючи Tapatalk