Де купити все для школи?

Тема у розділі 'Діти-квіти', створена користувачем Aster, 22 Травень 2009.

  1. Havronia

    Havronia Well-Known Member

    Все одно книжки будете нести ви, тому мені зручніше якийсь кульочок, щоб не носити рюкзак цілий день.
     
    • Подобається Подобається x 1
  2. magic

    magic Well-Known Member

    У нас зборів не буде перед 1 вересня.. Тому і виникло питання книжок.. Напевно тоді не буду брати рюкзак, а вразі чого і в руках можемо понести ті книжки - нам недалеко від дому)
     
  3. Vesnyanka

    Vesnyanka Well-Known Member

    Та ні, казали , що краще не брати. Просто є дітки, яким в першому класі хочеться новий портфель вже і зразу брати. А книжки можна взяти і собі в сумку чи пакет після всієї паради.
     
  4. Leditanya

    Leditanya Well-Known Member

    А ми минулого року, то вже був 2 клас, підручники забирали 2 вересня.
     
  5. lyubashka

    lyubashka Well-Known Member

    Можливо комусь пригодиться
    Купували троянди на 1 вересня на гуртовому шуварі, значно дешевше ніж на верхньому
    до того ж всі квіти свіжі, на відміну від останнього(страшенно розчарував у них асортимент і свіжість квітів, ще й розказують,:girl_angel: та в нас дешево на гуртовому найдешевша квітка по 20)
     
  6. In4a

    In4a Well-Known Member

    Дівчата, може хтось знає, де можна купити звичайну білу крейду польського виробництва?
     
  7. karioka

    karioka Well-Known Member

    про всяк випадок запитаю...:) а Кох-і -норівську пробували? бо в нас в класі нова дошка (ми самі купували,батьки),то теж шкода було як нашою поцарапається скоро. То я знайшла ту кох-і-норівську мякеньку досить...
     
    • Подобається Подобається x 1
  8. In4a

    In4a Well-Known Member

    Ну от як раз її занесла сьогодні вчительці, то вона попробувала і сказала, що на нашій дошці вона якась бліда... А перед нами батьки купували власне якусь польську крейду, то супер. Ну направду є різниця... Але не можу знайти ніде її...:girl_in_dreams:
     
  9. jalla

    jalla Прогрес року 2013

    Мамусі, підкажіть чим краще обгортати книжки першачку?
    Купила стандартний набір обкладинок для підручників першоного класу, так перервала всі за 5 хв:girl_cray:, так запаковувала букварик дитині.о_О
    Короче, потріскали мені всі по *швам*, при чому так легко, що я навіть не помітила, як це сталося, тільки потім зауважила, що обкладинка чітко розміру книжки, або навіть чуть менша. Цікаво як то по мудрому їх мало би ся туди запихати.:dntknw:
    Підкажіть де купити якусь порядну обкладинку, чи краще тягнути всі підручники і приміряти безпосередньо в магазині?
     
  10. raspberry

    raspberry Well-Known Member

    @jalla, дівчата десь писали, що в канцтоварах якісь плівки для обгортання книжок продаються. Я ще не шукала, бо знайшла ще свої шкільні, які добре збереглись і вони ідеально підійшли на книжки.
     
    • Подобається Подобається x 1
  11. jalla

    jalla Прогрес року 2013

    Знайшла таке.:)
    Але питала в магазині, то на мене продавці таращили круглі очі.
    Де купували?
     
  12. olerusya

    olerusya sweet candy ;)

    Я купила рулон клейкої обгортки - дуже зручно. Навіть треба було на папку з файлами фото приклеїти, теж знадобилася . Скотчем би так рівно не вийшло.
    Купувала в Ашані:)
     
    • Подобається Подобається x 2
  13. raspberry

    raspberry Well-Known Member

    Ще я колись з паперу, типу паперу для печива, робила сама обкладинки. Думаю, що в неті можна знайти як їх робити, бо вже забула, давно то було.
     
    • Подобається Подобається x 1
  14. jalla

    jalla Прогрес року 2013

    В мене руки "кучеряві".
    Мені треба таке шоб раз і готово.:)
     
  15. raspberry

    raspberry Well-Known Member

    То в тебе ще кучеряві? В мене тоді взагалі загадка звідки вони ростуть:girl_crazy: Ті обкладинки реально просто робляться.
     
  16. Leditanya

    Leditanya Well-Known Member

    @jalla я найбільше люблю ось такі. Але треба підбирати індивідуально. Я купую їх на вул. Джерельній, магазин Школа. В них є підручники, то одразу прошу приміряти і на підручники, робочі зошити і на звичайні також.
    oblozki4-vi.jpg
     
    Останнє редагування: 2 Вересень 2016
    • Подобається Подобається x 2
  17. HOPIC

    HOPIC Well-Known Member

    я колись брала на гуртівні час-пік.
    я проти обкладинок на книжках, бо рвуться страшенно, зачіпаються, а плівка - гарно і на цілий рік
     
    • Подобається Подобається x 1
  18. AdFeja

    AdFeja Навіжена фея

    В Ашані на Виговського є, правда тільки кольорові.
     
    • Подобається Подобається x 1
  19. jalla

    jalla Прогрес року 2013

    Воно такі називається плівка для книжок? Як її упізнати, що то саме те, що треба?
    Мені правда далеко туди, але якщо доля закине, я зразу забіжу.

    Я вже тоже.:girl_impossible:

    Ото колись були у нас обкладинки в школі- грубі, як резинові, а тут таке вже...:girl_nea:
    --- дописи об"єднано, 2 Вересень 2016 ---
    Буду шукати, я там через день пролітаю.:)
     
  20. AdFeja

    AdFeja Навіжена фея

    Так і називається. Вона там, де всяка канцелярщина (оті лотки, зліва, як зайдете) в кінці, такий рулончик кольоровий, по-моєму Zibbi.
    Але мають бути і в канцелярських магазинах.
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Інформативно Інформативно x 1