Де купити все для школи?

Тема у розділі 'Діти-квіти', створена користувачем Aster, 22 Травень 2009.

  1. AdFeja

    AdFeja Навіжена фея

    Я замість обкладинок купую спеціальну клеючу плівку. Вона і обгортає гарно і можна вирізати під будь-яку книжку.
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  2. Fleshka

    Fleshka Well-Known Member

    Аналогічно. Переміряли весь Львів, на мого дрібнюганчика немає розміру. Фасони жахливі, піджаки висять на ньому як на опудалі. І попри то бабульки-продавці на краківському в один голос заводять: дивіться як гарно, та то так має бути, та доросте і т.д.
    Знайшла ідеальний варіант в ПП Шпак. Сів чудово, моделька цікава, видно що зручний і досить стильний. Перезувне і спортивний костюм теж купила зараз. Решта можна докупити по ситуації, коли виясниться що реально носять першачки, а що непотрібне в даній школі.
    Канцелярію купувала згідно з списком з сайту школи для першачків, бо в останній день бігати не охота, а збори в нас теж, як в @jalla на 28 серпня, до того часу ніхто нічого не знає.

    Надіслано від мого m3 note, використовуючи Tapatalk
     
    • Подобається Подобається x 2
  3. Marmulyadka

    Marmulyadka Пор'єдна львівська пані

    Дівчата, хто орієнтується в цінах на канцтовари і був у новому магазинчику на Володимира Великого (біля Центру укр.книги в сторону Океану). Як вам ціни там? Я тільки олівці на разі в них купила. Марко сріблясті на 12 кольорів- 44,50. Це нормальна ціна? Бо бачу, що покупців у них зовсім нема...
     
  4. Balu

    Balu Member

    Останнє редагування: 17 Серпень 2016
  5. jalla

    jalla Прогрес року 2013

    +1, вчора були на Краківському.
    Прийшла я зла і розстроєна.
    А ціни... за сам піджак темно-синій 570-700 грн.:girl_impossible:
    Якість ніяка, шви не рівні, Святик зі своєю ідеальною осанкою в тих піджаках виглядає жахливо.

    Порадила мені одна мамочка на Батальній комісийний магазин,шо там і якість і ціни адекватні. Мені то геть далеко їхати, але якби точно знати, що ситуація такою ж збереглася, то вартує. Може хтось щось знає про цей магазин.
     
    Останнє редагування: 19 Серпень 2016
  6. Rostuslavchuk

    Rostuslavchuk Well-Known Member

    @Marmulyadka я сьогодні була там. Ціни приємно дивують. Дещо реально дешевше навіть ніж в Ашані.
     
    Останнє редагування: 22 Серпень 2016
  7. Відьмочка

    Відьмочка Well-Known Member

    Форма бордового кольору для хлопців є на "Провесні"( р-н В.Великого), в магазинчику - чоловічі костюми( вхід від аквапарку).Ціна -350 грн.,разом з чорними штанами, якість гарна, не мнеться. Там ще є сині і зелені.Купувала там минулого тижня.
     
  8. Rostuslavchuk

    Rostuslavchuk Well-Known Member

    ми минулого року були там, я теж була в шоці і з цін і з якості. То купила на провесні за ті ж гроші, тільки якість дуже хороша, то якийсь наш Львівський виробник. Відходили цілісінький рік, ні "затяжок", ні "катишок", підкладка цілісінька не розлізлась, бо на швах прошита додатково тасьмою. Носили кожен день, та й прали часто в машинці, а вигляд залишився суперовий. Шкода, що виросли.. То цього року не піду точно на Краківський, бо сумніваюсь, що там щось добре з"явилось...
     
  9. VERO

    VERO Well-Known Member

    Можу порадити інтернет магазин Мають багато позитивних відгуків на промі. Пересилають УП. Знайшли там пенал Kite з 1розворотом за 88грн (з колекції Гол, майже всюди вже не було або значно дорожче). Великий вибір канцтоварів. Багато виробників. Мені 6 позицій переслали УП за 10грн. Швидка відправка. Ціни та наявність на сайті актуальна. Кидаєте все, що подобається в кошик і все є. Можу впевнено рекомендувати. До того на кількох сайтах пробувала замовляти, то немає, то ціни не актуальні.
     
    Останнє редагування: 26 Серпень 2016
    • Подобається Подобається x 4
  10. VERO

    VERO Well-Known Member

    В канцтоварах є така плівка?
     
  11. Leditanya

    Leditanya Well-Known Member

    Рюкзаки і пенали не порівнювала, але канцелярія дуже дорога. За такі гроші я у Львові спокійно куплю )))
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  12. AdFeja

    AdFeja Навіжена фея

    Повинна бути. Я купувала в Метро і в Ашані.
     
  13. Milena

    Milena Member

    Ми придбали костюм WF (вест фешион:))
    Є і дитячі і підліткові розміри. Ціна 750 грн. Пошив якісний, "сидить" добре на дитині. Є різні за складом тканини. В синьому, чорному колірі і бордо я бачила.
    В них є три магазини від самої фабрики. Кажуть, такі самі костюми на Краківському чи не вдвічі дорожче...
     
  14. olerusya

    olerusya sweet candy ;)

    Я так бачу що Краківській став одним з найдорожчих базарів:girl_crazy:
    і виїжджає на тому що всі по старій звичці їдуть туди, бо думають що там найдешевше.
    Я останній раз там була минулого літа, а до того багато років не була, то сама в тому переконались.
     
  15. Arctica

    Arctica Енергійна жіночка

    Знаю, що на за Арсеном (той що на вул. Зеленій) є багато гуртівень з канцтоварами та ранцями (не Монако) можливо хтось знає чи є у них інтеренет-сторінки, щоб можна було переглянути асортимент щоб даремно не їхати.
     
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  16. magic

    magic Well-Known Member

    Питання від мами-першачка)) 1 вересня брати малому рюкзак на лінійку??
     
  17. Leditanya

    Leditanya Well-Known Member

    Ми не брали. Нас попереджали, що буде в них 1 урок на патріотичну тему. В 2 класі так само було.
     
    Останнє редагування: 29 Серпень 2016
    • Подобається Подобається x 1
  18. Vesnyanka

    Vesnyanka Well-Known Member

    Нам сказали, що не варто. Як дуже захоче- то можна, але на час лінійки його забрати і нічого туди не класти ( назад понесуть книжки, які видадуть).
     
    • Подобається Подобається x 1
  19. magic

    magic Well-Known Member

    так от власне через це певно і треба брати його, щоб було куди книжки покласти?
     
  20. Leditanya

    Leditanya Well-Known Member

    Нам книжки видавали на батьківських зборах перед 1 вересня. Після лінійки та 1 уроку переважно хочеться десь з дитиною піти, дехто йде з класом в кафе чи парк. А тягати за собою ще й рюкзак не дуже хочеться.
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1