Де купити все для школи?

Тема у розділі 'Діти-квіти', створена користувачем Aster, 22 Травень 2009.

  1. Сяночка

    Сяночка Active Member

    Підкажіть, чи бачив хтось у Львові шкільну форму ТМ "Нова форма"?
    --- дописи об"єднано, 29 Червень 2016 ---
    І ще, чи підійде першокласнику такий рюкзак фірми Ecco
     

    Вкладення:

    • IMG_0111.jpg
      IMG_0111.jpg
      Розмір файлу:
      88,9 КБ
      Переглядів:
      59
  2. ksjuha

    ksjuha Well-Known Member

    У нас в класі двоє діток такі мають, вже другий рік виглядають як нові )
     
    • Подобається Подобається x 1
  3. lyubashka

    lyubashka Well-Known Member

  4. Kandya

    Kandya Well-Known Member

    ото я таку маю -- було плаття, обрізала і резинку широку пришила. Темно-синю. Ще до неї на Алі заколінок позаказувала. Але попри те ще 2 сарафани купила (і дві білі блузоочки) -- на Іскрі, форма "Зена". Сарафани і блузочки там просто супер. А от навіть найменший піджак -- завеликий. Але я не буду шукати. Я маю синій светер на гудзіки, і ще два теж на АЛІ замовила -- подивлюсь
     
  5. Olenya

    Olenya Active Member

    Скажіть, а чи потрібен піджак дівчинці? Купили два сарафани, маю светер, а от чи купувати піджак не знаю. Порадьте, чи носили?
     
  6. Masha555

    Masha555 New Member

    Ми носили, це зручно, так як светри з таким інтенсивним навантаженням (щоденне використання, тертя об парту і т.д.) не витримали.
     
    • Подобається Подобається x 2
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  7. lyubashka

    lyubashka Well-Known Member

    Знайомі мами школярок(усі) кажуть, що піджак, це єдина, дійсно потрібна річ з шкільної форми, у холодну пору року він незамінний, інше питання знайти такий, який дійсно пасуватиме вашій красуні
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  8. mokhnatska lesia

    mokhnatska lesia Well-Known Member

    восени як були прохолодні ранки то брали піджак, як похолодало і перейшли на плащик тонкий, потім тепліший і далі зимовий, то піджак висів на кріслі, клас в нас теплий, тому вбирала мала як були якісь міроприємства і коли ще не було опалення, а так завжди на кріслі.
     
    • Подобається Подобається x 1
  9. poputochka

    poputochka Well-Known Member

    Мої дівчатка піджаки не носили. Не зручно. Були сарафанчики, блузки або гольфики, в холодну пору - кофтинки на гудзички або блискавку, верх від спортивної форми...Піджак висить в шафі новесенький, неношений.
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  10. Fast

    Fast Well-Known Member

    Декілька разів оділи. Светрик постійно носила. І до сарафану мені светрик більше подобається
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Інформативно Інформативно x 1
  11. raspberry

    raspberry Well-Known Member

    Ми вже форму купили. Але задумалась я ще над светриком. То має бути просто потрібного кольору кофтина на защіпки? А безрукавки зручно використовувати?
     
  12. Holly

    Holly Moderator

    де купляєте рюкзаки? мені цього року треба 2. Ті що сподобались +- по 900грн. Трохи дорого, ще ж форму, канцтовари. Може де є гуртовні? Чи сайти які? Дивилист на ТМ KITE
     
  13. Borsychok

    Borsychok мамуська-пампуська

    Ранцы тм "KITE" школьные ортопедические - купить в Украине, Харькове, Киеве недорого, "ЧП Бабич" +380 (96) 953-95-44 Светлана я тут купувала, правда ми такий вибрали
    тм "VOMBATO"Ранец ортопедический Cats Paris 7792 по 495 грн. купить у "ЧП Бабич", самый большой ассортимент в Харькове , Киеве, Украине, доставка по Украине, доступные цены +380 (96) 953-95-44 Светлана
    він дешевший, але з вигляду нічим не гірший за Кайт чи 1 вересня.
     
  14. Holly

    Holly Moderator

    Ярина такої форми мала. Він не зручний і вже в першому класі в окремі дні був малий
    --- дописи об"єднано, 16 Липень 2016 ---
    на цьому сайті дорого. Я знайшла, той що ви хотіли, так майже на 100грн. дорожче ніж я у Львові бачила(
     
  15. NataliaFed

    NataliaFed Active Посиденька з баяном

    @Holly позавчора я була на гуртівні на Б.Хмельницького за Епіцентром. Ціна там мені так бачиться досить пристойні і навіть дашевше, ніж в неті. Пригледіла ідеальний варіант для малого але трохи зупиняє ціна (1500). Це майже найдорожчий але ідеальний. В усіх інших мені щось тай не підходить.

    Надіслано від мого GT-I9505, використовуючи Tapatalk
     
  16. Borsychok

    Borsychok мамуська-пампуська

    чим?
    о_О в першому класі? я б не сказала, що він менший за 1 вересня, наприклад
    --- дописи об"єднано, 16 Липень 2016 ---
    ми вже купили
    у Львові дешевших не бачила, але я й не мала можливості багато ходити шукати
     
  17. Holly

    Holly Moderator

    самою конструкцією. В нас робочі зошити з англійської великі (А4), то з трудом поміщались.До кожної книжки крім тонкого зошита є ще друкований. І от в дні, коли було найбільше уроків, все не вміщалось. От рюкзак ніби великий, але місця мало. В куми взагалі замки полетіли, бо теж багато малий напихав. Малій ще не зручно в повітрі його розстібати, коли тре на вулиці його відкрити, все вивалювалось.
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  18. Rodionochka

    Rodionochka Безнадійна оптимістка

    А ми купили малому портфель на Південному, у якомусь магазині з валізами. Вийшов дешевше за такі ж у профільних крамницях. У нас OLLI. У мене така специфіка - синочок дуже дрібненький, і трохи більші ранці просто для нього нереальні). А цей наразі добрий, зручний. Думаю, що з часом також буде малуватий, будемо щось вигадувати).
     
  19. Fast

    Fast Well-Known Member

    Так. Я на нексті купувала, там різні кольори є.
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  20. Olenya

    Olenya Active Member

    На стафі пошукайте, там ціни наче ок. А якщо ще маєте з чим походити, то десь з середини вересня будуть ще дешевше віддавати.
    Я малій купила на стафі мин року в вересні каркасний Zibi за 450, зараз він в тої дівчинки 700. А в магазині дербі 1300.
     
    • Інформативно Інформативно x 1