Де купити все для листівок, альбомів?

Тема у розділі 'Скрапбукінґ', створена користувачем simona, 19 Червень 2009.

  1. galinkalo

    galinkalo New Member

    Відповідь: Де купити все для листівок, альбомів?

    Дівчтата підкажіть, я не памятаю як той магазин називається, але всі певно знають отой на пекарській, майже навпроти того скляного кафе з рукодільним магазинчиком.
    Так от, недавно проїзджала мимо і те приміщення порожнє, ремонт там чи що, так вони переїхали в сусіднє чи просто закрились?
     
  2. casablanka

    casablanka Щаслива особистість

    Відповідь: Де купити все для листівок, альбомів?

    Ну хочу такого плану запрошення, остаточно ще не визначилась, можливо Ви мені допоможете і порадите яке краще, плюси та мінуси щодо паперу.
    Спершу хотіла ось такого плану:
    [​IMG][​IMG]

    Потім мені ось такі сподобались, але постає проблема в тисненому папері, де продають не бачила, а от купляти відповідно машинку дуже дорого:
    [​IMG] [​IMG]
    Ну і наостанок також задумуюсь ось такого плану. Подобається тим що з А4 можна зробити 2 запрошення. Але от не знаю як зможу гарно на даний формат надрукувати текст:[​IMG]

    Вибачте що багато місця зайняла, але по-іншому зображення не вмію вставляти з ПК. І так трохи стидно запитуватись де знаходиться той магазин Акцент???Бо кинула на гугл, а там щось на Петлюри є, але зовсім не по темі!!!
     
  3. AlbinaK

    AlbinaK Member

    Відповідь: Де купити все для листівок, альбомів?

    Текст надрукувати на А4 і порізати :)

    можу натиснути, якщо не дуже багато з Вашого паперу :) Але в мене не такі малюнки.


    Та тут практично всі з А4 два виходить, крім конвертиків(і то вони не повний А4)
    Перше ніби і нескладне, але люверсів багацько :) без встановлювача не обійтись.
     
  4. aknelitta

    aknelitta New Member

    Відповідь: Де купити все для листівок, альбомів?

    От це саме гірше - тому що всі так кажуть - хочу щось, ви мені зробіть, а потім в результаті хочуть зовсім інше
    Тиснений папір формату А4 продається в Бонтоні на ліста (здається 4 грн за A4), а також в АртДеко на Стефаника.

    А ви подумайте добре, чи варто Вам самій братись за то - бо мороки з тим правда купа, і купа часу потратите, і щоб вийшли гарні - треба таки гарно і рівно порізати (що ножницями не можливо зробити), набити руку на зав"язуванні бантиків, плюс треба гарячий пістолет і клей щоб ті бантики приклеїти, плюс треба добре і вміючи нанести клей (щоб ніде нічого не вилазило і не відривалось).
     
  5. BirdCurse

    BirdCurse New Member

    Відповідь: Де купити все для листівок, альбомів?

    Порадьте будь ласка де можна знайти акуратні штучні квіти з паперу або тканини (в ідеалі фіалки)
     
  6. AlbinaK

    AlbinaK Member

    Відповідь: Де купити все для листівок, альбомів?

    На шуварі верхньому є, там де "весільні" ряди, на рахунок фіалок не скажу, але троянди, соняшники, ромашки колоски і ще щось було.
     
  7. hrobak

    hrobak Well-Known Member

    Відповідь: Де купити все для листівок, альбомів?

    Акцент? на початку Пекарської? вони в сусідньому приміщенні, буквально через стіну, там і вивіска є)
     
  8. casablanka

    casablanka Щаслива особистість

    Відповідь: Де купити все для листівок, альбомів?

    Зробити хочу сама, хоча б прикласти туди своїх зусиль та старань, можливо хоч на половину. За порадою спершу спробую зробити хоч пару видів самостійно, а потім вже остаточно вирішу що саме буду розмножувати. Щодо себе, то можу сказати що я не є якась криворука, так як декором пробую займатись, але з запрошеннями стикаюсь вперше. І клей-пістолет я маю, стічок вже накупляла більш як треба (використовую їх в ін. сфері), клей для паперу є, різатиму металевою лінійкою і канц. ножем. От вродіби я до того готова, але все ж таки страх маю. Не погано було б купити ще подешевше папір перламутровий. Але якщо немає де дешевше, то прийдеться змиритись з ціною.

    Для себе вирішила, зроблю я пару екземплярів, побачу що і як, а потім вже буду знати точно свої сили і всі нюанси!
     
  9. aknelitta

    aknelitta New Member

    Відповідь: Де купити все для листівок, альбомів?

    Це добре, що багато чого маєте, бо мене Ваша перша фраза - поріжу ножницями - налякала. Я не кажу. що ви криворукі, просто ножницями порізати так не виходить, і перше що мені муж сказав собі купити - це різак (брала маленький спочатку, а потім вже купили більший і без нього як без рук)
    Перламутровий картон - обрізки можна по 50 коп в арткрамниці (на братів рогатинців) набрати,якщо попасти на "завіз", або кілька взяти на пробу - то майже завжди є. Успіхів Вам!
     
  10. casablanka

    casablanka Щаслива особистість

    Відповідь: Де купити все для листівок, альбомів?

    От маю перерву на обід піду пройдусь по магазинам.

    ---------- Додано в 15:01 ---------- Попередній допис був написаний в 13:47 ----------

    Зайшла в Світ паперу, там якраз зараз прийшов деякий папір А1 формату, і там один працівник якраз його різав. Показав мені як, дав декілька настанов. Сказав що зможу. Я вже втішилась:girl_dance:.
    До речі я запитувала де той Акцент, а то я ті всі магазини тільки по адресам і знаю, на назву ніколи не звертала уваги, тепер вже я більш уважніша буду:d7:

    ---------- Додано в 15:03 ---------- Попередній допис був написаний в 15:01 ----------

    А, забула сказати, що купила пару листочків паперу по 4.5 грн перламутровий і А4 тиснений за 5 грн. Зроблю, покажу на всеогляд для реальної оцінки моїх сил.
     
  11. laimmm

    laimmm Member

    Відповідь: Де купити все для листівок, альбомів?

    Може хтось підкаже де може знайти атласні стрічки шириною 1,5 см і щоб був вибір по кольоровій гамі, бо оббігала весь центр і знайшла тільки 1 см або 2см?
     
  12. AlbinaK

    AlbinaK Member

    Відповідь: Де купити все для листівок, альбомів?

    Купляла в Світі папірусу на ш. Руставелі, ну і Шуварі гуртовому у весільно-квітковому відділі є.
     
  13. lyanysya

    lyanysya Well-Known Member

    Відповідь: Де купити все для листівок, альбомів?

    Можливо хтось з Вас підкаже, де можна у Львові купити квітки, головки квітів, для скрапбукінга?
     
  14. Руда Лисиця

    Руда Лисиця Шопоголік :-)

    Відповідь: Де купити все для листівок, альбомів?

    АртДеко(Снопківська або Стефаника), магазин біля лялькового на Гавришкевича
     
  15. hrobak

    hrobak Well-Known Member

    Відповідь: Де купити все для листівок, альбомів?

    вчора на Нєкрасова, біля входу в Медінститут, на лотку де продають все-підряд, бачила прозорі обкладинки на паспорт по 5грн.
    підозрюю, що вони коштують значно дешевше, але кому дуже треба - там Є :)
     
  16. Agrafka

    Agrafka Member

    Відповідь: Де купити все для листівок, альбомів?

    Дівчата, може хто бачив кільця для альбому кольору бронзи. В Аграфці немає, на Стефаника немає.
     
  17. karposhka

    karposhka New Member

    Відповідь: Де купити все для листівок, альбомів?

    Порадьте будь-ласка чорно-білий папір, для альобому весільної тематики.

    Якщо хтось має 30*30, з радістю відкуплю.
     
  18. MUCHACHA

    MUCHACHA Well-Known Member

    Відповідь: Де купити все для листівок, альбомів?

    хто підкаже ,де можна купити тримач для CD (спайдер)? або самоклеюча така пімпочка або пластиковий.
     
  19. AlbinaK

    AlbinaK Member

    Відповідь: Де купити все для листівок, альбомів?

    Мені дуже подобається Noir et Chik від First Edition. Він молочний з чорним правда. Я його на валентинки та листівки брала. Там є формат 15х15, 20х20 та 30х30.
     
  20. hrobak

    hrobak Well-Known Member

    Відповідь: Де купити все для листівок, альбомів?

    о та, мені теж дуже!

    був в АртДеко, думаю міг лишитися, або ще десь попитати)