Цитати про кохання і не тільки

Тема у розділі 'Читальний зал', створена користувачем Un.Known, 16 Грудень 2009.

  1. Zvizda

    Zvizda Well-Known Member

    Відповідь: Цитати про кохання і не тільки

    Сьогодні ми кохаємо один одного більше ніж учора, але менше ніж кохатимемо завтра...
     
  2. preciosa

    preciosa Well-Known Member

    Відповідь: Цитати про кохання і не тільки

    В кожному коханні діють дві сторони - та, що кохає, і та, що ласкаво дозволяє себе кохати...
    Вільям Теккерей "Ярмарок суєти"
     
  3. Kofein

    Kofein New Member

    Відповідь: Цитати про кохання і не тільки

    Притча про кохання:
    Кажуть, що якось зібрались в одній частині Землі разом всі людські почуття.
    Коли СУМ позіхнув вже втретє, БОЖЕВІЛЛЯ запропонувало: "А нумо грати в хованки!".
    ІНТРИГА прибідняла брову: "Хованки? Що це за гра?".
    БОЖЕВІЛЛЯ пояснило, що один з них, наприклад, воно,
    водить - закриває очі й рахує до мільйона, в цей час як решта ховається.
    Той, кого знайдуть останнім, стане водити наступним й так далі.
    ЕНТУЗІАЗМ затанцював з ЕЙФОРІЄЮ, РАДІСТЬ так скакала, що переконала СУМНІВ,
    ось лише АПАТІЯ, яку ніколи нічого не цікавило, відмовилась від участі у грі.
    ПРАВДА вирішила не ховатися, тому що кінець кінцем її все одно завжди знаходять.
    ГОРДІСТЬ сказала, що це зовсім ідіотська гра (її нічого окрім себе самої не хвилювало).
    БОЯГУЗТВО дуже не хотіло ризикувати.
    - Раз, два, три, - почало відлік БОЖЕВІЛЛЯ.
    Першою заховалась ЛІНЬ. Вона залягла за найближчим каменем на дорозі.
    ВІРА піднялась в небо, а ЗАЗДРІСТЬ заховалась у тіні ТРІУМФУ,
    який власними силами зумів видертись на вершину найвищого дерева.
    ШЛЯХЕТНІСТЬ дуже довго не могла сховатися, оскільки кожне місце,
    яке вона знаходила здавалось ідеальним для її друзів:
    кришталево чисте озеро - для ВРОДИ. Ущелина в дерева для СТРАХУ. Крило метелика - для ХТИВОСТІ.
    Подих вітру - так це ж для ВОЛІ! Отже, вона замаскувалась у промінчику сонця.
    ЕГОЇЗМ, навпаки, знайшов лише для себе тепле й затишне містечко.
    БРЕХНЯ сховалась на дні океану (а на справді ж вона сховалась у веселці),
    а ПРИСТРАСТЬ й БАЖАННЯ затаїлись у жерлі вулкану. ЗАБУДЬКУВАТІСТЬ,
    навіть не пам`ятаю де вона сховалась, але це не важливо.
    Коли БОЖЕВІЛЛЯ дорахувало до 999999, КОХАННЯ все ще шукало,
    де б йому сховатися, але все вже було зайнято.
    Але раптом воно побачило чудовий кущ руж (троянд) й вирішила там сховатись серед його квітів.
    - Мільйон, - дорахувало БОЖЕВІЛЛЯ й стало шукати.
    Першою воно, звичайно ж знайшло ЛІНЬ.
    Потім почуло як ВІРА сперечається з БОГОМ,
    а про ПРИСТРАСТЬ та БАЖАННЯ воно дізналося з того як тремтить вулкан,
    потім БОЖЕВІЛЛЯ побачило ЗАЗДРІСТЬ й здогадалась де ховається ТРІУМФ.
    ЕГОЇЗМ й шукати то не було потреби, тому що місцем, де він ховався виявився вулик з бджолами,
    які вирішили прогнати непроханого гостя.
    У пошуках БОЖЕВІЛЛЯ підійшло напитися до струмка й побачило ВРОДУ.
    СУМНІВ сидів біля паркану, вирішуючи, з якого боку ж йому заховатися.
    Отже було знайдено всіх: ТАЛАНТ - у свіжій та соковитій траві,
    СУМ - у темній печері, БРЕХНЯ - у веселці (якщо чесно, то вона ховалась на дні океану).
    Ось лише КОХАННЯ знайти не змогли.
    БОЖЕВІЛЛЯ шукало за кожним деревом, у кожному струмку, не верхівці кожної гори й, нарешті,
    воно вирішило подивитись у кущах руж, і коли розсунуло гілки, почуло крик.
    Гострі шипи руж поранили КОХАННЮ очі.
    БОЖЕВІЛЛЯ не знало, що робити, почало вибачатись, плакало, благало,
    прохало пробачення й у спокутування своєї провини пообіцяло КОХАННЮ стати її поводирем.
    І ось з того часу, коли вперше на Землі грали в хованки...
    КОХАННЯ сліпе й БОЖЕВІЛЛЯ водить його за руку...
     
  4. Michela

    Michela New Member

    Відповідь: Цитати про кохання і не тільки

    Кохання - єдина пристрасть, що не визнає ні минулого, ні майбутнього.

    Ідеальний чоловік не п’є, не курить, не грає в азартні ігри, не сперечається та не існує!

    Жінка вірить слову «кохаю» лише тоді, коли воно сказане тихо і просто.

    Сказати "Я тебе кохаю" - займає декілька секунд, а показати як - усе життя.

    Кохання. Сміх. Життя. Без перших двох третє не існує.
     
  5. Nivea

    Nivea New Member

    Відповідь: Цитати про кохання і не тільки

    Скільки років кохаю, а закохуюсь в тебе щодня.
    Л. Костенко

    Так ніхто не кохав. Через тисячі літ лиш приходить подібне кохання.
    В. Сосюра

    Якби зібрати з неба всі зірки і всі сонця з усіх небес на світі, моя любов горітиме яркіш за всі сонця, на тисячі століттів.
    В. Сосюра

    Вірш про кохання

    Наперекір вітрам і болю,
    І всьому злу наперекір
    Я намагалась вирватись на волю,
    З робити все, щоб поруч бути,повір.
    Летіла вихором до тебе,
    І відчувала я пекельний щем.
    Я піднімалась з пилом в небо,
    А потім падала з дощем.
    Перетворилась я на роси,
    І залишалась на землі,
    Мені здавалось,наче сльози
    Лились з очей твоїх рясні.
    Дощем була,і падала із неба,
    А потім плавала в ріці.
    Спустилась з снігом я до тебе
    Й померла на твоїй щоці.
     
  6. Fechka

    Fechka Member

    Відповідь: Цитати про кохання і не тільки

    Вогник щастя не згасає у того, хто його цінує. Хто не чекає, щоб любили, а сам свою любов дарує.

    Так без кохання і життя тьмяніє Як лист осінній піде в небуття Щасливий той, хто зрозуміть зуміє Що лиш Любов - продовження життя...Л.Костенко

    Нам не дозволено любити. Небеса
    Заплакали в тривожному мовчанні,
    І знов моя сполохана душа
    Боїться миті, що зовуть прощанням.

    Боїться снів, розгублених у днях,
    Боїться мрій, розбитих самотою,
    Боїться болю. А без нього як,
    Коли не можу жити не тобою?

    Нам не дозволено. Між нами, як межа,
    Твоє вагання і мої тривоги.
    Холодна ніч і стомлена душа,
    Одна любов. І дві чужі дороги…
    Роксоляна Жаркова

    ПЕРШЕ КОХАННЯ
    Кажуть, що перше кохання –
    вічне, безмежне й казкове,
    перші цілунки й страждання
    в серці струна загадкова.
    В ньому ми розум втрачаєм,
    полум’ям душі палають,
    днів без коханих не знаєм,
    серце в розлуці страждає.
    Коли закриваю я очі
    й думками в минуле полину,
    згадаю всі мрії дівочі
    кохання те «перше» бодай на хвилину.
    Воно ж бо якесь незбагненне
    не можу я слів підібрати
    і серце тріпоче смиренно,
    щоб ті почуття передати.
    В щось дивне душа поринає,
    а очі випалює погляд,
    подібних чуттів я не знаю,
    у мить ту коханий мій поряд.
    Він душу мою зігріває,
    дарує тепло свого серця,
    в уяві я ще раз згадаю
    ті очі – два дивних озерця.
    Проте пройшло все промайнуло,
    життя змінилось, я уже не та,
    а перше кохання у вічність звернуло
    та пам’ять про нього навіки свята.
     
  7. preciosa

    preciosa Well-Known Member

    Відповідь: Цитати про кохання і не тільки

    Марина Цветаева. Повесть о Сонечке. Монолог
    Как я люблю любить...
    А Вы когда-нибудь забываете, когда любите что любите? Я - никогда. Это как зубная боль, только наоборот- наоборотная зубная боль. Только там ноет, а здесь и слова нет.
    Какие они дикие дураки. Те, кто не любят сами не любят, будто дело в том чтоб тебя любили. Я не говорю, конечно, но встаёшь как в стену. Но Вы знаете, нет такой стены, которой бы я не пробила.
    А Вы замечаете, как все они, даже самые целующие, даже самые, как будто любящие, так боятся сказать это слово? Как они его никогда не говорят? Мне один объяснял, что это грубо отстало, что зачем слова, когда есть дела, то есть поцелуи и так далее. А я ему: "Нет. Дело ещё ничего не доказывает. А слово-всё!"
    Мне ведь только этого от человека и нужно. "Люблю" и больше ничего. Пусть потом как угодно не любит, что угодно делает, я делам не поверю. Потому что слово было. Я только этим словом и кормилась. Оттого так и отощала.
    А какие они скупые, расчётливые, опасливые. Мне всегда хочется сказать: "Ты только скажи. Я проверять не буду". Но не говорят, потому что думают, что это жениться, связаться, не развязаться. "Если я первым скажу, то никогда уже первым не смогу уйти". А они и вторым не говорят, никоторым. Будто со мной можно не первым уйти. Я в жизни никогда не уходила первой. И сколько в жизни мне ещё Бог отпустит, первой не уйду. Я просто не могу. Я все делаю чтоб другой ушёл. Потому что мне первой уйти - легче перейти через собственный труп.
    Какое страшное слово. Совсем мёртвое. Поняла. Это тот мёртвый, которого никто никогда не любил. Но вы знаете, для меня и такого мёртвого нет.
    Я и внутри себя никогда не уходила первой. Никогда первой не переставала любить. Всегда до самой последней возможности. До самой последней капельки. Как когда в детстве пьёшь и уж жарко от пустого стакана, а ты все тянешь, тянешь, тянешь. И только собственный пар.
    Вы будете смеяться, я расскажу вам одну короткую историю, в одном турне. Неважно кто, совсем молодой, и я безумно в него влюбилась. Он все вечера садился в первый ряд, и бедно одетый, не по деньгам садился. А по глазам. На третий вечер так на меня смотрел, что либо глаза выскочат, либо сам вскочит на сцену.Говорю, двигаюсь, а сама всё кошусь "Ну что? Ещё сидит". Только это нужно понять, это не был обычный мужской влюблённый, едящий взгляд. Он был почти мальчик. Это был пьющий взгляд. Он глядел как заворожённый. Точно я его каждым словом, как на нитке, как на нитке, как на канате притягивала. Это чувство должны знать русалки. А ещё скрипачи, вернее смычки и реки, и пожары. Что вот, вот вскочит в меня как в костёр. Я просто не знаю как доиграла. У меня всё время было такое чувство что в него, в эти глаза, оступлюсь. И когда я с ним за кулисами, за этими несчастными кулисами, поцеловалась, знаю что это ужасная пошлость, у меня не было ни одного чувства. Кроме одного. "Спасена". Это длилось страшно коротко, говорить нам было не о чем.Вначале я все говорила, говорила, говорила, а потом замолчала, потому что нельзя чтобы в ответ на мои слова только глаза, поцелуи.
    И вот лежу я утром, до утром. Ещё сплю, уже не сплю. И все время себе что-то повторяю. Губами, словами. Вслушалась, и знаете что это было? "Ещё понравься. Ещё чуточку, минуточку понравься". Только вы не думайте, я не его, спящего, просила. Мы жили в разных местах и вообще... Я воздух просила. Может быть Бога просила. Ещё немножко вытянуть. Вытянула. Он не смог, я смогла. И никогда не узнал. И строгий отец, генерал в Москве, который не знает, что я играю. Я как будто бы у подруги, а то вдруг вслед поедет..
    И никогда не забуду, вот это не наврала. Потому что любовь любовью, а справедливость справедливостью. Он не виноват, что он мне больше не нравится. Это не вина, а беда. Не его вина, а моя беда. Все равно, что разбить сервис и злиться, что не железный.
     
  8. preciosa

    preciosa Well-Known Member

    Відповідь: Цитати про кохання і не тільки

    Кохання - це те, що залишається, коли методом виключення відкидають заборони. Якщо не вірити в це - значить, ні в що не вірити.

    Самотність - це невгамована спрага мрії. Саме тому гризуть нігті, не знаходячи заспокоєння в битті серця. Курять тютюн, неспроможні задовольнитися ритмом мислення. Нервово тремтять, не знаходячи задоволення в статевому акті.

    Потрібно зализувати рани одне одного. Але якщо нескінченно зализувати незагойні рани, то від язика нічого не зостанеться.

    Кобо Абе "Жінка в пісках"
     
  9. Мамусічка

    Мамусічка Well-Known Member

    Відповідь: Цитати про кохання і не тільки

    Коханню всього мало. Воно має щастя, а хоче раю, має рай - хоче неба. О люблячі! Усе це є у вашому коханні. Зумійте тільки знайти.
    Віктор Марі Гюго
    Кохання – це все. І це все, що ми знаємо про нього.
    Емілі Дікенсон
    Кохання ніколи не вимагає, воно завжди віддає. Кохання страждає, ніколи не шкодуючи при цьому й ніколи не намагаючись помститися за себе.
    Махатма Ганді
    Щире кохання виявляється в нещасті. Як вогник, воно тим яскравіше світить, чим темніше нічна імла.
    Леонардо да Вінчі
     
  10. Amira

    Amira New Member

    Відповідь: Цитати про кохання і не тільки

    Мужчины, конечно, все кобели, но кто-то из них как пёс - с разными сучками, а кто-то как волк - либо один, либо с одной волчицей навсегда...
     
  11. Esma

    Esma Member

    Відповідь: Цитати про кохання і не тільки

    Сподобалось. Імені автора не знаю..

    Их было двое - Он и Она. Они где-то нашли друг друга и жили теперь одной жизнью, где-то смешной, где-то соленой, в общем, самой обыкновенной жизнью двух самых обыкновенных счастливых.
    Они были счастливыми, потому что были Вдвоем, а это гораздо лучше, чем быть по одному.

    Он носил Ее на руках, зажигал на небе звезды по ночам, строил дом, чтобы Ей было где жить. И все говорили: "Еще бы, как его не любить, ведь он идеал! С таким легко быть счастливой!" А они слушали всех и улыбались и не говорили никому, что идеалом Его сделала Она: Он не мог быть другим, ведь был рядом с Ней. Это было их маленькой тайной.

    Она ждала Его, встречала и провожала, согревала их дом, чтобы Ему там было тепло и уютно. И все говорили: "Еще бы! Как ее не носить на руках, ведь она создана для семьи. Немудрено, что он такой счастливый!" А они только смеялись и не говорили никому, что Она создана для семьи только с Ним и только ему может быть хорошо в Ее доме. Это был их маленький секрет.

    Он шел, спотыкался, падал, разочаровывался и уставал. И все говорили: "Зачем Он Ей, такой побитый и измученный, ведь вокруг столько сильных и уверенных". Но никто не знал, что сильнее Его нет никого на свете, ведь они были Вместе, а значит, и сильнее всех. Это было Ее тайной.

    И Она перевязывала Ему раны, не спала по ночам, грустила и плакала. И все говорили: "Что он в ней нашел, ведь у нее морщинки и синяки под глазами. Ведь что ему стоит выбрать молодую и красивую?" Но никто не знал, что Она была самой красивой в мире. Разве может кто-то сравниться по красоте с той, которую любят? Но это было Его тайной

    Они все жили, любили и были счастливыми. И все недоумевали: "Как можно не надоесть друг другу за такой срок? Неужели не хочется чего-нибудь нового?" А они так ничего и не сказали. Просто их было всего лишь Двое, а всех было много, но все были по одному, ведь иначе ни о чем бы не спрашивали. Это не было их тайной, это было то, чего не объяснишь, да и не надо.
     
  12. boyechkoVA

    boyechkoVA Well-Known Member

    Відповідь: Цитати про кохання і не тільки

    ...закохані-це не ті,які дивляться один на одного,а ті,які дивляться в одному напрямку...(А.де Сент-Екзюпері)

    і ще одна байка:)
    Колись,дуже давно,на Землі був острів,на якому мешкали всі духовні цінності. Та одного разу вони зауважили,що острів почав спускатися під воду. Всі цінності сіли на свої кораблі й попливли світ за очі. Залишилася тільки Любов.
    Вона чекала до останнього,але потім вона звернулася до Багатства і попросилася до нього на корабель. Але Багатство відповіло:- На моєму кораблі багато дорогоцінностей і золота, для тебе тут не вистачить місця.
    Коли повз неї пропливав корабель Суму,вона попросилася до нього,проте той відказав:
    -Вибач,Любове,я такий сумний,мені треба завжди залишатися на самоті.
    Тоді Любов побачила корабель Гордості й попросила про допомогу її,однак та сказала,що любов порушить гармонію на її кораблі.
    Біля неї пропливала Радість,але вона була настільки зайнята веселощами, що навіть не почула, як її кликала Любов.
    Тоді Любов впала у відчай. Але раптом почула голос десь позаду: -Ходімо,Любове,я заберу тебе з собою.
    Любов озирнулася і побачила старого. Він довіз її до суші, а коли старий поплив,Любов засумувала,тому-що забула запитати його ім'я.
    Тоді вона звернулася до знання: -Скажи знання,хто врятував мене? Хто був цей старий? Знання подивилося на Любов:
    - Це був Час.
    -Час?- перепитала Любов.-Але чому він врятував мене?
    Знання ще раз поглянуло на Любов,а потім вдалечінь, де був старий, і промовило:
    -Тому-що тільки Час знає,якою важливою в житті є Любов....
     
  13. Michela

    Michela New Member

    Відповідь: Цитати про кохання і не тільки

    Вибачають, доки кохають.
    ....................
    Любов - це бажання жити.
    ...................
    Вірна любов допомагає переносити всі труднощі.
    ...................
    Найбільше щастя в житті - це впевненість, що тебе люблять.
    ...................
    Любов - це коли знаєш без слів, що потрібно коханій людині.
     
  14. reindeer

    reindeer Member

    Відповідь: Цитати про кохання і не тільки

    Пісня
    ГРИЦЬКО ЧУБАЙ

    Коли до губ твоїх лишається півподиху,
    Коли до губ твоїх лишається півкроку -
    Зіниці твої виткані із подиву,
    В очах у тебе синьо і широко.

    Щось шепчеш зачаровано і тихо ти,
    Той шепіт мою душу синьо крає.
    І забуваю я, що вмію дихати,
    І що ходити вмію забуваюю

    А чорний птах повік твоїх здіймається
    І впевненість мою кудись відмає.
    Неступленим півкроку залишається,
    Півподиху у горлі застряває.

    Зіниці твої виткані із подиву,
    В очах у тебе синьо і широко,
    Але до губ твоїх лишається півподиху,
    До губ твоїх лишається півкроку.
     
  15. Venezianka

    Venezianka New Member

    Відповідь: Цитати про кохання і не тільки

    Кажуть, любов - не вічна.
    Кажуть, словам не вір.
    Кажуть, захмарить січень
    Сяйво серпневих зір.
    Щастя хвилини - лічені.
    Розлука на смак - гірка.
    Якщо любов не вічна,
    Нащо мені така???

    ---------- Додано в 16:19 ---------- Попередній допис був написаний в 16:14 ----------

    І буде день,
    І буде ніч,
    І будуть
    Ласка й поцілунки,
    І зляканих торкнуться пліч
    Чиїсь палкі нестримні руки.
    І ніжне полум"я долонь
    Завмерлу душу відігріє.
    Чи буде день?
    Чи буде день,
    Що й так мені
    Хтось зазоріє???

    Це вірші Терези Угрин
     
  16. reindeer

    reindeer Member

    Відповідь: Цитати про кохання і не тільки

    Коли приходить мужчина впевнено-категоричний,
    з переконанням, що жінка упаде йому в ноги,
    бо йому все дозволено, бо він перможець вічний,
    ти думаєш: "Який він убогий!"

    Коли приходить мужчина по-кошачому м"яко,
    пастельні фарби розписує на мовній своїй палітрі,
    такий невиразно окреслений, такий, ну, зовсім ніякий,
    ти думаєш: "Який же він хитрий!"

    Коли прихолит мужчина із язиком-мантачкою,
    мантачить щось і мантачить, хизуючись кожним словом
    про авто і квартири, про знайомства і скачки,
    ти думаєш:"Який він порожній!"

    Коли приходить і мужчина і співчуття випрошує,
    свої тридцять три нещастя товче, наче воду в ступі:
    "Дружина не розуміє, летять, як у прірву гроші!.."
    Ти думаєш: "Який він підступний!"

    Коли приходить мужчина, ніби себе приносить,
    мовби тебе ощасливлює безціним своїм візитом,
    ти думаєш:"Як же сталося, що не помітила досі
    ці очі залиті пихою, давно знецінені, ситі?!"

    О, скільки їх трапляється на наших стежках-дорогах
    різних за вподобаннями, за рівнем своїм і чином,
    а ми усіх відмітаємо, ми прагнемо до одного, -
    того часу високосного, коли приходить МУЖЧИНА!!!!!
    (вибачте за помилки, бо писала з пам"яті, автор Леся Клименко, - також не гарантую - 100:wacko:
     
  17. reindeer

    reindeer Member

    Відповідь: Цитати про кохання і не тільки

    Я лечу раны» — сказало Время. «Я окрыляю» — возразило Счастье. «А я раню, поднимаю до небес, а потом швыряю на землю» — коварно усмехнулась Любовь…
     
  18. reindeer

    reindeer Member

    Відповідь: Цитати про кохання і не тільки

    Мы, когда любим, то не перестаем задавать себе вопросы: честно это или нечестно, умно или глупо, к чему поведет эта любовь и так далее. Хорошо это или нет, я не знаю, но что это мешает, не удовлетворяет, раздражает - это я знаю.
     
  19. Fechka

    Fechka Member

    Відповідь: Цитати про кохання і не тільки

    Якщо любиш

    Якщо любиш – навіщо мовчати?
    Сподіватись на поклик душі?
    І тихенько собі усміхатись,
    намагаючись щастя знайти?..

    Треба серце своє дарувати
    вмить коханій людині, а там –
    все трояндами уквітчати
    із казкового саду бажань...
    Надія Дубиняк


    ---------- Додано в 12:29 ---------- Попередній допис був написаний в 12:27 ----------

    .. Просто стрибнула зі скелі
    захотілось політати
    Вона думала - кохає!
    І довірилась востаннє
    І звичайно ж помилилась
    Серце билось як у клітці
    А вона ж його чекала!
    Не прийшов чомусь,
    бо зрадив.
    Додому іншу вів під руку
    Шепотів слова жадані!
    "Ти принцеса, квітка пишна
    Я тебе одну кохаю,
    ти для мене найдорожча!!!"
    "А чому ж до тої ходиш?;
    зиркнула з-під лоба пава.
    "Та жалію ту дурепу,
    цуценям пристала.
    Пише, дзвонить,
    аж набридла.
    Хай би зникла чи пропала."
    І не знав він в ту хвилину,
    що слова пророчі стали.
    Угорі щось зашуміло,
    біля ніг упало.
    Дивляться, а тож дівчина,
    що його чекала.
    Руки-крила поламала,
    голову схилила.
    І промовила востаннє:
    "Милий, будь щасливий!!!"


    ---------- Додано в 12:31 ---------- Попередній допис був написаний в 12:29 ----------

    НІЧ КОХАННЯ

    Ніч ніжністю голубить нас
    і заціловує до п"яну;
    вуста шепочуть раз-у-раз:
    коханий мій... моя кохана...
    Ховає ніч у таїні
    жадання вуст, сплетіння рук,
    і гулко так у тишині
    лиш серця стук, лиш серця стук...
    Ніч заціловує, п"янить,
    туманами гойдає;
    а зорі падають щомить
    і серце не вгаває.

    Гаєвська Лідія.
     
  20. talja

    talja Member

    Відповідь: Цитати про кохання і не тільки

    Кажіть, що любите.
    І не мовчіть про щире.
    Про те, що гріє із середини в душі.

    Не треба мовчки…
    Бо, хто любить до безміри,
    Не потребує ні сонетів, ні віршів.

    Лиш ті слова, навіки заповітні.
    І те, від чого яскравіше навкруги.

    Кажіть, що любите.
    Адже думок наших не видно
    Для тих, хто справді серцю дорогий
    Не пошкодуйте, не змовчіть,
    Бо не пробачать
    На небі те,
    Що на землі в нас не збулось.

    Адже слова у нас в житті багато значать.
    Просто в цю мить
    Скажіть, що любите когось…

    Марина Кузьменко