Чужих проблем не буває!!!

Тема у розділі 'Доброчинність', створена користувачем Bree van deKamp, 2 Липень 2013.

  1. Nastylove

    Nastylove Well-Known Member

    Відповідь: Чужих проблем не буває!!!

    Я недалеко від Ljus6ka живу і теж назбирала купу одягу і верхнього, і кофт, і суконь. В основному росмір С. З радістю комусь би віддала.
     
  2. tiramiska

    tiramiska цинічна бандерівка

    Відповідь: Чужих проблем не буває!!!

    Щойно був сюжет про дітей мауглі в програмі "Свідок" і є потреба для них у прогулянкових візках, розвиваючих іграх і підгузниках. Можна зголошуватись до мене.
     
  3. ELEGANCE

    ELEGANCE Active Member

    Відповідь: Чужих проблем не буває!!!

    А можна конкретніше. А саме який вік дітей?
     
  4. tiramiska

    tiramiska цинічна бандерівка

    Відповідь: Чужих проблем не буває!!!

    у цьому випадку вік це дуже відносно...бо дуже велике відставання діток в розвитку. Молодшій дитинці 6 рочків, то важить як немовля, але вже вчиться ходити. А старшому 14 ...
    Можливо в неті ще з"явиться ефір сьогоднішньої програми то поміщу його сюди.
    Думаю, іграшки знадобляться усілякі- пірамідки, кубики, сортери, пазли...
     
  5. Nastylove

    Nastylove Well-Known Member

    Відповідь: Чужих проблем не буває!!!

    На вихідних переберу іграшки малого, щось знайдеться чим не бавимось. Маю памперси 4+ штук 20 і 5 пару штук. Віддам.
     
  6. ELEGANCE

    ELEGANCE Active Member

    Відповідь: Чужих проблем не буває!!!

    Як плануєте збирати ігрушки(потрібно буде завести до вас чи смі заїдете?) Можливо ще потрібні дитячі речі?
     
  7. puma

    puma Well-Known Member

    Відповідь: Чужих проблем не буває!!!

    Маю дитяче ліжечко.
     
  8. tiramiska

    tiramiska цинічна бандерівка

    Відповідь: Чужих проблем не буває!!!

    http://ntn.ua/ru/video/news/2013/10/26/12434

    По можливості чоловік може заїхати. Кидайте, будь ласка, свої координати одразу в пп.
     
  9. Bree van deKamp

    Bree van deKamp Відчайдушна домогосподарка))

    Відповідь: Чужих проблем не буває!!!

    Дівчатка, прочила-подивилась відео і серце кров"ю облівається(( Як можна так калічити своїх діток???
    Я пропоную по можливості зібрати іграшки, одяг і взуття, а на памперси, фрукти і ліки зібратись по пару гривень? Щодо ліків, то якби взнати що конкретно треба, то мій чоловік по можливості може дістати щось на роботі (працює в аптечно-гуртовій сфері) за меншою ціною.
    Ще цікавить чи можна діток відвідувати? Вони лежать на Кульпарківській? Якщо так, то можу час від часу їм носити фрукти-їжу.
    Давайте не будем байдужими і допоможем цим діткам!!
     
  10. Bree van deKamp

    Bree van deKamp Відчайдушна домогосподарка))

    Відповідь: Чужих проблем не буває!!!

    Чи будем організовувати допомогу діткам-мауглі???
     
  11. Hexe

    Hexe Well-Known Member

    Відповідь: Чужих проблем не буває!!!

    маю кілька м"яких іграшок, нам не тре- можу віддати, вони в гарному стані,цілі - нам не можна їх тримати через сильну алергію(пишіть чи тре комусь, інакше мушу на смітник віднести). з одягом напряг, хіба для 2 річних щось би знайшла.
    а одяг взуття для дітей-мауглі якого розміру потрібен?
     
  12. ELEGANCE

    ELEGANCE Active Member

    Відповідь: Чужих проблем не буває!!!

    Я за. Вже склала деякі іграшки і книжечки. Цікавить чи потрібен одяг (якщо так то що саме). Також можу дати трохи грошей(можливо потрібні якісь ліки). Просто не знаю що конкретно потрібно. Було б дуже добре якщо хтось міг би дізнатись що саме потрібно діткам(може зубні щітки, пасти, мило...печиво).

    ---------- Додано в 15:13 ---------- Попередній допис був написаний в 15:11 ----------

    наскільки мені відомо саме м"які іграшки не дозволяють приносити у інтернати, лікарні...саме через те що це свого роду пилозбірники.
     
  13. Nastylove

    Nastylove Well-Known Member

    Відповідь: Чужих проблем не буває!!!

    Я теж вже зібрала іграшки, і віддам залишки памперсів.
     
  14. tiramiska

    tiramiska цинічна бандерівка

    Відповідь: Чужих проблем не буває!!!

    Ще одна форумлянка зголошувалась, думаю варто її зачекати. Можливо, ще цього тижня зберемо і завеземо.
    Планую відшукати завідуючу, ту що на відео, розпитати, потім відзвітуюсь.
     
  15. Bree van deKamp

    Bree van deKamp Відчайдушна домогосподарка))

    Відповідь: Чужих проблем не буває!!!

    То ви про мене?
     
  16. Latane

    Latane Well-Known Member

    Відповідь: Чужих проблем не буває!!!

    Не знаю чи за адресою, але
    [​IMG]
     
  17. inka

    inka і.Неrb-то до мене)

    Відповідь: Чужих проблем не буває!!!

    Дівчата, дуже вас попрошу поділитись непотрібним одягом для родини з 4- ма дітками. То хороша побожна родина з села- дуже за дітей дбають, а на одяг-іграшки грошей бракує. Дуже зараз гостра проблема в одязі для садочка- школи. Для хати- подвір"я понадовали їм, а в садок- школу нема,в що вбрати дітей. Треба для дівчинки 5 років(зріст 122-124 см), дівчинки 7 років (136-140см), хлопчик 7 років (130 см). Розмір взуття :дівчата мають 28-29р, 33-34, хлoпчик 32-33 . Може бути хоч по 1-2 речі в доброму стані, щоб в люди вийти. Забрати можу в центрі чи по домовленості.
     
    Останнє редагування: 15 Листопад 2013
  18. KUSJ

    KUSJ мрійлива

    Відповідь: Чужих проблем не буває!!!

    inka, маю такі речі
     
  19. Olka Sherolka

    Olka Sherolka розпатлана посиденька

    Відповідь: Чужих проблем не буває!!!

    шкода молодого хлопця
    http://vinnikiplus.in.ua/news/2013-11-14-5471
    Не знаю чим допомогти, але можливо хтось, хто живе у Винниках чи буває там, і може взнати конкретно що потрібно з ліків чи інших речей, або кому передавати гроші на найнеобхідніше. Це страшно - лишитись на самоті, в пастці власного тіла, ще й покинутим найближчою людиною
     
  20. Ніколь

    Ніколь Well-Known Member

    Відповідь: Чужих проблем не буває!!!

    тут про цього хлопця також пишуть, кілька людей до нього навідувались щоб перевірити ситуацію, вона таки дійсно складна судячи з дописів.
    темка є і на ЛФ