Чужих проблем не буває!!!

Тема у розділі 'Доброчинність', створена користувачем Bree van deKamp, 2 Липень 2013.

  1. Made in USSR

    Made in USSR Well-Known Member

    Відповідь: Чужих проблем не буває!!!

    а навіщо везти візок з Луганська аж? Може у Львові купити? В вашому магазині знайшла ось таке оголошення:
    Візок 2- місн., беж. кол., привез. з Австрії Ціна 1000 грн.
    http://vashmagazin.ua/cat/catalog/?rub=644&subrub=3&item_price1=&item_price2=&page=10
     
  2. Bree van deKamp

    Bree van deKamp Відчайдушна домогосподарка))

    Відповідь: Чужих проблем не буває!!!

    Там дешевше)) Ми знаходими оголошення і по 650грн. Різниця є. Якщо нікого не знайдем щоб допоміг з пересилкою, то будем шукати у Львові.
     
  3. Rostok

    Rostok Well-Known Member

    Відповідь: Чужих проблем не буває!!!

    повністю підтримую!!
    в Луганську чи де інде ви купуєте кота в мішку.. Повірте моєму досвіду. Я купувала два рази б/у коляску у Львові і два рази я недогледіла незначних, правда, деталей.. Тому вважаю купувати коляску в іншому місті як мінімум безглуздою, ...+ платити за пересилку. Брєд
    скупий платить двічі, не забувайте
     
  4. Bree van deKamp

    Bree van deKamp Відчайдушна домогосподарка))

    Відповідь: Чужих проблем не буває!!!

    На даний момент маєм 160 грн.
    Я дзвонила за ту бежеву колясочку, за 1000 зі Львова, там відсутній зв"язок. Також зв"язалась з Луганськом, там та пані, що її продає пообіцяла вияснити чи ходить якийсь транспорт до нас (щоб може маршруткою чи поїздом передати) і завтра вечері передзвонить.
    Як проснеться мала то буду ще по Львові дзвонити.
    Долучайтесь до збору, бо грошей малувато.
    Я додам в кінці скільки буде невистачати (100-200 грн) і оплачу доставаку до Руслани.
     
  5. Nastylove

    Nastylove Well-Known Member

    Відповідь: Чужих проблем не буває!!!

    Трохи перерахувала сьогодні в 17.16.
     
  6. Bree van deKamp

    Bree van deKamp Відчайдушна домогосподарка))

    Відповідь: Чужих проблем не буває!!!

    Вже є 229 грн.
    Дякую всім хто не лишається байдужий!!!
     
  7. Holly

    Holly Moderator

    Відповідь: Чужих проблем не буває!!!

    Ще можна глянути в комісійних. Є на південному великий і біля мене , недалеко від ЦУМу. А також можна написати оголошення у ВМ, про попит
     
  8. Bree van deKamp

    Bree van deKamp Відчайдушна домогосподарка))

    Відповідь: Чужих проблем не буває!!!

    Дівчата, хто міг би глянути?
     
  9. tiramiska

    tiramiska цинічна бандерівка

    Відповідь: Чужих проблем не буває!!!

    сьогодні заглядала в комісійний на Панча, там нема.

    Я от про що подумала, інколи наші форумлянки є учасницями і інших мамських форумів, де наприклад, багато іногородніх, може так от з кимсь сконтактуватися...Як з отим візком з Луганська, ну щоб не підсунули фігню...
    Чи там щось чути з ЛФ? Хоча думаю, мамочки-жіночки більш активніше беруться до такої справи..
     
  10. Bree van deKamp

    Bree van deKamp Відчайдушна домогосподарка))

    Відповідь: Чужих проблем не буває!!!

    Вже зроблено.
    Ніц не чути.
     
  11. Rostok

    Rostok Well-Known Member

    Відповідь: Чужих проблем не буває!!!

    можна розглянути як варіант - слінги. Їх же носять з народження. Бо дитина 1 рік 9міс. вже досить доросла, ще якихось два-три міс. і двомісна коляска вже буде не потрібна, а так манюню поперед себе, а страшого в звичайний візок...
     
  12. Magnolia

    Magnolia Active Member

  13. Bree van deKamp

    Bree van deKamp Відчайдушна домогосподарка))

    Відповідь: Чужих проблем не буває!!!

    А як зв"язатися з власниками?
     
  14. algo

    algo СуперМодератор) Команда форуму

    Відповідь: Чужих проблем не буває!!!

    там внизу є номер телефону
     
  15. Rostok

    Rostok Well-Known Member

    Відповідь: Чужих проблем не буває!!!

    093-621-92-05 Наталя

    ---------- Додано в 17:42 ---------- Попередній допис був написаний в 15:59 ----------

    Продам візочок для двійні Zekiwa Twin New. Візочок вживаний (у використанні 10 міс), в доброму стані. Колір, як на фото.



    Характеристики: вага 17.5 кг (один з найлегших візків для двійні), габарити (ДхШхВ): 116 х 79,5 х 115 см (в складеному вигляді 116 х 79,5 x53); колеса резинові, передні – 25 см/ задні 30 см; є амортизація; ручка перекидна, висота ручки регулюється; вмістимий кошик.
    Візок дуже легкий в керуванні і маневрений.
    В комплекті: візок, 2 переносні люльки, чохол на ніжки, бампер, сумка.
    Ціна 2500 грн, можливий розумний торг.
    Причина продажу – хочем переходити на прогулянковий візочок вже.
    Місце продажу: район Майорівки.

    kolobok



    на посиденьках знайшла)) можна поторгуватись)
     
  16. Bree van deKamp

    Bree van deKamp Відчайдушна домогосподарка))

    Відповідь: Чужих проблем не буває!!!

    )))Я сьогодні ніц не бачу))) маю купу гостей в хаті...

    Посиденьки передивилась в першу чергу.. я щось сумніваюсь що то аж так нам спустять...
    Була і я сьогодні в комісійному, біля НЦ. Там ТАКО б у 3200, я була в шоці))) Ще є прогулянка, нова і там є повністю лежаче положення ціна 560грн. то я собі подумала, може до неї просто докупити таку свтавну люльку (не знаю як то точно називається), таку Старка на посиденьках здається продавала (потім гляну) Але грошей точно малувато((

    ---------- Додано в 19:26 ---------- Попередній допис був написаний в 19:03 ----------

    Той візок вже проданий((

    Глянула-дорого(1100)
     
  17. Holly

    Holly Moderator

  18. tiramiska

    tiramiska цинічна бандерівка

    Відповідь: Чужих проблем не буває!!!

    і мені так здається .
    якщо ви про таку
    [​IMG]
    то ї купити нескладно, вживані у ВМ від 50 грн. То мені здається було б найкраще...Але скільки молодшій дитині, чи не зарано їй ще їздити в позиції "від мами", ну і плюс чи можна було б ту люльку якось зафіксувати там, то було б доббре принамні з власницею отакої сумки просто примірятися до такого візка.
    Ви можете знайти в неті фотку такого візка, що ви бачили в комісійному?
     
  19. Bree van deKamp

    Bree van deKamp Відчайдушна домогосподарка))

    Відповідь: Чужих проблем не буває!!!

    Holly, якщо маєш можливість подзвони за першим оголошенням. ок?
    Стосовно тої прогулянки з комісійного завтра постараюсь зайти глянути яка то модень і як той возик взагалі називається.
     
  20. Holly

    Holly Moderator

    Відповідь: Чужих проблем не буває!!!

    Написала двом. Той що за 900грн, там є торг. Побачим скільки спустить

    ---------- Додано в 08:31 ---------- Попередній допис був написаний в 07:55 ----------

    Написали за перший візок (той що за 500грн), він не підійде. Спинка там суцільна, не вийде одну підняти, іншу покласти((((