чорний список

Тема у розділі 'Ой у Львові на базарі', створена користувачем Гелена, 30 Вересень 2008.

Статус теми:
Закрита.
  1. Анута

    Анута Well-Known Member

    Відповідь: чорний список

    пора пекти хлібчик самим ;) і зберігатись він буде довше, і чітко будете знати, які компоненти туди клали
     
    • Подобається Подобається x 8
  2. Virginia

    Virginia Well-Known Member

    Відповідь: чорний список

    А ми з подругами були на 8 березня в СушиЯ... ну і святкували - пили, їли... Досить багато різних напоїв замовляли і страв. То вони "під шумок" дописали нам в рахунок 2 зайвих коктейлі(по 45 грн кожен) і замість 4 порцій ролів написали 5(!)... Добре, що я вже з досвідом "намахування" і перевірила ті рахунки. Нам їх швиденько перерахували:xaxa:

    Доречі, прочила цю гілку, і напевно найбільше скарг є на Арсен... я теж не в захваті від цього супермаркету: і м"ясо прострочене траплялось, і цнники переклеїні з більшою вагою, або новішою датою... та все ж зі всіх інших я найбільше люблю сюди ходити!
    P.S. а ще сьогодні взнала, що Арнес продали якумусь харків"янину... так що може все змінитись
     
    • Подобається Подобається x 5
  3. Макарена

    Макарена Well-Known Member

    Відповідь: чорний список

    Можливо, + приватні = більше 50 в Україні.
     
    • Подобається Подобається x 2
  4. Loyal

    Loyal Well-Known Member

    Відповідь: чорний список

    Підтверджую! Я з ними працювала. Концерн і млин мають свій в Рясному
     
    • Подобається Подобається x 1
  5. Мар"яночка

    Мар"яночка Well-Known Member

    Відповідь: чорний список


    а я чула шо Сільпо викупило :confused:
     
    • Подобається Подобається x 1
  6. Nanaya

    Nanaya Well-Known Member

    Відповідь: чорний список

    А я недавно була в сільпо, захотвлося мені французького батону (тої, що такий тоненький і довгий), він так смачно виглядав і такий запашний був, що я його купила. ПРинесла до дому, половинку з'їла, а половинка лишилася бо більше ніхто його не їв. На наступний день:eek: він став такий сухий, що його навіть гризти було неможливо:8:, я як подумала скільки хімії туда дають - мені аж погано стало, що я його їла :n:
     
    • Подобається Подобається x 4
  7. Siania

    Siania Love Life

    Відповідь: чорний список

    А ви накрили його чимось, кульком, наприклад....?
     
    • Подобається Подобається x 2
  8. Loyal

    Loyal Well-Known Member

    Відповідь: чорний список

    Сільпо не викупили! ВАМ здає в оренду приміщення Сільпо, а вони довго вже боряться за те, щоб викупити повністю ТЦ. Наразі все у руках львівського власника.
     
    • Подобається Подобається x 3
  9. Мар"яночка

    Мар"яночка Well-Known Member

    Відповідь: чорний список

    Ні я мала на увазі, шо чула шо Сільпо викупило Арсен :confused:
     
  10. bora

    bora Well-Known Member

    Відповідь: чорний список

    Уточню по тому
     
    • Подобається Подобається x 12
  11. Myrka

    Myrka Well-Known Member

    Відповідь: чорний список

    А шо делать? Они все имеют недостатки, все до одного. Думаю всетаки надо бороться с єтим, я ведь не буду ходить в какой-то один магазин в другой район города.
     
    • Подобається Подобається x 1
  12. Жемчужинка

    Жемчужинка Well-Known Member

    Відповідь: чорний список

    Всеодно підете.Це одне і те саме,що занести маршрутки:n: у чорний список........А їздити всеодно будемо!!!!!!!!!!!:tanksmile:
     
    • Подобається Подобається x 3
  13. Nanaya

    Nanaya Well-Known Member

    Відповідь: чорний список

    Так звичайно ж, зберігала, як і інший хліб:ninja: Мому здивуванню не було меж :cesored:
     
    • Подобається Подобається x 2
  14. Хомуся

    Хомуся Well-Known Member

    Відповідь: чорний список

    Прочитала майже всю гілку і дійшла до виснлвку, що найбільше скарг на продукти харчування. Дівтатка, я з вами згідна ,але... Головне завдання наших виробників - отримати найбільший зиск, а звідси всі консерванти та стабілізатори, і як наслідок втрата якості. Молоко-порошок, сметана-порошок, масло я зі свічкою шукаю. Ще місяць тому хороший сихівський батон- розвалюється. Але найобразливіше в цій ситуації це те, що я готова заплатити за натуральні, справжні продукти харчування більше (як на заході), але їх нема.
     
    • Подобається Подобається x 5
  15. bora

    bora Well-Known Member

    Відповідь: чорний список

    Справа в тому, що таких як Ви свідомих небагато. Знаю виробники проводять дослідження на предмет виведення на ринок екологічних категорій продуктів - і доходять висновку, що наші споживачі до такої потреби в основному на жаль не дійшли... А ще законодавство наше - яке навіть відповідно проінформувати про відсутність ГМО в продукті не дозволяє. Ньюансів вистачає. Але загалом суспільство швидше обуриться дорожчому продукту сьогодні, ніж купить. Отакий парадокс.
     
    • Подобається Подобається x 2
  16. Nanaya

    Nanaya Well-Known Member

    Відповідь: чорний список

    Такий парадокс на мою думку від того, що ще недавно ми їли нормальні, натуральні продукти без хімії за ту ціну , а навіть і нижчу за ту, що вже сьогодні платимо за хімію:no: Боляче від того, що навіть, якщо ми погодимся платити за натур продукт більші гроші тоді:1 За хімію будемо платити стільки скільки і сьогодні платимо 2 За натур продукти будемо платити - страшно подумати скільки :eek:

    А не так, як в європейських країнах за хімію копійки, а вже, як хочеш натуральне - плати гроші:no:
     
    • Подобається Подобається x 4
  17. bora

    bora Well-Known Member

    Відповідь: чорний список

    Та не зовсім. Це міф, пов"язаний з авторитарним режимом в країні..Не скажу точніше, але здається з часів Брежнєва вже на повну зрошувались колгоспні поля всілякою гидотою - селітрою і т.п. Інша річ в кого є свої городи. Але і там люди не маючи достатнього доступу до інформації намагались кожен по-своєму з шкідниками боротись - добре, коли тільки збирали в баночку колорадських.

    Правда, що продукти загалом стільки не коштують. І тут зрозуміло.. Яка в нас може бути чесна конкуренція щоб збити ціни? Мафія..і скаржитись нема кому. А скільки органічні коштували б - є ціни на закордонних сайтах.. Та й дівчатка є на форумі з інших країн, щоб поділитись інфо-вартістю.
     
    • Подобається Подобається x 1
  18. Nanaya

    Nanaya Well-Known Member

    Відповідь: чорний список

    Так, я з Вами згідна, але це було дуже мало в порівнняні із сьогоденням та й у молоко і сметану не давали консервантів, щоб місяць можна було зберігати.
     
  19. bora

    bora Well-Known Member

    Відповідь: чорний список

    Ну так..прогрес..більше схожий на регрес.. Загалом проблема в тому, що у нас людина не захищена...як споживач в тому числі.
     
    • Подобається Подобається x 2
  20. Siania

    Siania Love Life

    Відповідь: чорний список

    Ну я тут з вами трохи б посперечалась. Я останнім часом зацінила продукцію "Премія" для Сільпо. От наприклад їхні соки. Вони теж з консервантів, але вони 100%, і то відчувається!!! Бо взяти ту ж Сандору, яка ще й дорожча!! то чути розбавленість з водою(((Хороші продукти є, треба шукати...;)

    Доречі, варто створити білий список також;)
     
    • Подобається Подобається x 2
Статус теми:
Закрита.