чорний список

Тема у розділі 'Ой у Львові на базарі', створена користувачем Гелена, 30 Вересень 2008.

Статус теми:
Закрита.
  1. Siania

    Siania Love Life

    Відповідь: чорний список

    Boro, а що ви думаєте про сире готове слойоне тісто яке продають? Воно вже з хімікатами теж? Я так люблю пекти з того тіста:umbrage:
     
    • Подобається Подобається x 1
  2. SOLODKA

    SOLODKA Well-Known Member

    Відповідь: чорний список

    А я маю рецепт дуже смачного і недорогого слойоного тіста:хочете хусточки з яблуками,пляцок з вишнями,торт з вершковим кремом.Яку начинку маєте вдома-таке буде печиво.Рецепт по секрету стягнула у сільської весільної варилихи,Якщо хтось захоче-поділюсь,тільки не знаю чи в цій гілці можна.:confused::
     
    • Подобається Подобається x 5
  3. bora

    bora Well-Known Member

    Відповідь: чорний список

    Однозначно не скажу.. Якби ж то знати всю продукцію:) Але воно МОЖЕ бути натуральним - бо процес швидкої заморозки дійсно дозволяє значно продовжити термін зберігання. Але при стало низькій подальшій температурі. Якщо термін приміром 6-місячний при майже кімнатній температурі - можна робити відповідні висновки.

    Ви звідси лінк киньте краще:)
     
    • Подобається Подобається x 2
  4. SOLODKA

    SOLODKA Well-Known Member

    Відповідь: чорний список

    Я лише другий день на посиденьках,і поки що з комп"ютером на ВИ.Рецепт залишу на "СМАЧНІСІМО".Буду рада,якщо вам сподобається.
     
    • Подобається Подобається x 3
  5. Мар"яночка

    Мар"яночка Well-Known Member

    Відповідь: чорний список

    хех повезло мені раз бути на тому заводі Еколан, так там просто "еко" чистота. Ну поперше в місці де печуть хліб літають прекрасні пташки - голуби, їх там не одна. про бігаючих тараканів я думаю можна і не розказувати.... мухи в тісті де воно підходить. І грубезний кіт під конвеєром де хліб готовий виїжджає. Питаю в того мужика шо вів, а "шо тут кіт робить". не повірете, відповідь біла геніальна: "та тут миші бігають" :xaxa: Після того місяць не їла того хліба. правда на інший їхніх цехах кажуть краща обстанівка :confused:
     
    • Подобається Подобається x 13
  6. bora

    bora Well-Known Member

    Відповідь: чорний список

    Я не маю причин не довіряти Вашому допису.. Тому дійсно сподіваюсь у решти виробників все краще, бо при масовому продуктові - маса скарг з захист справ споживачів на очевидний брак може в прямому змісті слова "загнути" підприємство, бо це не підвальчик, з якого пічку завтра можна перемістити:)
     
    • Подобається Подобається x 1
  7. algo

    algo СуперМодератор) Команда форуму

    Відповідь: чорний список

    Такого ще не чула!!:xaxa:
    біля мене еколан ніби нормальний, а от в центрі на Дудаєва, що біля тортиків не дуже мені подобається!!ці їхні продукти в холодильнику так страшно виглядають!!
     
    • Подобається Подобається x 2
  8. Мар"яночка

    Мар"яночка Well-Known Member

    Відповідь: чорний список

    Я була тільки на одному їхньому цеху. Здається зара його закрили :xaxa: Я те ж надіюсь шо в інших краще. Зрештою може в інших їх цехах шось і інакше, там не була тому незнаю. Ну той шо я була то....... :xaxa: :xaxa: :xaxa:
     
    • Подобається Подобається x 1
  9. bora

    bora Well-Known Member

    Відповідь: чорний список

    О, ну то все йде правильним шляхом! Сподіваюсь..
     
    • Подобається Подобається x 1
  10. Макарена

    Макарена Well-Known Member

    Відповідь: чорний список

    Ну хочу вам псувати апетит до хліба(тому не вкажу хлібзавод), але мишки - це ще квіточки - щурі табунами бігають, горобці, таракани...Але з ними чесно! постійно боряться - думаю, що це на великих підприємствах їхня велика проблема.
     
  11. Мар"яночка

    Мар"яночка Well-Known Member

    Відповідь: чорний список

    ви вже заінтригували, вже розкажіть який хлібзавод так гарно нас годує :8:
     
  12. Макарена

    Макарена Well-Known Member

    Відповідь: чорний список

    колишній №5 - тепер концерн"Хлібпром" чи щось таке, власники якого вже викупили майже всі державні хлібзаводи і Еколан в тому числі.
     
    • Подобається Подобається x 4
  13. Яська Березнева

    Яська Березнева Well-Known Member

    Відповідь: чорний список

    Я вже третій місяць не можу купити нормального білого батона! Ті, що купувала - або середина від шкірки відшаровується, розсипається все, або вся середина якась мокра, що з того м"якуша коники ліпити можна, і в якихось білих розводах всередині, і сирим якимось тхне, і вже на другий-третій день починає пліснявіти. Купувала в Еколані колишньому біля нас і по вул Городоцькій у продуктовому. От тепер перейшли на чорний хліб. Дівчата, а у вас як?
     
    • Подобається Подобається x 3
  14. галіна

    галіна Well-Known Member

    Відповідь: чорний список

    а я купляю заводський батон сихівський або молочний:y:
    [​IMG]://puzyaka.ru/ub/preg/07.gif[/img][/url]
     
    • Подобається Подобається x 1
  15. natka75

    natka75 Well-Known Member

    Відповідь: чорний список

    я недавно хотіла дати трохи хліба до фаршу, то як намочила у воді - весь хліб розлізся.....:sad:
     
    • Подобається Подобається x 1
  16. Chortenia

    Chortenia Well-Known Member

    Відповідь: чорний список

    Теж батона останнім часом нормального не бачила, а я так люблю канапочки :sad:
     
    • Подобається Подобається x 1
  17. bora

    bora Well-Known Member

    Відповідь: чорний список

    На нашій пивоварні колись родич теж працював..там щурі в чани з пивом падали:sad: А я всілякі жахи бачила в передачі про ресторани Мангхеттена.Навіть там виявляється ті ж проблеми. Невесела картинка з шкідниками..
     
    • Подобається Подобається x 9
  18. галіна

    галіна Well-Known Member

    Відповідь: чорний список

    ну правильно хімії понадають до того хліба!І ЯКИЙ ВІН МОЖЕ БУТИ?:bad::n:
     
    • Подобається Подобається x 1
  19. Улянка

    Улянка Well-Known Member

    Відповідь: чорний список



    Спробуйте у "Хлібі на дровах" на Головацького. Трошки інший смак. Чорний і білий взагалі не схожі на еколанівські. Чоловікові подобається. Правда дуже швидко черствіє.
     
    • Подобається Подобається x 2
  20. mayscream

    mayscream Well-Known Member

    Відповідь: чорний список

    Хлібпром володіє лише двома заводами у Львів. області:ninja:
     
Статус теми:
Закрита.