чорний список

Тема у розділі 'Ой у Львові на базарі', створена користувачем Гелена, 30 Вересень 2008.

Статус теми:
Закрита.
  1. tslezinska

    tslezinska Well-Known Member

    Відповідь: чорний список

    Я вчора в Рукавичці купляла касету змінну до фільтра для води, бо ніде не могла вже давно їх знайти. Так от, ті касети перед здорожчанням коштували 30-35грн, вчора були вже 62-72!!! Ну всьому ж є межа, тим більше, шо тої касети з львівською водою вистачає максимум на 2 місяці!
     
    • Подобається Подобається x 8
  2. ГаЛоЧкА

    ГаЛоЧкА Well-Known Member

    Відповідь: чорний список

    аааааааааа.... тепер я знаю чому мене в арсені теж пищало:8:, а то виявляється російські рублі:8: а охоронці всю сумку заставили випотрошити:8::xaxa::xaxa::xaxa:
     
    • Подобається Подобається x 6
  3. Нікуся

    Нікуся постою послухаю...

    Відповідь: чорний список

    Перевірено- якщо в кахфе гуляє велика компанія, то їм обов"язково допишуть пару салатів і пачку соку.
     
    • Подобається Подобається x 11
  4. Яруська

    Яруська Well-Known Member

    Відповідь: чорний список

    А я для себе занесла "Вопак", що на Стрийській...таке враження, що тухле все...разом з персоналом:ninja:
     
    • Подобається Подобається x 7
  5. bora

    bora Well-Known Member

    Відповідь: чорний список

    Нічого особистого.. Просто знаєте, стільки недопропорядних рієлторів, що самі ще й ціни накручують, що тягають клієнтів тижнями по якихось халупах незважаючи на конкретне замовлення, що дивуватись нема чому такому взаємному відношенню.
    Та й якби не монополія рієлторів, які не дають орендодавцям нормально працювати напряму, то й обходити спеціально їх не довелось би.
    Направду з-за специфіки цієї роботи доводиться до професії чи компанії-маклера загалом відноситись як до учасника чорного списку... Я ще намагаюсь коректно ставитись.. А от знайомі є..Ото вічна ненависть..Колись він навіть зауважив, що їм як трапиться рієлтор дівчина - то Віолетта чи Анжела чи Сюзанна..Все дивувався від кого вони навчились такі псевдоніми брати:)
     
    Останнє редагування: 19 Березень 2009
    • Подобається Подобається x 3
  6. Kiss

    Kiss Well-Known Member

    Відповідь: чорний список

    Щодо продуктів.
    Відпочивала в Криму,тільки приїхали,захотілось йогурта.Купила в якомусь супермаркеті.Принесла до хати,відкриваю.....................а тут фонтан.......кришка вистрілила, те що називається йогуртом так пінилось і струєю било....Занесла в магазин,поставила на касі демонстративно,щоб всі бачили.Навіть сваритись не прийшлось,гроші віддали без слів.Після побаченої картини з магазину вийшло чоловік 15,залишивши всі продукти на касі.Ото була картина
     
    • Подобається Подобається x 6
  7. Нюта

    Нюта Well-Known Member

    Відповідь: чорний список

    Я записалася на танці у Студію танцю "Леофіт", коли я дізнавалася в них про кількість людей мені сказали, що група буде маленька(не більше 10 людей), бо аж дуже вони нас хочуть навчити гарно танцювати. Спочатку було все прекрасно, як то кажуть нічого не віщувало біди:ireful1:! Перше заняття пройшло вдало, мені сподобалося! Ну чи мраз тим гірше, на третє заняття в залі нас було вже 21! І при тому всьому тренер одна, яка відволікається на новачків. Ну це питання ми з адміністрацією вирішили, пообіцяли що більше в групу набирати не будуть. Я була задоволена, хоча все ж таки танцюючи дістаю рукою сусідок. Але ж в понеділок в роздягальні зі мною трапилася просто казкова історія. Роздягальна приблизно має 8-10 метрів квадратних там стоїть для зручностя близько 10-12 крісел!!!Адмністрація змінила розклад занять і прийшовши на заняття я не мала як роздягнутися, бо перед нами є група, ми з дівчатами горе пополам. Нам припала одне крісло на 4! а після заняття, настав пік, вийшли з залу а у роздягальні була група яка йде після нас. Ми довго туди немогли попасти! Ситуація така, що навпроти мого носа в 20 см виднілася задниця молодої особи в трусиках з орнаментом "сумочки"! Вона ще в такій позі милувалася собою!!!!! ЇЇ задниця мене не вразила! А ось халатність адміністрації дуже!!!!:tanksmile::tanksmile::tanksmile:
     
    • Подобається Подобається x 16
  8. Siania

    Siania Love Life

    Відповідь: чорний список

    То ви з Мар"яночкою ходите?:)

    Щоб не офтопити напишу про свій чорний список. Довго ж я думала правда...мабуть магазин "Еколан" для мене найгірший зі всього. Там батон не смачний, печево завжди засохле, коли б не спитала чи свіже - завжди відповідать що тікі привезли, а дома приходиться те печиво розмочувати в чаї, бо зуби не годні то гризти:umbrage:
    Молочні вироби - аналогічно, дуже часто протерміноване лежить. А ще в еколані біля мого дому продавщися - отака :ireful1:
    :n::n::n:
     
    • Подобається Подобається x 6
  9. Нюта

    Нюта Well-Known Member

    Відповідь: чорний список

     
  10. ola-lyola

    ola-lyola Well-Known Member

    Відповідь: чорний список

    Мене просто вбила аптека в центрі, навпроти Галицького ринку. Не магазин а АПТЕКА!!! Я купляла медпрепарат не собі, а на прохання лікаря для малозабезпеченого хворого, кошти повертає фонд, тому попросила чек, який для такої процедури є необхідним Звичайне прохання, в будь-якій аптеці вам його без прохань дадуть. Тітонька визвірилась, що в них немає касового апарату тому мені ніхто нічого не дасть. На мої прохання вона взяла звичайний біленький папірчик і написала назву препарату і ціну:bad: На моє обурення і погрози наскаржитись захисту прав спожиачів, тітонька зробила послугу і принесла з підсобки нормальний товарний чек. Далі я хвилин з 10 просила поставитин на ньому печатку. І найважливіше, коли я побачила, що це не аптека а якийсь заклад гірше кіоску, хотіла просто піти, тітонька показавши пальцем на витяг з Постанови КМУ сказала що мені ніхто грошей не поверне.
     
    • Подобається Подобається x 13
  11. SOLODKA

    SOLODKA Well-Known Member

    Відповідь: чорний список


    Шановні жіночки,ви маєте стільки часу,щоб спілкуватись в інеті,але чомусь зовсім не дбаєте за здоров"я ,своє,дітей,чоловіка.Якщо у магазині вас обманули один раз,то на що ви сподіваєтесь ,йдучи туди знову?Що після ваших скарг,пачки майонезу чи банки грибів все зміниться?Акуди їм подіти протермінований товар?Для себе зробила висновок:де один раз обманули -туди більше не іду.Купляю масло.продавець з моїх 20 грн дає здачу як зі 100.Чесно повертаю.Через декілька днів цей продавець продає мені спред по ціні солодко-верщкового масла.Щодо молочних продуктів віддаю перевагу марці"Злагода",купляю у маленькому магазинчику,який дорожить клієнтами .
     
    • Подобається Подобається x 1
  12. Nata

    Nata Well-Known Member

    Відповідь: чорний список

    Ну так, якщо я почну оминати всі магазини,котрі мені чимось не догодили, то моя сім"я почне голодати :). У нас всюди продавці як не нажухають, то не проживуть.
     
    • Подобається Подобається x 2
  13. odree

    odree Well-Known Member

    Відповідь: чорний список

    повернути назад. майже весь товар в супермаркетах є під реалізацією. і якщо щось не продається, то його повертають. а от "втулити" протермінований товар швидше зацікавлені в кіосках, на лотках
     
    • Подобається Подобається x 2
  14. bora

    bora Well-Known Member

    Відповідь: чорний список

    Раз вже є зауваження напишу кілька слів про хороші-нехороші батони.
    Бо поняття досить відносне.. Розповім, що знаю напевно трохи більше. Є на Заході таке поняття як органік хліб. Це грубо кажучи супер-натуральний хліб, який включає навіть врахування на якому полі вирощувалось для нього зерно. Так от зважаючи на його натуральність треба бачити який він на виході - негарної форми, темнуватого не презентабельного кольору, звісно відмінної від решти консистенції. Розумієте про яку відносність мова? Дорога річ скажу я Вам ці органічні продукти, навіть там різниця у ціні з рештою - в два рази.
    А тепер до вітчизняних реалій.
    Натуральний хліб як Ви розумієте дрібним приватникам по ідеї невигідно пекти - конкуренція ж бо жорстка, а той хліб буде гірше виглядати. А що значить з добавками, що вони дають? Класично існує тривалий час закваски, дозрівання опари, бродіння. Так от добавками є стабілізатори, які дозволяють пришвидшити у продукті ці процеси і відповідно за коротший період часу спекти більше хліба. Власне де потужності невеличкі, лінії неповні є принаймні необхідність в підвищенні прибутковості цього продукту. А ще добавки які роблять кращою пористість (і меншою - вагу), кращу скоринку тощо... Звісно це хімія. Зверніть при цьому увагу як обладнані по старинці великі заводи які десятиріччями працювали - довжелезними лініями, які в своїй конструкції мають спеціальні відділення для бродіння і т.п. без прискорення процесів. Вони класично як колись ще печуть. Є екскурсії на такі заводи де можна все побачити на свої очі і переконатись. Ньюансів звісно є більше. Але загалом коли Ви купуєте у невідомого виробника, зважте на цей ризик, і зрештою гумовість продукту і величезні пори - Ви побачите самі..
     
    Останнє редагування: 19 Березень 2009
    • Подобається Подобається x 12
  15. olja_zaj

    olja_zaj Well-Known Member

    Відповідь: чорний список

    Як куди?!Це вже проблема власника,якшо власник нормальний то має домовленісь про повернення назад,або на обмін,навіщо замовляти стільки шоб термін виходив?Тут багато залежить і від продавця.
     
    • Подобається Подобається x 1
  16. Irusya

    Irusya Well-Known Member

    Відповідь: чорний список

    Це часом не на Б.Хмельницького? Бо зі мною там аналогічна ситуація завжди виникала:ninja:, а останні мої відвидини були, коли я зайшла купити йогурт"галичина", стояв без цінника - я дуже чемно "через перепрошую" питаю ціну, а у відповідь чую: "дивитися треба, там є цінник, поряд на іншому (МОЛОЦІ!!!), то як вони одинаково коштують для чого ще буду писати? Га? Якщо шось не подобається звертайтесь до завідуючої!!!" Я чуть не впала! Ще такої хамської відповіді не чула ніде. Більше туди ні ногою...
     
    • Подобається Подобається x 7
  17. Siania

    Siania Love Life

    Відповідь: чорний список

    Ні, я на Сихові, о так, ті продавці так говорять, здається ще трошки і загавкає:xaxa::xaxa::xaxa:
     
    • Подобається Подобається x 2
  18. Макарена

    Макарена Well-Known Member

    Відповідь: чорний список

    Цілком з вами згідна. Але в зв"язку з тим, що робота чоловіка має відношення до наших "великих заводів, які десятиріччями працювали" хочу лише додати, що прогрес на місці не стоїть і нові технології застосовують вже й на тих заводах, але все-таки в розумних межах. А от щодо всяких випічок, особливо, слоїстих - то взагалі окрема розмова. Дивлячись скільки всякої "хімії" застосовується при їх виготовленні, чоловік ввів вдома на них табу.
     
    • Подобається Подобається x 8
  19. Taska

    Taska Well-Known Member

    Відповідь: чорний список

    ой, а я так слойку люблю... це стосується всієї, чи тільки "Форрнетті" і тому подібної, що на вулиці в кіосках випікають і продають?
     
    • Подобається Подобається x 1
  20. bora

    bora Well-Known Member

    Відповідь: чорний список

    Цього не заперечую. Розмова могла б вийти довша просто;)
    Тут буває по-різному. Я знаю які начинки натуральні, але думаю це буде рекламою.. Та й зрештою за всіх не розпишешся - думаю досить спробувати. Для мене особисто взагалі слоїсте тісто заважке...
     
    • Подобається Подобається x 1
Статус теми:
Закрита.