Чорний список весільних агентств, салонів, музикантів, тамадів.

Тема у розділі 'Весілля, весілля...', створена користувачем HappyAndInLOve, 8 Червень 2013.

  1. oksitigra

    oksitigra Member

    Відповідь: Чорний список весільних агентств, салонів, музикантів, тамадів.

    я ж написала, просто в тій сукні нереально танцювати, ще й по мокрій підлозі.До чого тут смак?
     
  2. kati

    kati Well-Known Member

    Відповідь: Чорний список весільних агентств, салонів, музикантів, тамадів.


    От люблять у нас з людей зробити ідіотів повний! Замість того,щоб признати свою вину, відшкодувати хоч би частину коштів молодятам, починають плісти бздури!

    Позаминулої неділі святквали весілля сестри. Також був дим, який пускали неодноразово, і на підлозі теж був кахель- ніхто не був мокрий, підлога була суха!!!
     
  3. Nitriotka

    Nitriotka Фея з сокирою )

    Відповідь: Чорний список весільних агентств, салонів, музикантів, тамадів.

    Мені здалось, що сукня трошки злізла, тому трошки задовга. Але чому злізла? Найімовірніше через те, що була мокра, і відповідно важка. Видно на відео, що слизько, видно, що важко танцювати.
     
  4. Raven

    Raven Мама малятка

    Відповідь: Чорний список весільних агентств, салонів, музикантів, тамадів.

    Коліжанка під дощем намокла, то спідниці теж так поопускалися від вологи. Дивно, якщо б так не сталося. А те, що напартачили і не хочуть признати того - факт.
     
  5. KAPUCHINKA

    KAPUCHINKA Well-Known Member

    Відповідь: Чорний список весільних агентств, салонів, музикантів, тамадів.

    Катя, то, напевно, у вас був сухий дим. Тут хтось писав, здається Тамада, що ті дими різними бувають, і є якийсь такий який має той мокрий ефект. але НАЩО????? пропонувати той мокрий дим на весілля і ще й людей про то не попередити. може він і має якийсь там супер вигляд, але він однозначно не вартую мокрого одягу і гарного настрою молодих. то й дим хіба десь на сцену годиться, де актори заради гарної картинки готові трошечки потерпіти і знають про наслідки, чи ще кудись. Так що ті Два Серця однозначно в чорний список.
     
  6. Tamada

    Tamada ла-ла-ла

    Відповідь: Чорний список весільних агентств, салонів, музикантів, тамадів.

    таки да) Дим буває звичайний (сухий, просто поширюється по приміщенні), не залишає слідів, але іноді (залежно від суміші) важко дихати. І буває важкий - він повинен стелитися по землі, от він і залишає "мокроту". Чи буває важкий дим без мокроти - не знаю, судячи з хімії - ні.
    Якщо неодноразово - то мабуть звичайний, бо важкий суттєво дорожчий і його запускають тіко раз).
    Звичайна машинка - [​IMG]
    Важкий дим - [​IMG]
    Бо він красівий. Не знаю, часто бачу демки використання того важкого диму, невже у всіх такі плачевні наслідки?
     
  7. HappyAndInLOve

    HappyAndInLOve New Member

    Відповідь: Чорний список весільних агентств, салонів, музикантів, тамадів.

    ))) Насправді сукня стала така довга лише після того як сильно намокла і в процесі танцю перекрутився обруч. Висохла - все встало на свої місця. Правда сушила хвилин 15 на сонці, якраз поки витирали зал для танців, бо куди ж гостей у ту воду?
     
  8. Supernatural

    Supernatural Well-Known Member

    Відповідь: Чорний список весільних агентств, салонів, музикантів, тамадів.

    Зовсім недавно була на весіллі, де під час першого танцю був "важкий дим", гарний ефект, від справді тримався тільки внизу, але ніякої вологи я не помітила, все було сухо (я стояла дууже близько, і потім там всі танцювали), може це був "сухий" дим.
     
  9. Gorbywka

    Gorbywka Форумна Орхідейка

    Відповідь: Чорний список весільних агентств, салонів, музикантів, тамадів.

    не сприймаю,просто щось не знала якто звітам скопіювати.
    Не хочу нікого образити,але мені той дим зовсім не подобається, бо він як мінімум закриває по талію. Стільки часу в залі ,щоб поставити танець який потім закрити тим димом. Не видно тої краси сукні ,як її низ летить у танці,кружляє...і ваших рухів які так старанно вчили.