Чорний список весільних агентств, салонів, музикантів, тамадів.

Тема у розділі 'Весілля, весілля...', створена користувачем HappyAndInLOve, 8 Червень 2013.

  1. HappyAndInLOve

    HappyAndInLOve New Member

    Пробувала знайти тему по обговоренню спецефектів, але не вдалось, тому створюю нову :) Хочеться почути хто, що і де замовляв. Які враження?

    Від себе хотіла б теж залишити відгук:
    Замовляли в дим-машинку.За довгий період до весілля показали відео з її роботою-виглядало все гарно.В день самого весілля виявилоь,що дим-машинка в них САМОРОБНА і по невідомим причинам була НЕСПРАВНА,як виявилось пізніше - дим, замість того,щоб стелитися по землі, був на рівні голови,а той вище і ще було НЕРЕАЛЬНО БАГАТО ВОДИ. В результаті-танець і настрій зіпосвано,плаття все мокре і т.д. Коли хотіли отримати від них хоча б якісь пояснення про те,що відбулось(замовляли одне,а отримали кардинально інше), то в свою сторону отримали неадекватні,хамські відповіді і обіцянки вирішити це питання. Пройшло вже декілька тижні - жодного дзвінка від них. В жодному разі не рекомендую зв*язуватися з ними.
     
  2. Gorbywka

    Gorbywka Форумна Орхідейка

    Відповідь: Спецефекти на весілля

    Не розумію,а що тут рішати, перший танець зіпсуто, пльонку ж назад не відмотати!!!
    Я б вимагала грошей назад, якщо вже оплачено, або просто не заплатила б. Щей скандал зробила!
     
  3. HappyAndInLOve

    HappyAndInLOve New Member

    Відповідь: Спецефекти на весілля

    Так от ми пробували з ними вирішити це питання, отримати ХОЧА Б половину суми назад, хотіли показати їм наше зняте відео,а вони поставили себе вище за всіх,сказали,що мають своє відео, вивчать його і перетелфонують нам. Після чого ні звуку,ні духу. Телефони вимикають після наших дзвінків. Одним словом поводяться як "шарашкіна контора".
     
  4. Gorbywka

    Gorbywka Форумна Орхідейка

    Відповідь: Спецефекти на весілля

    то прийдіть і кажіть,що вам набридло чекати результату ,і так просто не відстанете, скажіть, що влаштуєте їм анти рекламу...та будете приходити доти , доки вони не відадуть суму грошей, за ненадані послуги ,та зіпсутті враження. Мирно ви нічого не вирішите, вони ж думають, що то так замнеться.
     
  5. oksitigra

    oksitigra Member

    Відповідь: Спецефекти на весілля

    Напишіть про них у всіх соцмережах, хай країна знає своїх героїв.
     
  6. Tamada

    Tamada ла-ла-ла

    Відповідь: Спецефекти на весілля

    Знаю цю агенцію, кілька разів брав у них світло і дим-машину, не мав жодних проблем. Щоправда я брав звичайний дим, а судячи з ваших очікувань, що дим має стелитись, то ви замовляли важкий дим. Щодо хамства, зазвичай "весільники" не дозволяють собі хамити, бо Львів - місто тісне і "слава" поширюється швидко. Думаю, це якесь непорозуміння. Наприклад, в мене одного разу був незадоволений гість, бо "чо то тамада без баяна і не співає з гостями"))).
    HappyAndInLOve, а чи не могли б ви викласти своє відео, щоб ми побачили як це все виглядало?
     
  7. Pulupjak

    Pulupjak Active Member

    Відповідь: Спецефекти на весілля

    Кхм, ну мені здається, так писати зовсім не коректно! І тепер я вірю допису про хамське відношення, якщо тут на форумі Ви так досить не стримано пишете, адже перечитують форум потенційні ваші клієнти, і ніхто б не хотів щоб про нього писали як про тупого.
     
  8. oksitigra

    oksitigra Member

    Відповідь: Спецефекти на весілля

    " Молодці", компанія " Два серця"(( скількох клієнтів втратили.Так швидко відгукнулись, а як HappyAndInLOve
    чекає дзвінка, то ж не подзвонять.

    а чого людям не пояснили цього фізичного феномену? Можливо так і є, але пересічні люди звідки можуть знати такі нюанси, цікаво? Компанія, яка надає таку послугу, зобов'язана пояснити клієнтам всі плюси і мінуси.
     
  9. KAPUCHINKA

    KAPUCHINKA Well-Known Member

    Відповідь: Спецефекти на весілля

    :girl_crazy: ну нарахунок хамського відношення точно правда. ви це ще й самі підтвердили.


    то так тяжко людям сказати, що потім буде мокро? на відео ж цього не видно. то чому не попередити.


    ой, думаю, що таки правда :girl_nea:

    ---------- Додано в 16:48 ---------- Попередній допис був написаний в 16:46 ----------

    а отой допис вище, це по вашому що?
     
  10. Gorbywka

    Gorbywka Форумна Орхідейка

    Відповідь: Спецефекти на весілля

    Ось відео з весілля яке знімала наша компанія молода повний неадекват і все що написано не правда!!!!! Відео ніякого вона в нас ніякогоне переглядала!!!!! А на рахунок вологи в залі для тупих!!! Це фізика гаряча вода яка має температуру +90 і сухий лід який має температуру - 70 градусів, звичайно буде волога щей коли в залі плитка.
    Мені теж прийшло таке повідомлення. Щей вліпили мені ,за допис оцінку зле.:girl_haha: Тільки от не врахували,що зле це у них, а не у мене , бо я не надаю ніяких послуг.
    Тай взагалі, не розумію чого особисто мені надіслали той запис.
    Дівчина пожалілась, от і порадила, що робити у такій ситуації. Може компанія не розуміє ,що це форум , і ми обговорюємо теми які нас хвилюють.
    Цікаво чи дала дозвіл молода показувати її приватне відео? Якось не гарно розсилати посторонім людям приватне відео з особистої події. Якось не професійно працюєте.
     
  11. Tamada

    Tamada ла-ла-ла

    Відповідь: Спецефекти на весілля

    а це по моєму виняток, я ж написав "зазвичай"):
     
  12. HappyAndInLOve

    HappyAndInLOve New Member

    Відповідь: Спецефекти на весілля

    Дзвінка від них так і не дочекались.
    Цікавить ще один момент,чому ж компанія Два серця не виклала відео танцю від початку і до кінця? А? Можливо вони не хотіли показувати своїм потенційним клієнтам,як на початку танцю дим перших секунд 20-30 піднявся до стелі??? Чи можливо вони не хотіли показувати другу частину пісні через те,що диму вже не було і на підлозі було нереально багато води і це чітко було видно б всім?
    2 Tamada: як буде трошки більше часу-викладу і відео і фото калюж :)

    П.С. Якщо знайду-викладу ще фото самої "дим-машинки", якщо її можна так назвати. Як згадувалось раніше-вона саморобна. Зроблена з старої морозильної камери,яку колись використовували для зберігання морозива в магазинах і до неї під*єднана гофра(для тих хто не знає,що це таке-це труба з матеріалу типу фольги, який використовують для побутових витяжок)
     
  13. Tamada

    Tamada ла-ла-ла

    Відповідь: Спецефекти на весілля

    Ну, вигляд - не показник, я іноді не встигаю роздрукувати якісь заготовки, то ручкою пишу, або скажімо два тижні тому через те, що другий ноутбук поламався, запускав перший танець молодятам з мобілки. Різне буває, якщо результат досягається, то не важливо як виглядають засоби.

    Хоча в вашому випадку так виглядає, що результат був не такий, як очікувався. Питання в тому, чи щось сталось не так чи очікування були не такі. Агенція в коментарі пояснювала, що волога - це результат хімічної реакції і що це нормально. Можливо варто було загострити на цьому вашу увагу, щоб це не було несподіванкою. Наприклад, якщо молодята хочуть собі на 1 танець генератор бульбашок (або ще веселіше, діти дують звичайні "бульки"), я завжди попереджаю, що плаття і макіяж чекають серйозні випробовування. А якщо поверхня підлоги - гладка плитка, то буде дуже слизько і доведеться ретельно мити підлогу замість танцювати. А іноді, якщо паркет, то й власники закладу можуть бути проти. Відповідно все ж використовуючи "бульбулятор" молодята знають на що йдуть.

    Що було у вашому випадку, чи агенція недопрацювала чи ви недослухали - вже, мабуть, не визначиш. Диктофонний чи відеозапис домовленостей, мабуть не робили і угоду, я так розумію, не підписували. В будь-якому випадку, дуже шкода, що ці неприємності зіпсували вам настрій.
     
  14. Gorbywka

    Gorbywka Форумна Орхідейка

    Відповідь: Спецефекти на весілля

    якщо буде фото і відео про які ви говорите,то все стане ясно. Не полінуйтесь закиньте.
     
  15. KAPUCHINKA

    KAPUCHINKA Well-Known Member

    Відповідь: Спецефекти на весілля

    та мені здається, що проблема навіть не в мокрій підлозі, та ж волога осіла і на зачіску і на сукню і на костюм, а бути у вологому одязі, напевно, не дуже приємно (((
     
  16. Tamada

    Tamada ла-ла-ла

    Відповідь: Спецефекти на весілля

    Я мав на увазі "в загальному", а в даному конкретному випадку - звісно, вологий одяг, зачіска, макіяж, мабуть, є найбільшою проблемою.
     
  17. HappyAndInLOve

    HappyAndInLOve New Member

    Відповідь: Спецефекти на весілля

    Ось відео - http://www.ex.ua/view_storage/541061091817 АБО тут http://us.ua/1152991/ або тут http://ifolder.com.ua/5fam8eoc1fcc.html
    ВОно з телефону...на жаль без звуку...качайте...переглядайте...
    На відео все гарно видно...і як мокре плаття заважає танцювати, і як наречений підслизнувся і ледь не впав і все інше.

    П.С. Вибачайте,що закинуто не на Ютуб...
    П.П.С. Якщо не вдається завантажити по одному з цих посилань- давайте знати....перезакину..))
     
    Останнє редагування: 18 Червень 2013
  18. oksitigra

    oksitigra Member

    Відповідь: Спецефекти на весілля

    Побачила я всі відео. Висновки: підлога мокра, сукня довжелеееезна. Питання не в тему спецефектів, але все ж спитаю. Чому сукня така довга? Я би в такій не те, що танцювати, ходити б не змогла.
     
  19. Gorbywka

    Gorbywka Форумна Орхідейка

    Відповідь: Чорний список весільних агентств, салонів, музикантів, тамадів.

    диму не побачила,лише мокра підлога. Ефект, звичайно не радує, компанія мала попередити.
     
  20. kati

    kati Well-Known Member

    Відповідь: Чорний список весільних агентств, салонів, музикантів, тамадів.

    а яке це має відношення до даного питання? в кожного свй смак..
     
    • Інформативно Інформативно x 1