Чоловіча краса

Тема у розділі 'Ти + Він', створена користувачем bora, 12 Червень 2011.

  1. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    той самий фільтр стояв у мене :) Тільки 180+ і сяючі чистотою черевики 43+
     
    • Подобається Подобається x 3
    • Смішно Смішно x 1
  2. Luxury lv

    Luxury lv Well-Known Member

    А таке переважно трапляється після одруження.Чомусь помітила таку статистику.Та й правильно де він постійно буде нагодований і доглянутий,як не біля жінки))Тому і пузо появляється.
     
    • Подобається Подобається x 1
  3. Thebestnata

    Thebestnata Well-Known Member

    ну мій чоловік кожного ранку (ну не зовсім ранку, а скоріше в обід) бігає в лісі, і зарядку робить, щоб те пузо не появлялося :) тому деколи статистика не завжди точна:)
     
  4. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    кар'єрний ріст, менше біганини, більше сидячої, але стресової роботи. І сидіння і стреси сприяють. не в чистому сенсі "вік", але щось таке, що йде в ногу з віком.
     
    • Подобається Подобається x 2
  5. Luxury lv

    Luxury lv Well-Known Member

    Ну таких чоловіків мало серед мої одружених знайомих)А ваш молодчинка!
     
  6. Supernatural

    Supernatural Well-Known Member

    Якось розміром взуття не цікавилась, а що великий розмір ноги означає що є переваги? :girl_blush2: Чула що якщо в чоловіка довгий ніс то достоїнство теж нівроку:girl_haha: Вазагалі всюди пишуть що найпристрастніші це ті, в кого більше тестостерону, а ознаки такі - підвищена "волохатість", невисокий зріст, коренаста будова і лисина на голові :d23: І по темі - колись подобались блондини, тепер що зовсім ні, подобаються боюнети, але щоб очі не темні були, і обов"язково гарні виразні брови і довгі вії, ще звертаю увагу на статуру загалом, щоб були рівні не тоненькі ноги, гарні плечі і руки:girl_smile: , і щоб будова міцна була, щоб не був "хлюпіком":girl_yes2:
     
    • Подобається Подобається x 1
  7. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    з тої самої опери :)
    хоча, на високих мене тягнуло безвідносно до думок про секс. мені хотілось, щоб поряд був такий мужчина, для якого підняти мене на руки не буде проблемою. І щоб навіть на підборах я була менша за нього. Щоб я була маленька, гарна і захищена :)
     
    • Подобається Подобається x 2
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  8. Zaychenya

    Zaychenya Пухнастик-гризун

    Мені головне щоб був високий "красівий і умний"

    Я свого 1.90 відходувала з вигляду получахлика до 96 кг і більше ні-ні. Інакше пузік і бочки ростуть. І хліба я йому бідненькому, не даю на ніч жерти.
    Купила на річницю абонемент на плавання. То тепер він перейшов на пакет VIP і ходить тренажерний зал, на плавання і в сауну.

    От і я в на свій 1.67 виглядаю маленькою. І коханою )
     
    • Подобається Подобається x 1
  9. NutkaNezabudka

    NutkaNezabudka Well-Known Member

    мені цікаво інше, що як ці пузаті и не дуже гарні чоловіки "перебирають" і критикують жінок
     
    Останнє редагування: 10 Лютий 2016
    • Подобається Подобається x 2
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1