Чоловіча краса

Тема у розділі 'Ти + Він', створена користувачем bora, 12 Червень 2011.

  1. Ubuntik

    Ubuntik Well-Known Member

    Плюсуюсь))))
    Теж ніколи не заглядалась на чоловічі дупи.
    І теж дууууже люблю чоловікову "нестриженість". Звичайно, час від часу трохи підрівнюю зачіску ( мушу бути тільки я, нікому більше не довіряє), але відчуття, коли запускаєш руки у волося...ммм....
    Ну, і до моїх 16 мені подобались високі брюнети, з трохи неголеністю. А закохалась по вуха у високого зеленоокого блондина і за нічим не жалію)
     
    • Подобається Подобається x 6
  2. Natur

    Natur Well-Known Member

    Ну якщо тема суто про зовнішнісь, то мені подобаються лисі. І блакитні очі...

    Отправлено с моего lenovo A820P через Tapatalk
     
    • Подобається Подобається x 2
  3. Luxury lv

    Luxury lv Well-Known Member

    А мені подобаються чоловічі п'яті точки,такі прокачані)Якось само по собі звертається на це увага:girl_crazy:
     
    • Подобається Подобається x 1
  4. Jusi

    Jusi Ловець емоцій

    А я вчора зрозуміла, що тембр голосу і манери можуть повністю змінити мою думку про зовнішність чоловіка. І це так надихає :girl_in_love:
     
    • Подобається Подобається x 3
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  5. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    однозначно :)
    так і в жінок - "чарівність - це краса у русі" (с)
     
    • Подобається Подобається x 1
  6. Багіра

    Багіра Well-Known Member

    в кожного свої потреби, мені на чуттєвість тре давити, той же тембр голосу, чи коли чоловік смачно готує, чи коли вгадує мої фізичні потреби і забаганки тонко:girl_blush2: одним словом, до кожної жінки свій ключик) комусь естетика важлива, іншій твердий характер
    а більше по темі, то мені чоловіча краса, це статура, харизма, благородні риси
    але навіть якщо то довговязий худюсік, то має мати щиру і добру посмішку, яка зігріває
     
    • Подобається Подобається x 2
  7. Kandya

    Kandya Well-Known Member


    І мені подобаються попи. І тут справа навіть не в накачаності. Вона або є, або її нема.
     
  8. Vinnytska

    Vinnytska люблю....

    Мабуть,вчора було цікавеньке побачення)
    Адріано Челентано. Обожнюю все те, що притаманне йому.
    Не метросексуал, не красень. Але...який в нього голос (тільки одна "Confessa" чого вартує)), пластика (блін,оце змагання по чавленню винограду із "Приборкання норовливого")), усмішка із великими білющими зубами, сарказм, почуття гумору,чого вартують його крилаті вислови, які гуляють нетом))
    Висоцький. Теж не з красунчиків, але з такою мега силою, таким тембром.Розум.
    Однозначно,чоловік має бути набагато розумнішим за мене. Його мозок має бути дуууже великим,щоб було що хавати(жарт).І із зАпахом,моїм зАпахом.Однозначно.І з тими очиськами,такими,що коли наблизишся до Нього,візьмеш однією рукою за його підборіддя і скажеш:"Дай,я тобі їх вип'ю".
    Жесть,ага?))Просто мимоволі проскакує)
    І ще:чоловіча краса моментально щезає,яким би гарним він не був,якщо я бачу неповагу до жінок, на ходу розкидання шмарклів в простір, автоматичне поправляння чогось там в штанах коло ширінки при спілкуванні - тоді ніяка попа його не врятує)
     
    • Зе бест! Зе бест! x 6
    • Подобається Подобається x 4
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  9. ANANASIK

    ANANASIK Well-Known Member

    Мій типаж красивого чоловіка, це: високий, смуглявий брюнет з підтянутою, трішки підкачаною фігурою. Можна сказати типовий іспанець (ну я взагалі люблю все іспанське:girl_in_love:) Стрижки колись подобались виключно короткі, але тепер почали подобатись і довші ( щось таке як Акіна показувала) головне щоб не як Ді Капріо за часів Титаніка - під шапочку розділено на дві сторони... такі чоловіки мені зовсім не мужніми виглядають:girl_nea:Що до пунктиків, то в мене це чоловічі руки... ох яка ж я до них прискіплива:girl_impossible: це перше на що я звертаю увагу візуально і на ощуп... люблю худорляві, жилаві руки з довгими пальцями... щоб не мали затверділих мозолів, ну але і не були пухлими і надто мякими :girl_crazy:(просто я дуже люблю ходити за ручку, і ця ручка повинна бути приємною, комфортною і такою моєю-моєю)))
    А ще звернула увагу, що дуже важливо як чоловік себе "подає" і доглядає за собою. Іноді може бути не зовсім красень, але охайний, доглянутий, красиво і стильно одягнений - і виглядає досить привабливим мужчиною... а красень - не акуратно одягнений і зачесаний, втрачає свою красу і привабливість. Тому не тільки жінкам, але і чоловікам варто стежити за собою:girl_spruce_up::d23:
     
  10. Kayla

    Kayla Well-Known Member

    зря ви цю тему створили, дівки:girl_blush2:.
    отож, типажа не маю, типу там брюнет з зеленими очима. неймовірної краси хлопи, а-ля Жерар Піке і Джордж Клуні в РЕАЛЬНОМУ житті мене відштовхують. ніколи б не хотіла зустрічатися, чи мати за чоловіка такого мачо, який проводить перед дзеркалом більше часу, ніж я. а в реальних чоловіках, які не з Олімпу, а серед нас, звертаю увагу на таке: руки, нігті, стрижка. страшенно мене пре зараз мода на ті бороди а-ля веськлубреалмадрид. з моменту, коли почала працювати над своєю фігурою, не подобаються чоловіки з животами і товсті. вважаю то слабкістю. попа гарна - то ок, але не все. люблю чистий, зі смаком підібраний одяг, легкий парфум, чисте взуття. дивлюсь на зуби. але головне - то манери і клепка в голові. і то мус бути як 1+1, бо від пустих дамських угодніків мене тупо нудить, я не сприймаю дешевих підкатів і нещирих компліментів і січу то на раз-два. люблю високих, бо для мене то не хлоп 170 см зросту і менш ніж 70 кг ваги. і з маленькою ніжкою 39-41 р. теж мимо. не переношу, печатки, браслети!!! на зап"ясті і хрести з металів, а-ля срібло і золото. і цілком нормально ставлюся до шкіряних цікавих браслетів на хлопцеві з відповідним стилем одягу. щодо типажу за національністю, то мої - це чоловіки гарячої крові за темпераментом: турки, араби, іспанці, італійці. хоча в дуже окремих випадках подобаються арійці. на зовнішність. бо вони вже як гарні -то гарні. блондинчики з синіми чи зеленими очима і щирою усмішкою. але гаряча кров- то більш моє. соррі, що намішала докупи все: і зовнішність, і манери, і характер, але для мене тільки в комплексі то є чоловіча краса. може бути для когось абсолютно некрасивим, але є така харизма, що просто пре через край
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  11. Siania

    Siania Love Life

     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 3
    • Подобається Подобається x 1
  12. Kayla

    Kayla Well-Known Member

    та я не про заміж. я про зовнішність:girl_smile:
     
  13. Siania

    Siania Love Life

    Ну в мене якось так, якщо не вірю то і не подобаються :) Люблю комплекс, щоб і красивий і добрий і надійний :girl_tender:
     
    • Подобається Подобається x 4
    • мімімі мімімі x 1
  14. Apelsynka

    Apelsynka Well-Known Member

    І я не вірю, і навіть не дивилась в їхню сторону. Хоча цілком допускаю, що і серед таких є нормальні, хороші чоловіки, правда то скоріш винятки.
    А щодо краси чоловічої, то насамперед то має бути внутрішня краса, а вже що там зовні, то вже що кому до вподоби:girl_smile:.
     
  15. Kayla

    Kayla Well-Known Member

     
  16. Siania

    Siania Love Life

     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
    • Подобається Подобається x 1
  17. ANANASIK

    ANANASIK Well-Known Member

    Ой дівчата, ви вже тут почали про доброту, внутрішню красу і не довіру до певних типів чоловіків) Це все правильно і думаю всі розуміють що зовнішність не головне. Я також свого коханого, найріднішого, українського!, чоловіка не поміняла б ні на якого мачо з обкладинки. І до речі, до стосунків з іноземцями не є прихильна, все таки різні менталітети відіграють свою роль. Але я цю тему зрозуміла більше у ракурсі саме зовнішньої краси, де кожна вимальовує такого собі візуально ідеального мужчину))

    Надіслано від мого LG-P715, використовуючи Tapatalk
     
    Останнє редагування: 3 Лютий 2016
    • Подобається Подобається x 3
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  18. Jusi

    Jusi Ловець емоцій

    А я чомусь в першу чергу на таких звертаю увагу :girl_crazy:
    Зустрічалась колись із хлопцем, який важив 130 кг, я так тащилась від нього :girl_haha:
     
    • Смішно Смішно x 4
  19. Luxury lv

    Luxury lv Well-Known Member

    Як ведмедики вони))Балу:girl_wink:
     
    • Подобається Подобається x 1
  20. Akina

    Akina Така, як всі, - лиш крила з-за плечей :)

    Хе, то є те що найпростіше випавити - береш худого і відгодовуєш.:girl_crazy: От в зворотній бік - тяжко, а поправляються більшість чоловіків на раз-два.
    Я своєму сказала щоб не вздумав пузо відрощувати, бо я теж собі відрощу, хоч ні - швидше його годувати перестану :girl_haha:Але мені в певному сенсі з тим пощастило - у мене чоловік аристократичної тілобудови, до дуже швидкого набору ваги не схильний. Бо я не люблю товстих, діти-пампушки то одне діло, а дорослий чоловік має таки слідкувати трохи за своєю вагою. :dntknw:
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
    • Смішно Смішно x 1