Чоловіча краса

Тема у розділі 'Ти + Він', створена користувачем bora, 12 Червень 2011.

  1. Colombina1982

    Colombina1982 Well-Known Member

    З усієї чоловічої краси я в першу чергу звертаю увагу на пропорції "плечі-стегна", якщо те, що треба (плечі достатньо широкі, спинка рівненька, попка акуратна), то вже незле. Також подобаються "розумні" чоло (тобто високе) і очі (і щоб добрі). Ну і щоб руки були такі "обнімательні". З останнім пунктом щось трохи не теє - деколи муж просто не чує своєї сили. Ну і феромони таки вирішують - якщо запах неприємний, то про що тут казати?
     
    Останнє редагування: 29 Січень 2016
  2. Jusi

    Jusi Ловець емоцій

    Ох, ці феромони :wacko: Якщо від чоловіка гарно пахне, я таю, як та свічка :dash1:
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 3
  3. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    На що звертаю увагу :
    Зріст+широкі плечі+рівна спина+струнка фігура
    не перекачаність, а скоріше аристократична витонченість (але не дистрофік_життєрадісний :))
    гарна посмішка, "тепла" міміка
    Кольори - темне волосся, яскравий колір очей, чисті лінії
    Не підтримую трендів - борода, вуса, корекція чоловічих брів.
    "пунктики"мої - акуратні темні бакенбарди, стильний одяг.
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  4. KrystynaM

    KrystynaM Well-Known Member

    а в мене пунктик- рівні ноги, зуби і чисте взуття))) То найперше, на що звертаю увагу))
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  5. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    ну, це напевно, "перший фільтр", а не "пунктик" :)
    і ще мені подобається певна різкість в рисах. Контрастна зовнішність.
    --- дописи об"єднано, 29 Січень 2016 ---
    а щодо того, чи пов'язувати життя з красенем -
    звісно, не думаю, що це має бути основним критерієм (ну і взагалі, слово "критерій" тут якось недоречне). Але мені дуже подобається оце відчуття, коли прийдемо з чоловіком кудись порізно, - і він заходить, а я на нього дивлюсь і спочатку думаю ,що "я пропала", а вже потім: "Невже це справді мій чоловік?" :)
     
    Останнє редагування: 29 Січень 2016
    • Зе бест! Зе бест! x 2
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  6. NataliaFed

    NataliaFed Active Посиденька з баяном

    А баця моєї коліжанки все казала "Хлоп має бути трохи файніший ніж мавпа":haha:

    Надіслано від мого GT-I9505, використовуючи Tapatalk
     
    • Смішно Смішно x 3
    • Подобається Подобається x 1
  7. KrystynaM

    KrystynaM Well-Known Member


    --- дописи об"єднано, 29 Січень 2016 ---
    то пунктик, бо як криві ноги, всьо капець.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  8. Akina

    Akina Така, як всі, - лиш крила з-за плечей :)

    Я якась неправильна, бо на попи хлопчачі ніколи не дивилася. :girl_haha:
    Але теж до когорти тих, кому майбутній чоловік при першому знайомстві не надто сподобався, а вже потім роздивилася шо нічо так :girl_crazy:Ну але під 2 критерії потрапляв - високий і не коротко стрижений.
    У мене якісь свої таргани - перше на що дивлюся - то волосся (не люблю лисих чи стрижених під машинку, ну але мужики з хвостиками теж не то) - треба щоб був такий трошки кудлатий - щоб було куди руки запустити :connie_pull-pigtail
    Правда мій муж ніяк не погоджується на щось отаке:girl_in_dreams::
    [​IMG]
    а мені тааак подобається ... Каже "та ну, то ж укладку тре буде робити", а яка різниця якщо і так щодня голову миє :girl_crazy:і то ж буквально на пару см довше як він звик? Тому наразі все одно стрижеться трошки коротше, а я не втрачаю надії йому зачіску таки змінити чуууть-чуть :girl_haha:
     
    • Подобається Подобається x 2
  9. Mansikat

    Mansikat Well-Known Member

    оце моя пристрасть - такі крупні, рельєфні руки з жилами, міцні і інтелегентні водночас...і пунктик - це форма нігтів - мені подобаються лише такі ж, як мої)))
     
  10. Colombina1982

    Colombina1982 Well-Known Member

    Мій чоловік об"єктивно не красень в загальноприйнятому розумінні. Але оці ключові пункти формують таку добротну чоловічу "базу". Також подобаються мені нігті, але власне тому, що зовсім не такі, як мої (тихо заздрю чоловікові - форма пальців і нігтів - мій недосяжний ідеал). А руки не обов"язково рельєфно-накачано-жилаві, головне, щоб притульні.
    А взагалі поняття краси для чоловіка - це так відносно. Буває, абсолютно нібито не мій типаж, але є в людині шарм. До речі, добре почуття гумору прикрашає будь-якого чоловіка.
     
    Останнє редагування: 29 Січень 2016
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  11. Samhayne

    Samhayne Well-Known Member

    йой, то Ви описуєте мого чоловіка. Я сама колись на його очі повелась.
     
  12. shparynka

    shparynka Well-Known Member

    щира правда)) але здорового гумору. Це так класно, коли можна погигикати вдвох, знати, що він зрозуміє твої жарти. Така тема мімішна))) Патті, ми з Вами в усіх пунктах збігаємося. Руки-попа-очі :girl_claping:
     
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  13. Siania

    Siania Love Life

    А я помітила що звертаю увагу виключно на чоловіків з щетиною або бородою (тільки терпіти не можу тоненькі бороди як у В. Козловського "під лінієчку").
     
  14. Mansikat

    Mansikat Well-Known Member

    я теж не мала на увазі накачані, а отакі:
    t4_4049653.jpg
     
    • Подобається Подобається x 2
  15. Ari

    Ari Well-Known Member

    Для мене першою ознакою краси є форма голови, очі - а саме їх форма, не люблю худощавих мужчин, мій давно перейшов межу середньої статури, ті зайві кіля йому не йдуть, але зловила себе на думці краще так ніж худощавість. Моєю слабістю є чорняві мужчини і з легкою щетиною. АЛЕ основне це те внутрішнє, не знаю чи це шарм, почуття гумору, темперамент ,я це знайшла у своєму чоловіку, тому описати це у інших чоловіках не можу.
     
    • Подобається Подобається x 1
  16. Akina

    Akina Така, як всі, - лиш крила з-за плечей :)

    Йой, що вам та щетина так подобається? Воно ж колеться страшенно :girl_nea:ні поцілувати, ні обняти :girl_smile:
     
    • Подобається Подобається x 2
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
  17. Siania

    Siania Love Life

    Мене нічого не колить :girl_blush2:
    Якраз коляться ті хто постійно голиться, коли волосинки хоч трішечки відростають)) А от щетина і борода мають мягенькі волосинки :)
     
    • Подобається Подобається x 4
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  18. Virchuk

    Virchuk Well-Known Member

    в мене чоловік вже кілька років з борідкою і ніц не колеться ;)
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  19. Ari

    Ari Well-Known Member

    Ага, чолочік використовує машинку для стрижки, а не бритву то все гуд.
     
    • Подобається Подобається x 1
  20. shparynka

    shparynka Well-Known Member

    таааак))) коли ми почали жити разом, з того часу в мужа є легенька щетина, тільки час від часу він її трохи окультурює. А вкурвлювало те, що всі, ну от буквально всі його знайомі чіплялися до нього- а що це ти запустився? Колись сусідка - ой, а шо це ти бородатий, так негарно, побрийся. При тому, що я йшла поруч. Та чи тобі не все рівно? Я тоді так кипіла, як чайник.
     
    • Подобається Подобається x 2