Чоловіча краса

Тема у розділі 'Ти + Він', створена користувачем bora, 12 Червень 2011.

  1. bora

    bora Well-Known Member

    Цікаво, а що жінки готові пробачити чоловіку всього лиш за його красу? На що закрити очі? Чи це потрібно для того, щоб вийти заміж за нього? :girl_yes2:
    Наскільки вона для Вас важлива - чоловіча краса?
    Я спостерігала певний час за одним чоловіком, що за ним обертаються жінки. Було цікаво і смішно, але таких дівчат було багато. До слова, в чоловіка неймовірно важкий характер, і я думаю, що це зумовлено також, власне, зовнішніми даними. Чи спостерігали Ви таку залежність - чим красивіший чоловік, тим самозакоханішим він є? І чи приваблюють самозакохані в надії на те, що з тобою вони таки виправляться?
    До слова "гроші чоловіка" категорія більш очевидна в суспільстві. Бачимо за неї частина жіночого населення готова пробачити багато - і похилий вік, і одруженість, і гультяйство і т.д. При цьому говориться багато про дітей, яких треба забезпечити. А просто краса важливий чинник для продовження потомства?
    Кому будем пробачати, як приклад нижче.)

    [​IMG] [​IMG] [​IMG]
     
    Останнє редагування модератором: 12 Червень 2011
    • Подобається Подобається x 1
  2. Consuelo

    Consuelo Well-Known Member

    Відповідь: Чоловіча краса

    хм... я скажу про себе))
    зауважила, що часто мені навпаки НЕ подобаються красені... і часто красень, коли відкриває рот і щось ну тааааке скаже, з чого я розумію, що в голові в нього не густо - то він автоматично для мене зовні стає огидним....

    і навпаки... буває, що чоловік звичайний.. ніби ніц особливого, але при розмові він ніби міняється і може стати для мене найгарнішим... тобто внутрішні його риси ніби міняють його зовнішність в моїй голові... якось так...

    стосовно пробачити... то ні, для мене ні гроші, ні краса не є причиною пробачати все... виключно почуття і риси характеру
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  3. Vittoriya

    Vittoriya Well-Known Member

    Відповідь: Чоловіча краса

    спостерігала, дуууже часто. Для них дівчина, то не є особистіть, а забавка. Вони знають, що на їхню красу дівчата клюють і їм це подобається. У мого чоловіка є друг, то типовий приклад. Привабливий хлопець-так, в школі я знаю за ним всі вмирали. Я тоді ще не вчилася в десятирічці, але вже від сестри чула про симпатичного хлопчика( з яким і вона зустрічалася). Потім від багатьоз дівчат чула про те, який же він класний. Але що в ньому класного? Зовнішність, бо в мозгах там якщо чесно такий бардак... Я з ним познайомилася вже зустрічаючись зі своїм чоловіком. Він мені так не сподобався, навіть було протилежне почуття. Його зухвалість, самовпевеність. Всіх дівчат він називав лялями, абсолютно всіх, йому просто було лінь запам'ятовувати імена. Зараз він змінився трохи, в кращу сторону, є свої мухи, але я вже можу принаймні з ним спілкуватися і бачу якісь хороші риси.

    для мене важлива харизма, вона таак притягує.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  4. Gentle

    Gentle Well-Known Member

    Відповідь: Чоловіча краса

    Цікава темка буде)
    Стосовно мене, то я маю підсвідоме табу на класичних красенів. З такими важко "вкусить" жіночого щастя. Будуть вічні ревнощі, підозри зі сторони жінки. З таким чоловіком бути важко і часто саме тому, що він свідомий своєї краси і вважає себе через це особливим.
    Це моя скромна думка.
     
  5. bora

    bora Well-Known Member

    Відповідь: Чоловіча краса

    При розмові, певно, оцінюється інтелект, освіченість, почуття гумору, відчуття такту? То я про себе.) Мені це також важливіше за зовнішні дані. Але, що зовсім на симпатичних я не реагую, теж сказати не можу.
    Може спочатку більшість виділяє їх з натовпу? І це підсвідоме бажання отримати трофей, за яким обертаються інші? Чи це природнє бажання, щоб діти були красивими?
    До речі, щодо вподобань, от Рікі Мартін - типаж, який відразу мене відштовхував (не знала про його орієнтацію:))

    Ооо...я не навмисно обрала фото ВСІХ небритих мачо)) Тільки, що зауважила))
     
    Останнє редагування: 12 Червень 2011
  6. Consuelo

    Consuelo Well-Known Member

    Відповідь: Чоловіча краса

    ні, ну я ж теж не залізна )) але "мій" типаж - Джонні Депп - він красень, але в ньому присутня "чоловічність"... і так як Ти - Рікі Мартін, Басков - мене від них верне....

    як сказала Вітторія - то харизма, дуже влучно.... Бо поняття краси надзвичайно відносне!

    Стосовно ревнощів - мені навпаки приємно, що мій чоловік доволі гарний і коли на нього звертають увагу інші... я тішуся з того, що він такий МІЙ... :girl_cool:
     
  7. innamorata

    innamorata Well-Known Member

    Відповідь: Чоловіча краса

    Я погоджуся з усім вище сказаним... Чим красивіший чоловік, тим більше пихи і самозакоханості в ньому... Хоча ці риси можуть проявитися і в менш красивих представників чоловічої статі, що може бути зумовлено становищем у суспільстві.. Знайома з кількома такими.
    Мені також подобаються чоловіки, в яких присутня харизма (з акторів - Стетхем, чоловіча якась, строга краса у нього). А від таких про яких йде мова в даній темі, стараюся триматися подалі.
    Ну і як писала Consuelo, тішить самолюбство, коли за МОЇМ коханим оглядаються інші дівчата:girl_cool:
     
  8. Finya

    Finya if you don't get enough I'll make it double

    Відповідь: Чоловіча краса

    Краса невідривно пов"язана з внутрішнім світом людини. Тому не можу відділити її від усього іншого)
    "Як ти виглядаєш, такий ти і є" - прекрасний вислів)
    Світ ми всі бачимо по-різному) Тому і красу сприймаємо по-різному). Хтось любить брутальних мачо, комусь подобаються емо) Я, наприклад, прикладом красеня вважаю Ніколаса Кейджа або нашого Скрипку)
    Краса - це якесь тотальне поняття. Не просто риси обличчя. Чи фігура)
     
  9. dollymom

    dollymom New Member

    Відповідь: Чоловіча краса

    Це ви просто поцілили в око!! 100% згідна! Як побачила тему, хотіла саме це і написати! Я теж постійно помічаю таку залежність. І це не дивно, погодьтеся! Жіноча увага лестить, дає великий вибір... це хлопів розбещує!
     
  10. Chortenia

    Chortenia Well-Known Member

    Відповідь: Чоловіча краса

    Мені здається, справа зовсім не в красі, а в тому хто як до не ставиться. Як чоловіки, так і жінки.Мені от здається, що мій чоловік дуже навіть гарний, і бачу як дівки обертаються, і ще один знайомий дуууууже симпатичний, але вони взагалі на свою зовнішність як на щось екстраординарне чи на якийсь метод уваги не звертають. Ну симпатичні, ну і добре.
    А те, що хтось свідомо не сприймає красунчиків чи красунь і вважає їх апріорі якимись не такими, мені не зовсім зрозуміло. Це те ж обмежене сприйняття людей.
    Все одно краса врятує світ, і зовнішня в тому числі :)
     
    • Подобається Подобається x 1
  11. kvVItKA

    kvVItKA Позитив року 2013

    Відповідь: Чоловіча краса

    думала перша напишу щось таке в цій темі,але ні:) погоджуюсь. Для мене чим гарніший-тим самозакоханіший і т.д. це стереотип, який вигадали жінки або з комплексами, або ну не знаю. Сама так думала в років 13:girl_haha: коли, як писала Вітторія "всі за одним хлопцем бігають , а він такий пихатий" часто такий образ створюють ображені дівчатка:connie_pull-pigtail ІМХО
    І ще-повністю погоджуюсь з думкою Chortenia:girl_yes2:
    я не терплю узагальнень, і не кидайте тапками, але історії типу "я знаю гарного-дурного" і "негарного-розумного", пробачте,але викликають лиш посмішку,ну бо то все відносно, я все частіше зустрічаю чоловіків і гарних і успішних і розумних-добрих в одному флаконіі ще думаю, де я була? ггг стереотипам вірила:girl_haha: так само як і жінок, сьогодні бути або гарною, або розумною не модно:girl_cool:
    мій тато гарний чоловік, тому мама завжди казала, що чоловік має бути трохи гарнішим за мавпу, так спокійніше жити:) то ще одна цікава думка:)
    тадам:girl_yes2:
     
    • Подобається Подобається x 2
  12. Un.Known

    Un.Known Well-Known Member

    Відповідь: Чоловіча краса

    Я більше звертаю увагу на тип "обаятельный уродец". Той же Скрипка, наприклад.

    Але не можу сказати, що мені Клуні не подобається, особливо старший Клуні. Чи старший Уілліс.

    Нема в мене критеріїв краси, є швидше критерії "некраси" - те, що я пробачити не можу.
     
    • Подобається Подобається x 1
  13. Chortenia

    Chortenia Well-Known Member

    Відповідь: Чоловіча краса

     
  14. Mazerati

    Mazerati Well-Known Member

    Відповідь: Чоловіча краса

    УУУУУ.. яка тема :) я люблю красенів, але як сказала Консуело, варто тільки йому заговорити...
    Колись зустрічалась з одним дійсно дуже красивим хлопцем, він був барменом і то було його "призвання". Але дальше того він не бачив, тобто поговорити на якусь іншу тему було нереально і нудно і я йому того не пробачила :girl_bye: Ось чого я не пробачаю чоловікам - тупості!
    Зараз я теж поруч з красивим чоловіком, але в нього є те, що додає йому сексуальності і мені дає можливість дивитись на нього не тільки як на красиву картинку, а як на справжнього самодостатнього чоловіка. І це його розум+почуття гумору. Скажу вам, додавши до того красу, отримуєм гримучу суміш (і море дівок, які так і липнуть до нього, навіть коли я поруч :girl_mad:). Але між нами є щось вище того всього, тому всі решта йдуть лісом :girl_haha:
    Мій батько в молодості теж був дуже красивим чоловіком, але зараз йому 55 і того сказати вже не можна, він дуже змінився, постарів. Як то не сумно казати, але роки беруть своє...такщо краса є бонусом лише поки ти молодий, далі - хіба розум і почуття гумору.
     
  15. Яруська

    Яруська Well-Known Member

    Відповідь: Чоловіча краса

    хмм)) я би теж обрала злегка неголених мачо власне в темному варіанті:girl_wink:
    Але цілком погоджуюсь з Вікторією- харизма наше всьо!
     
  16. Лідочка

    Лідочка Well-Known Member

    Відповідь: Чоловіча краса

    Побачила??? Я думала ви чоловік:)
     
  17. sunset

    sunset Active Member

    Відповідь: Чоловіча краса

    я за красу і шарм чоловіків! :girl_claping:
    зовнішньо можна бути аж ніяк не Бредом Пітом, але так зачаровувати жінок.... маю знайомого, за голосом якого дівчата просто мліють))
    я теж любила розділяти зовнішньо чоловіка на гарні руки, смішні ямочки чи милу посмішку))

    і ще ніколи не сприймала в якості свого хлопця когось не досить симпатичного ,а як друга- легко, от для чогось більшого- сорі!! зазвичай, погоджувалась на таку дружбу- і жилетка хороша, постійно квіти при зустрічі, компліменти :girl_flirt:


    а зараз поруч зі мною той, хто поєднує все те, що я так хотіла бачити в чоловікові- він добрий, щирий, розумний, милий - і ще багато всього :connie_pull-pigtail :girl_tender:
     
  18. Sertce

    Sertce Member

    Відповідь: Чоловіча краса

    В Долімом справді пише в профілі bоу, а звати Оксана:girl_haha:
    вчора так само в профілі Миx писало gіrl, а звати Роман. Вже виправив.
     
  19. VERO

    VERO Well-Known Member

    Відповідь: Чоловіча краса

    Ой красені, красені!!! Зустрічалась я в студентські роки з двома такими, при чому, далеко не пустоголовими хлопцями. Обоє мали ціль в житті і успішно її добивались. Мали в собі ту іскринку, яка так притягувала. Але я ніколи не відчувала, що це "моє", що це людина, з якою готова провести решту життя. Не відчувала з ними стабільності, впевненості в завтрішньому дні. А перспектива- жити, як на пороховій бочці мені зовсім не підходила. Завжди мене приваблювали чоловіки мужні, за якими, як за кам'яною стіною. Такого маю поряд! З того часу на чоловіків як чоловіків просто перестала звертати увагу. Вони для мене як об'єкт уваги не існують. А поняття чоловічої краси дуже змінилося, стало значно глибшим, ніж просто "смазливое личико". Хоча специфіка роботи мого чоловіка така, що навколо нього просто десятки молодих дівчат, готових багато на що, і часом ночами не буває вдома... Але я завжди знаю, що мчить додому зразу, як тільки зможе. Якщо не приїзджає тоді, коли запланував, то я переживаю тільки про те, щоб нічого не сталося. Бо знаю, що дорожить мною так само, як і я ним. А зраду, навіть маленьку, ніхто з нас не пробачить!!!
     
  20. innamorata

    innamorata Well-Known Member

    Відповідь: Чоловіча краса

    ну є ще така "порода" чоловіків які з віком тільки привабливіші стають :girl_wink: візьміть до прикладу Гіра і Коннері
     
    • Подобається Подобається x 1