Чи звільнялися ви з роботи?

Тема у розділі 'Бізнес-леді', створена користувачем Ірена, 8 Жовтень 2008.

  1. La asiano

    La asiano New Member

    Відповідь: Чи звільнялися ви з роботи?

    А я звільнялась лише раз, щось я "тяжка" на такі рішучі кроки. Дуже був хороший колектив, і було незатишно йти в невідомі умови праці. Але матеріальна сторона перемогла. Зараз набагато легше б змінила роботу, головне - почати! І цілком вірно, що відчиняються другі двері. Головне їх вчасно зауважити, а не сумно дивитись на зачинені
     
  2. Magnit

    Magnit Від себе не втечеш

    Відповідь: Чи звільнялися ви з роботи?

    Звільнятись вперше було психологічно важко наважитись, зате потім таке відчуття свободи! Аж потім зрозуміла, що це був правильний крок.
    Від другого звільнення врятував декрет :girl_wink: Для мене це найкращий вихід. Якраз маю час подумати про майбутні дії - вертатись чи йти далі.
     
  3. Furore

    Furore New Member

    Відповідь: Чи звільнялися ви з роботи?

    Аналогічно.
    Звільнялась завжди з побоюванням і сумнівами і завжди через погані обставини і коли терпець закінчувався, за виключенням одного разу, коли фірму просто закрили. Але завжди знаходились кращі пропозиції, просто шкода що не одразу, щоб я спокійніше переживала ті свої звільнення.
     
  4. purse

    purse Member

    Відповідь: Чи звільнялися ви з роботи?

    Взагалі звільнення,це наче щось страшне. Серед знайомих, чую, що страшно і як то залишитися без роботи.... Сама звільнялас тричі, два рази через перспективи і саморозвиток йшла одразу на іншу, а одного просто в нікуди, бо немала змоги терпіти, бардак який відбувався починаючи від відношення керівництва до процесів роботи закічуюючи з.п.,там і мови нейшло про самореалізацію.....:girl_sad:

    Рахую, що якщо робота неприносить ніякого задоволення і є думки звільнятися треба, то робити і не боятися, так як одразу відкриються нові можливості і горизонти:girl_yes:
     
  5. Siania

    Siania Love Life

    Відповідь: Чи звільнялися ви з роботи?

    Я звільняюсь. Ще тиждень маю відсидіти з двох. Відчуваю полегшення, бо переконалась - держустанови - то зло, ще трошки посиджу, стану злюкою.
    Трохи є страх через невідомість того що буде на новому місці:girl_smile: Але щоб не було, сподіваюсь буде краще, бо ці бабці яким все не так, як вони мене втомили!
     
    • Подобається Подобається x 1
  6. Virchuk

    Virchuk Well-Known Member

    Відповідь: Чи звільнялися ви з роботи?

    гірше коли молоді дівчата, яким все не так:)
    Я поміняла уже кілька робіт, і з кожної йшла по різному. Багато залежить від колективу і від начальства. Бо про одних згадуєш лише хороше і хотілось би повернути той етап життя, а про інших згадуєш як про кошмар всього життя (хоч і з такої роботи я отримала теж певний досвід).
    Для себе вирішила, що робота повинна приносити задоволення (ніхто не застрахований від форс-мажорів), але якщо ходиш на роботу як на каторгу, то краще шукати їй заміну. Згадала, як я колись на календарі помітила собі два місяці, щоб знайти нову роботу, і рахувала дні, коли уже я звідти піду. Прравда пошуки затяглись на чотири місяці, але останній дні на тій роботі були для мене найщасливішими!
     
  7. Kiruskin

    Kiruskin Well-Known Member

    Відповідь: Чи звільнялися ви з роботи?

    Я звільнялася двічі. Саме важче коли всі ходять за тобою і допитуються а що, а чому, та ти більше такої роботи не знайдеш і т.д. і т.п.. З одної роботи пішла, бо було зовсім не вигідно, лишалася в "мінусах", а з другої пішла, бо колектив був такий, що ладні були один одного зажерти і ще плюс до того ненормований робочий день без всяких доплат. І нема права відпочити пару хвилин. Ну і вже майже 8 місяців без роботи, сиджу дома. Зараз маю намір йти в держустанову, але час покаже чи піду чи ні, чи знов хтось з керівництва "запхає" когось свого на роботу.
     
  8. Siania

    Siania Love Life

    Відповідь: Чи звільнялися ви з роботи?

    не знаю...молоді люди як приходять, то з ними можна без проблем поговорити, домовитись. А бабці не чують, не можуть, сваряться, кричать...і ще й приговорюють що то мус вислуховувати, бо робота у мене така :) бррр
     
  9. onebyone

    onebyone Well-Known Member

    Відповідь: Чи звільнялися ви з роботи?

    Я свого часу також звільнилася за власним бажанням. Колектив був вроді нічого, але одна особа з нього яка прийшла в цю установу в той же час що і я , тобто пропрацювала якихось рік чи то два, підставлянням інших і підлабузництвом стала великим начальником. І тоді вже її "понесло",тоді вже показала нарешті всю свою сутність. Це була моя перша школа життя. Моя перша зустріч із підлістю в цьому світі. Кожного дня сиділа як на голках. Як згадана особа була в кабінеті, то ми сиділи тихенько , і переписувалися по скайпу. В один момент мені настільки надоїло оце становище, коли цілий день сидиш і не то, що не можеш пожартувати, а думаєш чи взагалі відкривати рота, додому приходиш "накручена" , зриваєшся на домашніх ввечері, що я почала шукати роботу. За два тижні я вже спокійно працювала в іншому місці. Правда дана особа намагалася мене знайти і через відділ кадрів притягнути в установу, через нібито те, що я не передала всі справи. Потім те, що треба знайшлося. . Згодом троє людей з іі колективу також звільнилися.От така то справа.
     
  10. Tempernice

    Tempernice Well-Known Member

    Відповідь: Чи звільнялися ви з роботи?

    Я разів сім звільнялася, і справа завжди була просто у більш вигідній пропозиції зарплати, більш цікавій роботі і можливості професійного розвитку. Для мене не було поганих і добрих колективів, я людина неконфліктна і не дуже відкрита для колег співробітників, далі роботи і загальних тем з ними ніколи не спілкувалася і не зближувалася, тобто завжди дотримувалася нейтралітету щодо всіх ворогуючих сторін в колективі. Досвід показав, що така поведінка дозволяє безболісно йти з одного колективу і швидко адаптуватися в іншому.
     
  11. moderndress

    moderndress New Member

    Відповідь: Чи звільнялися ви з роботи?

    Підтримую! Я також недавно звільнилась з роботи, де пропрацювала 4 роки. Проаналізувала- а яскравих спогадів мало, наскільки все монотонно, хоча і стабільно було. Але.. кожен шукає свої плюси, комусь підходить така стабільність, а хтось хоче весь час бути в русі і розвитку. А те, що відкриваються ЗАВЖДИ нові горизонти-правда, можливо не зразу, але відкриваються 100%
     
  12. Nyny

    Nyny New Member

    Відповідь: Чи звільнялися ви з роботи?

    і я звільнялась , працювала в колективі де самі жінки , дуже важко було , щей графік божевільний, пів 9 на роботі і йдеш коли директор скаже , чи то 6 чи то 8 нікого не хвилює , а по зарплаті не помітно , і плюс без обіду , чи навіть просто перекусу.І директорша - диктатор ( ух
     
  13. Venezianka

    Venezianka New Member

    Відповідь: Чи звільнялися ви з роботи?

    це просто жах, по собі знаю.
    - як я вас розумію....
     
  14. annamariah

    annamariah New Member

    Відповідь: Чи звільнялися ви з роботи?

    Звільнилася в середині вересня. Це була моя перша офіційна робота, пропрацювала я на ній 2 роки тому було реально страшно звільнятися, тим більше, що всі казали як зараз тяжко роботу знайти. Колектив був хороший і дружний , хоч і жіночий. Була тільки одна проблема(може вона і зараз ще є в тій конторі): конфлікт між начальством і підлеглими. В тій конторі аж три директори, і кожний вважає свою думку єдино вірною і неповторною. Один каже тобі так робити, до другого приносиш виконане завдання, той каже: то неправильно робиш, роби як я кажу. Коротше, як ″между молотом и наковальней″. А основна директриса, якій ми підпорядковувалися, то взагалі була ″что-то с чем то″. Ніколи не могла пояснити конкретно що від нас хоче, принеси то, сам не знаю шо, зроби то, сам не знаю шо. Я до неї в кабінет деякий час ходила з диктофоном, записувала наші розмови, а потім сиділа і в навушниках по сто разів ті записи, щоб зрозуміти що від мене хочуть, бо вже не могла зрозуміти, чи то я така дурна, чи то не дочуваю може. Але те все результату не дало. Бо все одно вона мене звинувачувала у тому що я не зробила те шо вона мені казала( а то вона і не казала, а собі в умі подумала). Раз на тиждень робила збори де пояснювала нам які ми гі…о, і лише вона відповідальна, працьовита і розумна. Основне, то любила зривати на нас свій поганий настрій(а він в неї був частенько). Всі її боялися, як в кабінет до неї іти, то аж трясуться зі страху. Потім сидимо з дівчатами, один одного заспокоюємо, бо плачі в нас були не рідко. Відношення від начальства до підлеглих ґрунтувалися на впарюванні почуття провини невідомо за шо. Затюкала всіх так, що ніхто при ній і пікнути не міг, а вона ше й дивувалася чого це ми такі не активні і не креативні і боїмося свою думку висловлювати. Дуже дивувалася, що не заходимо до неї на філіжанку кави чи чаю. Могла позвонити за 10 хв. до кінця робочого дня і дати завдання, і ми сидимо всім відділом до 10-ї вечора. Або подзвонити в 19 годин, і спитати чого це ми не на роботі, а чого це ми маємо бути на роботі в сім вечора, якщо робочий день до шести. Часто виходили на вихідних, або на вихідних робили роботу вдома, то було як нормальна річ. За півтора роки звільнилося вісім людей(штат 15 чол.) а вся проблема , на думку нашого вельмишановного начальства, була в підлеглих. Коротше, в мене на тій роботі була постійна депресія, навіть манікюри-макіяжі перестала робити, як проснуся зранку, згадаю, що то йти на роботу, то жити не хочеться. Написала в середині вересня заяву, пропрацювала по закону ще два тижні, і вже в жовтні була вільна. Колеги за останні два тижні всі мозги виїли, шо як тепер буду жити , шо буду робити, бо ж зараз так тяжко роботу знайти, питали, чи може я передумаю іти. Але я таки пішла з тої роботи. Потім зразу роботу не шукала, місяць відпочивала, ходила на вечірки, зустрічалася з друзями, їздила в гості до родичів. На початку листопада повідсилала своє резюме в декілька фірм, і вже через тиждень була на новій роботі. Як ковток свіжого повітря вдихнула! Хороший колектив, більші гроші, ближче і скоріше добиратися на роботу, гнучкий графік, толерантне начальство. Тепер маю більше часу на себе і своїх близьких. Не розумію чого я так довго сиділа на тій старій роботі, напевно через страх, треба було звільнятися скоріше. Якщо робота не приносить ні морально ні матеріального задоволення, треба звільнятись, бо можна так себе взагалі зруйнувати.
     
  15. Lelijka

    Lelijka Well-Known Member

    Відповідь: Чи звільнялися ви з роботи?

    Це правду кажуть люди: "Якщо робота не приносить задоволення, то неварта тратити час"
    І я собі так сказала - що не робиться в цьому житті, то робиться до кращого!!! коли звільнялася з роботи.
    Працювала я пів року на роботі в жіночому колективі - (дружні дівчатка різного віку), звичайно умови були не найкращі, бо їхала на роботу одну годину, працювала з 9.00 до 20.00, але це була моя перша робота, тому її трималася. А весною почалися скорочення персоналу і мене перевели в інший філіал,на ту саму посаду. І тут почався повний цирк:категорія працюючих дівчат старше 25р, почалися претензії старшої над нашим відділом до мене, що мене не так всьому вчили на попередній філії, що я не так працюю як інші дівчата. Що їхня філія сама найкраща, а то звідки я прийшла, повне фуфло,і всьо в тому роді. Кожний день в мене починався з претензій до моєї роботи, хоча інші дівчата працювали так само.(робота невимагала нічого складного:винести товар,його поскладати рівно по позиціях і відпускати людей на касі)
    Місяць роботи на новому місця, приносив мені кожного дня нервозний стан, я приїджала додому викручена на ніц. І мені то надоїло!!!!! В останній робочий для мене день в цьому приміщенні, пройшов так само як і всі решта, з докорами, неприємними обмовляннями за моєю спиною і т.д Але знаючи що я тут більше працювати небуду при спробі мені щось знов сказати я у відповідь сказала всьо що мені накипіло!!
    Закінчивши свій робочий день, я вилетіла на вулицю як вільна птаха!!! сонечко світило і підносило мені і без того хороший настрій,то як камінь з душі впав, причому я не мала ніякої роботи на заміну
    В бухгалтеріїї мені ніхто неказав відробляти ще 2 тижні,бо в них такий закон недії,тому з цьою фірмою в мене була фінітіля камєдія))

    А через 3 дня я знайшла іншу роботу де працюю уже більше пів року, і ДУЖЕ нею ЗАДОВОЛЕНА!!!!!!
     
  16. Vyruchalochka

    Vyruchalochka Member

    Відповідь: Чи звільнялися ви з роботи?

    Я також в процесі звільнення уже 1,5місяці , уже зовсім змучилась морально допрацьовувати. Робота не приносить ні моральної ні уже відповідної матеріальної компенсації. Та й звільняюсь в нікуди -хочу почати працювати тільки на себе, але те що на цій роботі пропрацювала більше 6років ну дуже морально давить...
    Думаю після НР почну активно реалізовувати свої плани -а зараз повна апатія
     
  17. Shpunka

    Shpunka New Member

    Відповідь: Чи звільнялися ви з роботи?

    І я зараз стою на роздоріжжі: більше року поєдную навчання на стаціонарі з роботою. Спочатку було важко, потім втянулася. Великої з/п ніколи не мала, десь ще 1,5 стипендії за 3-4 год. на день. В колектив вдалось влитись, але оскільки всі значно старші, дружби ні з ким не підтримую.
    Тепер одружилася, стала доїжджати кожен день до Жовкви, ще й зайнялася науковою діяльністю. Ні часу, ні сил вже немаю. Робота себе вичерпала, все, чого могла навчитись-навчилась. Відповідно, признаюсь, стала халявити. На фоні кризи у нашому рекламному бізнесі, придирок керівництва та їхнього небажання щось змінювати (я начальник, ти-дурак) атмосфера в колективі не найкраща...Причому, придирки найчастіше до мене, так як я "самоє слабоє звєно", і за очі, знаю, наговорюють.
    І от з одної сторони - весь цей негатив, а з другої:
    * маю з 1,5 тис. (зі стипендією) на себе, кохану (бо утримує чоловік)
    * робота не вимагає великих зусиль, практично робиться за мене
    * після закінчення навчання, зможу написати у резюме 3 роки досвіду
    * самоутверджуюсь і сама перед собою, і перед чоловіком

    Вибачте, що так багато написала, наболіло... Чоловік каже кидати роботу, і варити йому обіди))) А ті гроші, він і сам мені даватиме. А я сама не знаю, чого хочу, бо такої роботи з вільним графіком мені точно до випуску не знайти...Порадитись більше немає з ким, може хоч ви допоможете... Наперед вдячна...:girl_flag_of_truce:
     
  18. Just me

    Just me Member

    Відповідь: Чи звільнялися ви з роботи?

    Я б, скоріш за все, роботу залишила. "Вийти в люди" маєте куди - університет. При пошуку нової роботи у Вас всеодно буде стаж, вже чи 3, чи 2,5 роки - неважливо. Якщо в грошах Ви не надто обмежені - тоді тим більше. Робота, яка не приносить задоволення, ні особистісного розвитку, ні великих прибутків, лише відволікає від потрібніших справ в житті. Думаю, ними є чоловік та наука, а попрацювати встигнете, Ви й так молодець.
     
    Останнє редагування: 17 Січень 2012
  19. glasses

    glasses Member

    Відповідь: Чи звільнялися ви з роботи?

    А в мене трохи навпаки:)
    Начальство просто супер, людина, якій безпосередньо підпорядковувалась теж класна.Але люди, а точніше одна лідина з 45, була весь час не задоволена.Кожного разу наговорювала на мене якісь брєд. Вот і дома теж сльози нерви.Потрібно було вставати в 6 ранку, бо робота розпочиналась в 8. 40 хвилин на добирання. Запізнення я собі не могла дозволити, посада не позволяла.
    А працювала я тоді на двох роботах, було надзвичайно тяжко. Сама робота мені дуже подобалось,бо моє, начальство просило не звільнятись, але я вже не могла слухати той брєд, якій ОДНА людина говорила на мене. В той час в мене самооцінка впала до 0. Вот і прийшлось звільнитись.
    Зараз працюю на одній роботі, балдію, теж дуже хороший колектив і люди з якими працюю.
    А з колишнім начальством і людьми до яких ДУЖЕ ДУЖЕ звикла дотепер спілкуюсь.
    Вот така вмене історія.Доречі, теж була моя перша моя робота:=)
     
  20. Ritamadonna

    Ritamadonna Member

    Відповідь: Чи звільнялися ви з роботи?

    Нині народ поголовно звільняється, і то, мабуть, правильно.

    Маршрутка (або бензин)+харчування на місяць + комунальні послуги = близько 2000 грн на людину.

    Чого працювати за менше? собі в борг?