Чи ви страхуєте якось своє майбутнє життя? Особливо заміжні жінки.

Тема у розділі 'Ой у Львові на базарі', створена користувачем Оля, 1 Березень 2008.

  1. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Відповідь: Чи ви страхуєте якось своє майбутнє життя? Особливо заміжні жінки.

    Якщо мову знає, то тут дати собі раду можна. Єдине, що дуже і дуже треба і без чого надзвичайно сутуєно - це права. От я би зараз якби сама лишилася, то би точно шукала щось ближче до роботи (помешкання тобто і школу для малого), а так цілком реально щось самій з дитиною тут робити. Проте, я би точно верталася додому. Там і помешкання своє, і відстані менші, та й взагалі все знайоме і відоме. :)
     
    • Подобається Подобається x 3
  2. Маруся-мама

    Маруся-мама Нєправільная пчєла! Собіраю нєправільний мьод!

    Відповідь: Чи ви страхуєте якось своє майбутнє життя? Особливо заміжні жінки.

    Ми особливих страхівок не маємо, лише те що на роботі. Через те що я заробляю майже в двіччі більше коханого я зі своєї зарплати ще вікладаю гроші у пенсійний фонд.
    Якби він відійшов його компанія мені б заплатила його одну місячну зарплату, а це всеодно що ніщо. Маємо хату, то якщо б дуже скрута то думали б над цим.
    Мої батьки і сестра поруч то б допомогли з дітисками.
     
    • Подобається Подобається x 3
  3. Оля

    Оля Well-Known Member

    Відповідь: Чи ви страхуєте якось своє майбутнє життя? Особливо заміжні жінки.

    Марусю, а чого лайф іншурінс не купите? Коштує копійки. А сума файна, якщо би, не дай Боже, щось сталося...;)
     
    • Подобається Подобається x 1
  4. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Відповідь: Чи ви страхуєте якось своє майбутнє життя? Особливо заміжні жінки.

    :D:D:D:D:D:D
    :y: :y: :y: :y: :y: :y: :y:
     
  5. Маруся-мама

    Маруся-мама Нєправільная пчєла! Собіраю нєправільний мьод!

    Відповідь: Чи ви страхуєте якось своє майбутнє життя? Особливо заміжні жінки.

    Може то купити на мужа і йому підсипати якого порошку до чайочку замісь цукру :D:D:D:D

    Та ну його... за дурні мульони брати гріх на душу. :beee:
     
  6. Ольга

    Ольга Well-Known Member

    Відповідь: Чи ви страхуєте якось своє майбутнє життя? Особливо заміжні жінки.

    :D
    така тема гнітюча була, а Маруся відразу змінила настрій :)
     
    • Подобається Подобається x 2
  7. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Відповідь: Чи ви страхуєте якось своє майбутнє життя? Особливо заміжні жінки.

    Як то добре, що мій муж ніц не знає, що де в кухні лежить. І головне для нього, що цукор в цукерничці. А як цукор в цукерничці закінчився, то він не в шафках шукає, а їде купити в магазині. Тепер в нас у хаті 4 кг цукру, замість 2х, що вже були. Ще раз не припильную і доведеться додаткові коробки на цукор купувати. І шафку заоднo. :D:D:D
    Коротше, я спокійна. Мені нічого не підсипатимуть... Може. :ninja:
     
  8. Оля

    Оля Well-Known Member

    Відповідь: Чи ви страхуєте якось своє майбутнє життя? Особливо заміжні жінки.


    Ліль, не зрозуміла Вашої реації. ;) Life Insuranсe. Так і є. Чи Вам стало смішно, що я українськими буквами написала? ;)

    http://www.google.com/search?hl=ru&...m=0&ct=result&cd=1&q=Life Insurances,&spell=1

    Додано через 4 хвилини

    Марусю, мені від кредитної картки Sears запропонували. За $9,99 на місяць на мене і на дітей. Самі автоматично і знімають. Покриття на 100 тис, здається. Наші люди якось до того несерйозно відносяться, на "спичках" економлять. А як біда приходить, тоді по церквах просити з простягнутою рукою... ;) Самі знаєте, що в Америці найбідніший похорон - 10 тис.
     
    • Подобається Подобається x 2
  9. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Відповідь: Чи ви страхуєте якось своє майбутнє життя? Особливо заміжні жінки.

    Угу, суперові конструкції. :) Завжди мене смішать. Але це щось таке дуже тутешнє. Не уявляю місцевих українців без того. :)
    А я отримала завдяки своїй праці, то входить до моїх benefits.

    Додано через 1 хвилину
    Ну, якщо кремація, то, кажуть, можна в 3-5 тис. вкластися. Я вже своєму чоловікові сказала, що якщо що, то моє тіло спалити геть. Тільки порох ще не знаю, чи хочу, аби розвіяли десь. :D
     
  10. Koza-Dereza

    Koza-Dereza Well-Known Member

    Відповідь: Чи ви страхуєте якось своє майбутнє життя? Особливо заміжні жінки.

    Я тоже таке чоловiковi сказала. Але хочу щоб мiй порох розвiяли над океаном!
     
  11. марта

    марта Well-Known Member

    Відповідь: Чи ви страхуєте якось своє майбутнє життя? Особливо заміжні жінки.

    Це трохи не в тему. Але...
    Я завжди теж казала, що хочу кремацію, а не щоб мене всяки червяки їли. А потім хтось мені сказав, що церква не схвалює кремацію. А я є трохи далека від церкви людина. То може ви мені скажете чи то так є, чи ні?
     
  12. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Відповідь: Чи ви страхуєте якось своє майбутнє життя? Особливо заміжні жінки.

    Мій тільки над Львовом і ніде більше. :)

    Додано через 22 секунди
    Трохи так і трохи ні. :)
     
  13. Мих

    Мих Well-Known Member

    Відповідь: Чи ви страхуєте якось своє майбутнє життя? Особливо заміжні жінки.

    якби страхування не було вигідно, то не було б страхувальних фірм, нє?

    Додано через 47 секунд
    Ви К. Маркса часом не читали?
     
  14. New Shrek

    New Shrek Well-Known Member

    Відповідь: Чи ви страхуєте якось своє майбутнє життя? Особливо заміжні жінки.

    ага ,вигідно страховим компаніям
     
  15. Маруся-мама

    Маруся-мама Нєправільная пчєла! Собіраю нєправільний мьод!

    Відповідь: Чи ви страхуєте якось своє майбутнє життя? Особливо заміжні жінки.

    Та правда, правда. Он лишень думаю якби то знаттє...

    Мене просто тут в гАмериці вже їдна вкраїнська така компанія надурила. Обіцяли льоси виплатити а як прийшлось до діла... та то таке.
     
  16. Леді_І

    Леді_І Well-Known Member

    Відповідь: Чи ви страхуєте якось своє майбутнє життя? Особливо заміжні жінки.

    ..."Я прекрасна хатня господиня. Щораз, коли розвожусь, я залишаю будинок собі"....:)
     
    • Подобається Подобається x 4
  17. Оля

    Оля Well-Known Member

    Відповідь: Чи ви страхуєте якось своє майбутнє життя? Особливо заміжні жінки.

    Тій жіночці з Києва теж будинок залишився. :) Тягарем! Бо покійний чоловік з нього все, що міг, повитягував, а їй залишив платити непосильну суму. Жіночки, довіряйте своїм чоловікам, але час від часу перевіряйте, що робиться з вашим спільним майном. Бо часом можуть бути сюрпризи....:shutup:
     
    • Подобається Подобається x 2
  18. марта

    марта Well-Known Member

    Відповідь: Чи ви страхуєте якось своє майбутнє життя? Особливо заміжні жінки.

    Олю, мені дуже подобається ваш підпис. Шкода, що люди не вміють вчитись на чужих помилках. Принаймі я. Завжди мушу стати на свої граблі сама, поки мені очі відкриються.
    Але надіюсь, що вже тепер трохи мудріша.
     
  19. Ірена

    Ірена Well-Known Member

    Відповідь: Чи ви страхуєте якось своє майбутнє життя? Особливо заміжні жінки.

    купує тато доні на базарі ляльку:
    — прошу пана, беріть ляльку! то Барбі- наречена - вона має сукню, фату, черевички і Кена - коштує 100 гривень. то Барбі-мама - вона має двох діток - коштує 200 гривень, а то Барбі розлучена... вона коштує 300 грвень..
    — а чого так дорого?
    — в комплект входить хатка Кена, "Мерседес" Кена, літак Кена...
     
    • Подобається Подобається x 7
  20. Оля

    Оля Well-Known Member

    Відповідь: Чи ви страхуєте якось своє майбутнє життя? Особливо заміжні жінки.

    Дякую! :)


    То, ніби, не Ви сказали, а я. :) Тому я і такий підпис собі поставила. :) Теж ще все вчуся. І після 47-ми. :)
     
    • Подобається Подобається x 1