Чи ви страхуєте якось своє майбутнє життя? Особливо заміжні жінки.

Тема у розділі 'Ой у Львові на базарі', створена користувачем Оля, 1 Березень 2008.

  1. Оля

    Оля Well-Known Member

    Якщо жінка одинока, тобто ніколи не була замужем, чи розлучена, чи вдова, то вона сама собі якось планує і страхує своє майбутнє. А от коли заміжня. То чому вона не задумується, що може в один день лишитися коло розбитого корита? Чи чоловік покине, чи помре, а якщо нема ніяких чи особистих, чи спільних збережень, планів, заповітів, то як вона має далі жити?
    Чому я ні з того, ні з сього підняла таку тему? А тому, що нині почула таку історію, яка мене, м"ягко кажучи, шокувала недальновидністю зрілої жінки. Якщо не сказати, що її глупістю. Але все по порядку. Я беру деякі наші товари на базі в одних хлопців-армянів. І десь з пів року тому зауважила, що в них працює вантажником новий хлопчина. Звати Боря. З Києва. Десь з 18-20 років. Недавно в Америці. Я й не цікавилася, як він сюди потрапив.Бачила, що якийсь дивний хлопчина, як на вантажника. По виду - дитина з інтелігентної сім"ї. Але мало що, думаю. Може тепер так діти намагаються бути самостійними. :) Хоча міг би починати принаймі в Макдональсі. Все ж таки не тяжкі мішки і ящики тягати. Мої старші хлопці саме з Макдональса обидва і починали. І от сьогодні випадково дізналася про всю історію. Приїжджаю знову на базу по товар, а в них посеред бази холодильник величезний хатній новий стоїть, морозилка, така лавочка-гойдалка дорога з накриттям. Питаю власника бази сміхом:"Що, жінка з дому вигнала? Тільки всього і дозволила взяти?" :) А вони мені розповідають, що то мама того їхнього робочого Борі попросила з хати вивезти і може хто купить. Виявляється, та мама якась київська інтелігентка познайомилася в Києві з американцем Браєном, який приїхав від американської фірми встановлювати сек"юріті в якомусь їхньому офісі. Була розлученою. І він теж. Вийшла за нього заміж. Поки він оформляв на неї з її сином Борею від першого шлюбу документи на виїзд, вона завагітніла і родила Браєну близнят. Нарешті вони дістали дозвіл і він їх всіх привіз до Сіетла. Вона думала, що він мільйонер, бо завжди жив в найдорожчих готелях в Києві (компанія ж оплачувала), засипав її подарунками, нічого для неї не шкодував. І от прожили вони вже тут 5 місяців і Браєн раптово помер. Ні з того, ні з чого. Чаю ввечері попили. Він пішов прилягти, вона ще з дітьми поки вовтузилася, вкладала їх, приходить в спальню, до Браєна - а Браєн вже холодний. Ну і що? ШОК, звичайно! Всього 5 місяців в новій країні, нікого не знає дуже, ніколи не цікавилася фінансами, а тут тобі на - все в один день обірвалося! А я питаю тих хлопців:"ЯК? Він що, не мав страхівки на життя?Американці всі ж мають!" Виявляється, що мав. І просив її піти з ним, щоби він її записав, у випадку чого, як спадкоємницю. А вона ж не хотіла, щоби він подумав зайвий раз, що вона через гроші за нього вийшла і сказала:"Та нащо там мене?Ти ж молодий! Ти що, вмирати збираєшся?" А йому справді, всього 48 років було. А він мав стару страхівку на життя і його діти від першого шлюбу були вписані, як отримувачі. Ну і не дали їй нічого, звичайно. Ну і що тепер? Робити вона ніде не робила, бо він її забезпечував, та і двоє близнят на руках. Чим не робота на півтора ставки? Той хлопець Боря її чи вчився ще, чи просто поки вдома був. Не знаю. А хату то щомісяця платити треба. Тим більше, як виявилося, той Браєн з-під хати все ікваті витягнув. Видно смітив грошима перед новою нареченою, а потім жінкою. А зарплати мало було, то він в банку позики брав під хату. Поки всю вартість хати і не вибрав. В хаті більше ніякої цінності нема. Вона вже і так живе пів року, за нічого не платить. Банк хату забирає, але добре що тепер такий час, що хати погано продаються, то банк ще не може продати, щоби хоч свої гроші забрати і, знаючи її положення, ще їм дозволили там жити. Ну і хлопчину післала на роботу, бодай на вантажника, щоби хоч якісь гроші мати. От така історія.
    Але що мене шокувало, що ж так багато жінок заміжніх, а ще якщо чоловік видимо, чи невидимо при грошах, навіть не задумуються, а де ж воно все так береться і чи його достатньо буде на випадок, якщо ти втратиш того годувальника? І то не тільки тут. А в Україні я теж бачила купу таких безпечних. "Моя справа тратити! А заробити як, чи спланувати фінанси на потім - то не моя проблема! На то він і чоловік!"
    От хочу почути ваші думки. Тільки не злостіться, що так багато написала. Коротше і з прикладами було важко написати. :)
     
    • Подобається Подобається x 22
  2. Patrick

    Patrick Well-Known Member

    Відповідь: Чи ви страхуєте якось своє майбутнє життя? Особливо заміжні жінки.

    В Канаді з цим трохи краще , бо медицина тут - державне страхування.Багатий ви , чи бідний , або взагалі бомж , але доступ до лікарів одинаковий у всіх.
    Крім того більш- менш поважаюча себе компанія дає додаткове страхування , яке включає безплатно дентиста , окуляри , лікарство на цілу сімю..І Life Insurance на випадок смерті(несчасного випадку чи біологічної).
    І ще ми платимо вкючений в морґечґ (це додаткові $24) план на випадок нетрудоспосібності.
     
    • Подобається Подобається x 4
  3. Оля

    Оля Well-Known Member

    Відповідь: Чи ви страхуєте якось своє майбутнє життя? Особливо заміжні жінки.


    Патріку, в Америці їй теж не дадуть пропасти. :) Діти маленькі, та ще й двоє. Втрата годувальника. Певно, що і від компанії його вона щось отримала. Але ж мусіла похорон відбути, бо вона ж жінка. Ще спитаю того Борю наступного разу, як їм хто допоміг. І з такими дітьми її на Велфер запросто поставили. І медкупон певно всім дали, крім великого хлопця. І люди їй наші допомгли вже. Бо як ж вона того хлопця влаштувала на роботу? Ходила до нашої масажистки на масаж, а тут не прийшла. Та їй подзвонила, чого вона пропускає апойтмент. Та все і розповіла. От і взялися допомогти, як могли і чим могли. Масажистки чоловік має теж руский магазин. От і прилаштував на продуктову базу. І то все продавати їй помагають. Світ ж не без добрих людей! Але уявіть собі, як то з достатку грошей відразу скотитися за межу бідності.

    Додано через 30 хвилин
    Про Life Insurance я ж написала. Вона не хотіла, щоби він поліс на неї переписував. Хотіла доказати, що не його гроші їй потрібні. Тому отримали той Life Insurance його діти від першого шлюбу. Видно ще раніше він їх включив туди.
     
  4. Лідочка

    Лідочка Well-Known Member

    Відповідь: Чи ви страхуєте якось своє майбутнє життя? Особливо заміжні жінки.

    А діти від першого шлюбу не хочуть поділитися? Все ж рідня:sad:
     
    • Подобається Подобається x 2
  5. Lady

    Lady Well-Known Member

    Відповідь: Чи ви страхуєте якось своє майбутнє життя? Особливо заміжні жінки.

    Його діти від першого шлюбу нічого не дали, думаю ніколи і не дадуть і ніяка, навіть близько, вони тій жінці не рідня. А то що не хотіла страхівку робити це даремно, переживала що він подумає ( що поробиш такі наші українські жінки, в Америці люди все інакше сприймають)

    Щодо теми гілки, то думаю жінка не має повністю залежати від чоловіка, а вміти в скрутну хвилину сама за себе постояти і зуміти вижити. Заміжня жінка крім того що має доглядати сім"ю, дітей має мати і освіту і якийсь досвід роботи, щоби на усякий випадок зуміти самій заробити собі на життя.
     
    • Подобається Подобається x 4
  6. Ljolik

    Ljolik Well-Known Member

    Відповідь: Чи ви страхуєте якось своє майбутнє життя? Особливо заміжні жінки.

    Уміти заробити на всякий випадок - і вміти дійсно заробляти гроші - дві великі різниці. Маю приклад в родині - помер татів брат - 40 років, молодий ще по суті чоловік - вдова залишилась з двома дітьми на руках, доньці на той момент 2 роки, і не добудованою хатою (в Городку). Вона звичайно дає собі раду, крутиться на двох роботах (бухгалтер вдень і продавець в нічному магазині), батьки з села допомагають з харчами, та й дітей доглядати. Але самі розумієте що таке тягнути двох дітей і хату доводити до ладу самій жінці.......
     
    • Подобається Подобається x 1
  7. Зорянівонька

    Зорянівонька Well-Known Member

    Відповідь: Чи ви страхуєте якось своє майбутнє життя? Особливо заміжні жінки.

    Я вийщла заміж на 4-му курсі. То всі казали, що так не можна, бо завагітнієш, не закінчиш навчання, ніякої карєри, залежність від чоловіка...
    Але дякувати Богу освіту здобула і рік пропрацювала на досить хорошій роботі, і навіть зробила "карєру" (принаймні я задоволена своїми здобутками). Тепер вагітна і на чоловіковій шиї, але впевнена, що в разі чого зможу непогано прогодувати себе і дитину.
    Але дай Боже, щоб і в мене і в вас все було добре і не приходилось викручуватись самій!!!
     
    • Подобається Подобається x 9
  8. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Відповідь: Чи ви страхуєте якось своє майбутнє життя? Особливо заміжні жінки.

    Моє життя застраховане. Якщо щось зі мною станеться, мій чоловік і син отримають від 35 до 50 тис. Сподіваюся, ні для кого це стимулом не буде, як ото в детективних історіях різних. :D:D:D
    Наш банківський рахунок колись був цілковито на чоловікові. Коли я почала працювати, наполягла на зміні банку та на відкриті рахунка, де ми обоє є повноправними його власниками. От думаю, що варто, може, ще один рахунок відкрити.
    Один мій знайомий одружений лише раз. Має двоє дітей, але якщо він помре, гроші з його рахунка має право зняти лише його донька. :)
     
    • Подобається Подобається x 1
  9. Зорянівонька

    Зорянівонька Well-Known Member

    Відповідь: Чи ви страхуєте якось своє майбутнє життя? Особливо заміжні жінки.

    В Україні певно легше. Якщо квартира була, то залишається дружині, а кредити не таке часте явище. А ще майже всі жінки працювали. За совка то всі мусіли працювати, відповідно роботу потім знайти можна було легше...
    Що тут скажеш. Від всіх нещасть точно не застрахуєшся, але думати наперед треба ОБОВЯЗКОВО!!! І не відкладати на потім переоформлення документів.
     
    • Подобається Подобається x 2
  10. Ольга

    Ольга Well-Known Member

    Відповідь: Чи ви страхуєте якось своє майбутнє життя? Особливо заміжні жінки.

    мені в голову багато жахіть лізе, часто уявляю, а що б прийшлося мені робити, якби не стало коханого чоловіка, а дитинка маленька і тд... але жодних кроків для забезпечення лише свого майбутнього я не роблю. Може такі кроки є дивними для нашого суспільства?

    Єдине що я роблю - намагаюся працювати (не йшла у декрет), і завжди знати що зможу знайти добру роботу. Зараз робота не приносить великого прибутку, живемо завдяки заробіткам чоловіка.
     
    • Подобається Подобається x 3
  11. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Відповідь: Чи ви страхуєте якось своє майбутнє життя? Особливо заміжні жінки.

    Хочу додому... Я вже втомилася тримати сім'ю на собі...
    :sad:
     
  12. Ольга

    Ольга Well-Known Member

    Відповідь: Чи ви страхуєте якось своє майбутнє життя? Особливо заміжні жінки.

    Ліль, якщо не брати до уваги ностальгію - чи думаєте у Львові Ваш чоловік зможе сімю утримувати?
    Рівень зарплат низький, зрідка зявляються справді хороші і цікаві вакансії з пристойною зп (не кажучи вже про галицьку корупцію з "прозорим" прийомом на роботу). Видатки все зростають, а за минулий тиждень певне не одна сімя пережила стрес через підвищення цін.

    Додано через 2 хвилини
    а моя робота вимагає купу часу, а прибутку майже непомітно... іноді комплексувати починаю, що варто б вдома з дитиною залишитися і кидати роботу, але знову ж таки у контексті цієї гілки, якщо не буду працювати тепер то невідомо чи знайду добру роботу згодом...
     
    • Подобається Подобається x 8
  13. mamatu

    mamatu Well-Known Member

    Відповідь: Чи ви страхуєте якось своє майбутнє життя? Особливо заміжні жінки.

    не повірите, сьогодні мала суперечку на цю тему із сестрою!
    вона (незаміжня) дорікала мені, що я "занапастила свою карьєру всесвітньо відомої віолончелістки", що після 30-ти мене ніхто на роботу не візьме і таке інше.
    а я стверджувала, що як треба буде, знайду де заробити.
    я й зараз маю невеличкі "халтурки" дизайнового характеру, але (звісно) живемо на те, що чоловік заробляє.
    чомусь й правда вірю, що якщо (не дай Боже) щось станеться, то не пропаду.
    буде важко, зовсім не солодко, але я в себе вірю.
    та Бозя нас любить, тож нічого не станеться:)
     
    • Подобається Подобається x 8
  14. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Відповідь: Чи ви страхуєте якось своє майбутнє життя? Особливо заміжні жінки.

    Та, ні. Знову мені доведеться. :D
    Але я таки волію вдома, ніж тут.
     
    • Подобається Подобається x 2
  15. Koza-Dereza

    Koza-Dereza Well-Known Member

    Відповідь: Чи ви страхуєте якось своє майбутнє життя? Особливо заміжні жінки.

    Блiн, менi так само!!! Я не знаю звiдки то береться, дякую що ви Олю себе написали, бо я вже чесно кажучи робила пошук психiатра...:sad:

    Додано через 5 хвилин
    Я все гризу гризу свого горця щоб вiн знайшов страховку на життя i написали заповiти, а нiц не робиться. Я матерiально буду ОК без нього, а морально... не знаю, якщо б з ним щось сталось, wow, напевно... не знаю...
     
    • Подобається Подобається x 6
  16. Росинка

    Росинка Well-Known Member

    Відповідь: Чи ви страхуєте якось своє майбутнє життя? Особливо заміжні жінки.

    Я взагалі не розумію жінок ,які спокійно можуть розраховувати на чоловіка.Життя річ не проста,всяке може статися. Я почала працювати з 13 років,а десь з 19 вже сама себе всім забеспечувала. То мені дуже страшно було ,що я вагітна стаю залежна від чоловіка.Зараз малій 8 місяців і я вийшла на пів ставки на роботу,то мені морально набагато комфортніше стало.Впевнена,що якби щось сталося,то ми з лялею прогодуймося.Але б краще нічого не ставалося.А страхуватися на "чорний день" потрібно обовязково.
     
    • Подобається Подобається x 2
  17. viltis

    viltis Well-Known Member

    Відповідь: Чи ви страхуєте якось своє майбутнє життя? Особливо заміжні жінки.

    Ну, в мене є страхівка, є робота, при тому що така --де я сама собі створюю графік, а відповідно і доходи ... Є квартира ...так що не пропаду. Працювати вмію і люблю, що немало важно. Ясно, що якби не коханий, то жила б не на таку "широку" ногу, але не бідувала б ...
     
    • Подобається Подобається x 2
  18. Зорянівонька

    Зорянівонька Well-Known Member

    Відповідь: Чи ви страхуєте якось своє майбутнє життя? Особливо заміжні жінки.

    Я зрозуміла, що ця гілка стосується більше тих, хто виїхав з України за кордон... Бо ті, хто тут жили і живуть мають хоч житло, хоч якусь роботу, зрештою, підтримку родичів-знайомих.
    А для тих, хто виїхав - дуже актуальне питання. От в мене якраз родичі в Торонто розлучаються. Квартири нема, бо винаймали. Чоловік не особливо багато заробляв - а так, щоб прожити. Жінка менше працювала через дитину (дівчинці 12 років), але якісь копійки заробляла. Ну і що тепер їй робити? Вертатися сюди? А тут що - роботу знайти вже важко, та й на зарплату бібліотекаря не проживеш з дитиною.
    Питання інше - а як можна було застрахуватися? Як вберегтися???
     
    • Подобається Подобається x 1
  19. bora

    bora Well-Known Member

    Відповідь: Чи ви страхуєте якось своє майбутнє життя? Особливо заміжні жінки.

    Знаю випадок - чоловік загинув -його сім"я намагається ВСЕ забрати через суд у його жінки та її дитини. Бо не люблять її.. Вона ще в декреті, жила у чоловіка квартирі.
    Що робити щоб такого не було? не знаю. "Справедливий суд" мусить незабаром поставити крапку, але психологічно - їй дуже важко вже...
     
    • Подобається Подобається x 1
  20. Гелена

    Гелена Well-Known Member

    Відповідь: Чи ви страхуєте якось своє майбутнє життя? Особливо заміжні жінки.

    я не страхуюся ніяк, але точно знаю, що дам собі раду
    хоча буде набагато важче самій, але зараз цим не переймаюся, раніше такі думки були, але не вважаю за правильне про це думати
    звісно великої перерви в роботі я не хочу, весь час щось вивчаю і готуюся до роботи, але про страхування на випадок самотності не йдеться
    одним словом, будуть проблеми - буду вирішувати, а наперед до того не готуюся
     
    • Подобається Подобається x 7