Чи весілля - весілля?

Тема у розділі 'Весілля, весілля...', створена користувачем vakyolka, 2 Вересень 2011.

Статус теми:
Закрита.
  1. likeangel

    likeangel Member

    Відповідь: Чи весілля - весілля?

    хоча розмови будуть в будь-якому варіанті...така людська природа і на то ми віємо розмовляти)))
     
  2. GONE BABY GONE

    GONE BABY GONE Well-Known Member

    Відповідь: Чи весілля - весілля?

    моя подруга так і казала всім цьоцям,вуйкам,що запрсили б і їх,але на жаль не мають грошей на велике весілля...але тоді не запрошувала ні зі своєї сторони ні з чоловікової...деякі троха обіжались,але подивились фотки шо там одна маладьож,і самі рідні,то ше й подарки попередавали :)
     
  3. likeangel

    likeangel Member

    Відповідь: Чи весілля - весілля?

    добре що така класна родина....а буває і інакше.....запросиш, накормиш, рзважиш а вони ще обсуждають що в молодої "бісер на сукні не в ту сторону пришитий" чи "танці не в тій частині залу"...:girl_haha:
     
  4. Dobra

    Dobra Well-Known Member

    Відповідь: Чи весілля - весілля?

    Переоцінюють свої можливості і намагаються запросити кожну цьоцю і вуйка, у яких були і кого "би пасувало" запросити. По селах ображаються, коли немає запрошення у відповідь (ми вас, ви нас). У місці легше сховатись, зробити маленьке весілля, або не робити взагалі. В селі дуже великий психологічний тиск, і від нього абстрагуватись важко. Якщо зі всім змиритись можна, то їжа - дійсно слабка ланка в контесті частих масових отруєнь. Мені б було страшно затіювати таке весілля з домашньою їжею.
    Хоча селяни зараз далеко не темнота, свинок преміксами підгодовують, до варення штучні загущувачі дають, до солодкого - спирт чи горілку, щоб не портилось і т.д. Нет юзають. Прогрес.

    ---------- Додано в 01:26 ---------- Попередній допис був написаний в 01:17 ----------

    Я була на весіллі в родини, реально було незручно, що музика поруч зі столами - ми кричали, щоб почутись, а щоб встати зза столу - піднімали 20-30 чоловік, посадили в тупик, все було непродумано, не знаю чия вина, адміністратора, чи молодят. Вже ніби така я невибаглива, але таких промахів краще уникати. Офіціант кілька разів мене піднімав, щоб подати їжу, та кількадесят разів гості, щоб вийти. Тупо, нє? Робишся роздратованою мимоволі. Зал малий, не розрахований на таку кількість людей. Хоча саме весілля суперове.
     
  5. katrinka

    katrinka Well-Known Member

    Відповідь: Чи весілля - весілля?

    наші сусіди в ресторані справляють, але "пляцки" самі пекли, ох і аромат стояв останні три дні на подвір"ї:girl_in_love: а вчора і в мене в хаті, бо 20шт "зайців" запікали в духовці, я мало слюньками не вдавилась. а на весілля не йдемо, ще навіть 40 днів по смерті бабусі не пройшло, по татові лише 12 днів................................ а моя душа так хоче трохи сум розвіяти, позитиву набратись
     
  6. vakyolka

    vakyolka Well-Known Member

    Відповідь: Чи весілля - весілля?

    а мене заставили зробити велике весілля і було це так: я запрошувала троюрідну сестру дружкою, а її мамі тонко намікала, що її не кличу а вона мені відповідає: а ядо твого весілля всі зуби роблю бо не хочу там перед тою і тою цьоткою виглядати селючкою! ось так мене поставили довідома що вона іще 2 сестри вже зібралися на моє весілля!)
     
  7. Dobra

    Dobra Well-Known Member

    Відповідь: Чи весілля - весілля?

     
  8. likeangel

    likeangel Member

    Відповідь: Чи весілля - весілля?

    в нас на весіллі музика і танці були в великій палатці на вулиці. з одної сторони добре бо в самому залі не душно і не шумно, а з другої хочеться сидіти-смакувати і "кіно дивитись":girl_haha:
     
  9. vakyolka

    vakyolka Well-Known Member

    Відповідь: Чи весілля - весілля?

    а ще в чоловіковій родині було таке: років з три тому одна цьотка хтіла зекономити і пекла пляцки з сестрою вдома. на весіллі до пляцків навіть ніхто не підійшов, ще тиждень їх їли свині)

    ---------- Додано в 01:40 ---------- Попередній допис був написаний в 01:38 ----------

    музика і танці повинні бути хоть чуть окремо, а то в знайомої були танці між двома столами гостей а музиканти були біля першої дружки
     
  10. kvVItKA

    kvVItKA Позитив року 2013

    Відповідь: Чи весілля - весілля?

    GONE BABY GONE добре написала. я теж не розумію. Вважаю, що краще менше, але краще:)
    бо теж була на весіллі, що не повернутися, ні їсти нормально, ні з-за столу встати і то не в селі. Офіціанти так гарно справлялись, що деяких гостей борщами пообливали, ну бо інакше не могли на стіл поставити:girl_haha: Але і то не головне, бо пам"ятаю була на сільському весіллі в шалаші, теж купа незручностей і -1 в вересні, але весілля було дуже душевне і на то все якось не зважалось:girl_dance:. Тому не найбільша біда в кількості страв, місці за столом і місцем для танців, як написала likeangel всеодно люди будуть говорити. От в мене одна тітка нарікала після весілля, що її не там посадили, бо столи були широкі. Я волію сидіти за просторими столами, але тепер розумію, що комусь і тіснота в прикол:girl_crazy:
     
  11. Dobra

    Dobra Well-Known Member

    Відповідь: Чи весілля - весілля?

    Звичайно що в прикол. Коли пяний - не так помітно, завжди можна опертись на такого ж пяного сусіда:girl_crazy:
     
  12. Яруська

    Яруська Well-Known Member

    Відповідь: Чи весілля - весілля?

    :nea:
    Це залежить ДО КОГО йти на весілля. Якщо це близькі і дорогі мені люди, то ясссно що піду і мені по цимбалах де весілля чи в супер ресторані чи в шалаші під грушкою( вберуся в гумаки):girl_cool:
    Цього літа ми не поїхали на весілля до кузена мого чоловіка, бо
    1- ми практично не спілкуємось, я взагалі його бачила раз в житті, то чого йти?
    2- їхати далеко
    3- не було бажання
    Свекруха теж дзвонила і казала, що "треба" йти, бо то родина...от не розумію я такого. Що значить треба?
    Щоб нікого не ображати, просто відразу попередили і сказали, що не зможемо приїхати по різних своїх причинах. Все. А отак іти з під палки, для чого? Бо люди хочуть запросити "всіх-всіх-всіх", для кількості, для сусідів чи для кого?
    Ооой?;)
    ПиСи А що означають сховані під офтопами всюди ці хрестики і закреслені знаки питання?:d23:
     
    Останнє редагування: 3 Вересень 2011
  13. levandivka

    levandivka З яйцями...

    Відповідь: Чи весілля - весілля?



    А взагалі, тема пляцків для свиней уже розкрита повністю. Про формат весілля поруч є нормальна, не глупа тема.
    Зачиняю дубль.
     
Статус теми:
Закрита.