Чи весілля - весілля?

Тема у розділі 'Весілля, весілля...', створена користувачем vakyolka, 2 Вересень 2011.

Статус теми:
Закрита.
  1. vakyolka

    vakyolka Well-Known Member

    Завтра іду на весілля. Іти з однієї сторони хочеться, а з другої сторони страшно не хочеться. :girl_cray:
    чому хочеться? дуже люблю ходити на весілля: танці,забавляння!
    Чому не хочеться? по слухам дорогої родини весілля буде не найкраще: музиканти так собі, зал у столовій (прикрашання не замовляли) половина їжі буде готуватися вдома і на селі у двох сім"ях (нічого не маю проти домашньої їжі але для 200 людей її потрібно багато, а значить готувати будуть декілька днів! а як свіжість?
    Мої знайомі теж завтра ідуть на весілля, і теж не хочуть, бо кажуть що то буде пародія. Але іти мусять: коліжанка дружка, її батьки старости
    А у вас таке колись траплялось? Чи ви завжди ідете з задоволенням на весілля?
     
    Останнє редагування модератором: 2 Вересень 2011
  2. Mazerati

    Mazerati Well-Known Member

    Відповідь: Чи завжди ви ідете на весілля з задоволенням?


     
  3. vakyolka

    vakyolka Well-Known Member

    Відповідь: Чи завжди ви ідете на весілля з задоволенням?

    іти потрібно!але ніхто не казав, що ми будем псувати весілля кислою міною!!! я така людина, що в мене поганого настрою не буває! мені цікаво чи в когось таке бувало?? і чому?

    ---------- Додано в 20:27 ---------- Попередній допис був написаний в 20:20 ----------

    я ніяк про весілля не відзиваюсь бо воно завтра! це тільки чутки і чуть факти про готуваття їжі
     
    Останнє редагування модератором: 2 Вересень 2011
  4. levandivka

    levandivka З яйцями...

    Відповідь: Чи весілля - весілля?

    +1.
    Чого ходити на ЧУЖЕ весілля..? :)
    http://www.youtube.com/watch?v=CkXSVwvbfR8
     
  5. Mavpysuk

    Mavpysuk Well-Known Member

    Відповідь: Чи весілля - весілля?

    Уявляю які будуть відгуки після завтра...якщо ви вже так оцінили весілля...по чутках дорогої родини...
    я звичайно не за те, щоб їжа готувалася за кілька днів, але у кожного різні достатки і не кожен може викласти кругленьку суму за ресторан...
    + є категорія людей, що яке б не було весілля-воно все одно погане, бо знайдеться 1000+1 аргумент, що було не так...
     
  6. mrochkizm

    mrochkizm Well-Known Member

    Відповідь: Чи весілля - весілля?

    От тому я і не хочу, принаймні зараз, весілля на стопіццот чоловік...та і взагалі забави не хочу. Через те, що завжди знайдеться той, хто на весіллі буде псевдо-щиро посміхатися, вітати, а поза очі і на форумах розказувати про пародію, музикантів так собі, зал у столовій і т.д. Якщо весілля у столовій не дотягує до вашого аристократичного рівня - то просто не йдіть, краще пройдіться на шопінг у хвранцузьких бутіках:)
     
  7. Mavpysuk

    Mavpysuk Well-Known Member

    Відповідь: Чи весілля - весілля?

    І ще хотіла додати, що якщо весілля у дорогої тобі людини то я б з задоволенням і у підвалі гуляла, не те щоб у їдальні...
     
  8. zaderyshka

    zaderyshka Member

    Відповідь: Чи весілля - весілля?

    1000% Гості самі собі настрій сворюють. Якщо йти з таким переконанням як ви, vakyolka, то хоч би там білі ведмеді танцювали все одно занайдете недоліки, бо враження ви собі вже зіпсули. Шукайте причину в собі, а не в тому, що хто погано організував забаву (і то не відомо, бо все лише за словами родини). Веселіше, а раптом дійсно все буде значно краще!
     
  9. Ascorbinka

    Ascorbinka скептик-романтик

    Відповідь: Чи весілля - весілля?

    та йой...не так давно (з десяток літ тому) ТАК гуляли всі))) і то було круто, бо не в палатці;)


    не все від музик залежить... буває підбереться гоп-компанія, що і без музики буде танцювати ;))))
     
  10. Dobra

    Dobra Well-Known Member

    Відповідь: Чи весілля - весілля?

    Блін, які всі стали баловані. Забули, як в 90-х бідували. Ті всі понти то є не добре, це дорога в нікуди.
    А мені по цимбалах, куди іти (головний критерій - безпека). Була на весіллі на Тернопільщині, там навіть індивідуальної тарілки не було, тільки виделки. Обрала собі тарілку з улюбленим салатом, зїла весь, тарілку собі залишила. Все свіже (холодно було). Так тішилась каві, а то виявилось...курземе жахливе. Гості дуже пяні і дуже веселі, щирі, відкриті. І мені було все рівно, вдіта я по фен-шую, чи ні. Жодне весілля не викликає в мене таких спогадів.
    Для профілактики отруєння раджу кока-колу (реально помічне) або повне утримання від їжі.
    Радійте життю.
     
  11. jylanda

    jylanda занууууда

    Відповідь: Чи весілля - весілля?

    От не розумiю я того - "мусимо йти", раз вже так не влаштовуе, не йдiть, чесно скажiть - "боюсь отруiтись, та й музика в вас погана". Я теж через такi от розмови не люблю гучних забав, кожен виходить з своих можливостей i дiйсно, як щиро тiшишся за молодят, то i музика пiдiйде i настрiй буде. А як йти з примусу, то краще не йти.
     
  12. vakyolka

    vakyolka Well-Known Member

    Відповідь: Чи весілля - весілля?

    а хто казав що це чуже весілля?
     
  13. mrochkizm

    mrochkizm Well-Known Member

    Відповідь: Чи весілля - весілля?

    Та напевне чуже вам тому, що абсолютно ніякої поваги чи радості не відчувається у вашому дописі за тих людей, чиє весілля ви наперед так гарно охарактеризували, ще навіть його не відвідавши:)
     
  14. vakyolka

    vakyolka Well-Known Member

    Відповідь: Чи весілля - весілля?

    дуже дякую за підтримку!
    я іду на весілля бо це родина мого чоловіка, а родина мого чоловіка моя родина!
    ніколи не відгукуюся про чиєсь весілля погано, тому що і у мене не було бездоганне весілля!
    Сама святкувала весілля у столовій, але річ не в цьому! я виклала не маленьку суму певній людині, яка б слідкувала за порядком на кухні, щоб нічого не поміняли на несвіже, бо у знайомих були такі випадки!

    ---------- Додано в 00:15 ---------- Попередній допис був написаний в 00:12 ----------

    дякую за пораду, напевно так і зроблю +не наберу лишніх кілограмів!
     
  15. mrochkizm

    mrochkizm Well-Known Member

    Відповідь: Чи весілля - весілля?

    Питання - а чому тему створювали? в чому зміст?
     
  16. vakyolka

    vakyolka Well-Known Member

    Відповідь: Чи весілля - весілля?

    Питання - а чому тему створювали? в чому зміст?

    чи в когось таке було чи то я неправильна, бо слухаю дорогу родину і роблю поспішні висновки
     
  17. GONE BABY GONE

    GONE BABY GONE Well-Known Member

    Відповідь: Чи весілля - весілля?

    Я не можу зрозуміти людей,які знають,що не мають можливості зробити весілля на 200 людей але таки роблять його...тим самим завдаючи неприємностей і собі і запрошеним гостям...
    буває в маленький ресторанчик,напакують стільки людей,що дихнути немає як не говорячи,про якісь конкурси,танці...
    або коли багато людей і столи майже пусті,про зіпсуту їжу я мовчу....
    Це звісно особиста справа кожного,але краще вже зробити за ті гроші невелике весілля на 50 людей,запросити самих рідних - тих кого хочеш бачити в цей день.
    І спокійно собі відсвяткувати...

    одна родичка запросила нашу сімю на весілля,весілля було в селі...було дуже і дуже скромне весілля,також всі по трохи готували їжу на нього...і виглядало,мені зовсім не апетитно,то ми й не їли нічого,чисто з заповаги подарували подарунок,посиділи 2 годинки і поїхали.
    То ви,як не маєте бажання там бути,привітайте і підіть,але обговорювати з вашими іншими родичами,друзями,яке не здале буде,є,було весілля не варто,бо думаю кожен сам все побачить.А може й не все так погано буде :girl_bye:
     
  18. likeangel

    likeangel Member

    Відповідь: Чи весілля - весілля?

    а якщо рідних 70 чоловік з одної сторони і 60 з іншої? так як було на нашому весіллі...одну цьоцю запросиш, іншу ні - от і ті самі розмови "на форумах за спиною":girl_haha:
     
  19. vakyolka

    vakyolka Well-Known Member

    Відповідь: Чи весілля - весілля?

    тоді певно треба десь дістати більше грошиків і запросити всіх!
     
  20. katrinka

    katrinka Well-Known Member

    Відповідь: Чи весілля - весілля?

    у ті-ж 90-ті, точніше 96-му, була на весіллі дружкою у хресного дочки (дружкою стала випадково за тиждень до весілля, в дівчини, яка повинна була бути дружкою помер дідусь, більше нікого було брати, я теоретично ще була трохи замала 15р). це було весілля, яке ніколи не забуду. справляли на подвір"ї в палатці, глибока осінь, на дворі вдень +12, ввечері -1. в палатці поставили "буржуйку", танцювали на дворі без верхнього одягу, гаряче було!!! бо танцювали практично без перестанку до 4-ї ранку, далі просто співали і це все плавно перейшло у поправини. їжу готували самі, тобто останні дві доби до весілля практично ніхто із самих рідних і сусідів не спав. музика була така собі, але цього ніхто не помітив, бо це було ВЕСІЛЛЯ!!! незважаючи на всі нюанси, гості згадували це весілля доооовго і лише позитивними відгуками, бо всі прийшли із задоволенням, із радістю за молодят. тому далеко не завжди гарне весілля залежить від місця проведення чи вигод
     
    Останнє редагування: 3 Вересень 2011
Статус теми:
Закрита.