Чи ваше весілля було таким як ви хотіли?

Тема у розділі 'Весілля, весілля...', створена користувачем Viola, 10 Січень 2010.

  1. Sandoryk

    Sandoryk Well-Known Member

    Відповідь: Чи ваше весілля було таким як ви хотіли?

    З самого початку дуже нехотіла весільної забави, мріяла по тихе, скромне весілля. Але, як в більшості випадків, батьки сказали робити так, як в людей)
    І ми тепер їм дуже вдячні, що наполягли на своєму, і за їхню величезну допомогу нам.
    Весілля пройшо чудово, я навіть неочікувала що буду така задоволена.
     
  2. redfox

    redfox New Member

    Відповідь: Чи ваше весілля було таким як ви хотіли?

    Первая свадьба была прямо человек на 150, сейчас понимаю, что все это лишнее, а вторая была как мы хотели, только мы и 12 чел гостей включая родителей и свидетелей....

    ---------- Додано в 15:46 ---------- Попередній допис був написаний в 15:45 ----------

    Конечно, не все были в восторге, но все кто хотел поздравить- поздравили, остальные- значит не очень надо) так что цените настоящее- шелуха сама отвалится)))
     
  3. GIS

    GIS Well-Known Member

    Відповідь: Чи ваше весілля було таким як ви хотіли?

    Аналогічно!)
    дуже рада тепер що все так було, як було
    Хоч і потратила купу купезну часу/сил, бо робила всі прибамбаси (запрошеня, бутоньєрки, пакетики для солодощів...) сама , але воно того варте !)
     
  4. Valyushonka

    Valyushonka Well-Known Member

    Відповідь: Чи ваше весілля було таким як ви хотіли?

    Мріяла я про тихенькі посиденьки, а вийшло справжне весілля, за що ми вдячні нашим батькам. Все пройшло краще ніж я собі накрутила
     
  5. Маруся-мама

    Маруся-мама Нєправільная пчєла! Собіраю нєправільний мьод!

    Відповідь: Чи ваше весілля було таким як ви хотіли?

    Відгуляли ми і наше вісілє. Все було ДУЖЕ файно! Браму перевели весело, в залі бавились також дуже файно. Єдиний нюанс - відеограф чуть запізнився з камерами і світлом в церкві, довелось на нього почекати кілька хвилин. Але так як отець ніде не спішився, той ніхто тим не нервував. Правда отець під час покладання вінків на голови молодят помилився і поклав молодому віночок з квітками, але хіба то важливо. Потім молодята просто переклали віночки один одному тай вже.
    Правда он музики дуже голосно музику включали, певні ся хотіли повиценькувати як вони вміють грати. Зал невеликий на ті всі децибели, але я сказала всім - молодим подобається, то для них забава, всім решта мовчати. Кілька годин голосної музики забави не зіпсули.
    Я гарно перевела гру для молодят і малисьмо тільки один конкурс - танець з мітлою. На більше часу не було.

    Одним словом, я весіллям племінниці, до якого так старанно готувались, задоволена. Молода нічим не займалась тільки собою, і це правильно. Це був її день, і вона була весела і щаслива. Це саме основне!
     
  6. La asiano

    La asiano New Member

    Відповідь: Чи ваше весілля було таким як ви хотіли?

    А я мала таке весілля як мріяла - фотосесія і обід в ресторані з батьками. Хто хотів привітати - прийшов на розписку. Нікого не запрошували, але всі прийшли. Було дуже приємно і класно. Мала забаву першого разу. Але не було щастя. Зато тепер не мала гучної забави , але щаслива! :girl_in_love:
     
  7. Sovgyryishka

    Sovgyryishka New Member

    Дівчатка, хочу поділитися з вами, не то досвідом, не то переживаннями. Моє весілля було таким як ми з коханим хотіли. Готуватись до весілля стали за пару тижнів, при цьому ніхто, абсолютно ніхто з рідних не знали, що ми навіть заяву подали.. все було шикарно))) лише ми удвох і фотограф) і після всього ми заїхали в гості до мами чоловіка, я їй букет подарувала(вона вдова) Вона наче і зраділа, але якось не впевнено...потім виявилось вона на нас розсердилась, що ми їй нічого не сказали, думаючи що мої батьки в курсі(насправді ніхто не знав) і уже місяць після весілля вона досі тримає в собі образу((( мої ж батьки були навпаки дуже раді за нас і говорили, що ми правильно все зробили...і думки розділилися..а мені трохи пече, чому ж за нас в повній мірі не пораділи наші найближчі люди?!((( А я така була задоволена в цей день.
     
    • Подобається Подобається x 1
  8. Mansikat

    Mansikat Well-Known Member

    Може тому, що ви не запросили їх розділити цю радість?
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
  9. marianast

    marianast Well-Known Member

    @Sovgyryishka я цілком розумію вашою свекруху. Враження таке, ніби знехтували нею. Я розумію і підтримую формат весілля вдвох, але родичів я би поставила до відома, можна на розписку і не запрошувати.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 4
  10. Sunichka

    Sunichka Well-Known Member

    Якщо у вас із свекрухою були нормальні стосунки до весілля і вона нормально вас сприймала як потенційну невістку, тоді я її повністю розумію. Можливо, ви цього не хотіли, але вийшло так, ніби "вас взагалі не стосується те, що ми збираємося одружитись". Чи ви боялись, що родичі почнуть вас відмовляти від весілля, тому й не говорили?
     
  11. marianast

    marianast Well-Known Member

    @Sunichka скоріше хотіли весілля вдвох, але знали,що родичі будуть проти, може будуть тиснути, ображатись і зробили "простіше".
    На нашій розписці теж не було нікого, але я родичів повідомила, що розписуюсь. Головне правильно подати інформацію
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 3
  12. Sovgyryishka

    Sovgyryishka New Member

    Мені всі в один голос говорили, не грайте весілля, а самі розпишіться і їдьте у подорож, що ми власне і зробили, а потім от вийшла така ситуація.
    --- дописи об"єднано, 13 Грудень 2017 ---
    Справа в тому, що влітку я їй все про весілля говорила, що будемо лише вдвох, вона підтримала і погодилась. Лише не сказали коли. А після всього, я її не зрозуміла.
     
  13. Sovgyryishka

    Sovgyryishka New Member

    У нас з коханим батьки живуть в різних областях, але сестра з якою ми живемо в одному місті, запрошувати її я не хотіла(стосунки з нею дуже напружені) і запросити батьків без неї, було б не гарно, тому і було прийнято рішення - нікого. Те що не сказали, це наша з чоловіком особливість, адже все що ми плануємо і нікому не говоримо, все виходить, а якщо комусь розкажемо то нічого. От саме тому ми нікому не говорили, щоб самим себе не зурочити.
     
  14. marianast

    marianast Well-Known Member

    Це нормальна реакція родичів на ваш вчинок. Це все минеться, ображатись перестануть. З часом
     
  15. Lyudvig

    Lyudvig Добра не пам’ятаю, зла не забуваю.

    Я собі уявила ситуацію, що мій син розписався, не повідомивши мене. Мені би було образливо. Проте маю надію, що він так би не вчинив. Дуже хочеться в це вірити.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 9
  16. Mansikat

    Mansikat Well-Known Member

    Ну, між "не грайте" і взагалі не повідомляйте є різниця. Напевно, мама чоловіка не очікувала, що її взагалі проігнорують, говорячи про "розпишіться вдвох".
    Одним словом, особисто я б в такій ситуації перепросила маму чоловіка.
    Ваші особливості - це все зрозуміло, але для добрих стосунків з близькими треба враховувати і їхні особливості, тим більше, що це і не особливості, а закономірні очікування від близьких людей. Мама чоловіка образилась небезпідставно.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 5
  17. Raven

    Raven Мама малятка

    @Sovgyryishka, зберіть тільки батьків у себе, скажете, що хочете відзначити одруження з ними в вузькому колі.
     
    • Подобається Подобається x 2
  18. Rapsodiya

    Rapsodiya Well-Known Member

    Я би радила перепроситися і все доре та спокійно пояснити, щоб не було як у мене лишніх образ.
    Розкажу свій випадок з розпискою. Ми вирішили не робити церемонії в ЗАГСі, тобто прийти, забрати документи і піти. Про то знали всі (до слова, шлюб та забава були за кілька днів).

    Коли ми вже вдяглися і виходили з дому, щоб йти в ЗАГС, свекруха зібралася піти з нами, на що чоловік їй зазначив, що йти нема чого, бо нічого там не буде. В результаті, по поверненню з ЗАГСу я вислухала ві своєї мами чого то я свекруху до ЗАГСу не взяла, бо поки нас не було вдома мама чоловіка розплакалася і заявила моїй мамі, що то я так закомандувала, щоб її до ЗАГСу не брати...сказати, що я в шоці то ніц не сказати ;) при тому що я взагалі з нею навіть не мала про таке розмови ;)

    тому ліпше переговорити і перепроситися, а то заробите мітку "поганої невістки", як у мене))
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  19. Sovgyryishka

    Sovgyryishka New Member

    Згодна.
    --- дописи об"єднано, 13 Грудень 2017 ---
    Та
    Ви знаєте, мені здається це егоїстично з їхнього боку, адже замість того щоб порадіти, за вас, за нас, вони виставили себе жертвами. Може І перепрошу, але я не бачу своєї провини.
     
  20. Rapsodiya

    Rapsodiya Well-Known Member

    воно то так, я теж не чуюся винною... Але ж хіба завжди перепрошує та йде на примирення той, хто винний? Зовсім ні ;) Я впевнена, що у Вас все добре владнається, все буде гарно ;)