Чи ваше весілля було таким як ви хотіли?

Тема у розділі 'Весілля, весілля...', створена користувачем Viola, 10 Січень 2010.

  1. Viola

    Viola Well-Known Member

    Відповідь: Чи ваше весілля було таким як ви хотіли?

    Меншою, я тільки так і мріяла :)

    Судячи з усіх фатично дописів або у всіх було так як вони й хотіли, або пішли на компроміс з батьками і в кінцевому результаті вийшло незле :) Цікаво, чи той, у кого пішло все шкереберть признатися соромиться, чи згадувати неприємно?.. Хотілось би все-таки почути. Можливе то буде уроком, чи для батьків, які намовляють дітей, чи для молодих, які виявляють безхребетність.
     
  2. nkjbkytrrt

    nkjbkytrrt New Member

    Відповідь: Чи ваше весілля було таким як ви хотіли?

    Я задоволена своїм весіллям на всі 100% :) Найприємніше потім було чути позитивні відгуки від усіх присутніх - як все було гарно :)

    Ми з чоловіком відразу вирішили піти методом виключення: відкинули з весільних традицій все те, що нам з тих чи інших міркувань не підходило. Іншими словами, перепрошую за невишуканість цитати, але вона точно відображає зміст: "Без х**ні" :)

    В результаті отримали красиву розписку в палаці Потоцьких, шикарну фотосесію після цього і приємне ненапрягаюче святкування у затишному ресторані.

    Ніяких викупів, купи незнайомих гостей, набридливого відеооператора, ніякої метушні і обов'язкового обходу "священних" пам'ятників нашого славного міста з покладанням туди квітів і фотканням.... все тихо, спокійно, і мінімалістично.

    Запросили хорошого тамаду, він організував все так, щоб всім було весело і нікого не напрягали пошляцькими конкурсами і всяким таким. Музику теж підібрав він, і ніяких підвипивших музик :) в нас не було. І обійшлося дешевше :) Гостям було весело, гості були щасливі, батьки втішалися з культурності заходу )))))

    Сукню я шила в кравчині, що обійшлося в 5 чи навіть 6 раз дешевше, ніж пошиття у салоні. На зачісці-макіяжі не економила, пішла в дорогий салон, де з мене зробили просто принцесу :) Адже від зачіски і макіяжу залежать фотки, треба щоб намалювали "фотогенічно".

    На весільні традиції з подушечками для кілець, декорованими пляшечками для шампусіка, підв'язочками, туфельками замість босоніжок, фатою, букетиками і всім таким я тупо забила :) Як результат - все одно все було дуже вишукано.

    Коротка сукня по фігурі без всяких там корсетів - це тєма, раджу! :) не треба 12 годин ходити з перенапруженою спиною, можна нормально сісти, зігнутися, потанцювати і взагалі почуваєш себе людиною!

    щось пост вийшов дуже довгим :) мабуть, на цьому перервуся :) якщо у когось є запитання, я з радістю продовжу базікати! :)
     
  3. Vittoriya

    Vittoriya Well-Known Member

    Відповідь: Чи ваше весілля було таким як ви хотіли?

     
  4. nkjbkytrrt

    nkjbkytrrt New Member

    Відповідь: Чи ваше весілля було таким як ви хотіли?

     
  5. sani

    sani New Member

    Відповідь: Чи ваше весілля було таким як ви хотіли?

    а нам весілля(застольє) швидко надоїло. І ми в одинадцятій годині всіх покинули і поїхали на Бухту Вікінгів. Добре що у нас там була хатинка зарезервована :)
    Отам вже було набагато цікавіше :)
     
  6. marianast

    marianast Well-Known Member

    Невдале весілля

    Згадуючи весілля усі намагаються говорити більше про хороше. Але не завжди весілля - це лише приємні моменти, є й такі, що без гірких сліз не згадаєш. Давайте ділитись досвідом, може комусь в майбутньому вдастся уникнути неприємної ситуації.
    Я розпочну. Весілля моєї подруги не можна ніяк назвати вдалим. Батьки заради економії вибрали ресторан, про який вона і чути не хотіла, весільна сукня(яка в салоні, на примірці лежала ідеально) спадала на грудях, та так,що часом вилізали соски!!!! Ми її перешнуровували мільйон разів-даремно! Принагідно звертаюсь до дівчат з великими грудьми : ОБИРАЙТЕ СУКНЮ ОБЕРЕЖНО. НЕ БАВТЕСЬ З ГЛИБОКИМ ДЕКОЛЬТЕ І ПРОЗОРИМИ ВСТАВКАМИ. тканина повинна гарантовано витримати вагу грудей. Моя подруга, зрештою, тримала весь вечір сукню рукою. Далі котрась чудо-родичка замовила для молодого танцівницю східних танців. Яка вивела щасливого нареченого на середину зали і безсоромно і вульгарно терлась об нього усіма частинами тіла. Про молоду мовчу, бо навіть гостям мову відняло. І наостаток родина молодого дружно витягнула з кишень пакети, змела все,що залишилось на столах і позабирала залишки з кухні. Протистояти цьому було не можливо, бо діяли вони організовано і ВСІ РАЗОМ. Справились за 10 хв. Моя подруга проревіла шлюбну ніч, а батьки з самого ранку поїхали замовляти їжу в ресторані,щоб було чим поправини справити......
     
  7. Burberry

    Burberry Well-Known Member

    Відповідь: Невдале весілля

    Це звісно жахливо. Але в такому випадку я б порадила молодій просто не перейматися усім цим. Це її свято, її день. Не сталося насправді аж зовсім чогось непоправного чи жахливого. Все це дрібниці, на які можна закрити очі.

    Зі своєї пам'яті пригадую, як на одному весіллі молоді тільки зайшли в зал і за традицією розбивали рюмки. Так кусок скла відбився і відлетів молодому під око. Шрам був доволі глибокий, його одразу завезли в найближчу поліклініку. їх не було десь годину і гості мусили починати весілля без молодих.
    на іншому весіллі музикант так напився, і практично всі конкурси проводив ледве рухаючи язиком і не відпускаючи мікрофон з рук.Але думаю. це непоодинокі випадки Ресторан почали закривати за дві години до того, як було домовлено і взагалі багато речей власники кафе просто недотримали.
     
  8. nattsol

    nattsol Well-Known Member

    Відповідь: Невдале весілля

     
    Останнє редагування: 22 Липень 2010
  9. marianast

    marianast Well-Known Member

    Відповідь: Невдале весілля

    власне у цій темі хотілось би обговорити виключно зіпсовані весілля. з метою запобігання в майбутньому.
     
  10. allusya

    allusya Well-Known Member

    Відповідь: Чи ваше весілля було таким як ви хотіли?

    Напишу і я про своє весілля. У нас все було гарно, певних очікувань від самого свята не було, не дуже тим переймалась, бо головне мені було поєднати своє життя з коханим :give_heart: На всіх фото і відео, до речі, видно наш щасливий і закоханий погляд :shy: Зрештою сам процес приготування до весілля тривав дуже мало часу: в липні коханий запропонував одружитись і на початку жовтня ми одружились. Батькам сказали, вони нас поблагословили. Жодних діставань стосовно нашого весілля в них не було. Дату обрали якось самі, ресторан також замовили самі, чоловік подбав про транспорт. Ми також займались пошуками музикантів, трохи побігали, бо одні були задорогі, інші зайняті. Випадково зустріла свого знайомого, який і порадив музикантів, були задоволені на усі 100000%. І звичайно, плаття, зачіска, макіяж - це були мої клопоти. Батьки нам дуже помогли самі і багато: замовили меню, домовлялись на заводі за мясне, солодке одна жіночка в нас дома пекла (бо мама мала контролювати процес випікання). Тато просто допомагав транспортом, треба було там поїхати, там домовитись. Одним словом основне все таки лежало на плечах моїх батьків :ed4d70def841dc74b57 але без жодної самодіяльності, за шо я їм дуже вдячна. Вартість весілля між собою поділили мої батьки і чоловік, а грошенята забрала я:girl_crazy:
    ЗАДОВОЛЕННА весіллям страшенно, хоча вже пройшло майже 5 років, і ще досі чую від друзів, що у нас було найкраще весілля:girl_tender:
     
  11. BIEDRONKA

    BIEDRONKA Member

    Відповідь: Чи ваше весілля було таким як ви хотіли?

     
  12. allusya

    allusya Well-Known Member

    Відповідь: Чи ваше весілля було таким як ви хотіли?

    Та справа в тому, що і я, і чоловік в той час працювали у Львові, а весілля робили в Стрию ( я родом звідти) :) Намагались оперативно все вирішити в Стрию і знову до Львова. Мама звітувала мені по телефону:girl_phone1:
     
  13. Almariel

    Almariel Well-Known Member

    Відповідь: Чи ваше весілля було таким як ви хотіли?

    ми поки що готуємося. але оця проблема: обоє зараз у Києві. ми з різних і далеких міст, а весілля у мене вдома. тому дуже багато клопотів перепадає моїм батькам. але вони минулого року робили весілля сестрі - то вже мають досвід)))) звичайно без сюрпризів і клопотів не виходить.
    ми хотіли з нареченим малесеньке весілля (батьки і рідні сестри). але така ситуація. я родом з маленького міста, де багато близьких родичів, з якими ми у дуже гарних стосунках, то вони ж не зможуть не прийти і не привітати нас на вінчанні.
    отак і вийшло, що я хотіла малесеньке весіллячко (без музики, тамади, гори їжі на столах.....), але виходить не так. запрошуємо родичів, а родина у нас ду-у-у-уже велика (чоловікові батьки у шоці))))))). але я їх всіх хочу бачити!!!!
    батьки все узгоджують з нами. не все, правда, виходить так, як ми хочемо, але на то є обєктивні обставини, які ні від кого не залежать. але не буде в нас ні торту, ні викупу, ні феєрверків. я не хотіла спочатку і прогулянки з фотографуванням, але подивлюся, як в сестри то гарно вийшло і передумала.

    після весілля розкажу, як мені.

    до речі, після весілля сестри всі теж дуже хвалили весілля. і, здається, зовсім щиро!!

    було у моєї сестри, правда, кілька недоліків, тому дозволю чобі кілька порад. то, мабуть, у нас був такий поганий ресторан і обслуговування, але так вийшло, що на самий дальній стіл від молодих їжа майже не доходила (офіціанти туди не все носили!!!!!), тому рекомендую час-від-часу спостерігати, що робиться на столах. а ще ,коли складали меню, то ресторан казав, що беріть і те і те, бо мало буде. а в результаті майже половина їжі лишилась. тому краще під час складання меню знайти якусь сторонню людину, яка на цьому розуміється, щоб вона підказувала, скільки всього тре замовляти.
    і ще, на перший танець рекомендую якусь постановку, бо якщо ви зовсім ніколи не танцювали (як я, навіть на дискотеки майже ніколи не ходила), то постановка краще виглядатиме, ніж переставляння з ноги на ногу. щоб танець вийшов гарний, треба багато тренувань. у моєї сестри була постановка, то гості після того довго згадували той їхній танець - усім дуже сподобалося, хоча ні моя сестра, ні її чоловік танцями ніколи не займалися і вивчили свою постановку за 3 заняття з хореографами і постійними тренуваннями у будь-яку вільну хвилину.

    п.с. хто дочитав до кінця - має гарне терпіння)))
     
  14. sani

    sani New Member

    Відповідь: Чи ваше весілля було таким як ви хотіли?

    про ресторан
    от мені завжди цікавило чому приходячи на весілля до ресторану спочатку не дають нормальної їжі, а дають "холодні закуски"?

    От молоді з самого ранку майже не ївши розписались, пофотографувались, навозились і тп... в годині 16:00-17:00 приїзджають до ресторану і їм дають "холодні закуски" (те саме і гості, які теж голодні) А коли вже ти наївся тих "холодних какусок" в сухом"ятку з горілкою... Через годину, вже приносять "справжню" їжу: борщ, картоплю відбивні.. тощо. І це вже ніхто не їсть! Для чого себе мурдувати і таке робити?

    Ми коли замовляли ресторан, то розписували по годині, що і коли має бути і як подавати. То нам в ресторані пропонували робити "як усі". Спочатку холодні закуски, а тоді щось інше.
    Щоб не померти голодною смерттю, я сказав що як прийду хочу нормально поїсти, і гості теж, щоб подали якусь осовну траву, а тоді можна давати закуски... Так і зробили.
    На мій погляд так найкраще! Всі гості були добре накормлені і особливо хвалили кухню :) Казали що на яких весіллях не були, а у нас кухня була найкраща! :)

    п.с. хто не дочитав до кінця, подивіться на картинки на посиланні нижче ;)
     
  15. bora

    bora Well-Known Member

    Відповідь: Чи ваше весілля було таким як ви хотіли?

    Моє не було)) Було таким як хотіли рідні та друзі (як вони кажуть:)). А я взагалі бачила все простіше, якщо не зовсім без того дійства.
    Про нього теж думала набагато менше ніж коліжанки. Мене ті всі квіточки-прибамбасики мало хвилювали. Для мене це був черговий проект по влаштуванню забави для інших (а їх таких у мене вже до того було вдосталь).
    Склала перелік всього що треба - купила, замовила, ейфорії не було. Чергове свято.

    По результату...Задоволена як все пройшло. Мала купу дзвінків з подякою за атмосферу та організацію. От і чудово, як стільки близьких людей задоволено - значить все добре)) Зрештою, боюсь якби я багато заморочувалась то і щось могло зіпсути настрій. А так - все як завжди - душевно (незважаючи на величеньку компанію), смачно, комфортно, весело.
     
    Останнє редагування: 23 Липень 2010
  16. Марічка

    Марічка Well-Known Member

    Відповідь: Смішні випадки на весіллі

    В мене день одруження почався стресово і зі слізьми......

    Я до весілля жила сама окремо від батьків. В день весілля зранку зібрала все, що потрібно з дрібничок (шпильки на зачіску, букетик молодому, стрічки прикрашати машину - все решта включно з сукнею було в мами вдома) і їду до мами, бо там маю домовлену зустріч з перукаркою. Приїжджаю, а.... двері зачинені. Дзвоню, ніхто не відкриває. Дзвоню на мобілку. Виявляється, мама зі сестрою поїхали робити зачіски до перукарки додому (десь за Трактом Глинянським село, щойно приїхали), а тато поїхав в кафе нарізати мясне... Мамі зробили першій зачіску і вона приїхала і відчинила двері. Я свої ключі забула вдома, бо не знала про такі їх плани і не до ключів мені було зранку в такий відповідальний день, боялася щось важливе забути. Перукарка прийшла, коли я якраз зайшла в хату, зробила гарну зачіску, а потім ще допомагала мені одягтися, бо дружки теж спізнилися... Навіть зараз як це згадую, зовсім не смішно, а гірко якось.

    Далі все було як по маслу.
     
  17. tasha

    tasha New Member

    Відповідь: Чи ваше весілля було таким як ви хотіли?

    Я хотіла весілля на якомусь острові, на пляжі, я і коханий та двоє свідків. Звісно з пляжем нічого не вийшло, але у Львові я зробила все як хотіла.
    Разом з молодими та свідками усіх було 22 людини. Вінчання у Домініканському соборі (це було найголовніше). Ніяких друзів батьків, лише родина, та наші найкращі друзі. Маленький, гарний ресторан, обслуговування на високому рівні, допомогли скласти меню, рівно стільки скільки треба, додому забрали буквально трохи нарізки. Все було дуже смачно та вишукано оформлено. Бокали не пустували, офіціанти розливали спирте та напої миттєво. Гуляли до 12 ночі, а далі зі свідками сіли в таксі і поїхали на площу Ринок, там фотографувались на фоні нічного Львова. А далі була справжня шлюбна ніч в орендованій квартирі.

    Лише одне мені не вдалось, це сукня, вона була гарна, але це не була сукня яку побачив і закохався.
    Практично всі фінансові витрати ми покрили самі, тому всілякі втручання батьків були зупинені на корні.
    Тому бажаю всім молодятам фінансової незалежності і відсвяткувати всоє весілля так як саме вам хочеться.
     
  18. Маруся-мама

    Маруся-мама Нєправільная пчєла! Собіраю нєправільний мьод!

    Відповідь: Чи ваше весілля було таким як ви хотіли?

    Вчора переглянула відео з свого першого весілля. Все було чудово. Мені було все до лямпочки - я бавилась. А витрати, затрати, ресторани, машини - про все подбав майбутній чоловік. Я лишень купила собі сукню, мешти, вельон і корону і йому костюм, мешти, метелика (чуть не написала вельон і корону :girl_haha:). Правда ще показала малюнок кондитерам якого тортика бажаю мати і коханому малюнок букета.
     
  19. Ташка

    Ташка New Member

    Відповідь: Чи ваше весілля було таким як ви хотіли?

    Спогади ще свіжі, бо 30 липня буде тільки 2 місяці від весілля :girl_tender:
    Можу сказати, що переживали дуже, але все вийшло пречудово.... Були лише ньюанси з фотографом (хотіла вибрати супер-пупер, а в результаті тривіальні знімочки і фотосесію кілька днів після весілля не вдалося влаштувати) і платтячком (загладили так, шо було трішки задовге, але дуже не докучало)...

    А так вдалося все. І по часу встигали всюди, як і планували. І погода була супер. Бо вінчання на вулиці під аркою - від нього і від випускання голубів по тому родичі у нелегкому, але приємному шоці. І з програмою все вдалося (переживали чи не найбільше, бо вели весілля ми з коханим.... їсти майже не їли, але воно того варте). І пісня для батьків, заспівана нами, розчулила їх до сліз.... А приколи різні, навпаки - до сліз веселили... Дяка Богові, все було чудово... І навіть критичні дні його не підпсували... Всім сподобалось, а ми щасливі від того, що разом....


    Якщо говорити про те, що ми хотіли.... то хотіли невеличке весілля, але довелося на 150 персон таки розраховувати, бо "родина-родина...". Не було усіляких "традицій заради традицій". Все максимально посто і комфортно для нас (а, як виявилося згодом, і для усіх, бо ті традиції в більшості - просто "галочки"). І величезний плюс, те. що таки відстояли - на весіллі не було спиртного. Але того ніхто й не помітив, бо гарно спланована забава обернено пропорційна кількості випивки.... Чесно кажучи, за це переживали чи не найбільше, але в результаті усі (!!) гості були задоволені, навіть найвибагливіші.
     
    Останнє редагування: 26 Липень 2010
  20. карапуз

    карапуз Well-Known Member

    Відповідь: Чи ваше весілля було таким як ви хотіли?