Чи ваше весілля було таким як ви хотіли?

Тема у розділі 'Весілля, весілля...', створена користувачем Viola, 10 Січень 2010.

  1. Ірка-Шкірка

    Ірка-Шкірка Well-Known Member

    Відповідь: Чи ваше весілля було таким як ви хотіли?

    Читаю дописи в цій гілці, і як приємно, коли люди пишуть з задоволенням про своє весілля! І шкода тих, кому щось нав'язували батьки, чи якщо не вдається зробити так, як хочеться, з різних причин...

    Наше весілля було повністю сплановане нами самими, за участі батьків. Воно було кілька років тому, але позитивні враження залишились до сьогоднішнього дня. Людей було дуже багато, біля 200 чоловік, але ми так хотіли, щоб була і вся родина (принаймі ті, кого змогли запросити по місткості залу), і щоб були всі друзі...
    Їжа була посередня, і не дуже багато, особливих лєгумінів не було. Прикрашали зал і машини теж скромно, по мірі фінансових можливостей :) ( в основному барвінок і сезонні квіти, навіть польові...) Феєрверків не було... Запрошення були недорогі, замовили в типогр.фірмі, але досить красиві, стильні... Тамади в нас взагалі не було, і потреби в ньому не було - якось все було дуже природно без нього, слово до тосту надавав староста, забаву організували музики... (хоча, була недавно на весіллі, де тамадою був Назар Бійчук - ну, дуже кльово, хоч і недешево, мабуть :)

    Ми зробили акцент на музикантів: я їх знайшла аж в Івано-Франківську, і вони погодились приїхати, і це було щось неймовірне: гарні голоси, багато інструментів, вишиванки (і ще й оселедець на голові одного з них)... Наші родини та друзі люблять співати, і тому нудно нікому не було, якщо не танці - то спів в залі не замовкав... Мені це все дуже подобалось, і ми з чоловіком отримували величезне задоволення від забави.

    Я не можу забути, як вже відправивши всіх гостей та батьків, і переживши невелику пригоду на заправці, ми повернулись в зал, і вже десь в 5й ранку пили шампанське з музикантами, і ще вони нам заграли, а ми танцювали, вже тільки самі... От це була справжня романтика!!!

    А з недоліків, ну і як урок для інших: ми занадто багато приготувань відклали на останній день. І зал флористці я допомагала прикрашати особисто в останній вечір перед весіллям (краще би доплатила якійсь асистентці), і чоловік спиртне та напої з Метро возив з своїм батьком теж в останній вечір. Я так глянула на нас, 9а вечора, ми завтра одружуємось, ще треба їхати машину мити, а такі реально НІЯКІ, втомлені, нічого не хочеться... Правда, наступного дня адреналін це все перекрив, але думаю, що бути відпочившими нам би не завадило.
     
    Останнє редагування: 11 Січень 2010
  2. nattsol

    nattsol Well-Known Member

    Відповідь: Чи ваше весілля було таким як ви хотіли?

    Наші батьки теж майже все повибирали. Ми хотіли скромне весілля, а батькам закортіло пам'ятки. Ми не хотіли ні викупу, ні застілля, ні танців з музиками, тому просто не брали в тому участі (все одно за все весілля танцювали максимум тричі), а нам закидали, що ми якісь дуже пасивні. Найбільше ображало, коли хтось з батьків казав: "Ваше діло маленьке, лише сидіти за столом", але сердились, коли я казала, що ми тоді можемо і не приходити, хай вони без нас забавляються:girl_crazy:. Звісно ж, якби ми за власні гроші робили свято, все було б інакше, але тоді не було як. Зате вінчання ми собі зробимо, яке схочемо. Ми вже домовились, що з вінчанням попередимо батьків десь за місяць, коли все буде готове, щоб вони не встигли втрутитись :girl_crazy:
     
  3. Oddly

    Oddly Well-Known Member

    Відповідь: Чи ваше весілля було таким як ви хотіли?

    моє весілля хоч і давненько було, і хоч я впевнена, що не це головне для сімейного щастя, але все одно кожна дівчина мріє про най-най для себе.
    ми були молоді-зелені, значну частину фінансування взяли на себе батьки.
    мій тато сказав - що я соїй доньці людського весілля не зроблю! мама казала - плаття буде або це (яке їй сподобалося), або взагалі ніякого. і були троюрідні племінниці двоюрідних бабусь і т.п.
    але то так треба було
    але було понад 100 чоловік тільки наших друзів
    ще за трагічних обставин весілля довелося перенести на тиждень - відповідно ми втратили шикарний зал, в якому завжди хотілм гуляти весілля, музикантів, яких давно замовили - і ще багато чого.
    але все замінилося іншим, не гіршим.
    це для нас був день шалений, насичений - і все одно щасливий.
    але, попри те, що наші батьки мали змогу зреалізувати свої нездійснені мрії при влаштуванні нашого весілля, все це було не настільки важливо.
    якщо чесно - головне щире бажання бути разом, веселі доброзичливі друзі навколо - і все життя попереду.
    але я визнаю, що шкодую про те, що ми не мали "свята для себе" - тому сподіваюся дуже на 10-ту річницю таки його влаштувати - виключно для себе. ніколи не пізно.
     
  4. Фіяна

    Фіяна Творча муза 2013

    Відповідь: Чи ваше весілля було таким як ви хотіли?

    Oddly, це ж слова мого тата :)! після вашого допису не змогла втриматись, щоб не дописати - ваш випадок майже достеменно наш описує...

    хоч ми з чоловіком були вже матеріально самостійні і не надто юні, мої батьки авторитетно попросили нас погодитись на гучне святкування для всієї родини, котрого особисто ми не хотіли і не планували... основним для нас був урочистий шлюб та спільна романтична поїздка, але батьки наполягали на дотриманні усіх традицій, великому родинному колі...
    ми вирішили поважати їхнє бажання і не відмовили їм...

    плануванням святкування весілля займались переважно батьки, а ми в той час проходили навчання у церковній школі, вибирали вбрання та влаштували свято для себе - "медові" 3 тижні відпочинку в Європі до весілля...
    коли повернулись з відпочинку, за тиждень до весілля, довідались, що внаслідок Скнилівської трагедії та оголошеного трауру, нам довелось змінити місце святкування...
    найбільше нам запам'ятався сам шлюб та шквал емоцій під час нього, саме свято також вдалося - смачне частування, професійні музики, тактовний тамада, активні щасливі гості, весела атмосфера...
    незважаючи на наш з чоловіком достатньо скептичний попередній підхід та настрій, ми залишились дуже задоволені організованим святом та вдячні батькам за їхню наполегливість!
     
  5. Vittoriya

    Vittoriya Well-Known Member

    Відповідь: Чи ваше весілля було таким як ви хотіли?

    бачу багато пар ідуть на компроміс з батьками... От і я думаю, що робити... Але добре, коли є кому зайнятися всіма справами, а мої батьки все в роз'їздах, коханого теж з березня не буде, я маю випускні екзамени весною, а тато все-одно хоче свята..І як йому пояснити, що це і витрат більше і клопотів купа, якими займатися прийдеться мені...А якщо робити велике свято, то треба починати щось думати вже зараз... А я так не хочу шукати зал підходящий, ще й число напевно підстроювати під вільні дати. Не хочу того всього:girl_cray:
     
  6. Viola

    Viola Well-Known Member

    Відповідь: Чи ваше весілля було таким як ви хотіли?

    я би, для певности, за тиждень максимум попередила ))))
     
  7. FeRmatta

    FeRmatta Well-Known Member

    Відповідь: Чи ваше весілля було таким як ви хотіли?

    яка срашна реальність!!!ви мене усі налякали,якщо чесно! я не думала, що все НАСТІЛЬКИ погано!! бажання батьків - це вагома підстава не одружуватись взагалі і витратити гроші на ремонт, наприклад.

    мда...невже краще все робити таємно??? або несподівано???

    я відчайдушно хочу отримати СВОЄ свято, а не свято рідних
     
  8. Vittoriya

    Vittoriya Well-Known Member

    Відповідь: Чи ваше весілля було таким як ви хотіли?

    а мене мій тато сьогодні неприємно здивував своєю поведінкою і я ще більше захотіла зробити свято тільки для нас двох і ніякої найближчої родини, тобто рідних братів, сестер батьків не хочу, отак. Бо то вийде, що буде знов так, як захотів власне тато, а я хочу перший раз щось таке серйозне зробити по-своєму. Тим більше на маленьке свято грошей в батьків ми не візьмемо, коханий і так не хотів брати, я його розумію. Трохи назбираємо, складемося і зробимо просто але гарно.
     
  9. Julietta

    Julietta Member

    Відповідь: Чи ваше весілля було таким як ви хотіли?

    Не знаю, мені навіть в голову не приходило не запрошувати своїх тьоть і інших ближніх родичів... Адже кожен з них в цей щасливий день розділить з нами радість, і цей день набуде ще більшої урочистості. Можливо, просто в мене хороші родичі, не знаю... Але, з кожним з них в мене були приємні моменти у житті, моменти підтримки і допомоги, і не через те що МУШУ, а через те, що ХОЧУ я і запрошую на весілля. Хочу бачити цих людей і момент єднання родин, адже де як не на весіллі можна побачити усіх родичів! :girl_crazy:
    А для батьків це теж приємно. Адже це є свято і для них також! Вони народили нас, ростили, вкладали все у нас, не треба забувати і про їхні бажання.
    Але то моя особиста думка, бо ніяк інакше я собі навіть не уявляю цього свята. І я рада що моя думка збігається із думками нареченого і наших батьків! :girl_in_love:
     
  10. Vittoriya

    Vittoriya Well-Known Member

    Відповідь: Чи ваше весілля було таким як ви хотіли?

    маю свою думку, але висловлювати її не буду, я вже писала та й тут неодноразово говорилося, що треба робити весілля таким, як того хочеш ти, ане мама, тато , чи ще хтось. І не для всіх ідеал-це велике розкішне весілля...І тут справа не в хорошості родини, свою дуже люблю, але своє свято бачу по-іншому
     
  11. Julietta

    Julietta Member

    Відповідь: Чи ваше весілля було таким як ви хотіли?

    однозначно так!

    В мене буде не розкішне весілля, а просто наше свято, радість якого прийдуть розділити з нами наші родичі та друзі.


    В таких випадках постарайтесь знайти компроміс з батьками.
     
  12. Vittoriya

    Vittoriya Well-Known Member

    Відповідь: Чи ваше весілля було таким як ви хотіли?

    в моєму випадку з татом, бо мама мене цілком підтримує! Сестра також, так що тут не проблема в святі і для батьків, тут проблема в іншому, але про це я вже не буду говорити...
     
  13. Маруся-мама

    Маруся-мама Нєправільная пчєла! Собіраю нєправільний мьод!

    Відповідь: Чи ваше весілля було таким як ви хотіли?

    Мені весілля повністю зробив чоловік. Воно було просто чудове. Я тільки приїхала і бавилась в своє задоволення. Єдине що мене обходило це де взяти сукню і костюм для мужа. А решта все він.
     
  14. Natalya

    Natalya Well-Known Member

    Відповідь: Чи ваше весілля було таким як ви хотіли?

    І я така, що люблю ділити свою радість. Романтичний вечір можна влаштувати зі своїм чоловіком хоч щодня, погуляти містом хоч щотижня, цікаву подорож хоч щороку або й частіше. А весілля раз в житті і я хотіла побачити своїх близьких родичів і друзів. Хотіли їх побачити і батьки, і забирати в них це право я не збиралася. Весілля було на 120 чоловік, але були навіть сусіди з мого міста і навіть кілька друзів моєї свекрухи. І мені зовсім не було шкода ні витрачених коштів, ні часу на підготовку. Вийшло дуже веселе свято, де кожен бавився як хотів без будь-яких обмежень для самих молодих. І всі задоволені, і подорож потім була, і ремонт зробили, і ні про що не жалію.
    Кожен обирає сам, але на мою думку, не варто з самого початку особистого сімейного життя сваритися з батьками. Ми їм все-таки багато винні і колись теж будемо на їх місці...
     
  15. airy_cat

    airy_cat New Member

    Відповідь: Чи ваше весілля було таким як ви хотіли?

    На всі 100%, навіть не зважаючи на те, що від моменту прийняття рішення, до самого весілля спочатку було 2 місяці, а потім півтора. Майже все, що хотілося і планувалося зробили, організацією та фінансуванням займалися самостійно. Батьків запросили, вже коли було більш меньш ясно, що в нас все таки виходить - батьки трошки ображалися спочатку (особливо мами, які не встигали пошити сукні :girl_crazy: ), але потім все одно всі були задоволені.
     
  16. FeRmatta

    FeRmatta Well-Known Member

    Відповідь: Чи ваше весілля було таким як ви хотіли?

    у мене був час, коли їх підтримка була вкрай необхідною, а я її не отримала, тому моя думка незмінна: своє весілля я з ними ділити не хочу. вони були проти мого щастя на початку, потім.звісно,змирились.

    мені здається. що неможливо організувати весілля без сварок з батьками, бо у них завжди своя думка, а у тебе своя. не сваритись можна лише якщо будеш слухатись їх без жодних заперечень
     
  17. Orman

    Orman Модератор-бомба

    Відповідь: Чи ваше весілля було таким як ви хотіли?

    з самого початку свого сімейного життя, треба думати своїм розумом, бо часто весіллям не обмежується втручання батьків в життя нової сім"ї
     
  18. Julietta

    Julietta Member

    Відповідь: Чи ваше весілля було таким як ви хотіли?

    Так всі і роблять. Тому і деколи трапляються суперечки. І якщо мій погляд на організацію весілля збігається з поглядом моїх батьків, я не вважаю що це

    Але я також розумію, що не у всіх так є, тому припускаю, що ваша думка в якійсь мірі справедлива.
     
  19. Bilenjka

    Bilenjka New Member

    Відповідь: Чи ваше весілля було таким як ви хотіли?

    Мої батьки, хоч і виховані самі та й мене виховували в рамках традиційної культури з тяжінням до консерватизму, ба навіть авторитаризму (зі сторони тата, звичайно :girl_smile: ), там, де питання стосувалося мого особистого вибору у важливих життєвих моментах (вступ до ВНЗ, вибір роботи, чоловіка тощо), завжди давали мені виключне право вибору. Так було і з весіллям, тому зараз у спогадах це один з найкращих днів у моєму житті.

    ВСЕ було так, як я хотіла!!! (З невеликими корегуваннями, бо все ж існують якісь об'єктивні обставини). Розписка - раніше (на місяць), гості - лише найближчі родичі і друзі (28 чол.), з традиційного обряду - лише основне (шкода, без "музик", бо два місяці перед тим померла моя тітка- моя хрещена мати :girl_sad: ), церква - старовинна, вечірка - в Карпатах (я звідти родом), "перша шлюбна ніч" ;) - там само (там ресторан і готель разом). Єдиний компроміс (уступка свекрусі) - класичний одяг (плаття було просто вечірнє, бо не люблю традиційних весільних убрань, фата -символічна -малюсінька, робила сама). Правда, наступного дня (ще було невелике "продовження" святкової вечірки) ми були у вишиванках :girl_claping: .

    А головне - атмосфера була чудова! Все було дійсно ДЛЯ МОЛОДИХ! І за це я дякую своїм батькам, бо вони майже все самі організували :girl_in_love:
     
  20. Зорянівонька

    Зорянівонька Well-Known Member

    Відповідь: Чи ваше весілля було таким як ви хотіли?

    Ну я не буду оригінальна:) Теж весілля не хотіли, а мали "завдяки" батькам:)
    Правда, спочатку батьки ще й взагалі були проти нашого одруження. Я коли їх повідомила, закінчила тільки 3й курс. Зрозуміло, що вони хотіли після закінчення навчання. Але до мого тоді майбутнього чоловіка ставилися добре, то якось згодилися...
    Ну ми собі напланували, що візьмемо шлюб і нікому нічого не скажемо. Але вирішили, що так негарно перед батьками. То погодилися на маленьке весілля. Правда, в результаті вийшло чоловік 80...................
    Свекруха ніяк не хотіла вишиванок, довго не могли підібрати зал, багато було дрібних непорозумінь...
    Але весілля відбулося! Як на мене - все було дуже добре, в одному стилі, якось затишно, приємно і весело.
    Не шкодую, що пішли на компроміс з батьками - то для них дуже важливо. Але ще тоді собі обіцяла, що своїх дітей ні до чого змушувати не буду.
    (а розписка таки була така, як ми хотіли, і НІХТО нічого не знав!!!)