Чи робите ви щеплення? (опитування)

Тема у розділі 'Дитяче здоров'я', створена користувачем Almariel, 17 Жовтень 2012.

?

Чи мають ваші діти щеплення?

  1. так, усі

    15,3%
  2. має лише БЦЖ з пологового

    44,0%
  3. лише вибіркові

    7,9%
  4. дитина мала ускладнення, тому більше щеплення не робимо

    2,8%
  5. припинили робити, бо дізнались більше інформації

    7,9%
  6. ні, жодних

    27,8%
Можна вибрати зразу декілька варіантів.
  1. apelsyn

    apelsyn New Member

    Відповідь: Чи робите ви щеплення? (опитування)

    Проголосувала. Не маєм жодного. І не плануєм.
     
  2. taniarz

    taniarz Active Member

    Відповідь: Чи робите ви щеплення? (опитування)

     
  3. Guapa

    Guapa Active Member

    Відповідь: Чи робите ви щеплення? (опитування)

    Старша дитина має всі щеплення, а молодша - жодного.
     
  4. Balu

    Balu Member

    Відповідь: Чи робите ви щеплення? (опитування)

    Проголосувала. Маємо тільки БЦЖ (і то через необізнаність). Більше робити ніц не плануємо. Трошки сумніваюсь щодо деяких щеплень
     
  5. Люша

    Люша Well-Known Member

    Відповідь: Чи робите ви щеплення? (опитування)

    Роблю вибірково. Старший має всі, крім БЦЖ, манту не робила і не буду, і зараз має бути ревакцинація БЦЖ - її теж не буде. Молодший також має всі крім Гепатиту та БЦЖ. Манту теж робити йому не буду. Ніяких "побічок" не спостерігала, щодо БЦЖ та манту мала на них алергію - тому вирішила дітям не колоти, Гепатит вважаю непотрібним щепленням, оскільки дуже мала його дія в часі.
     
  6. jozya

    jozya Member

    Відповідь: Чи робите ви щеплення? (опитування)

    Старша: гепатит і БЦЖ (троха з ускланеннями, що і закріпило думку проти щеплень в майбутньому) в пологовому. Молодшій не будемо нічого робити.
     
  7. Пупсик

    Пупсик Well-Known Member

    Відповідь: Чи робите ви щеплення? (опитування)

    Старша тільки БЦЖ з пологового. Менша нічого. І не планую. Єдине з чи вагаюсь то дифтерія.
     
  8. Arapeta

    Arapeta Well-Known Member

    Відповідь: Чи робите ви щеплення? (опитування)

    Має всі щеплення і старша, і менша. Ніяких ускладнень ніколи не було.
     
  9. ELEGANCE

    ELEGANCE Active Member

    Відповідь: Чи робите ви щеплення? (опитування)

    Старшому я робила всі щеплення крім манту, і молодшому також буду так робити.
     
  10. Жменька

    Жменька Well-Known Member

    Відповідь: Чи робите ви щеплення? (опитування)

    Маємо тільки БЦЖ з пологового. Потім вагались, думала КДП зробити, але через часті проблеми з кишківником все відкладали, паралельно вивчаючи тему щеплень. І, в результаті, вирішили не робити.
     
  11. Gabi

    Gabi Dum spiro spero

    Відповідь: Чи робите ви щеплення? (опитування)

    На даний момент доця не має щеплень зовсім, чи буду робити далі життя покаже. Мені робити щеплення страшно і не робити теж, а от чого більше боюсь не знаю.
     
  12. Maksli

    Maksli Well-Known Member

    Відповідь: Чи робите ви щеплення? (опитування)

    Маємо БЦЖ і Гепатит з пологового, на черзі АКДП, але я шось не впевнена чи робити, ше в роздумах :girl_in_dreams:
     
  13. Hexe

    Hexe Well-Known Member

    Відповідь: Чи робите ви щеплення? (опитування)

    Маємо всі щеплення, реакцій не було жодних. Не певна що завжди в наслідках винні вакцини. На разі не маю причин, щоб не робити наступні щеплення.
     
  14. Ука

    Ука Добрий волонтер із поганими нервами

    Відповідь: Чи робите ви щеплення? (опитування)

    Старша - БЦЖ в пологовому. Решту - за неофіційною порадою невролога - лише на папері.
    Середульша - БЦЖ і гепатит в пологовому, ревакцинація гепатиту (з ускладненнями) і 1 АКДП
    На той мемент Інтернету не було, схилялася до вибіркових щеплень після ретельного обстеження.
    Молодша - БЦЖ і гепатит в пологовому.
    Приблизно тоді ж появився Інтернет і на основі попереднього гіркого досвіду й нової інформації сформувалася остаточна позиція "не шкробай не свербить". З часом вона тільки зміцніла і з обгрунтованої перейшла у світоглядну. За плечима кілька років стажу активної "боротьби" за право нещеплених відвідувати садки і школи та активна участь у зриві "КаКи". Зараз, коли вже всі діти в школі, "звільнилася в запас" із антивакцинального війська, але консультую за потреби.
     
  15. Orman

    Orman Модератор-бомба

    Відповідь: Чи робите ви щеплення? (опитування)

    Нічого не робили, як Неверленд писала, вчасно зареєструвалась на ДП. В поліклініку не ходимо, сімейна як приходила (до свекра) спитала чи будемо робити і попросила прийти написати відмову. Щем не ходили ...
     
  16. innamorata

    innamorata Well-Known Member

    Відповідь: Чи робите ви щеплення? (опитування)

    В пологовому вагалася щодо БЦЖ, але в нас була трошки висипка і ми не зробили. Потім ще раз нас переконували зробити, і дитина почала трохи кашляти перед тим. Ми з чоловіком вирішили що то свого роду "знак" і вирішили не робити. Тож на даний момент не маємо нічого і не плануємо.
     
  17. сніжна

    сніжна Кішка, яка "сама по собі"

    Відповідь: Чи робите ви щеплення? (опитування)

    Майже 9 років тому такого антивакцинального потоку інформації не було. Тому питання "робити чи не робити" щеплень при народженні дитини навіть не виникало. Тому- гепатит та БЦЖ в пологовому+ ревакцинація гепатиту+ 3 шт. АКДС+ КПК ( це щеплення дало особливу реакцію). Після того випадку більше не щепилися.
     
  18. mysha

    mysha New Member

    Відповідь: Чи робите ви щеплення? (опитування)

    Старшому робила всі щеплення до 3х років, але 10.04.2009р. зробила йому пробу Манту (для садочка) після якої він кашлем і задишкою зреагував в моєї мами вдома на кота (якого до того бачив неодноразово) і 12.04.2009р я вперше лягла з ним в лікарню (алергологію), бо не могла (не знала/не вміла) зняти бронхоспазм. Станом на сьогодняшній день - воюємо з астмою.
    Після того жодних щеплень і проб старшому і молодшому.
    Відповідно менший має щеплення до першого року.

    ---------- Додано в 00:20 ---------- Попередній допис був написаний в 00:13 ----------

    А я шкодую, що що не вчасно (я зареєструвалася коли меншому було більше 2х років), однозначно - багатьох помилок могла уникнути!
     
  19. HAPPY NATA

    HAPPY NATA Форумляночка

    Відповідь: Чи робите ви щеплення? (опитування)

    проголосувала - тільки бцж в пологовому (тепер би і того не робила...), другій дитині теж не планую щеплення робити.
     
  20. Malyatko

    Malyatko New Member

    Відповідь: Чи робите ви щеплення? (опитування)

    Аналогічно з малим, справку купила, пішов в садок. Меншій малявці і від БЦЖ тепер відмовлюся