Чи правда, що...

Тема у розділі 'Ой у Львові на базарі', створена користувачем Веселка, 13 Березень 2008.

  1. vanilia

    vanilia Miracles are real

    Відповідь: Чи правда, що...

    В мене не було місячних. Але в моєї мами, коли була вагітна молодшим братом, то місячні йшли аж до 5-ти місяців вагітності. В свекрухи - до 7-ми місяців. В декого місячні відразу зупиняються, в інших - ще пару циклів можуть бути. Але вони вже можуть бути не такі як раніше.
     
  2. Lavazza

    Lavazza Well-Known Member

    Відповідь: Чи правда, що...

    ні разу
     
    • Подобається Подобається x 1
  3. Мата Харі

    Мата Харі миється в бані

    Відповідь: Чи правда, що...

    Не було. Та в переважної більшості кобіт - не буває. А якщо є - переважно через спадкову особливість організму (в мами, бабці...). Забігаючи на перед, одразу напишу, що після пологів відновились рівно через 28 днів, при тому, що годувала малечу 1 рік і 4 місяці.
     
  4. Ksani

    Ksani Well-Known Member

    Відповідь: Чи правда, що...

    то ще залежить, як саме годувати :)
    треба, щоб перерви між годуваннями були не більше 1,5-2 години, обовязково були 3 годування вночі. І ніяких допоювань водичками, ніяких сосок. Тоді на лактаційну аменорею можна покладатися в середньому до півроку, поки дитині не почнуть вводити прикорм.
     
    • Подобається Подобається x 3
  5. Олька

    Олька Well-Known Member

    Відповідь: Чи правда, що...

    в мене відразу не стало, їх і не має бути!
     
  6. Мата Харі

    Мата Харі миється в бані

    Відповідь: Чи правда, що...

    Ви з моєю мамою часом не знайомі :)? Доводила їй, розповім і вам. До 6 місяців мала була виключно на грудному годуванні!!! А по ночах взагалі їла по 5 раз поки не перестала брати груди! І поправлялась-розвивалась краще ніж треба (за перший місяць - 1300 г, інші нажаль точно не пригадую, хіба підніму записи).
    На таке взагалі ніколи не покладалась, не покладатимусь і нікому не рекомедую навіть, якщо у вас не має місячних після пологів.
     
  7. Ksani

    Ksani Well-Known Member

    Відповідь: Чи правда, що...

    Я перепрошую, але в інших темах читала, що у Вас великий досвід використання гормональних контрацептивів ? В такому випадку
    "усе інакше, інакше. Просто, просто просто навпаки" (с)
     
  8. Мата Харі

    Мата Харі миється в бані

    Відповідь: Чи правда, що...

    Ксані, обіцяла Вас не цитувати, тому відповідаю одразу. Загалом мій "досвід" використання ОК - більше 10 років (не рахуючи досвіду використання інших контрацептивів). За виключенням 2 років і 2 місяців на період вагітності і лактацію. Що Вам ще не зрозуміло? Що ще інакше і інакше чи навпаки? Я нормальна здорова жінка вільна в своєму виборі народжувати тоді коли вважаю за потрібне, вільна в своєму виборі природньо вигодовувати дитину - це Вам так складно зрозуміти?!
     
    • Подобається Подобається x 3
  9. Ksani

    Ksani Well-Known Member

    Відповідь: Чи правда, що...

    ггг, та хто Вас обмежує у виборі ? Це Ви тут переконуєте, що ГК- це нормально і вони ні на що не впливають. Але це не так !
    Прийом гормональних контрацептивів - це зміна природного гормонального фону. Хоча б з цим Ви погоджуєтеся? 10 років у Вас все функціонувало трохи інакше (м'яко кажучи) і Ви хочете адекватної реакції організму після припинення ГК ? Марні сподівання.
     
  10. Мата Харі

    Мата Харі миється в бані

    Відповідь: Чи правда, що...

    Дівчата, заздалегідь перепрошую, що перетворюю гілку у засіб приватного діалогу з п. Ксані, але це була не моя ініціатива.
    По-перше, я не переконую, а висловлюю свою думку і ділюсь враженнями на основі власного досвіду і досвіду своїх знайомих. А до Вас, на жаль, ніяк не дійде, що вислювлюю я її не конкретно і принципово для Вас, а для тих, кому можливо, вона буде цікава. І не треба "ля-ля", що таких "збоченок" я - одна і обрахувались.
    По-друге, не тут, а в окремо відведеній для цього гілці. Якщо не помиляюсь, це Ви мішаєте "горох з капустою" з незрозумілих мені причин. Якщо я Вам не подобаюсь особисто (а це, даруйте, виключно Ваші проблеми, від яких мені ні холодно ні жарко) - це не привід порушувати встановлені на форумі правила і намагатись "дістати" мене тут темою контрацепції.
    По-третє, я ніколи не писала, що ОК це нормально і природньо. Це в такій самій мірі "природньо", як будь-які інші медикаментозні препарати, будь-яке хірургічне втручання... Та навіть макіяж і фарбування волосся, зрештою не є природніми (Ви проти цього теж так радикально настроєні?) - то що, оголосите мене "персоною нон-грата", бо я використовую і те і інше?!
    Я погоджуюсь, що ОК - це зміна нормального природнього фону, проте, відхилення є незначними і не шкідливими для організму здорової жінки. Більше того, нерідко ОК використовують не з контрацептивною, а з лікувальною метою, власне, для нормалізації природних процесів чи лікування певних відхилень. Це не панацея, а об"єктивно існуюча альтернатива, а чи вдаватись до неї - індивідуальний вибір кожної жінки.
    Так, в мене 10 років організм функціонував трохи інакше. І, що Ви не можете пережити, що в результаті цього в мене не розвинулась крайня форма безпліддя, я стала мамою, і молоко в мене в грудях раптом не прокисло?!
    Я не сподіваюсь на адекватну реакцію організму - я її маю, і її спостерігає мій лікар. А наявність місячних на 28 день після пологів є специфікою мого організму, і є більш природньою і здорововою ніж наявність місячних під час вагітності.
    Зважаючи на наш з Вами, Ксані, досвід спілкування, дуже сумніваюсь, що до Вас, щось-таки "дійде" з того що я написала, тому пишу прямим текстом: "збийтесь", бо мені не цікаво, і я не маю наміру в подальшому спілкуватись з людиною обмеженою і зацикленою на своїй правоті. Можете ображатись - це Ваше право.
     
    • Подобається Подобається x 3
  11. Tony

    Tony New Member

    Відповідь: Чи правда, що...

    2 Мата Харі
    Цікаво було почути! Я особисто наприклад теж чув всюди що від такого жінка в 90% випадків стає безплідною... виявляється це не так? :ninja:
     
  12. Ksani

    Ksani Well-Known Member

    Відповідь: Чи правда, що...

    Шановна Мата Харі, насамперед, я Вас вітаю з тим що Ви стали мамою :) Непотрібно бачити негатив там, де насправді його немає. Мова йшла про відновлення циклу - тільки і всього. А точніше, про причину його швидкого відновлення.
    Оскільки Вам моя думка і так нецікава, дописую для інших:crazy: :

    На мою думку, вживання ОК скоротило лактаційну аменорею (яка в середньому триває 6 місяців) до 28 днів. Тобто, її фактично не було, цикл відновився одразу після пологів. А значні це відхилення, чи незначні, шкідливі чи нешкідливі - я про це ні слова не писала, бо кожен сам для себе це вирішує.
    Справді, іноді ОК призначають із лікувальною метою. Вважається, що при цьому власна гормональна система жінки "відпочиває". Після відміни лікування власні природні гормони можуть вироблятися з більшою інтенсивністю (наприклад, якщо була проблема непліддя - жінка може успішно завагітніти). У випадку Мата Харі після припинення вживання ОК і пологів, власні гормони відновлення циклу почали вироблятися настільки інтенсивно, що перебороли пролактинову блокаду (яка мала захищати від плідності у перші 6 мс. годування грудьми).
     
    • Подобається Подобається x 1
  13. Мата Харі

    Мата Харі миється в бані

    Відповідь: Чи правда, що...

    Ксані, щиро дякую за вітання, але ви з ним запізнились більш як на 3 роки :). Списую це на те, що 3 роки тому у нас з Вами не було нагоди чемно-мило спілкуватись на форумі :).
    Не повірите, але я здебільшого згідна з Вашим останнім дописом. За незначної поправки: в останньому реченні Ви чи то свідомо (все ще намагаєтесь претендувати на істину в останній інстанції :)?), чи то випадково пропустили слово "можливо". А оскільки Ви не є моїм лікарем, та власне мною, Ви не можете 100% стверджувати будь-які факти стосовно реакції мого організму.
    Я Вас дуже розчарую, якщо напишу, що відновлення циклу одразу після пологів в моїй родині спостерігалось не тільки в мене? А ОК застосовувала тільки я. Тому, тут мова реально іде про спадкову особливість мого організму.
    І стосовно пролактинової блокади та лактаційної аменореї.
    Аналогічно. При чому, більшість з тих жінок (нарахувала 8 "на вскидку") природньо вигодовували дітей і завагітніли в перші 3 місяці після пологів. Я знаю, що медики вважають надійним контрацептивний ефект лактаційної аменореї з ймовірністтю 98%. Пригадую Ваш пост, стосовно періодичності і виключності грудного вигодовування і його впливу на можливість завагітніти - все просто, природньо, зрозуміло, але чому тоді не спрацьовує з очевидною тенденцією до навпаки? Якщо матимете час та бажання - будь-ласка прокоментуте та обгрунтуйте (розумію, що Ви доволі обізнана в даному питанні). Не для мене (не з моєю специфікою організму :)), але мені просто буде цікаво почитати . Чесно, без підтексту :).
     
    • Подобається Подобається x 1
  14. Ljolik

    Ljolik Well-Known Member

    Відповідь: Чи правда, що...

    Вставлю свої 5 копійок. Десь читала що ще грає роль як часто годувати. Якщо перерва не більше 2 годин між годування, ймовірність завагітніти ну дууууже мала. Якщо перерва більша - то не застерігатись - це вже ризик. Наприклад моя молодша їсть через 3-4, а буває вночі і 5 год перерви. В даному випадку надіятись на лактаційну аменорею буде дуже ризиковано, не дивлячись на те що дитина повністю на ГВ.
     
    • Подобається Подобається x 1
  15. Ksani

    Ksani Well-Known Member

    Відповідь: Чи правда, що...

    ой, невже це до мене сама Мата Харі звертається ???
    А щойно у попередньому пості було :

    Шановна, може прийміть валеріану ? У Вас спостерегаються різкі перепади настрою :D Не бажаєте спілкуватися- не спілкуйтесь. Вже бажаєте ? То виправляйте попереднє хамство.

    У пості №24 я вже написала усі необхідні умови для ЛА. Якщо хтось їх не виконує - нема чого потім кричати, що не спрацбовує. Перечитайте пост ще раз, якщо Вам так цікаво.
    хоча
    :D
     
    • Подобається Подобається x 1
  16. Мата Харі

    Мата Харі миється в бані

    Відповідь: Чи правда, що...

    Так і Ксані те саме писала (пост №24). Мені тільки цікаво, як з таким незначним парадоксом, як те, що через 1,5 - 2 години немовлята хочуть їсти в середньому лише до 1 - 1,5 місяців? А далі в них просто збільшується об"єм шлунку, в мами, відповідно до вікових потреб дитини, збільшується лактація і змінюється поживна цінність грудного молока. Як тоді годувати через 2 години, при цьому покладаючись на лактаційну аменорею до 6 місяців?
     
  17. Зорянівонька

    Зорянівонька Well-Known Member

    Відповідь: Чи правда, що...

    Чи правда, що в чоловіка після зради зменшується кількість сперми і сама сперма змінюється? (Вичитала в жіночому журналі:))
     
  18. Мата Харі

    Мата Харі миється в бані

    Відповідь: Чи правда, що...

    Ксані, ви все ще подовжуєте мене неправильно розуміти. Я мала на увазі "збиватись" з теми контрацепції на моєму прикладі. І я все ще за. Актуально для нас обох.
    Я бажаю спілкуватись в нормальному, а не категоричному тоні, без чіпляння до слів, в першу чергу з Вашого боку, так, як власне Ви почали дискусію.
    Розумію, що Вас приємно "гріє" наявність в мене "червоної картки" і те, що я таки до Вас звернулась в іншому аспекті цієї теми - все-таки мала надію на нормальне спілкування по іншому питанні. Очевидно - дарма, тому, спілкуватись надалі немає сенсу.
    І стосовно вибачення за хамство: вибачте, що назвала Вас обмеженою. Не повірите, написала "під гарячу руку" і чесно хотіла виправити за кілька хвилин - форум не дав. Стосовно Вашої зацикленості на власній правоті - слів назад не беру.
    Ксані, я не злопам"ятна і не бачу змісту штучно підтримувати штучно створений Вами конфлікт, який себе (на мою думку) вичерпав. Якщо Ви дотримуєтесь іншої позиції, можете вважати це перепадами настрою.
    Приємного спілкування.

    Цікава версія про якість сперми (а вона як змінюється - в кращу чи гіршу сторону?)! Тільки... як перевірити? А кількісь по-любе зменшується :) Принаймі тимчасово ;).
     
    • Подобається Подобається x 1
  19. sem41

    sem41 Well-Known Member

    Відповідь: Чи правда, що...

    Чиста правда:) Зменшується певно ,бо сперма в голову не б*є.Мабуть тиск падає.
    А загалом професор Преображенський радив колись не читати зранку радянських газет.:)
    Зорянівонько жіночі журнали читайте,та...проте з почуттям гумору,по моєму, у Вас все гаразд:)
     
  20. Мата Харі

    Мата Харі миється в бані

    Відповідь: Чи правда, що...

    А від інтимного спілкування з благовірною, "тиск" падає менш ефективно :)? Ну, треба ж знати, а то раптом, чоловік вмре від "тиску"? І залишуся молодою вдовою :)...
     
    • Подобається Подобається x 1