Чи правда, що...

Тема у розділі 'Ой у Львові на базарі', створена користувачем Веселка, 13 Березень 2008.

  1. Думаю, в цій темі можна було б поділитися всякими сумнівами, чутками, якимись делікатними питаннями, які дуже вас цікавлять...

    Почну першою. Чи правда, що перші поточні місячні не показують, що вагітності немає, а треба то дивитися за другими? Щось я таке чула і не знаю, чи вірити, чи ні?
    Ще, наприклад, мусульманські жінки перед розлученням з чоловіком живуть з ним ще пару місяців (і, звісно, не сплять з ним), а вже потім, впевнившись, що не вагітні, можуть розлучатися. Що ви на це скажете?
     
  2. vanilia

    vanilia Miracles are real

    Відповідь: Чи правда, що...

    При вагітності місясні можуть йти ще три місяці, а то й довше. Це не є головним показником. Хочете знати точно - здаєте кров на ХГ і знаєте :) Ну, або, хоч тест зробити.
     
    • Подобається Подобається x 2
  3. Alias

    Alias Well-Known Member

    Відповідь: Чи правда, що...

    Це точно, я по телеку то чула.То для того, щоб точно знати, що жінка не вагітнаі можна з чистою совістю розлучатися
     
  4. sem41

    sem41 Well-Known Member

    Відповідь: Чи правда, що...

    А я чув навпаки.Часто буває що не мусульманські жінки перед одруженням з чоловіком живуть з ним пару місяців (і звісно сплять з ним), а вже потім,впевневшись,що вагітні, ведуть його до шлюбу.Якщо ж не вагітні, то живуть з чоловіком наступні пару місяців.:)
     
    • Подобається Подобається x 6
  5. spm1950

    spm1950 миється в бані

    Відповідь: Чи правда, що...

    Чи правда, що все що повязане з Левандівкою у Львові це в дійсності правда?
     
    • Подобається Подобається x 2
  6. Зорянівонька

    Зорянівонька Well-Known Member

    Відповідь: Чи правда, що...

    Про Левандівку чула тільки хороше і думаю, що то правда. І фотограф він хороший!;) :D
     
    • Подобається Подобається x 8
  7. Alias

    Alias Well-Known Member

    Відповідь: Чи правда, що...

    А чому б у самого Левандівки Вам не запитати? Якось не дуже порядно виглядає питання.
     
    • Подобається Подобається x 1
  8. Зорянівонька

    Зорянівонька Well-Known Member

    Відповідь: Чи правда, що...

    Для нельвівських - у Львові є район, який називається Левандівка. В нього колись була слава кримінального району. Зараз ніби ліпше...
     
    • Подобається Подобається x 5
  9. Alias

    Alias Well-Known Member

    Відповідь: Чи правда, що...

    Тю, а я думала , що про НАШОГО Левандівку.Ну то вибачайте:) spm1950
     
  10. nirvanka

    nirvanka Well-Known Member

    Відповідь: Чи правда, що...

    А я чула і навіть точно знаю, що мусульманки сплять з чоловіками, а щоб майбутній чоловік не виявив, що вона не дівчинка, роблять операції.. Інакше сором їй і її родині.
     
    • Подобається Подобається x 1
  11. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Відповідь: Чи правда, що...

    То хіба в немусульманських країнах. У мусульманських на таке радше не підуть. Там люди надто релігійні. Вже в Європі чи Пн. Америці, то вони трохи інші стають. Хоча й так не всі.
     
    • Подобається Подобається x 2
  12. Галинка

    Галинка Well-Known Member

    Відповідь: Чи правда, що...

    І я таке по телику чула.
    Мусульмани, які вчаться в європейських країнах, перед поверненням додому роблять такі операції, щоб майбутній чоловік не виявив, що вона не дівчинка. Інакше сором їй і її родині.
     
  13. Nadijka

    Nadijka Well-Known Member

    Відповідь: Чи правда, що...

    А чи правда, що коли жінка годує грудьми вона не може завагітняти?

    Хоч усі кажуть шо правда, але мені чомусь не віриться...
     
  14. Ірена

    Ірена Well-Known Member

    Відповідь: Чи правда, що...

    якщо повністю!!!! дитина на грудному вигодовуванні
     
  15. Олька

    Олька Well-Known Member

    Відповідь: Чи правда, що...

    Не правда! 100%! В мене багато знайомих, які також так думали і саме в цей період завагітніли!
     
    • Подобається Подобається x 2
  16. Зорянівонька

    Зорянівонька Well-Known Member

    Відповідь: Чи правда, що...

    Не правда. Тобто, це мало імовірно, але можливо.
     
  17. Nata

    Nata Well-Known Member

    Відповідь: Чи правда, що...

    Жінка не вагітніє, поки не відновиться цикл. Але покладатися на годування як на контрацепцію - небезпечно, у кожного цикл відновлюється по-різному і можна не допильнувати. От часом буває нема місячних і нема, аж поки рухи не почуєш...
     
    • Подобається Подобається x 3
  18. nirvanka

    nirvanka Well-Known Member

    Відповідь: Чи правда, що...

    Може старші люди і релігійні, але молодь зараз пішла така..
    А це якраз в Тунісі. Мамина коліжанка - хірург, яка робить і такі операції теж ;)
    А мама була свідком ситуації в літаку Туніс - Москва, коли дівчата-арабки зайшли в літак в довгих строгих сукнях, а потім переодяглись на міні і мали вигляд звичайних наших дівчат :)
     
  19. vanilia

    vanilia Miracles are real

    Відповідь: Чи правда, що...

    А що пов.язане з Левандівкою?
    А то з поняттям "Левандівка" (яке, до речі, теж не однозначне) надто багато чого може бути пов.язано:cowboy: І хто зна що Ви маєте на увазі?
     
  20. Відповідь: Чи правда, що...

    Дівчата, ті, що мають дітей, а у вас як з місячними було? Скільки ще після настання вагітності вони у вас були?