Чи купували б ви дерев"яні іграшки для раннього навчання та розвитку дитини? Які??

Тема у розділі 'Діти-квіти', створена користувачем dieSonne, 15 Січень 2010.

?

Іграшка має:

  1. бавити дитину аби сиділа тихо і незаважа батькам

    0,8%
  2. Навчати дитину, готувати її до школи (букви, цифри, фігури, слова)

    3,0%
  3. Розвивати природні уміння і навики дитини (моторика, сенсорика, увага, пам"ять, окомір, тощо)

    89,4%
  4. бути гарною, кольоровою, якісною та недорогою

    1,5%
  5. бути якісною, дорогою, яскравою, вона все розвиває й так

    0 голосів
    0,0%
  6. важко сказати, я про це не думала

    4,5%
  7. Ваш варіант

    0,8%
  1. dieSonne

    dieSonne Well-Known Member

    Відповідь: Чи купували б ви дерев"яні іграшки для раннього навчання та розвитку дитин

    коліжанка замовила малій в мотанці дерев"яний конструктор, з кольоровими елементами, то коли мала пооблизувала їх, вони полиняли і в дитини весь рот був кольору кубика. Якість матеріалів найважливіша складова після доброї ідеї, бо йдеться про безпеку дітей, особливо найменших, які все куштують на смак і випробовують на міцність. Я розумію це як мама, і хочу також щоб іграшки, які я виготовлятиму були безпечні. Зараз розглядаємо різні варанти від фарбування до наклеювання, дивимося на німецькі взірці, вичитуємо вимоги.
     
  2. barvysta

    barvysta New Member

    Відповідь: Чи купували б ви дерев"яні іграшки для раннього навчання та розвитку дитин

    Про фарбу -це точно! І варто звертати особливу увагу на покриття іграшки, її запах, чи не липне до рук. Також хочу дописати щодо дерев'них німецьких іграшок - вони пройшли контроль якості в нім.лабораторіях, а їм я довіряю більше ніж нашим спеціалістам )) А ще знаю, що фарби у них на водній основі, їх можна брати у ротик, мити у теплій воді але не довше 4-х хвилин, оскільки розмякнути може клей. Він також на натуральній основі - здається на смолах дерев.:girl_curtsey:
     
  3. veronka

    veronka зла друзя

    Відповідь: Чи купували б ви дерев"яні іграшки для раннього навчання та розвитку дитин

     
  4. In4a

    In4a Well-Known Member

    Відповідь: Чи купували б ви дерев"яні іграшки для раннього навчання та розвитку дитин

     
  5. Dimokl

    Dimokl Well-Known Member

    Відповідь: Чи купували б ви дерев"яні іграшки для раннього навчання та розвитку дитин

    Щодо теми про екологічно-чисті якісні іграшки маю що сказати, бо... бо маю... Іграшки для дітей можна фарбувати якісною, щоправда, дорогуватою фарбою, причому дуже яскраво-насичених кольорів. Одним з варіантів є "водно-дисперсионная краска “Baby Smile” і багато інших. Хоча я нею і не користуююся. :) Я взагалі фарбою не користуюся, не вмію мальовувати! :) Такі фарби дуже якісні і безпечні для дітей, бо навіть коли дитина гризтиме таку іграшку, то фарба буде у вмятині від зубчиків, і не буде відлущуватися. Я ж іграшки просто покриваю олією. Тоді вони довше служать, відштовхують бруд і воду і... олія надає іграшці особливого блиску. До того ж від іграшки з натуральною фактурою деревини йде особлива позитивна енергетика.

    А ще... а ще мені трохи прикро, що в Україні деревяна іграшка трохи занепала, якщо можна так сказати, адже ще наші предки бавилися деревяними забавками, які, до речі, служили не тільки забавкою, а ще й оберегами.

    Щодо Закарпатських іграшок, то... то вони здебільшого працюють на експорт. Пояснювати чому, думаю, не має сенсу. Хто цікавився, той бачив, які ціни на подібні речі в Європі, Британії, Америці! Зараз гамериканці троха помішалися на здоровому способі життя і екоіграшки та хенд-мейд у них дуже популярні. Во!
     
  6. Lebidka

    Lebidka Well-Known Member

    Відповідь: Чи купували б ви дерев"яні іграшки для раннього навчання та розвитку дитин

    Цікаво, бо у нас є дер. набір, правда куплений не в "Мотанці" (там ми теж багато іграшок придбали) але такий там є, то синочок їх як лише хотів облизував і такого навіть близько не було. На додатку до конструктору було написано, що виробник Іршава (Закарпаття), що фарби екологічні, а ще було написано, що схвалено Міністерством освіти...
     
  7. dieSonne

    dieSonne Well-Known Member

    Відповідь: Чи купували б ви дерев"яні іграшки для раннього навчання та розвитку дитин

    так, я про це знаю, але нам йдеться про виробництво навчальних іграшок та матеріалів, де основою буде не фарба а друк на плівці. Більшість китайських надруковані на найдешевших сольвентних плівках, і тільки одиниці покривають для видимості їх додатковою плівкою для захисту, яка ще в магазині віддирається. Тому ми зупинили свій вибір на екосольвентних плівках, але ще вибираємо щільність і дизайнуємо. Думаю, що до літа матимемо кілька гарних екземплярів.
     
  8. bonny

    bonny Member

    Відповідь: Чи купували б ви дерев"яні іграшки для раннього навчання та розвитку дитин

    Всім привіт))))) в мене двоє синочків, одному поки ще певно занадто рано бавитись тими розумними забавками....а другому ....вже скоро буде запізно....якщо вірити багатьом виданням.("після 3ох вже запізно")...але дерев*яні іграшки люблять обоє)))) та і ми з чоловіком фанати того...їх приємно торкатись...і вони безпечні для наших малят....крім того є висока вірогідність , що колись мої дітки передадуть ті іграшки своїм...а ті своїм....
    Можу порадити...де можна придбати їх за дешево на вул.Зеленій 147 то біля Арсену , Пеппі , ще є сайт peppi-toy.com.ua
     
  9. Grapesbox

    Grapesbox New Member

    Відповідь: Чи купували б ви дерев"яні іграшки для раннього навчання та розвитку дитин

    нещодавно я придбала в подарунок для дитини дерев’яний набір з картками морських мешканців для запам’ятовування. Подружка булла задоволена, оскільки вона з відповідальністю підходить до вибору іграшок для своєї дитини. Наші з нею думки співпадають що до то, що іграшки мають бути екологічними та натуральними.